Reklama

úterý 17. února 2015

BLESKovka: Rada bezpečnosti OSN jednohlasně přijala ruský projekt rezoluce k situaci na Ukrajině

17. 2. 2015, zdroj: zde
Zasedání RB OSN se konalo dnes večer.
Před chvílí bylo oznámeno, že text rezoluce Radě bezpečnosti OSN o Ukrajině je odsouhlasen. O tom informoval zástupce MZ RF Genadij Gatilov. Tento výsledek je možné považovat za velké vítězství ruské diplomacie.

13 komentářů :

 1. nejakej odkaz na text te rezoluce by nebyl? dik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co by bylo ještě libo, veličenstvo ? Goooglovat neumíš ?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. nevim jak u tebe , ale bezne kdyz napisu clanek v teto podobe, tak je vhodne pridat link s podrobnostmi, ne? az budu chtit "vygoooglovat" kdo picha tvoji starou, necham si od tebe poradit, dik "podkoni"

   Smazat
 2. Asi to nebude nic podstatnýho, když to nevetovaly USA.

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rada-bezpecnosti-ma-v-nedeli-hlasovat-o-rezoluci-o-Ukrajine-kterou-navrhlo-Rusko-361929

  OdpovědětSmazat
 4. Ono je to celkem nevýrazné:


  Nová ruská rezoluce vyjadřuje "vážné obavy nad tragickými událostmi" na východě Ukrajiny. Řešení konfliktu je podle rezoluce možné dosáhnout "výhradně" mírovými prostředky. Rezoluce podporuje příměří, které bylo uzavřeno při jednání prezidentů Ruska, Ukrajiny, Německa a Francie ve čtvrtek v běloruské metropoli, a apeluje na všechny zúčastněné strany, aby se jím řídily.

  SvDO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je sice text podle návrhu, který byl následně upravován, ale i tak. Bylo by to podepsané. Dohoda z Minsku je zatím podepsaná za Kyjev důchodcem a za východ dvěma bezfunkčními občany. To mezinárodně moc váhu fakt nemá. Rezoluce by tomu váhu dala.

   Smazat
 5. Díky bohu. Každý dílčí úspěch je vítaný.

  OdpovědětSmazat
 6. Samozrejme je to vítaná správa. Obávam sa však, že Porošenko rozohral inú hru. Svoju ženu a deti poslal do zahraničia a predseda jeho strany oficiálne v priamom prenose v televízií na Ukrajine oznámil, že za občiansku vojnu na Ukrajine sú zodpovední Jacenjuk a Turčinov, čím im vyhlásili boj. Zároveň Porošenko tiež čelí fašistickým bataliónom, ktorí sa mu vyhrážajú jeho zosadením prípadne ozbrojeným prevratom možno už v piatok 20.2.2015. Pri týchto hrozbách Porošenkovi neostáva nič iné, aby sa zachránil len vyhlásiť stanné právo na celej Ukrajine. To by mu uvoľnilo ruky a dalo možnosť vysporiadať sa s tými ľuďmi, ktorí ho ohrozujú, vojenskými metódami.

  OdpovědětSmazat
 7. Rada bezpečnosti OSN je přímo podřízená strýčkovi Samovi , takže není co řešit .

  OdpovědětSmazat
 8. http://www.1tv.ru/news/world/278047

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.