Reklama

pátek 20. února 2015

Idioti, nenechte si ujít zaručené zprávy o Putinovi! Psychologická příprava na válku.

Ivan David
20. 2. 2015      (Lukáš Kňazovický Eurozprávy)
Plastické operace, alkoholismus, násilí. Putina tak, jak ho neznáte, ukázala televize (pozn. red. německá ZDF, ČT přijde jistě později). Dokument "Putin, the Man" (pozn. red. co vše se dá nazvat "dokument") vysílaný v úterý 17. února sděluje, že Putin byl znám jako líný opilec, který nařídil střílet demonstranty. Bil pravidelně manželku. 


Informace prý poskytla "Lina" z KGB. "Zdroj z Kremlu" prozradil, že chodí pozdě na schůzky, což je neomluvitelné u člověka, který má tolik času. "Dokument" ZDF jsem zatím nenašel, ale našel jsem mnoho jiných, například zde.

Během několika hodin převzaly tento článek zahraniční agentury a média zde. Pozoruhodný je slepenec zde, kde je minutový přehled zločinů Putina včetně sestřelení letadla, v němž zahynuly děti s reklamou na "nejlepší film" o hrdinném americkém ostřelovači. 

Obávám se, že nejde jen o obyčejný prefabrikovaný "kompromat", je to koordinovaná psychologická příprava na válku. Nezapoměňte na Amnesty International zde, kdopak je financuje?

62 komentářů :

 1. Když už nevědí kudy kam, i bulvár je jim dobrý. Rusům je asi zcela ukradené, jestli takový byl jejich prezident. Je určitě zajímá hlavně jaký je dnes, co pro ně dělá, jestli je lepší jako Jelcin, jak se pod ním daří Rusku. Kdyby USánci dodržovali sliby, řídili se pravidly volného trhu a nepoužívali namísto diplomacie a obchodu sílu, vydírání, sankce a podvody, dařilo by se Rusům pod Putinem ještě mnohem lépe. Kdybych si osobně měl vybrat mezi prozápadním ožralou Jelcinem a Putinem, volil bych určitě Putina. To samé pokud bych měl vybírat mezi užvaněným Nobelistou války Obamou a Putinem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, co je tam prezentováno o Putinově minulosti, jsou propagandistické nesmysly. Rusové by si, stejně jako my a ostatní národy, měli především dávat pozor na zrádce ve vlastních řadách. Není nad větší problém na světě než ten, ke kterému dojde, když si taková paní Gorbačovová nemůže koupit francouzskou rtěnku a lak na nehty.

   Smazat
  2. Mohla, taky jsem tam žila v té dobe cca 5 let a parfémy a rtenky byli, nebyli potraviny na které jsme byli zvyklí, byli fronty na vše...to byl rok 1980-1985, v Rusku dávno není komunizmus ale koho to vl
   astne zajímá...

   Smazat
  3. evropští politici mají jenom strach, strach z Putina, který je pevný, dělá co říká a nenechá se ani koupit ani manipulovat. to je celé. všichni jsou plni nenávisti, že s Putinem nic nesvedou, že jim nepodlézá, že je neposlouchá....že mu záleží na jeho zemi a na ruských lidech.

   Smazat
  4. Temto nechutnym a tragickym blabolum muzou verit tak omezeni amici,Vondra,Zaoral,aj . Normalni clovek to snad ani necte.

   Smazat
 2. http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/martin-koller-usa-jde-o-zniceni-ruska-jak-z-fyrerova-planu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRO MĚ JE PUTIN TENTO ČLOVĚK -

   https://www.youtube.com/watch?v=RPtjT4D5Meo

   https://www.youtube.com/watch?v=7SNClUee_BI

   https://www.youtube.com/watch?v=-L_GhMOaLks

   Dokáže je prosím někdo profesně otitulkovat, pomohl by prosím někdo ?

   Smazat
 3. No, oni mu ve skutečnosti závidí. Je patrné, jak všechny ty politické kreatury válcuje svojí osobností. Krym a Ukrajina byla jeho parádní číslo a přitom se mu u toho ani nedá nic vytknout, ani lidsky, ani z hlediska mezinárodního práva. Z toho se krvavá Amerika může posrat, protože ona nic jiného než všechno primitivně rozstřílet, zmanipulovat a vydrancovat neumí. Obama si o jejich úžasnosti může vyřvávat co chce, je při tom čím dál směšnější, možná už i u sebe doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Putin má prostě na rozdíl od jiných kašparů opravdu koule a nepotřebuje k tomu miliony mrtvých. Toto narcisové neodpouští.

   Smazat
  2. Popularita Putina stoupá a to se neodpouští !

   Smazat
 4. Naštěstí bulvár jako takový už si posral všechno. V dětství jsem bydlel na vesnici blízko obrovského rybníka, ale vše je v komplexu městské zástavby,proto pláže rybníka byly vždy hustě obležené lidmi. Jeden místní magor se občas bavil tím, že doplaval doprostřed rybníka a tam začal křičet a hulákat že se topí, a lidi ho s nasazením všech sil zachraňovali. Opakoval to vícekráte, až se to o něm vědělo, a všichni ho ignorovali, pak se topil opravdu, a utopil se. Tyhle blbé bulvární kidy,lži a žvásty, zpočátku byly brány vážně, ale ukázalo se tolik lumpáren a lží, že nikdo už je vážně nebere snad nikdo, i kdyby zcela náhodou informovaly pravdivě. Lidstvo má smůlu - všechno jim lidské vši zkazily, i celou mediální scénu, noviny koupí málokdo, a čte je jenom magor. Časopisy taky - vše je jen propagace reklam a bulvár. Ostatně i on-line publicistika prodává reklamy, v jednom článku jsou usekávány hlavy, v článku pod tím vypadává nějaké blbce ňadro z výstřihu,a kolem toho skáčou reklamy na podprsenky. Obrovská neúcta k živým i mrtvým, na hřbitovech se kope do pomníků. Vkus a etika už jsou úplně v prdeli. Lidi si od mediálního humusu odpočinou a jsou v duchovní pohodě jen na chatách a chalupách během dovolené, kde na ně podobné sračky neútočí. Až na to přijdou, budou media a podobné technické a pokrokové všivárny úplně odmítat a novináři,redaktoři,komentátoři, a další grafomani půjdou o žebrácké holi.

  OdpovědětSmazat
 5. zapomněli tam říci, že už jako dítě utrhával mouchám hlavičky.......

  OdpovědětSmazat
 6. Všichni máme stinné stránky, já taky, je mi z toho zle...

  OdpovědětSmazat
 7. Komu říkáš kagebak - ty magore? A s kým jsi servilní ty? S američany, kde jsi léta žil,zapoměl jsi češtinu, a vrátil ses jen kvůli důchodu, se kterým se dá žít jen tady,zatímco tam bys chcípl hlady? Nauč se pořádně česky a užívat interpunkční znaménka, přestaň nadávat, nebo se vrať ke svým English.

  OdpovědětSmazat
 8. Když jsem si přečetl tento komentář,odpověď Kremlu by měla být následující.Okamžitě uveřejnit úplnou pravdu o 11. září a pádu dvojčat a jako třešničku na dortu odškodnit spolu s Čínou všechny pozůstalé.A to by byla nejlepší odpověď na ten masakr americké vlády na vlastním lidu.Dolaru mají v Číně mnoho,tak proč jich trošku rozumě nerozdat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do času...kdyby měl reagovat na všechny ty špíny, už tady dávno nejsme. On ví své, popularita mu stoupá, úspěchy ve světě též. Myslím, že chvílemi i dobře baví tou stupiditou.

   Smazat
 9. To není NIC oproti tomu jak vy, rudohnědé špíny, vláčíte kanálama třeba Havla, jak lijete na jeho mrtvolu cisterny sraček.

  Táhněte všichni do Ruska klanět se vašemu nedotknutelnému polobohovi a neotravujte v civilizované, svobodné společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho nemusí nikdo vláčit kanálama. Ten se v kanálech válel sám, jak se zřídil. A podváděl koho mohl - včetně svých manželek.

   Smazat
  2. Nech se vyšetřit, sám si sračka i s tvým posraným havlem.

   Smazat
  3. No vidíš to, šulku. Jen potvrzuješ má slova.

   Smazat
  4. VYŘIDTE TOMU NEBOŽTÍKOVI HAVLOVI,AT SE PŘESTANE V HROBĚ OBRACET JAKO VĚTRÁK

   když vidí tu špínu co tu přitáh a nechal zažrat.At si ji nacpe k sobe do hrobu včetně guvnovera ČNB,který ho v tom hrobě může zdevalvovat na věky..

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Havel žádnou špínu nepřitáh, jen neměl odvahu ji vykydat. Jeho hesko "nejsme jako oni" vám, rudým prasatům, zachránilo krky.

   Smazat
  7. AŽ BUDE MÍT PRAVDA SILU DIVOKÉHO PRASETE A DOKÁŽE TO CO HAVLOVI NEOLIBERÁLNÍ LHÁŘI A TO BUDE BRZY

   pak se to černé prase rozběhne a na jeho klech zůstane trčet tvoje prdel,kde si můžeš přivěsit trikoloru,protože tam ti brzo ze strachu prosere tvoje hitler srdce.

   Smazat
  8. Ahoj. Doporučuji vygůglit "opilec Václav Havel" od jeho souputníka v disentu!

   Smazat
  9. UBOHÝ DEMOKRATE, STOUPENCI UBOHÉHO DEMOKRATA HAVLA, nebo snad demokrata Adolfa ???

   Smazat
  10. Může se klidně stát, že budeš rád, když tě do Ruska pustí se schovat před fašisty a islamisty. Přál bych si aby tomu tak nebylo, ale Evropu pod vedením současné "bruselské elity" nic dobrého nečeká. A tudíž ani tebe nic dobrého nečeká. To bys musel být móóóc velký boháč aby si tě všimly.

   Smazat
  11. Ty obhajuješ Havla?Já ho nenáviděl,mimo jiné když souhlasil s "humanitárním" bombardováním Srbska a Černý Hory kde žijou mí příbuzný,hajzl jeden!!!

   Smazat
 10. Tak je dneska roční výročí naši sametové majdanové revoluce a koukám, že tam nebude žádné masové shromáždění na Majdanu. Že by se Porošenko nechtěl postavit na legendární pódium a pozvat si tam všechny tehdy význačné hosty, aby si na místě vychutnali nadšení a vděk obyvatelstva?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak snad by tam mohl dojet soudruh Putin a vychutnat si to královské přivítání nadšeného a vděčného davu :-D

   Smazat
  2. Proč by měl prezident Putin jezdit na svátek nacistů? Tam patří Zadolárek, Štětina, Nulandová, Kocáb, Trautenberg. To jsou spojenci hakenkrajce.

   Smazat
  3. Tak proč teda miliony ukrajinských nacistů neoslavují hlavního nacistu?
   Raději těch tvých dementních blbin nechej, nejde ti to.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. DOŠLO TO TAK DALEKO,JAKO NA KONCI KOMUNISTŮ

  I kdyby Putin lhal TAK MU VŠICHNI TED BUDOU VĚŘIT NA SLOVO.To že jako je na smrt nemocny,pije vodku až je mrtvy atd co se negativního objevuje v tisku je pro normální lidi zpráva,že vše je PRIMA a v pořádku, neoliberální lháři vždy říkající opak toho co je pravda se dál se mohou marně svíjet zuřivostí a vztekem,přitom každý den navíc je to s nima horší a horši

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinovi budou vždy věřit, protože zatím vždy splnil, co slíbil nebo prohlásil. Je to tím, že má reálnou moc ve své zemi. Naproti tomu Obama je jenom takový herec a tiskový mluvčí skupiny ze zákulisí, která všechny americké prezidenty řídí (tato skupina dokonce nechala zlikvidovat ty prezidenty, kteří se trošku vymknuli kontrole a nastaveným mantinelům), proto svět ví, že na jeho slova se nesmí spoléhat, protože on reálnou moc ve své zemi nemá.

   Smazat
  2. I Hitlerovi Němci věřili, vždy splnil co slíbil a měl reálnou moc. Všeho do času.

   Tolik k tvým hloupoučkým žvástům.

   Smazat
  3. Hitlera podporoval západ - finančně a umetal cestu jeho politickým rejdům - Anschluss, Mnichov, vyzbrojování, které narušovalo podmínky versailleské smlouvy etc. s cílem nasměřovat jej na Rusko. Putina západ nepodprouje, naopak konspiruje, lže, podvádí proti němu soustavně, usiluje o podvracení RF - proti 3.říši nijak nekonspiroval ani ji nepodvracel.

   Smazat
  4. Hele ty hnupe z 11.38 už jsi navrhl našeho prima velkomožného cara velkého BÁTUŠKU PUTINA na Nobelovu cenu míru za to jak beze ztráty jediného borce anektoval CELÝ KRYM?To se totiž žádnému IMPERÁTOROVI v dějinách celého světa ,tak jako jemu NEPOVEDLO.

   Smazat
  5. rozhodně to ale krym a putin udělali přesně podle mezinárodního práva právně čistým postupem - referendum místní autonomní rebubliky (dokonce do OSN byla ukrajina přijata bez krymu !) a za účasti místní správy a samosprávy (mimochodem západ byl v šoku, když i při posledním průzkumu bylo 82% obyvatel za zachování stávajícího stavu) - jaký to kontrast oproti kosovu, ke si us army vybudovala základnu a překladiště narkotik pro evropu bez referenda a odkud dnes kupodivu "osvobození" kosovští albánci utíkají rychlostí jeden tisíc za den

   Smazat
  6. anonyme (12:07) jste jak gramofon, kde se točí stále stejná, stará, obehraná písnička, asi se vám zasekla jehla v jedné drážce, totiž nějak nejdete s dobou, pro západní politiky už Krym není na pořadu dne, na rozdíl od vás v nich asi tečou nějaké myšlenkové proudy a korigují své postoje podle reality, vám to nějak nefunguje

   Smazat
  7. To je souhruh Palmer, kafemlýnek. Výplod dvou soudružských gayů.

   Smazat
 13. A kdopak financuje Davida?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dr. David se financuje sám, celá redakce Nové republiky se financuje sama ze svého vlastního, nájmy sálu pro panelové diskuse financuje sám. To vy, placení trollové asi vůbec neznáte staré české: 'Stát za svým do hrdel a statků!'

   Smazat
  2. Zkratka dobre, Putlerovi uzitecni idioti.

   Smazat
  3. kmáne (12:48) ukápla vám zase žluč, ještě by to chtělo sdělit nám nějakou vaši myšlenku

   Smazat
  4. JESTLI SE K TOMU DAVIDOVI PŘIDÁ MÝCH 8 395 132 VOLIČŮ Z OSV PAK DOKTOR NEBUDE POTŘEBOVAT

   samofinancovaní.Vyfinancujeme ho z NAŠICH PENĚZ tj peněz rozpočtu,aby na rozkrádáni nezbylo NIC.
   A nedej bože,aby se podařilo to,že se všechny polit strany budou modlit k DESATERU VOLIČE které je právě ve vývoji,jehož oni už i z jednoduchého prvního přikázáni,které tu napíši mají šílený strach. VŠECHNY polit.strany a hnutí nejsou schopny se dívat na NOVOU REPUBLIKU jako na svůj vzor a nedokáži se na svých zapčklých stranických webech OTEVŘÍT VOLIČŮM.Rádi se poučime od pana BABUŠE,který říká-KDO PLATÍ ROZHODUJE a připomínám,že ten jejich cirkus Humberto platíme právě my voliči.

   PŘIKÁZÁNÍ PRVNÍ

   Inicializace systému přímé vzájemné výměny informací mezi voliči a polit.stranami s cílem PODPORY těch polit.stran,které chtějí být zvoleny a to i v mezičase voleb,jinak je volit nemusíme vůbec.

   OSV zjistila,že se všichni tzv.přecedové VŠECH polit.stran a hnutí zoufale brání otevření diskuzních rubrik na svých stranických webech A MERMOMOCÍ CHTĚJÍ ODKOPNOUT SVÉ VOLIČE NA FACEBOOK ,kde si mohou všichni jít mrmlat jako do lampárny..

   WIKINGER PETR

   Smazat
 14. Když je Putin tak špatný, tak západ jistě nebude překvapen, až nám bude Putin nad hlavami sestřelovat americké křídlate rakety, který chtějí USA nasadit pro masivní (tisíce střel v salvě) nejaderný útok na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. proto potřebuje území ukropie, aby ty rakety musely být déle ve vzduchu, aby protivzdušná obrana měla ještě vůbec šanci

   Smazat
 15. Porošenka si také Nulandová vybrala dávno před prezidentskými volbami, protože měl Jelcinovu hlavní kvalifikaci. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že v kombinaci s kokainem a že je po většinu dne zcela odbouraný. Flaška, to je vítaná kvalifikace snadno ovladatelné loutky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v Minsku jim prodloužil celkovou dobu rozhovorů, prý se neustále vzdaloval, podle jedněch, aby se vzpružil, podle druhých, aby si zatelefonoval, podle jedněch do vlastního generálního štábu, podle druhých do fašingtonu

   Smazat
 16. Celkový morální úpadek západu nabírá na intenzitě. Konec jedné etapy na zemi je viditelný všude. Možná je to ten konec epochy předvídaný indiánským kalendářem. Nepřiletí žádný meteor a nezničí zemi, jak si to kdekdo představoval. Ale lidstvo dojde na hranici svých možností. což se už asi stalo a zničí se samo. A pak nastane ten nový věk. Už dnes je jasné, že to nebude model USA.
  Ve snaze odvrátit tuto, dnes už jistotu, dělají amíci jednu hloupost za druhou. Obamovo vyhrožování celému světu na půdě OSN že všichni musí poslouchat vůli USA, protože oni jsou vyjímeční a mají právo vládnout celé zemi, to snad probudilo i ty nejzarytější pitomce. Když bestie dodělává, tak kope kolem sebe. To je příklad USA a světu hrozí od nich nebezpečí totálního zničení.
  Ferin

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak řekl Klaus, krize je euroatlantická a západ by z ní rád udělal krizi celosvětovou, nějak se to nedaří, tak světu zatápěj aspoň nadvýrobou dolaru

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. problém ameriky je v tom, že dluh 18 biliónů (veřejně publikované číslo), či 90 biliónů (reálné, které spočítal nějaký americký expert) stejně nesplatí ani celý svět, i kdyby se na Ameriku složil. Tento dluh může vymazat opravdu jen a jen válka, ale ne nějaká pidi, ale musí být celosvětová, protože americké obligace a další dolarová "aktiva" vlastní skoro všechny centrální banky světa.

   Smazat
  4. Obama vyhrožuje světu proto, že ani jeho spolupracovníci už několik let nevědí kudy kam. Tato forma vystoupení ilustruje pouze zoufalství bezmocného. Sebejistý státník by se prezentoval jinak.

   Smazat
 17. http://outsidermedia.cz/ve-slejvaku-lzi/

  OdpovědětSmazat
 18. http://outsidermedia.cz/pozdrav-z-blazince/

  OdpovědětSmazat
 19. Co takhle, kdyby se někdo urazil a tu německou televizi vystřílel. Za sebe říkám, že bych pak s transparentem Je suis ZDF rozhodně nedemonstroval

  OdpovědětSmazat
 20. Ferin 11:49
  přesně -to bude ten konec ,jak předpovedeli Indiáni.hlavně ,abychom se ještě stačili
  nadechnout a slušně to pro nás a pro naše děti
  ukočírovali!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 21. Co je to ZDF??? Za dolary Fašingtonu???

  OdpovědětSmazat
 22. Putin působí na západ jako červený hadr na býka.Velice si ho vážím,je to zcela mimořádný politik,stojí pevně na svých názorech a hlavně chrání svou vlast proti válečným štváčům EU a USA.Přeji mu hodně zdaru a pevné zdraví.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.