Reklama

pátek 30. ledna 2015

Senzace! Generální štáb Ukrajiny: ruská armáda na našem území není

30. 1. 2015   zdroj a zde
Senzační prohlášení, které vyvrací řadu oficiálních oznámení Kyjeva, amerického ministerstva zahraničí, lídrů EU a NATO, učinil náčelník generálního štábu ozbrojených sil Ukrajiny Viktor Muženko. Ve vysílání "Pátého kanálu" ukrajinské televize přiznal, že "na Donbasu nejsou žádné pravidelné jednotky ruské armády."


Podle něj má generální štáb jen "důkazy o tom, že na straně domobranců bojují jednotliví občané Ruska." Ale o dobrovolnících, kteří jedou bránit Donbas, a kteří nejsou vojáky v armádě Ruské federace, psali i samotní domobranci. "V současné době ukrajinská armáda nebojuje s pravidelnými jednotkami ruské armády," zdůraznil Muženko.

Prohlášení nečekané vzhledem k tomu, že až do dnešního dne byl v Kyjevě úporně opečováván mýtus, že ukrajinská armáda bojuje na Donbasu s Ruskem.

"21. ledna prohlásil prezident Ukrajiny Petr Porošenko ve svém projevu na Světovém ekonomickém fóru v Davosu, že na východě Ukrajiny je víc než devět tisíc ruských vojáků, kteří podporují domobranu DLR a LLR", připomínají média.

Dodejme, že vedoucí představitelé Ukrajiny opakovaně prohlašovali, že "vedou válku s Ruskem." A informovali o tom i zástupci amerického ministerstva zahraničí, když mluvili o "zástupech vojáků Ruské federace", ale v odpovědi na otázky "ukažte nám důkazy, foto, video" uváděli, že takové důkazy nemají. Podobně to bylo i s NATO "; co chvíli se tam údajně "nacházela" ruská vojska - ale nikdy se nepodařilo jejich přítomnost dokázat.

Ale v opačné situaci důkazy byly. O tom, že vedení CIA a Pentagonu přijelo koordinovat činnost kyjevské SBU (Bezpečnostní služba Ukrajiny) a armády. A o tom, že na straně karatelů bojující cizí žoldáci - z nichž dva nedávno "otchytl" v reportáži ukrajinské TV Politonline.ru - potom o nich psala všechna federální média. A také o tom, že důstojníci NATO přijeli oficiálně na Ukrajinu pomáhat kyjevským vojskům v boji proti silám domobrany Novorossii ...
Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Ak takéto vyjadrenie armáda úplne nečakane vydala, tak musí byť za tým niečo mimoriadne, čo zatiaľ nevidíme. Možno sa niečo deje v pozadí, čo sa ukáže v krátkej dobe. V každom prípade vidíme ako klamú vedúci predstavitelia - fašisti na Ukrajine a aj dementi v Európskej únií a v NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Začínají mít stažené zadky. Vojákům se nechce za vyvolené šmejdy umírat a zdrhají a až tam vlítnou armády proruských republik, tak se k nim přidají a to bude mazec. Zaplatí za prasečiny které dělali.

   Smazat
 2. Rusko má určitě ve vedení země i v celém světě více schopných lidí,kteří ledacos dokáží.A jistě i více než kdokoliv jiný.Diplomacie, pokud má být funkční, musí používat takové postupy, které vypadají navenek úplně jinak.A tak je i velmi pravděpodobné, že se již cosi dohodlo. Vše ostatní je již jen hloupý muzikál s mnoha obrazy.

  OdpovědětSmazat
 3. Večerní zprávy ČT: Pod vlivem sankcí EU bylo 950000 vojáků RF staženo z okupovaného ukrajinského území. Konečně sankce zabraly. Ve svém prohlášení generální štáb Ukrajiny oznámil, že v současné době se na území Ukrajiny nenachází ani jeden voják RF. Vymyto, můžete jít hajat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sú to presstitutky bez elementárnej profesionálnej hrdosti...

   Smazat
  2. :D :D :D, pri takovem poctu vojaku RF, by tam ani nikdy zadna valka nezacla :D :D :D

   Smazat
  3. Milión vojáků odešlo ze dne na den? Tomu říkám armáda!

   Smazat
  4. No jo, jsou to šprýmaři v té naší TV. Ještě že je máme,jinak bychom si nečetli na jiných portálech! Ach jo!

   Smazat
 4. Ruská armáda na našem území není. Máme tady však armádu poradců z NATO a USA !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.