Reklama

pátek 20. února 2015

Boje v DLR jsou prakticky ukončeny

20. 2. 2015    zdroj
Boje v DLR jsou "prakticky ukončeny." Uvedl to dnes na briefingu v tiskovém středisku DAN (Doněcká zpravodajská agentura) zástupce velitele sboru ministerstva obrany DLR Eduard Basurin.

"Celkově se situace podél celé linie kontaktu postupně stabilizuje. Jednotky ozbrojených sil Doněcké lidové republiky striktně dodržují režim příměří a nepodléhají jednotlivým provokacím ukrajinských vojáků," zdůraznil.

DLR je připravena důsledně realizovat celý balíček Minských dohod včetně stažení těžkých zbraní, výměny zajatců na principu "všichni na všechny". "Očekáváme podobný postoj k dohodám uzavřeným v Minsku i ze strany Kyjeva," řekl Basurin.

Doněck, 19. února, DAN

Přeložila PhDr. V. Grulichová

18 komentářů :

 1. http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/113724-plasticke-operace-alkoholismus-nasili-putin-tak-jak-ho-neznate/

  Jelikoz toto o Putinovi vysilala nemecka verejnopravni ZDF a po tolika letech, musi si nyni Merkelova a spol skutecne pripadat max ponizena.

  Faktem je, ze dostat v politice opravdove k.o. na tak vysoke urovni.....Ale utopil ji v tom hlavne Porosenko.S tim ze zadny kotel neexistuje.A nezapominejme, ze Kyjev dostava veskere zpravodajske info z USA.Presto takova rana.Je to i velika porazka USA.I vojenska.Oni museli pracovat s toutez teorii vyvoje jako Porosenko.Ze to proste udrzi.Ze tam maji silu.A musela tam byt.Protoze ted mluvi tak, jakoby uz ani armadu nemeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to také porážka:
   Rothschildů, Rockefellerů, banksterů, nadnárodních korporací, Bilderbergu, Iluminátů, Židozednářů a v neposlední řadě mimozemšťanů.
   Těm všem dala domobrana na frak, ponížila je a zeměšnila.

   Smazat
  2. http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/113724-plasticke-operace-alkoholismus-nasili-putin-tak-jak-ho-neznate/

   Jelikoz toto o Putinovi vysilala nemecka verejnopravni ZDF a po tolika letech, musi si nyni Merkelova a spol skutecne pripadat max ponizena.

   Faktem je, ze dostat v politice opravdove k.o. na tak vysoke urovni.....
   Ale utopil ji v tom hlavne Porosenko.
   S tim ze zadny kotel neexistuje.
   A nezapominejme, ze Kyjev dostava veskere zpravodajske info z USA.
   Presto takova rana.
   Je to i velika porazka USA.
   I vojenska.
   Oni museli pracovat s toutez teorii vyvoje jako Porosenko.
   Ze to proste udrzi.
   Ze tam maji silu.
   A musela tam byt.
   Protoze ted mluvi tak, jakoby uz ani armadu nemeli.

   Jinak nyni bude pani Merkel tvrda na Recko.
   Neco musi vyhrat.
   Proc nedali Nemci Rekum valecne reparace?
   Nemecky ministr rekne.
   To je nulove tema.
   Nulova sance.   Smazat
 2. Pokud je to něčí vítězství, tak v porovnání se škodami velmi malé a možná nestálé a nedokončené, protože objektivně je třeba uznat, že množí nebyli ve svým ambicích uspokojeni. Kdo a jak moc zvítězil nebo prohrál? ČR je na rozdíl od Slovenska a Maďarska za zmetka či kolaboranta, protože podporovala fašisty, naši občané nepřišli k žádnému užitku (kromě poučení) a z análu světového kurvítka jí čouhají jen podrážky.

  V Ukrajině bude následovat: obviňování se navzájem, pozbývání důvěry, hledání viníků a obětních beránků, vraždy, možná nějaký ten puč nebo Majdan naruby, vládní krize, výroba opravdu hlubokých nepravdivých analýz a poučení, stavba památníku, lživá a tendenční výuka dějepisu na školách, ničení se navzájem v samotné Ukrajině, jako bychom o jejich necivilizovanosti ještě nebyli přesvědčeni zcela (jejich motivy neznáme všechny). USA si nepřizná vinu, aby nemusela něco kompenzovat, jen některý jejich iluminátor něco vyhlásí pro veřejnou spotřebu.

  Kdyby Kyjev hned po olympiádě uznal oběma republikám právo na sebeurčení, udělali si bilaterální výhodné dohody, byl by výsledek dříve, bez hlubokých jizev. Rusko by obchodovalo mnohem více s EU, USA, ropu dodávalo i Ukrajině. My bychom měli více obchodních smluv s Ruskou federací, například s automobilkou Kamaz (o tento mamutí obchodní vztah jsme například přišli). Nedošlo by k masivnímu otevření se Ruska směrem k Číně, BRICS, i na některé evropské státy, například Maďarsko.

  Uslyšíme také na stejnou věc mnoho názorů, opět - vzájemně si odporujících, z mnoha stran. Dále uslyšíme záslužný osobní podíl z mnoha ústních otvorů, v mnoha případech kvaziexistující. Manipulace, například z úst pražské kavárny - ti by mohli vydat nějaké demagogické prohlášení s krávovskými závěry, abychom měli s čím nesouhlasit. Třeba ten o tom, jak těžké bylo donutit Rusko aby upustilo od své velmocenské politiky (protože pravdoláskaři zastydli v době předlistopadové) a kolik obětí Rusko způsobilo; vždyť ho vede bývalý sovětský agent! Právě proto musíme být na pozoru!

  Historik asi nejerudovanější, Dušan Třeštík, blahé paměti, v rozhovoru pro Mladou frontu ze dne 17. března 2007 mimo jiné řekl: "I nám se vracejí dějiny, ale my jsme na tom ještě dobře... Nebo Japonci. Němci to řešili tím, že když nemohli být Němci, tak chtěli být Evropany. V Evropě je běžné, že to špatné z minulosti se relativizuje, celé státy své někdejší horší já zatloukají. Třeba Rakousko zatlouklo svoji nacistickou minulost. My ostudu takového formátu nemáme."
  Na otázku, zda vůbec existuje nějaký univerzální návod na zacházení s dějinami, odpověděl: "Vědět o nich. Vědět, že nejsou jenom to, co my bychom o nich chtěli vědět, nýbrž že jsou tvořeny vším, co se v nich odehrálo. Přitom ani nemáme tušení, k čemu všemu v dějinách došlo, protože si je vždy děláme jen pro sebe... Zbavme se politické korektnosti. To neznamená, že někdo bude beztrestně tvrdit, že nebyly koncentrační tábory, a že Židé v nich nebyli zabíjeni. Rozlišovat se mají morální a objektivní hlediska. Objektivita může být dost hanebná, a to morální nás může zavést k nikam nevedoucímu babrání v minulosti."
  V souvislosti s našimi dějinami nás podle Dušana Třeštíka čekají překvapení.

  Nyní jsem zvědav na zmíněnou objektivitu v souvislosti s událostmi v Ukrajině.
  Z hlediska apercepční fenomenologie gestaltu exatických situací dlužno poznamenat, že existenciální tenze kulminuje.

  Slunce v duši, ogaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborný příspěvek.
   Každá špatnost člověka dožene a jak popisujete i státy.
   Proto teď tvrdím,že to dohnalo USA.Jejich politika,nebyla založena ne upřimnosti,ale na podrazu,tak se jim to vrací jako bumerang.Už se jim nedaří,ani mediální manipulace.
   zemedelec.

   Smazat
 3. Chvíli bude na Ukrajině klid , než se ta banda fašistů zase zmátoří .
  Strýček Sam jim dodá nové a lepší zbraně a pojedou v tom zase nanovo jako už několikrát . A tak stále dokola dokud tam nebudou základny NATO . Nevím jestli tomu Rusové jsou schopni zabránit ,protože západní a pro západní politici zřejmě zešíleli a budou
  v tom USA podporovat všemi prostředky .Pokud se jim podaří odstranit
  Putina , který je hlavní překážkou tak na jeho místo nastoupí zřejmě agresivní Žirinovskij a to bude konec míru a začátek atomové války .
  Toto si ovšem idioti v Bruseli neuvědomují !

  OdpovědětSmazat
 4. Putinova nacisticka zber srovnala behem primeri se zemi cele mesto. Je jen otazkou, kde zautoci priste. Mariupol uz ostreluji.
  Jedina nadeje na mir by byla, kdyby jim Putler sebral vsechny moderni zbrane ktere jim dal.
  Ostudou ceskeho naroda jsou vlastizradni Quislingove, kteri zlocinneho kagebaka podporuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic Vám neříká,nejlepší obranou je útok.
   Proč se neptáte,kdo založil požár,teď když se dohašuje,tak se Vám nelíbí hasiči a jejich postup.

   Smazat
  2. Nech se odborně vyšetřit!

   Smazat
  3. Jaroslav Lučinský20. února 2015 10:11

   Hoď se rybám(nejlépe piraňám).

   Smazat
  4. Na bláboly toho blbečka (7:46), ani nereagujte!!
   Je to obyčejný psychouš, který ty ruské nenávidí stejně jako ta nacistická kyjevská prasata. Hiya

   Smazat
  5. Psychopaté tohoto typu by měli být přednostně odesíláni k eliminaci na frontu, např. bojovat proti ISIL. Přejí si válku, tak ať jdou ostatním lidem příkladem.

   Smazat
 5. Pogratulujme všem Doněckým a Luhanským obráncům svých domovů za statečnost. Kyjevská banda podvratníků potřebovala dostat na frak. Tak se stalo. Gratuluji.

  OdpovědětSmazat
 6. http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/martin-koller-usa-jde-o-zniceni-ruska-jak-z-fyrerova-planu.html

  OdpovědětSmazat
 7. Bylo pro ty vase "Donecke a Luhanske" fasouny opravdu nutne porusit primeri a vyvrazdit cele mesto ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašouni uctívají hakenkrajc a nacistické pohlaváře - to opolčenci nedělají. To dělají pouze náckové jako jsi ty, Palmere.

   Smazat
 8. Jak to, že nejsou ony Luhansko Donecke republiky veřejně uznány? Cožpak se ve světě nenajde jedinej stát, ktereju by jke uznal? Anebo se nám to zamlčuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. není to v plánu. Obě republiky zůstanou (ač je to neuvěřitelné ) součástí Ukrajiny, byť velmi autonomní - pokud se to povede.
   Jejich samostatnost neuznalo ani Rusko. Předpokládám, že z obou "republik" se stane ( mělo by se stát) "zdravé maso" Ukrajiny, ze kterého rakovina (tento termín neberte doslova) lidství a slovanství probují do zbytku země a zadusí nacistický plevel.
   Koloděj

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.