Reklama

sobota 14. února 2015

Americkému Kongresu byl předložen zákon o poskytování smrtících zbraní ukrajinské vládě

14. 25. 2015  Zvědavec
USA: Ve stejný den, kdy probíhaly mírové rozhovory v Minsku, byl republikánským senátorem Jamesem M. Inhofem předložen Kongresu USA zákon S. 452 o poskytování smrtících zbraní ukrajinské vládě na obranu před pro-ruskými rebely. Zákon podepsalo 17 zákonodárců.
Do 15 dnů od přijetí tohoto zákona má preziden USA přeložit Kongresu písemnou zprávu nejen o dodávkách smrtících zbraní, ale i o celkové strategii postupu. Dále má prezident informovat každých 90 dnů Kongres o uplatňování této strategie.

18 komentářů :

 1. Už jen mechanicky fungují ve spirále svého sebeničení.

  SvDO

  OdpovědětSmazat
 2. A jsou ty smrtící zbraně demokratické? Je třeba zjistit, kam se ti upřímní Izraelité co řídí USA k jistotám a prosperitě přesunou, aby z atomové války také něco měli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti v USA se přesunou do vzrůstající říše zla - Izraele.

   SvDO

   Smazat
 3. Americký kongres asi chce dát Putinovi možnost předvést své moderní zbraně. Je jasné, že když pošle Obama, Putin udělá totéž. Putin USA zbraně zná ještě dřív, než si je amíci udělají. Ale amíci o těch ruských nevědí skoro nic. Asi jsou moc zvědaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupost zdejších Putinových koulolízačů dotýká se hvězd :-D

   Smazat
  2. Vypadni, ty debile 23.28!

   Smazat
  3. Dohodli se o stažení zahraničních vojsk. Vojenská nepodpora už nebyla tak precizována. Když je 50km pásmo nikoho, kdo s kým a čím chce válčit? Je však pravdou, že ani CIA, Kyjev, Jazov a polské hordy nevědí, co je demokracie, konsenzus, rozum a konečné řešení nevyřešených problémů je v nedohlednu.

   Američané nechávají zbraně na místě, po svém odchodu, když je sami používali. Tak se jim alespoň vyplatí jejich odeslání.

   No jsou tam ty uhlovodíky z břidlic, získané pro syna Bidena.
   Také někteří civilisté v povstaleckých republikách ještě žijí...

   Slunce v duši, ogaři

   Smazat
  4. 23:32

   Povyprávěj nám, soudruhu, něco o těch zázračných tajných zbranich soudruha Putina. Můžeš i trochu přehánět :-D

   Smazat
  5. Hele, imbecile 23.36, kdybych ti o těch zbraních něco povyprávěl, stejně bys nepochopil - a to ani kdybych přeháněl....

   Smazat
  6. 23:46

   Tak už je sice po silvestru, ale aspoň to zkus :-D
   Řeknu ti jedno. Kdyby Amíci opravdu chtěli tak Rusko zničí jejich tajnou zbraní HAARP během 1 minuty :-D

   Smazat
  7. 14. února 2015 23:54 Nevěř všemu ! To by nevydělali zbrojaři, nezbalivili se zastaralých zbraní, které jim zaplatí EU

   Smazat
  8. 23:54

   http://www.darwin.sk/haarp-ako-geofyzikalna-zbran-projekt-sura.html

   Smazat
 4. Rusové by měli přijmout zákon a dodat zbraně Isilu, zbraně s potřebným doletem až k jejich největšímu nepříteli a nebo USA musí zastavit majitele FEDu, kteří trpí stařeckou demencí. předem je třeba zjistit, kam se ti hlodavci chtějí uklidit, až to začne.

  OdpovědětSmazat
 5. Zdechající kobyla raděj zničí svět než sebe

  OdpovědětSmazat
 6. EVROPSKÝM NÁRODŮM
  http://www.radioarchiv.cz/mp3/VyzvaEvropskymNarodum.mp3

  OdpovědětSmazat
 7. Mnohé z tohoto kroku na sebe prozrazují ti US hunové.
  Minimálně to, že US administrativa s něčím takovým, jako Mír neuvažuje a že dva "přestavitele" EU - Merkelovou s Hollandem - považuje leda tak za hurvínky, kteří si s Putinem sice mohou popovídat, ale to bude tak všechno, co mohou ...
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
 8. Ten zákon neprojde.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.