Reklama

sobota 31. ledna 2015

Zkroťte Kyjev!

31. 1. 2015     zdroj
Delegátka Ukrajiny v PACE, lidová poslankyně z Opozičního bloku Julia Levočkina vyzvala Evropu během debaty k přijetí usnesení o Rusku 28. ledna k zastavení ukrajinské vlády a "zkrocení" kyjevských orgánů státní moci, které podněcují válku na Donbasu.


"V současné době vládu řídí strana války, která usiluje o to, aby válka pokračovala. A tajemník bezpečnostní rady státu Alexandr Turčinov má dokonce přezdívku Krvavý pastor," řekla Levočkina.
Vyzvala Evropany, aby zastavili konfrontaci mezi Ukrajinou a Ruskem: "Naše shromáždění se musí postavit na odpor ukrajinské vládě, která se snaží postavit zeď mezi Ukrajinou a Ruskem," ...

Příznivci ukrajinské moci v sociálních sítích jsou velmi rozhořčeni vystoupením Levočkinoj a požadují, aby se s ní státní orgány "vypořádaly v souladu se zákony válečného stavu."

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. Julie, zkus se obrátit na našeho ministra Zaorálka. To je eso. Má v zemích NATO velký vliv. Dokonce mu jednou podrželi i dveře.

  OdpovědětSmazat
 2. Pani Julia Levočkina je odvážná žena a použila stejná slova jako náš pan prezident. Člověku to udělá dobře, když slyší z Ukrajiny rozumný názor. Myslel jsem si, že naši lidé jsou velice lehce manipulovatelní. Ovšem to na tom jsou Ukrajinci daleko hůř.Je to strašně nebezpečné, jak málo stačí, aby se lidé začali zabíjet a to vše po zkušenostech ze dvou svět. válek. Přitom v pozadí stojí stále stejné firmy, banky atp.

  OdpovědětSmazat
 3. Té statečné ženě by již dnes měli postavit pomník! Vždyť ona pro pravdu riskuje svůj život.
  A umístit ho naproti Bílému domu. Jeho nájemníkovi, který to na Ukrajině režíruje, pro poučení. A nám všem ostatním, abychom na její čin tak snadno nezapomínali.
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak
   A obamovi v Donbasu
   Já bych mu tam udělal kancl a bylo by po válce

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.