Reklama

pátek 30. ledna 2015

Takhle to vypadá, když protestující projeví svou zášť k Henry Kissingerovi

30. 1. 2015  AC24

Na obrázku protestující z Code Pink přerušili zahájení slyšení před senátní Komisí ozbrojených služeb s bývalými ministry zahraničí Henry Kissingerem, Madelaine Albright a George Schultzem. Senátor John McCain, který této komisi předsedá, na ně ječí: „Vypadněte odsud, havěti z nižší formy života,“ a pak byli protestující vyhozeni.
Je to lump a gauner a lhář, jen pseudo-intelektuál a vrah. OK? Tyhle věci jsou fakticky ověřitelné.

- Z posledního proslulého interview Christophera Hitchense: Polemika Christophera Hitchense proti Henry Kissingerovi.

Šílícího John McCaina to zase vzalo. Nic tohohle chlapa nenadzdvihne více než americký plebs zpochybňující válečné zločince ze status quo. Mám podezření, že značná část toho vzteku vyvěrá z jeho vlastního legitimního strachu z toho, jak si historie bude pamatovat jeho vlastní odkaz pozoruhodné stupidity.

Je vskutku pozoruhodné spatřit, jak se senátor tak snadno pomine, když protestující projeví svou zášť k Henry Kissingerovi. Podívejte se sami:
* * *

6 komentářů :

 1. Stařec McCain bude lidstvu škodit až do poslední sekundy svého života.Plamen jeho pomalu již zhasíná,však zuby nehty držíce se,dští stále zlo.Mnohý jeho žalářník Vietnamský musí mít výčitky,že nerozšlápl tuto štěnici,když mohl...

  OdpovědětSmazat
 2. To je tedy sešlost, fuj tajksl ! McCain je ztělesněné zlo, to zlo ho žere zevnitř, proto vypadá (navzdory následkům zranění) jako rakovinový nádor. Vypadá jak psychopat, vlastně proč jak !

  OdpovědětSmazat
 3. Jedna z nejhorších oblud,co jí zem ještě nosí,potom řeznice a dalßí váleční zločinci S PLNÝM SVĚDOMÍM A VĚDOMÍM VRAZI ! ato běhá po světě..bez trestu...fuj tajbl!jituš

  OdpovědětSmazat
 4. Vypadněte odsud, havěti z nižší formy života - ten tvor, nema zadny svedomi ani stud, kdyz takhle mluvi o Svych volicich, jak asi vnima ostatni narody, co jsou, bakterie?

  OdpovědětSmazat
 5. Ať je to jak chce, buďte spravedliví!Nevidím ani neslyším, že by Mc Cain řval,nechal se unést,Byli tam demonstranti, kteří rušili jednání a jejich chování bylo neadekvátní,rušivé a byli vyvedeni. Podotýkém v klidu.Vy jste zapoměli,jak se část obyvatelstva chová k našemu prezidentovi? Co se dělo na Albertově? Víte , kdyby to bylo v USA ,tak tam příjde pár lidí k úhoně!!!??

  OdpovědětSmazat
 6. Taky nikdo netvrdí,že tam mikrob McCain řval;to užnepotřeboval,když byly nižší druhy vyvedeny ze sàlu...stačí,co řekl ,trepka jednobuněčná.Shrnula bych to na :"podle ovoce jejich,poznáte je"...(a to všechny,jak tam sedí pékně vedle sebe..
  zdraví jituß

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.