Reklama

pátek 2. ledna 2015

Ukrajinský vojensko-průmyslový komplex bude pracovat na tři směny


2. 1. 2015     zdroj
Prezident Ukrajiny Petr Porošenko prohlásil 30. prosince při pracovní návštěvě Lvova, že má v úmyslu dosáhnout toho, aby vojenské závody v zemi pracovaly na tři směny. Informovala o tom ukrajinská média.


Hlava Ukrajiny také řekl, že je plánováno předání ozbrojeným silám republiky téměř 100 tanků T-64 a armádě již byly převedeny dva vrtulníky Mi-8 z prezidentského leteckého parku. Již dříve Porošenko prohlásil, že ukrajinská armáda je nejbojeschopnější armádou v Evropě; tohoto výsledku bylo dosaženo během pouhých několika měsíců.

Hlavním úkolem pro rok 2015 Porošenko nazval uzavření trvalého míru na Donbasu. Zdůraznil ale, že je nutné vrátit území ovládaná Doněckou lidovou republikou a Luganskou lidovou republikou. Musí to však být uskutečněno na "základě minského protokolu".

Do Lvova Porošenko přijel představit nového předsedu krajské státní správy Olega Siňutku a předat klíče od 60 bytů v novém domě pro příslušníky armády.

přeložila PhDr. Valdimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Ukrajina má stejný úkol jako Nemecko ve 30-tých letech.
  Válka proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler také mluvil o míru a připravoval obsazení Československa, invazi do Polska a napadení Sovětského svazu. Ďábel Porošenko mluví stejnou řečí lží a intrik. Sledujme činy tohoto válečného zločince a nenechme se obalamutit ďábelskou šelmou - bezcitnou bestií.

   Smazat
 2. Už dávno měla výroba běžet na tři směny.Škoda každé ztracené minuty.
  21.prosince byl v Tbilisi stvořen Blok vojáků Ukrajiny,Gruzie a Azerbajdžanu.
  Meta:Boj proti agresi moskovie.Čekáme kamarády na návštěvu.Zvítězíme-osvobodíme od okupantů Krym,Abchasii,Osetii od vojsk putina a potom na ruinách kremlu vzpomeneme všechny hrdiny,kteří se zbraní v ruce zahynuli v boji proti moskevským okůpantům.Sláva bratrským národům,smrt okupantům a banditům.UNSO do šturmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby nebyl Dr Goebbels po smrti,měl bych za to,že jde o jeho slavnou výzvu k totální válce po stalingradském maléru.Vezměte si prášek,nebo ještě lépe,jeďte do Lvova pomoct,alespoň uvidíte poprvé v životě práci,hochu.Strašné.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jseš taky nácek jako tví kámoši, Palmere?

   Smazat
  4. Už volám doktora Chocholouška, zabal si kartáček , přezůvky a doklady, papíry na hlavu ti vystaví.

   Smazat
  5. Protektorátní ministr obrany a nacistický kolaborant Martin Stropnický nedopustí, aby havloidní celebrita musela rukovat na frontu. Dopadl by jako velitel vojenské správy, která odeslala povolávací rozkaz synovi Turčinova. Synové nacistických pohlavárů Porošenka a Schwarzenberga se nedostanou ani k odvodu, vyhnou se vojně jako vlastenec Jarda Jágr (podpora organizovaného zločinu ODS) nebo Vitalij Kličko (nacistický válečný zločinec).

   Smazat
 3. Heriot.
  Bohužel, čím dále více se musí chudáci obyčejní ukrajinci zapojovat do špinavé války USA proti Rusku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale myslím,že to zapojování nebude mít dlouhého trvání není za co vyrábět vždyť jsou v krachu a USáci jim furt doláče dávat nebudou je to jen Porošova propaganda kterou musí na rozkaz USáků vytvářet...

   Smazat
 4. Jan Vok Ostrava2. ledna 2015 18:44

  Nejvyšší čas jim přivřít kohoutky.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejbojeschopnější armáda Evropy bude vybavena další stovkou nejlepších retro-tanků T-64... Zajímalo by mě,co Porošenko hulí,to jsou bludy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že se krvavý Porošenko snaží obnovit divize zničené na východní frontě a zpojízdnit tanky z pod širého nebe zakonzervovaných skladových zásob bývalého Sovětského svazu. Nebýt Minských dohod, kdy byla domobrana zastavena
   v průběhu úspěšné protiofenzívy (sabotáž), mohla být ukrajinská armáda nacházející se těsně před rozvalem rozprášena a podle původního plánu osvobozeno celé území Donbasu, vč. okupovaných měst jako je Mariupol a Oděsa. Vzhledem k tomu, že se jedná o největší přístavy a Ukrajina by se stala suchozemským státem, byla by i tak donucena jednat.

   Smazat
 6. jak je možné aby v 21.století přežívali takový paka co parazitují v Kyjevě
  je to jak zlý sen a je nutné to zlo tvrdě zmasakrovat !!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Paka v Kyjevě přežívají díky zahraničním pakům. jedno z nich tady stále používá svůj vytříbený slovník - viz výše. Tato hnědá verbež se musí setřít nějakým toaletním papírem zcela dočista do čista.

  OdpovědětSmazat
 8. Na tři směny ? Tak to maj štígro, že jim Rusko fedruje uhlí pro elektrárny. Budou na výrobu svých zmetků vidět.

  OdpovědětSmazat
 9. To jako kvůli nějakejm fašounkům nebudeme mít ani plyn a elektriku z Temelína ? Asi proto musí ukRuina urychleně přejít na palivo od Westinghouse: http://orgo-net.blogspot.cz/2014/12/zdeseni-v-eu-novy-rusky-zakon-o-nacismu.html

  OdpovědětSmazat
 10. USA = Veliký Satan z Usraele a koncentrované ZLO, které musí být zničeno dříve, než ono zahubí lidstvo......smrt Satanovi!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.