Reklama

středa 28. ledna 2015

Už nás snad řídí ruská tajná služba? Putinův muž Jakunin na Pražském hradě

Břetislav Olšer
28. 1. 2015 blog idnes
Skandál nebývalých rozměrů..
 Putinův muž a kontroverzní oligarcha Vladimir Jakunin se na konferenci “Let My People Live!” zjevil jako duch, aniž by byl na seznamu hostů konference, existuje však druhá verze seznamu, na němž Jakuninovo jméno již figurovalo. O Jakuninově příjezdu nic nevěděli ani čeští diplomaté. Jak je to možné, že nebezpečná "persona non grata" unikla české BIS?

Bodejť, stačí jen vyslovit jméno Zaorálek, a každý musí vědět, v čem je zakopaný pes Filipes. Prý, kam se poděly české bezpečnostní služby, že jim mohl Jakunin uniknout? A vše zase padá na Miloše Zemana, jenž se měl na tom s Jakuninem domluvit už na Rhodu. To zas bude v BIS mela a obviňování z velezrady prezidenta, co od samého impeachmentu nemá čas ani na kafe a cikárko s Lavrovem. Přesto americká stanice ABC News cituje Zemanova slova, že s teroristy se nevyjednává, ale bojuje, výrok o současném superholokaustu i přirovnání Islámského státu k nacistickému Německu ve 30. letech minulého století.

Sankce nejsou žádné valčíkové tance a imaginární mýrnyx týrnyx; přes dvě desítky ruských podnikatelů nesmí opustit Rusko směrem na Západ. Důvod je prozaický; jsou to přátelé Putina, kteří se nějakým způsobem podíleli na připojení Krymu k Rusku. Mezi jinými je na listině zakázaných osob Andrej Fursenko- poradce ruského prezidenta Vladimira Putina, Alexej Gromov - první náměstek šéfa kanceláře ruského prezidenta, Sergej Ivanov - šéf kanceláře ruského prezidenta, Viktor Ivanov- Putinův blízký spojenec; šéf ruské federální protidrogové agentury, Vladimir Kožin - kancléř ruského prezidenta, Jurij Kovalčuk- podnikatel; údajně "Putinův osobní bankéř", Arkadij Rotenberg - miliardář, blízký přítel Putina, Boris Rotenberg - miliardář, blízký přítel Putina a rovněž Vladimir Jakunin - šéf ruských státních železnic a přítel Putina... https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qKhAzHRgN50

Copak to máme za ptáčka, toho Vladimira Jakunina? Miliardář, co byl jmenován prezidentem Ruských železničních drah vládou Ruské federace v červnu 2005. Na pražské konferenci “Let My People Live!” si mohl s Milošem Zemanem v klidu svých komnat vzpomenout na loňskou konferenci “Dialog civilizací” na ostrově Rhodos. A přestože se ocitl na americkém sankčním seznamu, zjevil se v Praze, jako Bílá paní z Verneova Tajemného Hradu v Karpatech se svým Dálkovidem, který pomocí světelných paprsků vytváří iluzi skutečnosti, aby promluvil na jednom z panelů. Šokoval, jelikož nebyl uveden v první verzi seznamu hostů konference, který dostala média, Existuje však druhá verze seznamu, kterou pořadatelé posléze rozdávali hostům, a na němž Jakuninovo jméno figurovalo.

Co k tomu dodat? Snad jen řečnickou otázku, proč nebyli „personami non grata“ američtí politici, kteří spáchali mnohem horší zločiny, než je mírové referendum o připojení Krymu k Ruské federaci. Za posledních dvě stě let podnikly USA jen “pakatel” agresí do cizích zemí, bratru asi tisíc. Třeba Americko-mexická válka; ozbrojený konflikt mezi Spojenými státy a Mexikem v letech 1846 - 48 vyvolaný americkou anexí Texaské republiky. Mexiko prostě neuznávalo odštěpení a následné vojenské vítězství Texasu v roce a po celou dobu existence Texaské republiky považovalo Texas za svoji vzbouřenou provincii. Mexiko přišlo o více než polovinu svého území, na němž vznikly postupně i bez referenda americké státy Kalifornie, Nové Mexiko, Arizona, Nevada a Utah. Odstoupení Alta California a Santa Fe de Nuevo México ve prospěch Spojených států. Že to bylo dávno? A co mega invaze do Koreje, Vietnamu, Iráku, Libye…? Proč svět nevyhlásil sankce proti žádnému americkému politikovi za tyto zrůdné činy; Riceová, Rumsfeld, Cheney, Bush, Kerry..?Rada bezpečnosti OSN, co nadělala víc škody než užitku... Snímek Břetislav Olšer

Konflikt mezi Velkou Británií a Argentinou kolem Falklandských ostrovů trvá od roku 1982, kdy došlo mezi oběma zeměmi k válce; Velká Británie: 258 mrtvých, potopené lodě: 2 torpédoborce, 2 fregaty, 3 další lodě, zničeno 24 vrtulníků. Argentina: 649 mrtvých, potopené lodě: 1 křižník, 1 ponorka, 7 dalších lodí, kromě toho zničeno 25 vrtulníků, 35 stíhaček a další letadla. V roce 2010 zahájily britské společnosti průzkum ložisek ropy nedaleko souostroví, což způsobilo vyhrocení konfliktu. „Argentina nemůže umlčet hlas Falklanďanů, to je strašně důležité. Takhle vypadá vyjádření práva rozhodovat o své vlastní budoucnosti. Referendum se nedá interpretovat jinak,“ shrnul význam hlasování guvernér Falkland Nigel Haywood. Proč bylo referendum na Krymu interpretováno jako anexe? Kolik mrtvých bylo na Krymu?

Dne 25. října 1983 po krátkém boji obsadila armáda USA Grenadu za spolupráce některých okolních zemí. USA invazi oficiálně zdůvodnily ochranou 800 amerických studentů na místní univerzitě. Převrat ukončila po necelých dvou týdnech invaze americké armády, kterou nařídil tehdejší prezident Ronald Reagan s odůvodněním, že komunistická Kuba připravuje okupaci ostrova. Při invazi zahynulo 71 Grenaďanů (většinou civilistů), 18 amerických vojáků a 27 kubánských dělníků. Ráno 25. října jednotky USA vpadly na ostrov, vyhnaly vládu a převzaly nad zemí plnou “dočasnou” kontrolu… Shromáždění OSN odsoudilo tuto akci až bylo po ní; ale jen ty ty ty… A prezident Reagan k tomu jen ledabyle řekl: „Tohle ani nenarušilo mou snídani.“

Proč „personou non grata“ nebyla premiérka Thatcherová, prezidenti Reagan, Nixon, otec a syn Bushovi, Obama...? Ve státním převratu 17. ledna 1893 povstalci složení převážně z občanů Spojených států svrhli královnu Havajského království. Moci se chopil „Výbor občanské bezpečnosti” a požadoval připojení k USA. Status státu USA získaly ostrovy v roce 1959. Spojené státy se skládají z 50 států, federálního území s hlavním městem a sídlem vlády včetně přidružených států s vnitřní samosprávou Portoriko, Severní Mariany a samosprávných území Spojených států Guam, Panenské ostrov a Americká Samoa, kde je i vojenská základna USA. V roce 1950 došlo v městě Ponce k rebelii usilující o osamostatnění Portorika, ale ta byla pohotovou americkou armádní akcí rychle potlačena.

Za vším shledej multimilionáře jménem George Soros. Proč už dávno není „personou non grata“, Viktor Janukovyč byl poprvé zvolen za premiéra v roce 2004, ale Soros zorganizoval veřejné nepokoje, tzv. „oranžovou revoluci“, která vynesla k moci proevropské politiky Viktora Juščenka a Julii Tymošenkovou. Také „díky“ Sorosovým penězům a politickému vlivu se protesty na Ukrajině koncem minulého roku vyostřily a nakonec vedly k Janukovyčovu útěku do Ruska a nástupu dnešní pučistické vlády v Kyjevě. Politický filantrop a maďarský Žid Soros už hrál klíčovou roli v asijských krizích 90. let a „barevných“ revolucích v bývalých sovětských republikách. Sorosův oblíbený výrok zní: „Nejde o to, jestli máte pravdu nebo ne, ale o to, kolik vyděláte, když máte pravdu, a kolik proděláte, když se zmýlíte“. Podle The Executive Intelligence Review je Soros veřejnou tváří Rotschildových bankéřů. Sám Soros o sobě prohlásil:

„Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ Sydney Morning Herald, rozhovor z 15. listopadu 1997. Petro Porošenko hned poté, co 25. května zvítězil v prezidentských volbách a zavřel hranice s Ruskem, se tajně sešel s americkou delegací vedenou ředitelem Národní služby pro skryté operace Frankem Archibaldem, bývalým šéfem CIA na Ukrajině Jeffrey Eganem, současným ředitelem CIA Ramymondem Marken Davisonem, Markem Buggym (CIA Istanbul), Andrzejem Derlatkou - CIA agentem v Polské zpravodajské agentuře a členem CIA Kevinem Duffinem, vedoucím viceprezidentem pojišťovny Brower.

Bohatýrské setkání se Sorosem, se odehrálo v červnu 2014; k tomu Porošenko s Archibaldem podepsali „Dohodu o vojenské spolupráci mezi USA a Ukrajinou“. Generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen řekl, že proces rozšiřování aliance na Východ bude pokračovat. NATO využívá Ukrajinské krize jako kouřovou clonu pro své válečné plány a USA už rozhodly o trvalém umístění vojsk ve Východní Evropě. Dvě „diplomatické zprávy“ z platformy Wikileaks dokazují, že nově zvolený prezident Ukrajiny Petro Porošenko byl agentem USA. Jak je možné, že lze lidem krást půdu doslova pod jejich nohama? Nic není nemožné; pokud jste zadluženi až po uši, je pro násilníky snadné vydírat chudáky, kteří již nic nemají a jsou rádi, že přežijí. Proto se podvolí i brutalitě potenciálních věřitelů. Proč není Porošenko na seznamu nezvaných hostů?

Vladimir Jakunin se narodil v roce 1948, úspěšně završil studia na Leningradském mechanickém institutu získáním titulu inženýr-mechanik. Začal jako mladší výzkumný pracovník ve Státním ústavu aplikované chemie. Po dokončení vojenské služby v Sovětské armádě nejprve pracoval jako inženýr a starší inženýr ve správě Státního výboru Rady ministrů SSSR pro zahraniční obchod a poté jako vedoucí oddělení Fyzikálně-technického institutu A. F. Ioffeho při Akademii věd SSSR. V letech 1985 až 1991 zastával funkci druhého a posléze prvního tajemníka kanceláře stálého zástupce Sovětského svazu v OSN. V říjnu 2000 byl Vladimir Jakunin jmenován náměstkem ministra dopravy a v únoru 2002 prvním náměstkem ministra železničních drah, následně byl správní radou Ruských železničních drah jednohlasně zvolen prvním viceprezidentem společnosti. Od ledna 2006 působil jako vědecký lídr a předseda dozorčí rady Centra pro analýzu problémů, státní řízení a plánování při ekonomické sekci oddělení sociálních věd Ruské akademie věd (www.rusrand.ru).

Takové lidi si USA vybírají pro své sankce. Proč nemá stejný zákaz brožovaná Albrightová či orální Clinton za bombardování bývalé Jugoslávie a nezávislost Kosova? A Riceová za Libyi? Washington byl ohledně Kosova velmi rychlý a uznal nezávislost regionu dva roky před tím, než OSN v roce 2008 označila tento region za legální. Navzdory tomu, že v roce 1999, kdy bombardovaly USA, resp. NATO, Bělehrad. A srovnání Krymu a Kosova? Nepařičné. Condoleezza Riceová, co se objímala s Kaddáfím, když smiřovala USA s Libyí, zdůraznila platnou úmluvu OSN o ochraně menšin. “Jsme přesvědčeni, že Kosovo je “sui generis” (zvláštní případ), jenž nastal kvůli rozpadu Jugoslávie a agrese prezidenta Miloševiče proti kosovským Albáncům, které donutil k humanitární krizi.” Viz. dnes Jaceňuk a Porošenko… Proč by nemohl být východ Ukrajiny “sui generis - zvláštní případ” a proč už NATO dávno nebombardovalo Kyjev jako kdysi Bělehrad…? Více než 500 civilistů bylo zabito při úderech NATO v bývalé Jugoslávii. To ve východní Ukrajině je humanitární krize více než dvojnásobná - na milion uprchlíků přes čtyři tisíce zabitých.

Nehodila by se nějaká ta sankcička i pro Václava Havla za jeho „humanitární bombardování“? Dne 29. dubna 1999 ve francouzském listu Le Monde vyšla slova z rozhovoru, která poskytl v roce 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters...

Text prvního odstavce článku zní francouzsky:

"Dans l'intervention de l'OTAN au Kosovo, je pense qu'il y a un élément que nul ne peut contester: les raids, les bombes, ne sont pas provoqués par un intéret matériel. Leur caractere est exclusivement humanitaire: ce qui est en jeu ici, ce sont les principes, les droits de l'homme auxquels est accordée une priorité qui passe meme avant la souveraineté des Etats. Voila ce qui rend légitime d'attaquer la Fédération yougoslave, meme sans le mandat des Nations unies. Mais, en m'appuyant sur mon expérience personnelle, je suis également convaincu que seul le temps permettra d'évaluer avec objectivité ce qui se passe ces jours-ci en Yougoslavie et les répercussions sur l'OTAN..."

V překladu do češtiny:

"Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii a dopad na NATO..."

V rámci svého panelu na počest Dne holocaustu "persona non grata" Jakunin mj. řekl: "Rusko je v souvislosti s Krymem obviňováno z toho, že porušilo mezinárodní právo, ale mezinárodní právo bylo porušeno již mnohokrát předtím. Právě na včerejším panelu o tom mluvil pan Gusenbauer. Mezinárodní právo bylo porušeno, když byla bombardována Jugoslávie, když byla Jugoslávie rozdělena, v Kosovu pak byla ustavena nějaká administrativa a až pak vyhlášeno referendum. Mezinárodní právo bylo porušeno i v případě intervence v Libyi nebo v Iráku. Mezinárodní právní orgány by měly všechny tyto krizové události posuzovat objektivněji, krizové situace by měly být řešeny na mezinárodních konferencích za účasti všech velmocí a všech zainteresovaných stran a ne se jenom nesmyslně obviňovat z porušování mezinárodního práva, jako v případě současné krize na Ukrajině, která obviňuje Rusko z agrese, protože použití síly-armády proti vlastnímu lidu bez mandátu OSN ze strany nové ukrajinské vlády je taky porušení mezinárodního práva..."

Inu, šéf Putinovy prezidentské kanceláře Sergej Ivanov, patřící mezi další sankcemi postižené, zareagoval s humorem: "Během mé dvacetileté služby v KGB (tajná policie) a pak ve službách vnější rozvědky mi už většina západních zemí zabouchla dveře ke vstupu, čili jsem si už zvykl." A copak máme říkat my v Česku, když jsme si už zvykli, jak je s námi CIA věrně a vždy, když telefonujeme, nakupujeme, internetujeme či demonstrujeme a ještě nám pomáhá červenými kartami..

51 komentářů :

 1. Pane Olšere, Vy si koledujete. Označit takto americké mírotvorce. Jestli budeme zlobit, tak nám tu CIA zorganizuje islámský teroristický útok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejste daleko od pravdy,skutečně to čekám i já,Okamura už by se měl bát.Něco mě ale říká,že jsou vhodnější země k atentátu,které je potřeba rozzuřit proti islámcům.
   Jinak panu Olšerovi patří dík.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane J. B., jestli se vám nelíbí, co pan Olšer píše, tak to prostě nečtěte. Já s ním také ve všem nesouhlasím, ale nebudu přece tady kvůli tomu dělat kravál a vyhrožovat a vydírat. Myslím, že tyhle stránky mají dost čtenářů, aby se bez jednoho návštěvníka obešly. A zkuste v sobě najít sílu odejít pěkně potichu!
   Sbohem a šáteček!
   Je zvláštní, že jsem také J. B.
   Možná bych vám měla zakázat používat můj monogram, co říkáte?!
   ;-D

   Smazat
  2. Dobrý den. Pokud s ním v "něčem" nesouhlasíte, tak se o to podělte. Já myslel, že kritizuje, koho si prezident může dovolit pozvat či se s ním sejít a s kým ne. Mimo to ale prioritně mi vadí na českých židech to, co zde předvádějí politicky. Jinak jsem nenarazil na nic dalšího, v čem bych s panem Olšerem nesouhlasil.

   Smazat
  3. Zdá se, že všichni jsme J.B. Nebo Go Go? J.B.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane J.B., Vy jste pana Olšera asi nepochopil. To byla ironie, pokud se nepletu. On M. Zemanovi i jeho pozvanému zakázanému hostu fandí.
   Ale souhlasím i s Vámi v tom, že M. Zeman je jediný politik, díky kterému se nestydím před Rusy.

   Smazat
  2. Aha, máte pravdu, tu ironii jsem nepochopil, omlouvám se.

   Ale to, že neznám nafoukanější lidi, než jsou čeští židé, --- ( mám na mysli ty, kteří se sdružují v různých českých židovsko-politických organizacích) ---- na tom trvám.

   Jsou obrovsky nafoukaní.

   Navíc Bible nám jasně říká, kdo je nyní pravým Židem.

   Smazat
  3. Podívejte se na ty české židy, kteří si osobují právo mluvit za nějaké židy a říkat, že Putin neměl být pozván na výročí Osvětimi?

   Ta jejich namyšlenost. Koho zastupují? Ty mrtvé z koncentráku?

   Ať jde pan Jan Kraus a jiní Krausové do Izraele mluvit za nějaké židy z Osvětimi. Děkuji.

   Smazat
  4. Pane J.B.Jste jediný,který se dokáže omluvit,toho si vážím. Usuzuji,že jste křesťan ale nevím zda jste konvertoval.To ale není důležité.Já jsem slovan,ateista,možná agnostik.Vadí mi ale mediální tvrzení o křesťansko-židovské kultuře našeho prostoru.Pominu šíření této kultury,to vím,mě zajímá v čem spočívá tato kultura a v čem by byla jiná,ta pohanská,kdyby se mohla paralerně vyvýjet?Tvrzení o bůžcích a tančení kolem ohňů neberu.Miroslav Povolný

   Smazat
  5. Děkuji. Když vidím fotky zabitých dětí v Doněcku, uznávám, že se mi snižuje ochota pro pochopení lidí typu pan Zaorálek.

   Pokud jde o to, zda jsem konvertoval....

   Můj syn má naprosto židovské jméno.

   Ale to není důležité.

   Důležité je, co říká Bible o skutečném Židovi a to jsem zde otiskl-

   Je tam mnohem více v Novém zákonu jasných míst o tomto tématu.

   Pokud jde o pojem "křestansko-židovská civilizace či kultura" .......

   Tento pojem dnes skoro bez vyjímky používají ti, kteří nevěří doslovně Bibli a nepřijali Ježíše jako Krista (zaslíbeného Mesiáše ze Starého zákona v Bibli), tedy toho, jež jediný může být onou Cestou ke spasení a věčnému životu po tomto bídném životě smrtelném zde na zemi.

   Ano. Máme jinou knihu, než jiná náboženství či kultury.

   Tou knihou je BIBLE.

   Ta je naprosto zásadní.

   A tito lidé ------ http://video.aktualne.cz/dvtv/leo-pavlat-z-prazskych-akci-citim-soft-ruskou-propagandu/r~c049bc08a70d11e49e4b0025900fea04/ ----- tuto knihu, Bibli, rozhodně nepřijali. Politicky si říkají Židé a rádi za ně mluví, pane Povolný.

   Pozdravuji.


   Smazat
 5. PAN OLŠER PÍŠE ---------

  Postoj vrchního zemského rabína Karla Sidona, resp. Rada FŽO v ČR, mě nepřekvapil. Není totiž pravým židem, narodil se za války v tzv. smíšeném manželství. Otec byl pro svůj židovský původ poslán do Terezína a po neúspěšném pokusu o útěk popraven (1944). Po otcově deportaci byl jeho syn skrýván na venkově. Matka ho vychovávala sama až do roku 1948, kdy se znovu provdala. Pořád jen věřím, že skuteční čeští Židé nezastávají názor, že režim, který Putin nastolil a ztělesňuje, nedodržuje mezinárodní dohody, je agresivní a okupuje silou území sousedního státu. Pokud je tedy řeč o Krymu, tak zde k žádnému násilí nedošlo a referenda se zúčastnilo s nadšení asi 97 procent obyvatel poloostrova. Jde tedy o pouhý vykonstruovaný nesmysl. Kolik 21. srpnů již bylo ve světě

  Naštěstí jsou mezi Židy i ti praví, co se narodili židovské matce; k takovým patří tajemník federace Tomáš Kraus, jenž Putinovo pozvání obhajuje, protože je místopředsedou Evropského židovského kongresu, jehož rodiče přežili Osvětim, pamatují si osvobození Rudou armádou. Bude tomu totiž už 70 let od chvíle, co byly z Osvětimi vypraveny první “pochody smrti” s vězni, kteří už slyšeli kanonádu sovětských tanků a nacisté se snažili uprchnout před trestem za válečné zločiny k “uznalejším” Američanům. Dne 27. ledna 1945 osvobodila Rudá armáda koncentrační tábor Auschwitz - Osvětim. Přežilo jen asi 7 500 lidí. Zavražděno jich však bylo více než 1,1 milionu; asi 960 tisíc Židů, 75 000 Poláků, 23.000 Romů a Sintů (Cikánů), dále mnoho homosexuálů a Svědků Jehovových. Byl to konec holocaustu, který vyvraždil mj. přes šest milionů Židů…

  PODÍVEJTE, PANE OLŠERE, CO ŘÍKÁ BIBLE ----------

  BIBLE, NOVÝ ZÁKON, LIST EFEZSKÝM, 2 KAPITOLA

  11 Pamatujte proto vy, kteří jste svým původem pohané a kterým ti, kdo jsou obřezaní na těle a lidskou rukou, říkají neobřezanci,

  12 že jste v té době opravdu byli bez Krista, odloučeni od společenství Izraele, bez účasti na smlouvách Božího zaslíbení, bez naděje a bez Boha na světě.

  13 Ale v Kristu Ježíši jste se nyní vy, kdysi vzdálení, stali blízkými pro Kristovu prolitou krev.

  14 V něm je náš pokoj, on dvojí spojil vjedno, když zbořil zeď, která rozděluje a působí svár. Svou obětí odstranil

  15 zákon ustanovení a předpisů, aby z těch dvou, z žida i pohana, stvořil jednoho nového člověka, a tak nastolil pokoj.

  16 Oba dva usmířil s Bohem v jednom těle, na kříži usmrtil jejich nepřátelství.

  17 Přišel a zvěstoval pokoj, pokoj vám, kteří jste dalecí, i těm, kteří jsou blízcí.

  18 A tak v něm smíme obojí, židé i pohané, v jednotě Ducha stanout před Otcem.

  19 Nejste již tedy cizinci a přistěhovalci, máte právo Božího lidu a patříte k Boží rodině.

  20 Jste stavbou, jejímž základem jsou apoštolové a proroci a úhelným kamenem sám Kristus Ježíš.

  21 V něm je celá stavba pevně spojena a roste v chrám, posvěcený v Pánu;

  22 v něm jste i vy společně budováni v duchovní příbytek Boží.

  --------------------

  BĚŽTE SI, PANE OLŠERE, PSÁT TY SVÉ RASISTICKÉ ŘEČI O PRAVÝCH ŽIDECH PSÁT NĚKAM JINAM PROSÍM.

  ČESKÁ ŽIDOVSKÁ REPREZENTACE DĚLÁ MÉ ZEMI JEN A POUZE OSTUDU PŘED SPŘÁTELENÝMI SLOVANY.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No mně zase tak spřátelení ti Slované nepřijdou, bohužel. A je to škoda.

   Smazat
  2. Srbové, Rusové, Makedonci, Slovinci, je jich dost přátelských.

   Zajeďte si tam.

   Smazat
  3. Brouku, není pravý žid, protože jeho matka není židovka - otec žid být nemusí, matka ano.

   Smazat
  4. Mám kliku, že má matka byla židovka. A nejsem ani rusofob,ani islámofob a mnozí židé mne nejen rozčilují. Blbost je původu nadřazená !
   Ale je fakt, že se Židé nějak podvědomě poznají.

   Smazat
  5. BD 10:25
   "Ale je fakt, že se Židé nějak podvědomě poznají."
   To je velmi rozšířená pověra, velmi často se mýlí; toho jsem byl mnohokrát svědkem. Jejich "podvědomí" je klame. Ale o to nejde!

   Jde o utkvělou představu, že se ŽIDÉ OD OSTATNÍCH LIDÍ LIŠÍ. Tuto představu sdílejí jak antisemité, tak semitofilové, a - což by nemělo nikoho překvapit - i leckteří Židé; a to, že ji sdílejí, je jen jedním z dokladů toho, že se neliší. Ta představa je idiotská, jak kromě jiného ukazuje historie nacismu.
   Mimochodem, představu o "vyvoleném národu", kterou někteří tak rádi argumentují, najdeme dnes častěji u Rusů či Amričanů nežli u Židů.
   Ano, blbost je všelidská - a dnes zase jednou spojuje národy. Ale zkusme připustit, že existuje i opačná tendence, co říkáte?

   Smazat
 6. Výborný článek.Lépe se to napsat nedá LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:48
   Podprůměrný a odfláknutý článek (jak už jsem řekl výše), dá se to napsat mnohem lépe. Je to jen optický klam způsobený příšernou úrovní velké části dnešních novinářů.
   -- To, že s vyslovenými názory autora převážně souhlasím (a já souhlasím), mě přece nemůže přimět k tomu, abych jej chválil za mizernou práci !! --

   Smazat
 7. Pěkný souhrn Břetislave. Mnohé z pocitů, co člověk má při pohledu na vystavovaný obraz národního hrdiny Bandery a fašistické symboly, to jen utvrdí a neméně pak znechucení vládou ČR, zejména Zaorálkem, sotva ten otevře jeho proradnou, prolhanou chlebárnu.

  OdpovědětSmazat
 8. Ještě do roku 1914 byla česká společnost silně nakloněna k bratrství s Ruskem a Srbskem.

  Pak vše rozbila ideologie.

  Ale dnes, kdy se spojilo Německo bez referenda a dnes so dovoluje kárat Rusko za Krym po krymském referendu, to pro jakéhokoli selským rozumem uvažujícího Čecha musí být pobuřující.

  OdpovědětSmazat
 9. Jak je možné, že pár minut po zásadním projevu prezidenta Zemana si vlastní český ministr zahraničí Zaorálek píše ironické posměšné výkřiky na Twitter?

  To přece není normální.

  To je standardní postup?

  Za koho mluví pan Zaorálek?

  Komu posílá ty twitterové výkřiky?

  Čechům?

  Velmi pochybuji.

  Posílá to tam, kam se jezdí radit, jak lépe oslabit Rusy na Ukrajině, aby se mohli lépe a snadněji zabíjet.

  OdpovědětSmazat
 10. Představte si, kdyby před 2 lety vyhrál prezidentské volby Schwarzenberg...

  To spojení výkřiků Zaorálek + Schwarzenberg ........

  To by byla naprostá likvidace slovanského bratrství.

  Kdo by se pak z Čechů mohl podívat Rusům do očí?

  OdpovědětSmazat
 11. Miloš Zeman je jediný důvod, proč se nyní před Rusy nestydím za to, že jsem Čech.

  Jinak všem doporučuji web ----- www.rusvesna.su ---- v prohlížeči CHROME se to přeloží vše do češtiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeloží se to do češtiny, ale překládá se to přes angličtinu a to je jazyk s jinými zákonitostmi, a tak vám z překladu lezou blbosti a dokonce někdy i v opačném smyslu, než je v originálu. Takže na překladač pozor - dělá nesrozumitelné zmatky a chyby.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. jasně, jsou to jen základní hesla přes ten překladač, nová republika by aspon ty nadpisy článků mohla v češtině dávat na web

   Smazat
 12. Chvíli mi trvalo, proč vzdálená Kanada je tak horlivá.......

  Jde totiž o území Arktidy........

  O sever a naleziště nerostných surovin....

  Ach jo...... sladkobolné řeči, ale o děti se nikdo nezajímá, jde o něco jiného.

  Viz, ----

  Kanada poskytne Ukrajině už druhou nízkoúročenou půjčku ve výši 200 milionů kanadských dolarů (3,9 miliardy Kč), oznámil premiér Stephen Harper.

  Podmínkou poskytnutí půjčky je schválení revize plnění programu pomoci, který pro Ukrajinu zorganizoval Mezinárodní měnový fond.

  "Půjčka přispěje k hospodářské a sociální stabilitě Ukrajiny v situaci, kdy se vláda snaží změnit zemi v demokratický, nezávislý a prosperující stát zbavený zahraničních agresorů."

  První půjčku ve stejném objemu dostal Kyjev loni v září. Peníze Ukrajině poukáže vládní agentura Export Development Canada. "

  OdpovědětSmazat
 13. eu + usa tím že cpou peníze do kapes kyjevských fašistických zlodějů jen dokazují své dementní myšlení fašouni se jen uchychtávají jak se nechají ti západní pitomci oblbovat / a že se objevil Rus na sjezdu? proč ne je to člen vítězného státu a bezpáteřní blbci kteří to nechápou tam nemají co pohledávat !!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. Jen poznámka trochu paralelne s tématem. Říká se, ze jsme jsme civilizace navazujici na Stary a Novy Zákon. Na Zidy a krestany.
  Pokud se trochu zactete do Starého Zákona a k tomu si prectete něco o Sumeru, třeba od Zamarovského, tak si musite všimnout, ze Zide i muslimove prevzali sve náboženství z Uru chaldejských. To znamena, ze si na velke civilizace jen tak trochu hraji.A mel svého casu pravdu Tariq Aziz, když rikal, ze oni jsou stara civilizace. Zide měli kliku, ze Mojzis byl vychovan jako faraonsky synek, diky sve velice chytre mamince.
  No, ale ja se nemuzu zbavit dojmu, ze i tyhle dějiny nam byly tak trochu ukradeny. Zkuste o tom popřemýšlet.
  No a novy zákon vznikl v době, kdy lide, dokumentovano u Reku, byli schopni opravdu hlubokych uvah a to sami od sebe, jen aby pochopili, co se kolem nich deje.
  Jen tak kontrolne, kdopak z nas, abych nebyl osklivy, si precetl a pochopil Eklidovy Zaklady, kdo z nas dokaze i diteti vysvětlit, ze odmocnina ze dvou je iracionalni číslo? No, tak v te době, když tyhle problémy byly reseny, tak vznikaly také knihy Nového zákona. Takze Novy Zákon vznik v době, kdy lide dokazali a chteli, mozna snad i dusevne museli premyslet o smyslu a podstate věci. Kohopak z nas to opravdu tak irituje, ze nezna pravdu? No a ještě k tématu Zeman, kdopak z nas cetl a premysle o Eposu o Gilgamesovi? Tam je preci jasna odpověď. A myslime si, ze jsme chytrejsi nez stari panovnici a snad dokonce nez ty blbe husy:
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/alespon-jako-ty-blbe-husy.
  Je třeba se dat do práce.

  OdpovědětSmazat
 16. ano každý stát má svoji tajnou službu a děkujme té ruské že tady dohlíží na pařáty té americké cia protože právě takoví potřebují dohled !!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 18. už se to netají

  19:05

  Východoukrajinské město Debalceve je v kritické situaci, tvrdé boje mezi povstalci a armádou zcela zablokovaly zásobování, nefunguje dodávka vody, tepla ani elektřiny. Vyplývá to ze zpráv ruských i ukrajinských médií a informací očitých svědků. Město s 25.000 obyvateli z větší části stále drží ukrajinská armáda, povstalci se snaží vládní vojsko obklíčit.

  Debalceve leží na silničním a železničním spojení mezi Doněckem a Luhanskem, dvěma hlavními městy separatistických "lidových republik". Ukrajinští vojáci lokalitu osvobodili loni v srpnu, od dubna město ovládali separatisté.

  Oblast je nyní sevřená ze tří stran silnými oddíly povstalců, kteří se Debalceve snaží obklíčit a vojenskou posádku zničit. Pak se chtějí oddíly doněckých a luhanských bojovníků spojit a táhnout dál na západ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tu píšete ze propagandu. Povstalci nyní osvobozují Donbas od fašistikcých oddílů kyjevského řežimu, které půl roku dělostřelbou ničí a zabíjejí na Donbasu civilisty. Kyjev chctěl jen válku, žádné jednání, žádnou federalizaci. nechtěli jednat, chtěli jen vraždit. Tak teď na ně dopadne kladivo odplaty.

   Smazat
  2. Aspoň někdo rozpoznal ten podivný jazyk .....
   To je dobře.

   Toto je zdroj -----------

   http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-streda-28-ledna-ukrajina-rusko-separatiste/r~a6e5cd3aa6c011e4bdad0025900fea04/

   Smazat
 19. V současné době je poměrně dost lidí, s jejichž názory se shoduji. Bohužel však většina z nich nedisponuje dostatečnou obratností projevu, aby jejich argumentace byla zcela věrohodná. Dnes jsem viděl v HP toho Konvičku - naprostá hrůza. Skoro by mě přesvědčil, abych změnil názor, jen, abych s ním nebyl na jedné straně barikády.
  Pan Olšer není až takhle hrozný, ale žádná sláva to tedy rozhodně není. Uvítal bych, kdyby méně psal, zato víc promýšel, co napíše, naučil se strukturovat příspěvky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, je to mizerně, lajdácky napsané. Takové články jsou svým způsobem kontraproduktivní.
   Méně by bylo více!
   Možná by pomohlo, kdyby autor, namísto aby chrlil jeden text za druhým, své věci po sobě četl a promýšlel?

   Smazat
 20. Dobrý souhrn článků o Ukrajině je zde ------

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/fakta-o-ukrajine/

  OdpovědětSmazat
 21. Toto je moc dobré video o tom, jak se měnila v čase bojová fronta. Mimochodem, opravdu ta technika musí pocházet z místních zdrojů a je zde vidět, jak ti lidé musí být stateční, protože každý tank z Ruska by Američané ukazovali na tiskovce. Oni se tak zorganizovali, že jim fungují opravárenské závody, výplata ukradených nevyplácených důchodů z Kyjeva atd. Opravdu obdivuhodné. ----------

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422327029&v=VXVIHBzHUNI&x-yt-cl=84838260

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud ješte nespíte,děkuji za odpověd.Sice to nepodstatné už vím,na podstatné zde není prostor.Překvapilo mne dělení na politické a pravé.Možná bych dělil ještě na pravoslavné a katolické.To ale také patří mezi nepodstatné.V tom podstatným mi neudělal jasno ani druhý příspěvek-19:10-který šel víc do historie ale zhustit to do pár vět bez odkazů také nedovedl.No nic,odložíme to ad acta.Chtěl jsem vědět v čem se lišíme,že nás pár inteligentních "lidí"dokáže postavit proti sobě.Miroslav povolný

   Smazat
  2. Napište mi pane Povolný na email -- novorusko@gmail.com - rád s Vámi podiskutuji.

   pozdravuji

   Smazat
  3. příspěvek z 19.10 psal někdo jiný a je to úplně mimo

   rád podiskutuji k podstatě

   Smazat
  4. Vím,že to psal někdo jiný,děkuji za mail,můj je miroslavpovolny@seznam.cz,dobrou noc.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 24. UŽ NEBUDU MÍT TOLIK ČASU SEM PSÁT, ČÍST TO ZDE BUDU.

  OBČAS NĚCO NAPÍŠI SEM MOŽNÁ --------

  www.NOVORUSKO.blogspot.com


  děkuji nové republice za šíření syrové kruté pravdy

  pozdravuji

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.