Reklama

čtvrtek 29. ledna 2015

Rusko vyzývá Bosnu a Hercegovinu, aby nedodávala munici na Ukrajinu

29. 1. 2015 ruvr.ru
Ruské ministerstvo zahraničních věcí je znepokojeno zprávami o předpokládané dodávce munice z Bosny a Hercegoviny na Ukrajinu. Podle mínění diplomatů jsou podobné plány v rozporu s mezinárodními normami a nepřispívají k mírovému urovnání situace v regionu.„Podobný záměr nemůže vyvolat jinou reakci, než odsouzení a rozpaky, tím spíš, že tyto dodávky plánuje zem, která na sobě pocítila všechny hrůzy bratrovražedné války v letech 1992-1995“, prohlásil oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Alexandr Lukaševič.2 komentáře :

  1. Česká strana je nesrovnatelně lepší. Munice před transportem na Ukrajinu byla uchráněna řízenou likvidací Vrbětic.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Je jí tam ještě dost,jedno auto do Květné,jedno auto na Ukrajinu.

      Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.