Reklama

úterý 17. února 2015

DLR oznámila, že dobrovolnické prapory jsou mimo kontrolu Kyjeva


17. 2. 2015      zdroj
Ministerstvo obrany samozvané Doněcké lidové republiky obvinilo ukrajinské dobrovolnické prapory, že porušují příměří a nadále bombardují města. Toto prohlášení, jak uvádí Doněcká zpravodajská agentura, učinil zástupce velitele sboru Ministerstva obrany DLR Eduard Basurin. 


Podle něj uskutečnilo za poslední den ukrajinské dělostřelectvo na lidská obydlí a pozice domobrany 49 útoků různé intenzity různými druhy dělostřelecké techniky.

Basurin uvedl údaje rádiové rozvědky, které "dokazují, že Kyjev neřídí řadu jednotek ozbrojených sil na Ukrajině." "V první řadě se jedná o tzv. "dobrovolnické prapory" "Ajdar", "Azov , "Donbas", "Kryvbas" a jiné", řekl.

Zástupce velitele sboru ministerstva obrany také zdůraznit, že tyto jednotky ve skutečnosti vyšly z pod kontroly generálního štábu Ukrajiny a spouštějí palbu na města DLR "na zavolání na mobilní telefony svých tzv. velitelů praporů v Kyjevě." V průběhu uplynulého dne domobrana zachytila dva takové telefonáty z kyjevských mobilních telefonů, po nichž začalo ostřelování Dokučajevska a Logvinova, dodal.

Basurin také informoval, že ukrajinští ozbrojenci zaminovávají koleje a železniční stanice u Děbalceva. "Naši ženisté, kteří riskují své životy, už odminovali řadu objektů u Děbalceva. Je nesnadné to provádět, ale budeme se i nadále snažit odminovávat tyto objekty, abychom zachovali jejich celistvost," řekl.Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. MÁTE PLNÉ PRÁVO JE ZLIKVIDOVAT A BEZ JAKÝCHKOLIV OHLEDŮ S NIMI SE NEJEDNÁ ALE BOJUJE JE TO FAŠOUNSKÁ PAKÁŽ !!!

  OdpovědětSmazat
 2. NAŽEŇTE JE NA JEJICH MINY NEBERTE ŽÁDNÝ OHLEDY JSOU TO KURVY !!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Je to přece úplně zřejmé , že ty bandy nejsou pod žádnou kontrolou Kyjeva . A tomu to náramně vyhovuje , my nic , my muzikanti ! Dokud střílejí na Opolčence jsou v Kyjevě v pohodě . Ale už brzo pomašírují na Kyjev , ale to už bude o něčem jiném .

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrovolnické prapory nebyly pod kontrolou Kyjeva od vypuknutí konfliktu. Tak se není čemu divit. Vládní garnituře to zatím vyhovuje. Otázkou však je , jak dlouho.

  OdpovědětSmazat
 5. Na aktuálne.cz byla před chvílí nádherná fotka Ukrů, hajlujících na tanku. Článek s názvem "Ukrajinští vojáci v Delbaceve volají o pomoc" Sotva jsem to napsal do komentáře pod třemi jinými články, změnili foto na rozbitý náklaďák... Ti redaktoři musí být fakt BLBÍ na kvadrát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to není švejkovina, takový ten odpor počesku, chcete po nás cenzuru, máte ji mít, ale jinak než si myslíte :-).

   Smazat
 6. No, nic nového. To jsem zvědavá, jak to Putin zdůvodní. Může přece za všechno, ne?

  OdpovědětSmazat
 7. len pekne a opatrne vpred...a tym cca 2200 vojakom NATO nedovolit ujst...zajat a ukazat svetu ake klamstva nam podsuvaju zapadne zapredane media...a ukrajinskych vojakov pustit domov...aby mohli rozpravat po krajine ako ich panacik porosenko nechal obetovat...a fasistov nevydat...nech pekne stavaju holymi rukami co svine bombardovali

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono by bohatě stačilo těch 2200 NATO-vojáků zajmout, odvézt na Rudé náměstí do Moskvy a uspořádat maršparádu. Bosky. Tak jak kdysi jejich předchůdci, kteří také rozšiřovali "vyspělou" západní civilizaci na zaostalý východ.

   Smazat
 8. Zajmout a ukázat světu! žádné slitování zdá se že západní státy co podporují Kyjev se bojí skutečné pravdy.

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud by se to povedlo, tak to bude pro někoho pěkný pilitický masakr.
  Pěkně zadokumentovat a soud.....

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.