Reklama

čtvrtek 22. ledna 2015

Vrchol cynismu ČT a ,,skvělý úspěch Kyjeva"

Václav Danda
22.1. 2015 Protiproud
Lidé z Doněcku a dalších měst si na systematické ostřelování již „zvykli“. Avšak to, čemu čelí v posledním týdnu, má podle nich už zjevně jediný cíl: Zničit všechno zbývající živé a kdysi kvetoucí zemi přeměnit na jeden velký doutnající kráter.

Snad nejhorší situace je v Gorlovce, na kterou padají z ukrajinských bojových letadel už několik dnů těžké bomby o váze až půl tuny. Město je prakticky zničeno. Ukrajinská armáda ale soustavně ostřeluje těžkými zbraněmi i mnoho dalších měst včetně metropole Doněcka.

Po vybombardování zdejší dětské nemocnice, se může Kyjev pochlubit mimořádně vysokým počtem zavražděných – jak mezi personálem tak i mezi dětskými pacienty. Podobný úspěch spolu s ním zaznamenala rovněž Česká televize, když o tomto nevídaném válečném zločinu jen krátce poznamenala, že viník není znám, neboť „z ostřelování nemocnice se obviňují obě strany“. Úvaha, že svoji nemocnici umístěnou ve středu města si rozstřílela domobrana, je jeden z dalších nedostižných vrcholů cynismu české propagandistické elity.

31 komentářů :

 1. Nechápu proč tuto televizi sponzorujeme svými "povinnými" poplatky. To by už jednou provždy mělo skončit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už 4 roky neplatím a debilizátor jsem 19. prosince opdhlásil. Tak neřvěte o povinných platbách a udělejte to stejně. Pro mě a mou rodinu to už provždy skončilo! Martin von Brunn

   Smazat
  2. K 16:41 mám známého, který také neplatil a měl TV odhlášenou a v těchto dnes dostal dopis s výhružkou pokuty 10 tis. Kč.

   Smazat
  3. Nedávno čt řekla že letiště v Donecku zničili proruští separatisté..Pravdou je že ho zničila hlavně uk armáda.
   Nova to zopakovala.
   A tak nám lžou poplatky za TV odhlašeny

   Smazat
 2. Televizní žumpa je schopna klidně tvrdit, že letecké bombardování svých měst provádí domobrana, i když žádným letectvem nedisponuje. Proto její "zpravodajství" vůbec nesleduji.

  OdpovědětSmazat
 3. Pochopte to konečně, lidi.
  Ti usměvaví oblbovači z TV žumpy se přece jednoduše prodali. Oni musejí lhát, podsouvat a překrucovat. Jen za to berou své peníze. I oni mají rodiny a hypotéky.
  Kapitalismus (jemuž z jakéhosi důvodu říkají tržní ekonomika) je holt již takový. Nevládnou nám zvolení představitelé. I jim totiž vládne daleko mocnější síla. Kapitál. A ten ve svých rukou drží jiní "dobrodinci"lidstva. Finanční oligarchie na Wall Streetu.
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
 4. On ten scénář je prakticky skoro stejný, když ussa byla v kontaktu s Knírkatým a sponzorovala mu kampaň.(víme proč) Jediný rozdíl je v tom,,,,že odvezli zlaté cihly z židovských zubních protéz, osobních šperků a svícnů synagog na konci války.Kdežto nyní zlaté cihly odlétli než válka na ukraině začla. Kolik stála kampaň, nebo mejdan? se asi tolik lišit také nebude. Andreas Hofer

  OdpovědětSmazat
 5. Vybavuji si televizní heslo z Hadráku. Kováci tam dělali tehdy křoví. "Tvá vláda se k tobě vjátila, ó lide!" Leda tak velké H...! Vláda přešla do rukou těch co nám rozkradli a zadlužili stát.

  OdpovědětSmazat
 6. K poslední hromadné vraždě na trolejbusové (tramvajové) zastávce mluvil dnes na ČRo některý ze "zpravodajů". Co věta, to kontrast. Napřed vysvětlil, že Ukrajinci jsou 25 km daleko a proto je téměř nemožné, aby to spáchali oni, aby v závěru podotkl, že ve městě se pohybuje plno vojenské techniky a tudíž se mohlo stát, že se "ukroši" spletli, rozhodně neměli úmysl zabíjet civilisty. Že se atentátníci pohybovali na autě (malý náklaďák) a že (podle ČTK-České noviny) je domobranci zadrželi, ani zmínka. A teď jsem se podívala znovu na České noviny, tak už to z článku vymazali. Přitom kolem poledne o tom psali. No, dozvíme se snad odjinud, jestli ty darebáky opravdu mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen potvrzeni že cenzura existuje..
   Chlív

   Smazat
 7. Dávno jsem TV zrušil a jsem spokojenější. Vymývat mozek si dobrovolně nenechám. Většina tv produkce je o zvrhlé morálce, vraždění, střílení což vychovává ať chcete či ne pouze duševní zrzáky.
  Martin Spurný

  OdpovědětSmazat
 8. ČT už si nezaslouží žádný komentář, je to ta nejsměšnější instituce v ČR. Už se za svou "práci" stydí i sami zaměstnanci (a to se dříve rodiny členem pracujícím v ČT chlubili, dnes se stydí). Prostě, časy se mění !

  OdpovědětSmazat
 9. O čem ČT mlčí

  Bombardování autobusové zastávky v Doněcku, 15 mrtvých...

  http://www.1tv.ru/news/world/276230

  OdpovědětSmazat
 10. Jediné řešení je veřejnoprávní ČT zrušit a předat do soukromých rukou . Ať si potom třeba svoje programy zakodují a kdo se bude chtít na tu žumpu dívat ať si zaplatí . K tomu je ale potřeba donutit politiky ,
  tady to nezměníme . Neplacení poplatků může přijít draho . Exekutorů je příliš mnoho a jsou zvyklí na tučné odměny !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nepovažuju za dobré řešení. Jen by si někdo namastil kapsu z našeho. Vyměnit patolízaly, kašpary a zaprodance a dát tam lidi, co budou svoji práci dělat pro nás - to je řešení. A za to je odpovědná vláda a parlament.

   Tedy řeknu vám, kdyby byl teď květen 45 a rozhlas a televize by volaly o pomoc, mojí by se nedočkaly v žádném případě.

   Smazat
 11. O čem ČT mlčí

  Situace na Ukrajině byla tématem zasedání Rady bezpečnosti OSN

  http://www.1tv.ru/news/world/276220

  OdpovědětSmazat
 12. O čem ČT mlčí

  Moskva požaduje okamžité a nestranné vyšetřování tragédie v Doněcku

  http://www.1tv.ru/news/world/276228

  OdpovědětSmazat
 13. Lidé bděte

  Odhlásit TV

  OdpovědětSmazat
 14. Stačí se podívat na výkon takové Tvarůžkové nebo na výkon takového Borka a už na první pohled je jasné, že jim v jejich vlastní bedýnce něco chybí. Z těchto dvou to ale čpí daleko více, než z jejich kolegů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Borek se trochu zlepsil,ale Takac,toho bych hnal svinskym krokem.

   Smazat
 15. Idioti, kteri hledaji shodu svych dementnich nazoru, krepci, kdyz CT objektivne informuje. Proto vam doporucuji jedno. Placte nad svym obrazem sveta a svym zpackanym zivotem v komentarich Nove republiky a plazmy vyhodte do nejblizsiho kontejneru. Vysilani ceske televize je vasem pripade hazeni perel svinim.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pre 16:31. U nás platí zásuvkový zákon. A tak každý platí nie podľa toho či vlastní TV-prijímač, ale elektrickú zásuvku. Okrem toho moji rodinní prídlušníci doslova žerú túto žumpu a dychtivo sa lepia na obrazovky tejto bedni trubadúrov. Pokiaľ viem, "objektívne informovali" naše presstitútky o "ukrajine" , len vtedy keď kedysi humanitne bombardovali niekoľko mesiacov Srbsko-Čiernohorskú Juhosláviu pre "genocídu svojho obyvateľetva". To sa nemohli vraj na tie "Miloševicove zverstvá" predsa nečinne prizerať. Dnes o Porošových zverstvách proBruselských separatistov páchaných na ľudu Novorosiji len sucho poznamenajú, že sa zo zločinu navzájom obviňujú obe bojujúce strany. Šikovne vymyslený zpravodajský blábol naších presstitútok, ako obísť svoje niekdajšie lži, ktoré kedysi šírili okolo vojny v Juhoslávii.

   Smazat
  2. Pane Palmere, Česká televize lže jako když iDěs tiskne. Za to, že se neumíte orientovat v dnešním světě a adorujete špatné, samostatně nemyslící 'novináře' , kteří nám tu jako za bolševika stavějí Potěmkynovy vesnice ani redakce ani čtenáři tohoto webu nemohou. Ale u vás jsme zaznamenal přece jen posun. Nevím, kde jste se začal léčit, ale v tomto diskusním příspěvku jste se ovládl a nepoužil ani jednu nadávku. To je dobré.

   Smazat
  3. No tak to je nejhorší, když se člověk neshodne na tak důležité věci s nejbližšími. Asi mají málo Vašich informací, je na Vás, abyste se je pokusil citlivě přesvědčit o pravdě. My si naštěstí v rodině notujeme, všichni to vidíme stejně.

   Smazat
  4. "objektivní blbínku" věci se mají asi takto : Za II WW žil v emerice jeden nácek který vydatně finančně sponzoroval jiného nácka z Berlína. Ten emerickej nácek se jmenoval Henry Ford a ten Berlínskej Adolf Hitler. Mno a nyní jiný nácek z bílího domu sponzoruje jinýho nácka z Kyjeva.
   Na to abych to já pochopil, nemusím být komanč by ani levičák a už vůbec ne Putinofill. Mě prostě jen baví když náckové dostávají na prdel. Bavilo to také takové nýmandy jako byl Churchil, Patton, Roosevelt, Montgomery a mnohé další.
   Nevím jestli se ti nyní rozsvítí v makovii, ale řekl bych že ne.

   Smazat
 16. Ale -proč to takhle dělají? Přišli by o práci, kdyby odmítli hlásit zprávy neúplné nebo nepravdivé? Není jim špatně ze sebe samých a z toho všeho, nebojí se o to, co bude potom,až národu dojde trpělivost? Vždyť je ten blbej Dvořák stejně všechny vyhází, protože si bude chtít zachránit svůj kejhák a svoje dobře placený koryto. Oznámí veřejnosti, že už se " s tím vypořádal" a byli všichni vyměněni a národ bude spokojen. Nějakou dobu budou žvanit jinak nebo úplně vynechají země kde Amerika provádí svoje krvavé kejkle - bude embargo na jakékoliv podobné zprávy a TV bude přenášet jen zprávy ze silnic a ze sportu, ze sněmovny, občas nějaké kvákání společenské, a zas lidi, kteří lační po krvi a bitvách a bojích, nebudou spokojeni. Pravdu samozřejmě říkat media nesmějí, tak raději nebudou říkat nic. Vezměme zprávy z dob minulého režimu - tam nebyli sebevrazi kteří skočili pod vlak, tam nebyly tragické nehody, tam nebyli narkomani, opilci, bezdomovci, nemluvňata v igelitkách v pankejtu, podvodníci těžící z podvodů, lumpové kteří kradou, lihoví a jiní bossové, zločinní správci konkurzní podstaty a šmejdi s pozemky - tam nebylo nikdy nic takového, přesto trvaly zprávy taky hodinu - jak si tehdejší zpravodajství vystačilo bez těch hrůz,islámských poprav a uřezaných hlav? Bez střelby ve školách a jinde? Dnes to nechápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zprávy byla o běžném pohodovém životě v republice !!

   Smazat
 17. pro PALMERA: Jen krátce, bude mi skoro 50 - let a viděla jsem už mnoho blbů za svůj život, leč takového imbecila jakým se jevíte býti vy, nikdy.
  Agáta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to jste se p. Agáto vyjádřila velmi diplomaticky. Bo ten "člověk" co se skrývá pod přezdívkou Palmer je nejen imbecil, ale svině, která se zaprodala za prachy. Je to šmejd, který zradil vlastní národ. Naštěstí jsou mezi námi kamarádi, kteří už ví kdo to je. Není to jeden "člověk" je jich víc, kteří vystupují pod přezdívkou Palmer. Budou po zásluze potrestáni. Doba, kdy se nepůjde schovatat pod tzv. svobodné organizace řízené US Ambasy se blíží. Palmerku ty to víš:-)))) tak se připrav!!!
   VM

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.