Reklama

středa 11. února 2015

Do vojenské služby v americké armádě přijímají nositele ukrajinského jazyka

11. 2. 2015    zdroj
V americké armádě bylo od začátku října 2014 na základě smlouvy přijato 100 branců, kteří ovládají ukrajinštinu. Jak je uváděno Pentagonem, tímto způsobem je předpokládáno řešení problému vzájemného porozumění mezi vojáky při spolupráci s ukrajinskou stranou. Uvedl to televizní kanál "Hvězda".

Bylo řečeno, že místa byla zřízena v rámci programu "Přijetí do vojenské služby, životně důležité pro národní zájmy", který působí už asi deset let. Loni na podzim byl program prodloužen pro rok 2015 a 2016. Předpokládá obsazení vojenských pozic v různých, úzce specializovaných oblastech včetně medicíny a náboženství. Při náboru do programu se nevyžaduje od žadatelů ani občanství USA ani povolení k pobytu v USA. Kandidát nesmí být starší 34 let a musí být schopen vojenské služby z lékařského hlediska, nesmí být souzený a musí hovořit anglicky na konverzační úrovni.

přeložila PhDr. V. Grulichová

11 komentářů :

 1. PIČA KURVA USAČTÍ FAŠOUNŠTÍ ZMRDI!!!!!!!
  PIČA KURVA ZAKROUTIT JIM VŠEM KRKEM!!!!
  AŤ ŽIJE PUTIN!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ty s*ine uz to ani neskrývají. Proste chystaj valku. A jeste se zbavej nelegalnich pristehovalcu. Abusme je nepodcenili.

  OdpovědětVymazat
 3. Né ty nejde podcenit. Ty už jsou zdegenerovaný a sladce spí na úspěchu svých dávných předků. Jejich čas se blíží mílovými kroky.

  OdpovědětVymazat
 4. Oni už vůbec nic neskrývají....zezačátku byla tendence lhát ž do úpadu ,mlžit do neviditelna,já to taky nechàpu!!!Jà nemůžu pochopit ,CO by se tak strašnýho stalo,kdyby alespoň pár států v evropě řeklo,že prostě dál nehrajou...???????
  co je ?
  co se stane?kde jsou ty mírový pochody za každou krávovinu?
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust, Švýcarsko12. února 2015 11:42

   Zdravím Jituš, samozřejmě by se vůbec nic nestalo, kdyby se Evropa (aspoň některé státy!) us-teroristům vzepřely. To by ale museli být v Evropě skuteční politici Putinova, Castrova, či nebožtíka Chávezova (mimochodem Huga, Rafaela Cháveze Fríase mají ty yankejské stvůry stejně na svědomí, on nezemřel přirozenou smrtí, ale byl výše uvedenými stvůrami UMŘEN!) formátu u vesla a ne patolízalští pudlíci a psychopaté typu Merkelové, Holanda, a pod!!
   Co se těch mírových pochodů týče; mládež je z velké části zpracovaná mediální žumpou, spousta mladých je bez práce a bojí se a ti, co mají ještě nějaké to místo, tak se bojí dvojnásob, protože za jakýkoliv projev nesoulasu, nebo dokonce odporu ke stávajícím režimům v tzv. "eu", ale i zde ve Švýcarsku, pokud je šéf zarytý us-amerikanofil, následuje bez milosti vyhazov z práce (pod nějakou jinou záminkou samozřejmě, protože kdo chce psa bít, VŽDY si hůl najde!) s takovým posudkem, že si pak dotyčný(á) dlouho, předlouho (zvláště v místě bydliště!) ani NEŠKRTNE!!
   Pokud se nějaká demonstrace uskuteční, tak je jich tam pár těch, co už stejně nemají co ztratit a výsledek je nabíledni!

   Vymazat
 5. No to jsou krásné zásnuby, za slušné chování možná dostanou na víkendy společnou celu.

  OdpovědětVymazat
 6. A extra příděl chilli-indulóny.

  OdpovědětVymazat
 7. Prostě se už cítí moc silní, myslí si že mohou kohokoliv napadnout, ovlivňovat, určovat co jiní můžou a hlavně co nemůžou atd. Není otázkou jestli válka bude, ale kdy, pokud jim to ostatní nebudou umožňovat. A my všichni to platíme, oni jen natisknou dolary a ostatní jim za to dají suroviny, materiál, práci, pozemky atd. Takže budování vojenských základen, podporování kohokoliv kdo jim jde na ruku apod. je prakticky nic nestojí.Jen ten papír, jen ten.Krátkou chvíli před tímto příspěvkem, byl jiný rozepsaný smazán, prostě se ztratil.Asi je cenzura i zde. Je mi z toho všeho smutno.

  OdpovědětVymazat
 8. Tihle ukrajinští náckové Jaceňuk s Turčinovem na fotce s J.Kerym jsou opravdu fanatičtí vejlupkové první třídy co zavlečou Evropu do problémů a možná i války!A ještě je k tomu podporuje naše nacistická STOP09 s knížetem co jim chce dodávat zbraně atd.Hnus ta česká náckovská banda co chce válku!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Hlavně aby je dobře naučili anglicky, aby dobře rozuměli rozkazům svého vůdce za Atlantikem, až je vyšle bojovat za blaho Ameriky pod standardou Bandery proti svým spoluobčanům na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
 10. hrabě Kocharowski12. února 2015 17:24

  Jaceňuk vypadá jako krysa, a když někdo vypadá jako krysa, nejspíš to taky bude krysa. To se přírodě opravdu podařilo, vzácný soulad těla i duše. Originální kousek do panoptika hrůzy, mnohonásobný vrah Jaceňuk.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.