Reklama

čtvrtek 19. února 2015

Co sliboval Jaceňuk po Majdanu? Pamatujeme si sliby po "plyšáku"?

19. 2. 2015    Outsidermedia

10 komentářů :

 1. To už známe,takhle tady svýho času plácal starej Veškrna.

  OdpovědětSmazat
 2. ASOCIACE - mne asociuje to že vlastně vytváří, navozuje, vytváří, nějaký dojem,-tedy příslib, vizi, fixi, lež, podvod jako vše co vyšlo z dílen mágů a iluzionistů. Prostě už v tom cizím slově je zakódována pravda, že je to LEŽ a iluze a podvod ke kterému jsme i my přistoupili a podílíme se na něm. protože jsme taky sedli na lep lepších zítřků, akorát nám neřekli, že ty budou pouze pro úzkou skupinu vyvolených, kteří ten podvod budou udržovat při životě a šíří ho už v jejich vlastním, sobeckým a životním zájmům.

  OdpovědětSmazat
 3. Takto lže každý politik, jen Mirek Topolánek dokázal nahlas říct, že není možno říkat voličům pravdu, protože by je nevolili.

  OdpovědětSmazat
 4. Pamatujete na Havlovy kralíkárny? Proto ukrajinci systematicky likvidovali panelové zástavby na sídlištích měst. Havel jejich vzor i s tím humanitárním bombardováním obyvatelstva východní Ukrajiny. Přesně jako amíci. Když to nemůžeme získat celé, tak vám to aspoň vybombardujem!!! Typický vývoz demokracie v zájmu lidu USA.

  OdpovědětSmazat
 5. dolních 99 % Ukrajinců je nějaká asociační dohoda zcela ukradená, ti chtějí jenom víza, aby se mohli co nejrychleji zdekovat (to platilo i před rokem)

  OdpovědětSmazat
 6. Žid Jacenuk hajluje co je to proboha za lidi.

  OdpovědětSmazat
 7. Tenhle vrah to dostane..dříve nebo později..je to jeden z nejodpornějších exemplářů "člověka"..
  jituš

  OdpovědětSmazat
 8. Asociace - navozování dojmu že něco je. asociovat - vyvolávat dojem že něco je. Dále není co komentovat, snad jen to že většina slušných lidí si toto slovo mylně vykládala jako slovo které má význam jako něco spjatého ze sociálnem - bohužel.

  OdpovědětSmazat
 9. asociace (ekonomie) – forma ekonomické spolupráce různých podniků a firem
  v psychologii
  asociace (psychologie) – spojení mezi jednotlivými psychickými vjemy, myšlenkami, pocity, náladami apod., jímž asociační hypotéza vysvětlovala myšlení vůbec;
  odtud také asociativní paměť, v níž se obsahy vybavují na základě podobnosti; v počítačích paměť, adresovaná obsahem

  OdpovědětSmazat
 10. ASOCIACE - ASOCIÁLNÍ.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.