Reklama

čtvrtek 22. ledna 2015

"Zostřený režim boje proti terorismu" na Ukrajině


23. 1. 2015      zdroj
Na celém území Ukrajiny je v současné době zesílen režim všech subjektů zapojených do boje proti terorismu, oznámila 21. ledna tisková služba Bezpečnostní služby Ukrajiny (SBU). Informoval o tom korespondent IA Regnum .

"Pro zajištění bezpečnosti ukrajinských občanů, zajištění jejich ochrany a klidu, je režim zapojení všech subjektů do boje proti terorismu na celém území Ukrajiny zesílen," píše se v prohlášení bezpečnostní služby. SBU žádá civilisty, aby "zůstali v klidu", a také aby byli nápomocni silovým strukturám ke stabilizaci situace v zemi". SBU informovala o sabotážích, provokacích či teroristických činech".

Připomeňme si, že ve večerních hodinách 19. ledna při výbuchu poblíž Moskevského okresního soudu v Charkově utrpělo 14 osob. Ve městě byla vyhlášena zvláštní operace a mimořádná opatření proti terorismu.

20. ledna zahájila SBU protiteroristické akce na území Záporožské oblasti - v souvislosti s poškozením železniční tratě a mostu na úseku Kamyš-Zarja - Rozovka na hranici Záporožské a Doněcké oblasti.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. to co předvádí řezník porošenko to je na doživotní psychiatrické léčení
  to samé platí pro toho mladýho hňupa jaceňuka jak je možné že ti naši poskoci sobotka a spol. se k tomuhle navyjadřují a media označují ukrouše jako hrdiny hnus ale pan LYNCH na tyhle zmetky bude myslet !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi byli vzdy servilni. Staci se podivat do historie. - za totace, za Franc Josefa a Rakouska . A dnesek neni vyjimkou. Zase pochlebujou EU a VelikymuUSA. Zase cekaj jak to dopadne.

   Smazat
 2. Zato v oblastech ktere separatisti spolu s ruskou armadou "osvobodili" podle nacisty Hajka zrejme zadni civiliste neumiraji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demagogický blbe, válku rozjely banderovské svině z Kyjeva. Teď, když je nakopou do zadku, tak se najednou budeš ohánět civilisty. Vždyť je vraždíte už přes rok!!! Už se těším, jak jim ve firmě řeknu, pánové, pro vás práce není. Neměli jste poslouchat ty polský, německý a americký hajzlíky a zvedat pracky k banderovskýmu pozdravu!

   Smazat
 3. Dým už stoupá z trouby ven! ...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.