Reklama

sobota 31. ledna 2015

Ukrajinská armáda ostřeluje civilní cíle záměrně. A máme důkazy...

Emil Kalabus
31. 1. 2015  Czechfreepress
A zde je čtyřminutová reportáž Ruské TV z 28.1.2015 o tom, jak se našly na dobytých stanovištích dělostřeleckých ostřelovačů Ukrajinské armády mapy, na kterých byly vyznačeny civilní cíle. Útočníci byli vyhnáni povstalci z blízkosti města Gorlivky, která byla jedním z nejčastějších cílů dělostřelců.

Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti znepokojivě sílí, a tento trend je tak třeba podle amerického serveru The Huffington Post bez přikrášlování zmapovat.
„Takže až když o tom napíše americký list, tak se o tom může psát i u nás? Všichni lidé, kteří se nebojí podívat jinam než do amerického análu, už to dávno vědí. Divná svoboda tisku.“7 komentářů :

 1. Je to všechno pravda, ale nesmí tu pravdu hlásat Hájek a jeho Rusožrouti. Ono Rusko nebezpečné není. Nebezpeční jsou bejvalý Klausovi pohunci, co si myslí, že se na ně zapomnělo. A na to by se nemělo zapomínat.

  OdpovědětSmazat
 2. Tohle vydávají Havlonáckové za pravdu a lásku, která na UA zvítězila. Jen duševní mrzák může dát ještě hlas knížeti a jeho spolku vrahů.

  OdpovědětSmazat
 3. Vezsenyi Václav (můj názor)

  Myslím že teď již není na co čekat. Je třeba se postavit na nohy vyjít ven a klást otázky. (viz. Španělsko,Řecko) ..,už nám jednu revoluci ukradli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubohy hrdina z reklamy na Savo,teraz uprimne,je trava zelena?Nikdy som nebol komunista ale ty ani nevies ,co to znamena,v postpubertalnom veku to ani nemozes vediet.

   Smazat
 4. Seru na všechny kteří serou samy sebe i na sebe. Idioti už tento týden po třetí písemně, příště na živo a nahlas. Co jsme my všichni? Kde přebývá vědomí a co to vůbec je? Položili jste si někdy takto zásadní otázku? Ne? Nevadí! Udělejte to hned! Co je to rychlost světla? Hranice za kterou nelze vidět! Tedy v bodě překročení této mantry se vědomí/energie/náboj který vzniká uzemněními zkušeností/informací které detekujeme nervovou soustavou. Tedy že naše vědomí na za cíl poznávat. Domyslete sami co je to informace. Tak v tomto bodě se vědomí naladí na jiné PROstory. Jasný! A jelikož jsme si všichni rovni, musíme tuto pravdu uvést do praxe. Takže tady plkejte jak malé děti, ja si jdu zítra promluvit s bezpečnostní službou kdy veřejnosti prozradí proč je naše zlato deponováno v USA-a proč z něj těží dolar a ne koruna a mi tady doma, dále budu chtít vědět proč jedna banka prodává peníze dráže a jiné ještě dražeji!!! Peníze jsou peníze! Né platidlo ve smyslu hodnoty. Problém Fiat měny. Proč není jedna česká národní banka která nabídne peníze mladým na své touhy jak se uplatnit. A touto investicí od dětství vynakládat na vzdělání tak aby objevy v budoucnu znamenali přidanou hodnotu. To je jediná správná investice. Co takhle zavést studium biopole/magnetismu/gravitace. Nebo nano reaktory? Kde je kurva můj život budu chtít znát.

  Sráči ať jsi H.A.L.L (holograficanorganiclightlive's) nebo prosťáček co neví jak se myslí myslí, jdi se poupravit!!

  Přijdu brzo....a né sám

  Život není zábava pro srandu. Nesmějte se všemu!

  A teď mluv sráči a upozornuji tě na možnost odhalení (určitě víš že nemáš ani tucha co vše už dnes máme co kvantový počítač 1024 quibitu tedy navzájem propojených jader!!!!!) amatérský sráči. Dopouštíš se trestného činu! Tak a teď mi to nandej.

  VEzsenyi VAšek

  OdpovědětSmazat
 5. Tedy Vašku - asi jsi všechny tady dokonale konsternoval svým projevem. O čem to vlastně bylo? V článku se píše, že ukrajinská armáda bombarduje civilní cíle záměrně, a ty k tomu píšeš, že na všechny sereš, život není zábava pro srandu, a že rychlost světla je hranice, za kterou nelze vidět. Myslíš si, že je to k věci? Co bereš - hašiš, kokain, LSD,pervitin - nebo něco jiného? Good -ale sem nepiš pod vlivem, my bychom dali přednost srozumitelným příspěvkům. A nemusíš mi děkovat, že jsem jedinej, kdo se pod tvým příspěvkem vyjádřil. Asi už se nikdo jinej nepřipojí.

  OdpovědětSmazat
 6. Běž utikej, nezastavuj. A kurva vytáhni si hlavu z prdele. Budu li uvažovat o světle jako energii/informaci tak musím naraziti na problém energie světla. Kde je omezení ve formě rychlostí!!!! Tedy že do jednotky světla naložím jen omezený obsah informace. Ale máme i jiná nám sice známá záření. Jenže v neviditelném spektru!!! Mohu tedy logicky dojíti k závěru tě po překročení této mety jde ocitnu jiném prostoru!!!!

  Jsem rád že se nebojíš a vím kdo jsi?! Idiot který nemá tvář a podepisuje se anonym.

  Vezsenyi Václav

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.