AA

Reklama

bb

úterý 3. února 2015

EU nařídila ruským Ukrajincům, že se musí nechat bez odporu zabít

Jaromír Petřík
3. 2. 2015 svobodné noviny
„Ministr“ zahraničí Zaorálek při včerejší diskusi v televizi řekl, že EU rozhodla o uvalení dalších sankcí na Rusko, pokud se snad obyvatelé Doněcka pokusí osvobodit město Mariupol od Ukrajinské armády, která vraždí ruské civilní obyvatelstvo východní Ukrajiny. Říkám si, kam směřuje současný svět, ve kterém je možné něco takového vůbec vypustit z úst. EU podporuje Kyjevský režim, který vede vyhlazovací válku proti vlastnímu obyvatelstvu za to, že se nechce nechat zotročit EU místo, aby rázně zakročila proti tomuto režimu a celou Kyjevskou vládu zařadila na seznam válečných zločinců, tak je naopak v páchání zločinů všemožně podporuje.


EU nestačí, že porušila mezinárodní právo podporou agresora, který zabíjí civilní obyvatelstvo včetně žen a dětí, bombarduje školy, zdravotnická zařízení, dopravní a energetickou infrastrukturu, prostě nacismus v tom pravém slova smyslu. http://czech.ruvr.ru/2014_09_02/Ukrajina-a-lidska-prava-kdo-odsoudi-zlociny-Kyjeva-4624/

Přestavitelé EU se chovají jako by zešíleli.

Ze 70. výročí osvobození Osvětimi udělali trapnou šaškárnu, když vzali vážně slova polského ministra zahraničí Schetynu, který prohlásil, že Osvětim osvobodila Ukrajinská armáda. 8. ledna prohlásil premiér Ukrajiny Jaceňuk na oficiální návštěvě Berlína, že SSSR provedl invazi na Ukrajinu a do Německa v roce 1944 a 1945 a nikdo z představitelů EU se proti tomu neohradil.

Místo připomínky hrdinů byl na oslavách 70. výročí v Polsku vystaven na odiv symbol neofašismu, teroru a pohrdání lidským životem – Petro Porošenko, tedy země, která vede vyhlazovací genocidní válku proti vlastnímu obyvatelstvu a kdy v ulicích Kyjeva pochodují Banderovci s nacistickými symboly, zapálenými pochodněmi a vyřvávají rasistická hesla.

Cituji z názorů Vojtěch Adama: „Vrcholem ponížení Ruska mělo být nepozvání prezidenta země-osvoboditelky na oslavy 70. výročí osvobození nacistického koncentračního tábora.

Ponížení se skutečně podařilo.

Ponížena ale nebyla památka sovětských hrdinů, kterou ponížit ani nelze. Nýbrž ponížen byl zdravý rozum, víra v dobro a láska ke všem lidem bez rozdílu – všechny ty hodnoty, které stály proti fašismu a nacismu a které jsme zavázáni ctít. Tyto hodnoty jsou nyní opět v ohrožení.“

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dvirka-kleci-fasistickych-besu-se-oteviraji-kdo-je-zazene/

Německý politik a bývalý člen Evropské komise Günter Verheugen řekl, jak se znepokojením sledoval vývoj v Kyjevě, kde se vládní stranou stala Svoboda vedená O. Ťiahnybokem, která „nenávidí Židy, Poláky a také Rusy. Poprvé v tomto století skuteční fašisté z masa a kostí seděli ve vládě.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/gunter-verheugen-v-kyjeve-sedi-ve-vlade-skutecni-fasiste/

V poslední době ukrajinská armáda utrpěla porážku v boji o letiště v Doněcku a nyní je obklíčeno údajně na 7000 ukrajinských vojáků v „kotli“ okolo Děbalceva. Pokud bude tato vojenská skupina zničena, hrozí, že se skutečně ukrajinská „armáda“ morálně zhroutí a Doněcká a Luhanská republika bude osvobozena od vrahů civilních obyvatel.

Jak strašné to v oblastech postižených válkou musí být jsem si vydedukoval z posledního rozhovoru s reportérem Miroslavem Karasem v rozhovoru s moderátorkou ČT Zuzanou Tvarůžkovou.
Reportér Karas je známý tím, že zastává vyloženě protiruské názory.

A najednou nic.

Co se stalo s Miroslavem Karasem, že jsem od něj najednou neslyšel žádnou kritiku na Rusko a Putina?

Místo obvyklé protiruské a protiputinovské propagandy říká, nakolik je situace ve válkou postižených oblastech strašná, že neexistuje žádná možnost usmíření mezi východní a západní Ukrajinou minimálně po dvě generace. Vypadá to, že Jan Karas musel být svědkem hrůz a zločinů páchanými ukrajinskými vojáky, které tak podporuje Evropská Unie.

Miroslav Karas si možná uvědomil, že krev nevinných lidí teče nejen na představitele USA a EU, kteří se rozhodujícím způsobem podíleli na rozpoutání války na Ukrajině, ale že ta krev teče i na něj, když zastává stanoviska bezohledných, nekompetentních politiků beze cti a bez svědomí z Washingtonu a Bruselu.

Místo sebemenší sebereflexe a uznání vlastních chyb však EU rozhodne, že pokud se obyvatelé východní Ukrajiny dále nenechají bez odporu zabíjet, tak vyhlásí další kolo sankcí proti Rusku.
Proto jsem si myslel, že snad skutečně špatně slyším slova Lubomíra Zaorálka o usnesení EU, že obyvatelé východní Ukrajiny nesmí bránit svoje životy, ale musí se nechat vyvraždit jako ovce, protože Brusel rozhodl, že nejsou žádnými občany, ale teroristy!!!

Toto usnesení EU se zapíše do historie tím nejčernějším písmem, kdy byla poplivána demokracie, právo a lidskost.

EU se totiž tímto plně postavila na stranu nacismu.


Nechápu, proč Západ nedovolí samostatnost Doněcké a Luhanské republiky, jejiž obyvatelé nechtějí být v jednom svazku se západními Ukrajinci, kteří je vraždí, což ostatně potvrdili referendem.

Západní mainstreamová média typu Reuters, BBC, AFP a další schválně neukázali masové oslavy obyvatel Krymu, když jásali, objímali se a děkovali Putinovi za jejich připojení k Rusku.

Já jako občan České republiky prohlašuji, že se stydím za naše členství v Evropské Unii a stydím se za ministra Lubomíra Zaorálka.

A pokud Lubomír Zaorálek v dohledné době nebude odvolaný z funkce ministra zahraničí, tak nepadá v úvahu, abych snad někdy v budoucnosti volil ČSSD, stejně jako jejich koaliční partnery ANO a KDU-ČSL, jelikož jsou spoluviníky našeho národního ponížení, kdy se postavili na stranu bezpráví a zločinu.

Dnešní zpráva:


Aby byli obyvatelé východní Ukrajiny skutečně vyvražděni se velmi zasazují vládní činitelé Washingtonu:


Vrchní velitel sil NATO v Evropě generál Philip Breedlove naléhá, aby se obléhaným ukrajinským vládním silám dodaly útočné zbraně.Řada amerických vládních představitelů se k tomuto kroku začíná také přiklánět, uvedl v neděli deník The New York Times (NYT).

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/360420-chut-vyzbrojit-ukrajinu-utocnymi-zbranemi-ve-spojenych-statech-sili.html

Co na to řeknete pane Zaorálku a naše vládo?

Je NATO obranná, nebo zločinecká organizace? Mám obavy, že nejen NATO, ale celý Brusel již splnil všechno, aby byl za zločineckou organizaci prohlášený.

58 komentářů :

 1. To co předvádí Zaorálek a s ním většina evropských politiků řízená z USA špatně skončí . Bůh s námi , pokud nějaký je !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU podporuje Kyjevský režim, který vede vyhlazovací válku proti vlastnímu obyvatelstvu.
   EU vede vyhlazovací válku proti obyvatelstvu států EU. Jen jsme si toho ještě nevšimli, respektive nám to korporátky "správně" vysvětlily.
   Mif

   Smazat
  2. DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ DŮLEŽITÉ

   Prosím spoluobčany aby jsi přečetli MANIFEST občanského sdružení nová republika viz. lišta výše, a neopomněli si přečíst reakce pod manifestem!!!!

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Pravda již byla zjevena, řekl jsem " tudy neprojdeš"

   A teď mluv pane Dvořaku.

   Smazat
  3. Připomeňme, že ve východní části ukrajiny jsou bohatá ložiska ukrajinského břidlicového plynu Dněpro-doněcká pánev, která leží ve žhavé sporné východní zóně této země, a kde jak všichni už teď vědí, řádí krvavá občanská válka.Tato oblast je hlavním regionem produkce ropy a plynu na Ukrajině, na který připadá přibližně 90 procent ukrajinské produkce a podle EIA by mohla mít 42 tcf (bilionů kubických stop) – tj. 1,312 bilionů m3 – zdrojů technicky vytěžitelného břidlicového plynu z celkových 197 tcf (6,157 bilionů m3) břidlicového plynu na tomto místě obsaženého.
   Povolení k těžbě získala holandsko-britská korporace Shell a ukrajinský holding Burisma, v jehož správní radě je syn vicepresidenta USA, Joe Bidena. USA zde investovany nekolik miliard dolaru.
   Z tiskového prohlášení:
   R. Hunter Biden bude mít na starosti vedení právního útvaru tohoto Holdingu a poskytování podpory této Společnosti u mezinárodních organizací
   Zdroj: http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1342482
   Občané Slavjanska pod dohledem ukrajinské armády připravují instalaci plošin a dováží zařízení.

   AJak to začaly nepokoje?
   Na podzim předloňského roku připlulo do Černého moře několik amerických válečných lodí, z nichž některé zakotvily až v Azovském moři.
   Proběhly olympijské hry
   Janukovič odmítl podepsat asociační (asimilační) dohodu s EU
   Začaly demonstrace na Majdanu
   američtí a evropští úředníci ukolébali ostražitost Janukoviče, přemluvili ho, aby nepoužíval sílu, a tím postrčili nacisty k jeho násilnému svržení
   ukrajinští majdanisti a nacisti pod samopaly donutili poslance parlamentu zvolit novou vládu.
   Vyhlásili jazykový zákon a represe proti ruskému obyvatelstvu Ukrajiny
   Na prikaz USA se nacistické národní gardy se pokusili obsadit přistav a ruskou vojenskou základnu Sevastopol, zrejme tam chteli USA novou zakladnu
   Proběhlo referendum na Krymu a jeho připojení k Rusku
   dohoda o ozbrojení nezákonných útvarů (formací) a počátku celonárodního dialogu,
   viceprezident USA Biden přijíždí do Kyjeva podpořit činnost majdanu, aby pohlidal investice do bridlicoveho plynu
   hned poté začíná trestní výpravu ukrajinské armády proti donbaskému odporu.
   Vlády USA a EU přes nekonečné ujišťování ruského prezidenta o své věrnosti míru a volajíce po ukončení násilí, ve skutečnosti důsledně podporují zesílení teroru ukrajinských vojenských sil proti obyvatelům Donbasu.
   prezident USA Obama přijíždí do Kyjeva podpořit činnost majdanu
   Rusko udělalo vstřícný krok dohodám o deeskalaci konfliktu a odvedlo vojska od ukrajinské hranice,
   kyjevská garda začala prudce navyšovat své ozbrojené síly v zóně konfliktu a používat vojenské letectvo a obrněnou techniku k bombardovani civilního obyvatelstva Donbasu.
   Kyjevska garda nasazuje taktické balistické rakety s doletem až 120 kilometrů a obrovskou ničivou silou, které srovnávají se zemí celé městské čtvrti, bez ohledu na civilni oběti.
   Přes hranici s Ruskem přejde každý den 500 až 2 000 obyvatel jihovýchodu Ukrajiny ve snaze zachránit se před bombardováním a ostřelováním. Počet Ukrajinců, kteří dorazili na ruské území od začátku konfliktu, přesáhl 730 tisíc.
   Pentagon posílá na Ukrajinu svého generála a americké vojenské sily (nekolik tisic poradců) a ti koordinujú postupy silových struktur Ukrajiny - trestných operací na jihovýchodě
   atd....
   atd....

   Zbyva jen doplnit, že ukrajinská válka je válka zástupná, zrovna tak jako ta syrská, která ji předcházela, “je jenom o energii.”

   Novinář v ukrajinské televizi: "V ukrajinském národním zájmu je použít Donbas jako zdroj a zbytečné lidi je třeba jednoduše pobít" "novinář" časopisu "Ukrajinský týden" Bogdan Butkevič
   http://www.regnum.ru/news/1831704.html_(VIDEO-original vysilany na ukrajinske televizi Kyjev)

   pametnik

   Smazat
  4. Ano,faktografie,posloupnost je důležitá,-neztratit se v přemíře informací.

   Smazat
 2. Tak nevím,p.Karas je uváděn jako zpravodaj z Moskvy,byť komentuje Ukrajinu.Že by ČT p .Karase poslala přímo na bojiště?To by mohla být změna ne názoru-jen strachu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, on byl naposledy na Ukrajině někdy na podzim a to se tam tak hrozně bál, že už ho tam neposílali. Jenom jiný způsob komentování není způsoben tím, že snad prozřel, ale tím, že to prostě dostal befelem. Všimněte si, jak váží slova, jak se kontroluje a hlídá se. A to je dobře, to dlouho nervově nevydrží, to bude na něj moc. A pak tam zase pošlou někoho čerstvého, třeba zase Pazderku z Polska, ale toho Rusové vyhostili, takže to asi ne.

   Smazat
 3. Žádné komentáře? Ač by se lidé na takový článek měli sesypat jako vosi na bonbon. Že je naše vláda , krom pana prezidenta, skupinou prostitutů a lokajů je do očí bijící. Ještě je zapotřebí je začít bít, holema samozřejmě, až na ženy, ženy jsou správnými muži chráněny, za všech okolností. Tupec Zaorálek bude hrobařem ČSSD, spolu s dalšími pomocníky, včetně lokaje šéfujícího sněmovně. Jen tak dál, však na ně dopadne občanů pěst. Ne ovčanů, těm to nevadí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, žádné komentáře - co na to taky pořád dokola říkat. Tady by se dávno mělo jednat. Hlavouni moc dobře vědí, jak se věci mají, ale je jim to fuk. Z téhle ostudy se jen tak nevyhrabeme. Donedávna se spousta Čechů styděla za to, že jsme se fašistům na začátku války vzdali bez boje. Zdá se, že už z ostudy nikdy nevyjdeme. Co jsme to za národ? Všechno si necháme líbit. Nezlobte se, ale už nejsem hrdá, že jsem Čech.

   Smazat
 4. Zaorálek hrobník ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná možnost je nevolit ČSSD

   Smazat
  2. Jediná možnost poslat tam Zaorálka

   Smazat
 5. Pane Petříku, velmi s Vámi souhlasím, jenom jste měl ještě dodat, koho budete příště volit? Doufám, že ne T0P 09, ODS nebo KDU.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Petříku, velmi s Vámi souhlasím, jenom jste měl ještě dodat, koho budete příště volit? Doufám, že ne T0P 09, ODS nebo KDU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Irko, podařilo se vám už někdy postnout sem váš příspěvek jen jednou? Nebo ty doubleposty mají nějaký skrytý smysl?

   Smazat
 7. Vážení spoluobčané na webu aeronet se objevil velice závažný dokument. Jedná se o " Otevřený dopis prezidentu Miloši Zemanovi" jelikož považuji tento dokument za velice znepokojující prosím Vás o jeho zhodnocení. Děkuji za pozornost.

  Vezsenyi Václav
  Doubek 166
  607133667

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cizinci jako je andrew čapisráč a pochcaný kchárl nemají v česku co pohledávat je nutné jim ukončit pobyt - potom se nebudou objevovat pisálci dopisů prezidentovi tihle dva mají na svědomí pokřivené myšlení mladých jejich manipulací vznikají tyto stavy vypráskat je a bude klid !!!!!!!!!! V.Pleticha

   Smazat
  2. Vážený pane Pleticho,

   Dříve než budete něco zhodnocovat si prosím zhodnocované přečtete! Není možné odsuzovat tzv. pisálky. Tento dokument je zcela jiného významu než prohlášení tzv. pražské kavárny. Prosím vás o rekapitulaci vašeho vyjádření po přečtení uvedeného dokumentu. Děkuji

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Smazat
  3. Z uvedené diskuse a po prověření uvedeného lze dojít k zjištění jak naléhavé je vědět kdo zprávu podává a s jakým účelem!!! Více k tomu již netřeba. Dokonce se prosím přesvědčte sami osobně jak je hlídán/střezen uvedený web, tedy spíše kým!! Což zjistíte přidaným komentem, dostanete obratem screen s vysvětlením. Pak zvažte kolik zpráv tento web zveřejňuje a posuďte úroveň diskuse.

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Smazat
 8. je to jednoduché najdem toho "neodvolatelného " zmrda a pro výstrahu ho sejmem a s dalšíma to stejný mají ještě šanci jít s národem zvorálek už o tu šanci přišel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vl.Pleticha -Kadaň

  OdpovědětSmazat
 9. lidi si neuvědomují jakou mají sílu a mohou ji efektivně využít / příště volíme jen tolik poslanců kolik je v česku okresů další paraziti nemají nárok a volte nestraníky protože stranický vši jen slibují !!!!!!!!!!!!!!!!!!V.Pleticha

  OdpovědětSmazat
 10. Zastávat jinou linii, než je oficiální, už bude u nás trestné. Alespoň je o tom přesvědčen Telička, který vyhrožuje:

  Čtenář ParlamentníchListů.cz se nejdříve pustil do hodnocení Teličkovy práce: „Zklamal jste mne pane Teličko. Vaše přirovnání situace na Ukrajině k obsazení Ostravy je tak hloupé, že to má pouze dvě vysvětlení: buď jste tak prostý nebo máte občany za stádo hlupáků,“ napsal čtenář pod pseudonymem K. Verbický a dodal, že nechce europoslanci vyvracet názory, ale je rád, že Telička není osobou s výrazným vlivem na politiku našeho státu, a položil hned několik otázek.
  „Vám nevadí, že podporujete vládu, která vraždí své občany jen proto, že mají jiný názor, že mluví jiným jazykem nebo jsou jiného vyznání? Vládu, která místo hledání mírových řešení dělí společnost podporou fašistických bojůvek? Co Vaše svědomí?" ptal se čtenář, avšak místo odpovědi dostal jen stručný komenář s upozorněním.

  Telička mu napsal: „Tak to je jakákoliv další diskuse bezpředmětná. Pokud byste pokračoval v těchto nehorázných tvrzeních, zvážím proti Vám právní kroky.“

  Veronika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Telička se tímto činem dopouští kriminálního jednání. Prosím všechny slušné občany aby neztráceli jméno. Aby věděli kým jsou aby byli opravdový. Ne jen anonymní stádo.

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Smazat
  2. na všechny bez rozdílu tedy i na teličku platí soudce LYNCH a to bez legrace to co si dovolují k lidem je už konečná budou vznikat skupiny odporu které po takových šmejdech půjdou a bez pardonu ke zdi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. A to se právě nesmí stát lidé musí pochopit že cílem je nás rozdělit a poštvat člověka proti člověku.

   Vezsenyi Václav
   DOUBEK 166
   607133667

   Smazat
  4. Pane z Doubku.opravdovi s mekkym i.Obcane byli opravdovi.

   Smazat
 11. Je to opravdu hrůzostrašné, kolik lidí v Česku má radost z válčení politiků a nevidí ty hrůzy. .Kdyby tam byli, tak se z toho zblázní za pár dní.Na Ukrajině jsou chudáci na obou stranách. A ti pitomci z Kyjeva je ženou do nesmyslné války. Myslel jsem si, že v Evropě v roce 2015 takové hrůzy již nebudou možné. Zmýlil jsme se! Ještě, že Boží mlýny snad melou dobře.

  OdpovědětSmazat
 12. V roce 1989 přijalo České národní shromáždění toto, od 1.1 1990 se ruší výjezdní doložku, zavedení živností ve službách( kadeřnictví, hostinství, atd atd., velké podniky nepodléhající z principu ekonomické a bezpečnostní hrozbě ( tedy textilky, montovny, výrobní závody atd.rozhodně né energetický, vodohospodářský systém) měli býti privatizovány formou zaměstnaneckých podílů čili družstevní vlastnictví.

  Prosím bez komentářů

  Vezsenyi Václav
  Doubek 166
  607133667

  OdpovědětSmazat
 13. Pozor, v Kyjevě právě probíhá útok na úřad prezidenta ! Útočníci už protrhli obrannou linii národní gardy. Takže se už těsím na večerní zprávy naší slavné veřejnoprávní ČT. Zejména na to, jak bude situaci komentovat jednotka televizní pravdy 1 karas z bezpečí své kanceláře v Moskvě.

  OdpovědětSmazat
 14. Já, jako občan České republiky žádám o vystoupení naší republiky z EU a Nato.Nepřeji si,aby mne zastupovali lidé typu Zaorálka,Sobotky a jiných vlastizrádců,kteří jen poklonkují západu a podporují fašisty na Ukrajině.Velmi se za naši vládu stydím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle nemyslíte vážně pane, že?

   Něco na odlehčení.....
   http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/archivy-x-benjamina-fulforda-/

   Vezsenyi Václav
   Doubek166
   607133667

   PS: Martin Stropnický jako atašé ve Vatikánu měl styky s P2. On je na červeném stupni a to vážně není dobrá informace.

   Smazat
 15. Odpověď panu Irko Bačovi.
  Ptal jste se mne, koho budu volit v následujících volbách.
  Abych byl upřímný, přiznám se, že nevím.
  Naposledy jsem volil ČSSD, ale ti hned mne zklamali, že si do party přibrali stranu církevních restitucí KDU-ČSL, aby požadavkům církví co nejlépe umetli cestičku k jejich majetkovým požadavkům.
  Se Zaorálkem, to je úplný konec. A to jsem Bohuslavu Sobotkovi docela fandil, zvláště poté jak si poradil s podrazy party Michala Haška.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V 21. století není třeba volených zástupců.

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Smazat
  2. Nemohl byste proboha už držet t .... ústa?????? Děkuji

   Smazat
  3. Nerozumím Vám, já přeci nemluvím já píšu!!! Chcete-li můžete mne kontaktovat osobně a sdělit mi své výhrady, nic Vám v tom nebrání. Nestyďte se pane/paní/dítě, a rozviňte důvody které Vás pudí k takovému projevu. Snad Vám pak i poděkuji.

   Vezsenyi Václav
   Doubek 166
   607133667

   Smazat
  4. Sobotka si neporadil jako vždy..., z práskače Chovance udělal ministra vnitra - jak výstižnýýýý pro náš stát!!!

   Smazat
 16. http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2055-sokujici-video-z-roku-2013-na-kterem-ukrajinsky-poslanec-varuje-pred-americkym-pucem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka si neporadil jako vždy..., z práskače Chovance udělal ministra vnitra - jak výstižnýýýý pro náš stát!!!

   Smazat
 17. Dámy a pánové, napište Sobotkovi, Zaorálkovi a pejzatému Stropnickému, co si o nich myslíte: ,
  sobotka@psp.cz
  zaoralek@psp.cz
  stropnickym@psp.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Bohuslav_Sobotka
   http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Lubomír_Zaorálek
   http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Martin_Stropnický

   Smazat
  2. Bohatě by postačovalo poslat im tento článek!
   Po jeho přečtení každý z těch darebáků jistě požádá o své odvolání.
   Opluštil

   Smazat
  3. Na lidi oni kašlou-příkazy dostávají po telefonu přímo z Bruselu, nebo USA.

   Smazat
 18. Ukrajina: Videopřehled z 3. 2. 2015:
  Zfalšované války * Oběti ve frontě na humanitární pomoc (18+) * Ostřelování praporu Ajdar * Výpověď zajatců * Apel ruských studentů * Při ostřelování Gorlovky použili munici NATO * Dovolená ukrovlastence * Lidová
  http://outsidermedia.cz/ukrajina-videoprehled-z-3-2-2015/

  OdpovědětSmazat
 19. Inu, šťastnou ruku jsme při posledních volbách vskutku neměli, a koho jsme si navolili, toho tam teď máme!
  Celá ta naše vládní sebranka zdegenerovala do role US maňásků. Mají asi docela nefalšovaný strach z té US Embassy a jejích NEDů, které zcela ovládly pražskou kavárnu i prodejná média. A to si raději ani nezkouším představit, jak by se chovala místní US pátá kolona, klaka složená z partají ODS a TOP!!! + Bursíci/Kocábi, kteří čile přelétávájí ...
  Příště to bude moc těžká volba. Už aby se i v této malé a těžce zkoušené objevila česká Syriza.
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. celou slavnou USembassy i s čapisráčem zlikvidovat naši samozvolení přizdisráči to neudělají je to na nás občanech a pak budou následovat i ti naši zmetci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V.Pleticha

   Smazat
  2. Truthseeker: Nevládní organizace falšují dokumenty, aby ospravedlnily válku
   https://www.youtube.com/watch?v=ECvjVw5sf50

   Smazat
 20. Svědectví majora ukrajinské armády o obchodu s orgány
  https://www.youtube.com/watch?v=rwwxXsUR3RQ

  OdpovědětSmazat
 21. Ukrajinská armáda zanechala po ústupu v Nikishinu obrovské množství kořisti - 1.2.2015 (české titulky)
  https://www.youtube.com/watch?v=0pyLqMXfchA

  OdpovědětSmazat
 22. Ukrajinský ministr obrany Poltorak jménem ukrajinského lidu děkuje českému ministru obrany Stropnickému za rozsáhlou českou pomoc při posilování ukrajinské obranné kapacity a vojenskou technickou pomoc proti vnější hrozbě. Ukrajinci vyjadřují svou úplnou spokojenost s úsilím firmy Excalibur Army při navyšování vojenských prostředků.
  http://outsidermedia.cz/ukrajina-videoprehled-z-31-1-2015/

  OdpovědětSmazat
 23. Typani jako pan Zaorálek se vždy vynoří. Za minulého režimu vyučujíc na krajské politické škole v Ostravě, obhajoval socialismus a nyní se bude do krve bít za USA. Co s takovými???????????

  OdpovědětSmazat
 24. Zdar všem,tak jsem to těm darebákum poslal (EMAIL),jsu zvědavej,zda mě odpoví. viz:

  Karel Beixo (Karel.Beixo@seznam.cz)

  Žádost o odpověď

  Dnes 3. 2. 2015, 21:02:09

  Komu: sobotka@psp.cz, zaoralek@psp.cz, stropnickym@psp.cz
  g
  Toto je váš cíl,tohle chcete?

  Doporučuji vše shlédnout,přečíst a pak mi odpovězte:

  http://vk.com/antimaydan?w=wall-41232698_974256

  https://www.youtube.com/watch?v=o1AfuEesQRc

  http://czech.ruvr.ru/2014_09_02/Ukrajina-a-lidska-prava-kdo-odsoudi-zlociny-Kyjeva-4624/

  http://www.novarepublika.cz/2015/02/eu-naridila-ruskym-ukrajincum-ze-se.html

  https://www.youtube.com/watch?v=r8JuamezGtA

  https://www.youtube.com/watch?v=FD15bxM3mTc

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&v=in-GUuFTyJA&x-yt-cl=85114404

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&v=d50-nAq_tPo&x-yt-cl=85114404

  https://www.youtube.com/watch?v=IsumVafDesE

  http://www.novorusko.blogspot.cz/

  http://www.novarepublika.cz/2015/02/mame-potvrzeno-kde-skoncily-tanky-do.html

  http://cont.ws/post/73680/

  http://czech.ruvr.ru/

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1454-stojime-znovu-na-hrane-utok-na-donbas-jako-predehra-americane-berou-veleni-v-kyjeve-do-svych-rukou-rusko-varuje-pred-nezvratnymi-nasledky-napeti-roste.htm

  http://www.pokojnibojovnici.sk/

  PS: Ještě otázka,přiznejte barvu co na Vás mají,anebo v čem s USA jedete?
  Tohle Vaše jednání musí mít nějaký důvod,nemůžu uvěřit že byste takhle jednali z vlastní vůle.

  Karel Buchta,Brno

  OdpovědětSmazat
 25. Udělejte to taky obdobně,ptejte se,všichni,čím víc nás bude,tím líp,ale udělejte to a nebudte posraní,jinak dem do kopru,všici.
  Karel Buchta

  OdpovědětSmazat
 26. Napište těm, co vás štvou. co si o nich myslíte:
  Předseda ČSSD
  Mgr. Bohuslav Sobotka, bsobotka@socdem.cz , tel.:296 522 211

  vedoucí sekretariátu předsedy ČSSD
  Zdenka Pelichová zpelichova@socdem.cz, tel.: 296 522 211, 296 522 218


  --------------------------------------------------------------------------------

  Místopředsedové
  PhDr. Lubomír Zaorálek, lzaoralek@socdem.cz, tel.: 296 522 289


  OdpovědětSmazat
 27. Je mi špatně z našich politiku.Premierovi jsem poslal mail ohledně syrských uprchlíků.Samozřejmě neodpověděl.Mají nás na háku

  OdpovědětSmazat
 28. Až se všechno provalí tak, jak to nejspíše je, co budou politici dělat? To zůstanou ve svých funkcích? Jak se vláda vyrovná se zbrojními dodávkami a vlastně podpoře krveprolití? To zůstane stále ve funkci?

  OdpovědětSmazat
 29. Jaroslav Lučinský4. února 2015 12:09

  Zaorálek učinil ČSSD nevolitelnou, chová se jak by byl členem TOP09. Sobotka při návštěvě Fashingtonu učinil ze sebe havlistu.Všichni vrcholní politici členských států EU( až na pár světlých vyjímek) skáčou tak jak v bílém domě pískají a ženou Evropu do záhuby.

  OdpovědětSmazat
 30. http://www.hlavnespravy.sk/majdan-sa-vratil-narod-utoci-na-budovu-prezidenta-porosenka/534535

  OdpovědětSmazat
 31. Ano, Ukrajina je momentální problém. Ale "gró" problému je jinde než na Ukrajině! Ta je jen prostředkem k dosažení jiných cílů! Davová manipulace s populací si je dobře vědoma toho že: aby bylo dosaženo bezproblémově cíle, je třeba soustředit pozornost mas (široké veřejnosti) zcela jiným směrem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.