Reklama

pátek 13. února 2015

Jaroš prohlásil, že Pravý sektor bude pokračovat ve vojenských akcích

13. 1. 2015 ruvr.ru
Vůdce ukrajinského radikálního hnutí Pravý sektor Dmytro Jaroš prohlásil, že jeho uskupení neuznává minské dohody a bude ve vojenských akcích pokračovat.Napsal to na své stránce na Facebooku.„Pravý sektor si ponechává právo pokračovat v aktivních bojových akcích v souladu s vlastními operativními plány až do úplného osvobození ukrajinského území“, napsal Jaroš. Zdůraznil rovněž, že jakákoli dohoda s Ruskem je nemožná.

43 komentářů :

 1. na tomhle videu to Porošenko ještě vylepšil, jenže to co tam říká je tak šílený, že vůbec váhám, jestli je to tam přidaný dnes: https://www.youtube.com/watch?v=hpOWbuIuMh4

  OdpovědětSmazat
 2. To už tady jednou bylo. Tedy v Kyjevě a bylo to před rokem. Taky byla podepsána nějaká dohoda a pak jí majdan v čele s Jarošem odmítl. Začali střílet ze zadu do demonstrantů a svedli to na Janukoviče. A USA a EU to podporovali. Takže víme, co můžeme čekat. Jaroš odmítne dohodu z Minsku a začnou provokace, vč. vražd a svede se to na Rusko. USA a EU budou tvrdit, že chtěli mír, ale Putin porušil dohody. USA a EU záměrně zadělávají na problém.

  OdpovědětSmazat
 3. Je to tak, rusaci se musi z ukrajiny, vcetne krymu, vyhnat silou.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už máte nakoupenou výzbroj, výstroj a proviant Palmere ? Od státu nic nedostanete, vše bylo rozkradeno a zničeno. Nohy si namažte Francovkou, budete to potřebovat až budete pochodovat na pozice ...

   Smazat
  2. Neblázni. Palmer je rád když se zvedne a stihne sám dojít na záchod.

   Smazat
  3. Jsem zvědavej, co řekneš jednou Ty, až Tě někdo přijde vyhánět z Tvého domova.
   Jirka

   Smazat
  4. Jestli jsou to Rusové, tak je jejich domovem Rusko. Jejich rodiče tam přišli zabrat baráky a půdu po vysídlených a hladomorem vymřelých Ukrajincích.

   Smazat
  5. 22:50

   Asi to samé co říkali Sudeťáci.

   Smazat
  6. Přesně tak, takhle se navalila nejchudší česká svoloč do pohraničí. Dostali baráky a majetek zadarmo po vystěhovaných a zavražděných Němcích, kteří tak žili a tvořili stovky let. A proto je v bývalých Sudetech dneska tak tristní situace - rozmnožující se svoloč z drtivé většiny splodí zase svoloč (jsou i vyjímky). Po třech generacích přivandrovalé svoloče je tam nejvyšší míra nezaměstnanosti a kriminality. Naštěstí pro Ukrajinu tam Josif přesídlil výkvět ruské inteligence a morálky.

   Smazat
  7. Mě to přijde, jako kdybychom si my tady usmysleli, že od nás vyženeme Slováky a Slováci by si usmysleli, že ze slovenska vyženou Čechy.......

   Smazat
  8. Kde se ve vás bere tolik nenávisti a ještě k vlastnímu národu ? Co v této zemi pohledáváte, proč nestojíte vedla Jaroše, jste stejní jako on. Musím si odplivnout na takovou lůzou jakou jste.

   Smazat
  9. pro toho blba co tvrdí že v pohraničí dostal někdo něco zadamo..lžeš stupide..každý byrák co jse osídlil v pohraničí se musel zaplatit.Takže takové čt hovadiny co tvdíš nemají cenu ani hovna ..

   Smazat
  10. 23:17 - že bys byl pracovitý Pražák, kterého rodina do 5. kolena nikdy nic nepřesměrovala?
   Kdo ti dal právo urážet lidi v pohraničí? Máš důkazy?
   Zatím tady jen lidi trapně plkaj. Jen si hrajte, rozesírejte národ a občanská válka "ala majdan" bude brzy i tady. Pak si užij svůj rozbitý majetek i mimo pohraničí.

   Smazat
  11. Palmere,jako nemyslící hovádko jste tu Vy i ostatní,stejně smýšlejíci nahovno,ale na "Výhodní frontě" dochází kanonen futr a kšeft s orgány jede naplno,proto se hlaste u svého obrarcta,nechte si dát dvojitej klystýr a mažte na pozice,až se za Vámi bude prášit....Syfilis Syfilisčenko,toho času ve špitále rád využije Vašeho vojevůdcovského talentu a po dobu své nepřítomnosti předá velení batlionu Donbass...

   Smazat
 4. Tak Jaroš dneska bez boršče a bez pirožku. A v noci ruce na deku.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužel silou to nepůjde, to by báťuška car Putin spálil celou planetu. Ale při výkonu jejich ekonomiky a množství jejich vynálezů a patentů, které zlepší život obyčejného člověka, je během pár let vyhladovíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My, to myslíte koho? Pane, zopákněte si historii, už to pár šílenců zkusilo, bohužel pro Vás tu ruskou hladovku nepřežili. A historie se bude opakovat, dokud se z ní nepoučíme.

   Smazat
 6. "Stanislav Novotný: Říkal jsem jim, že budou po sobě střílet. Smáli se mi."
  Copak to nikdo nečetl? Žádný moudrý komentář nebude?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudro řekl St.Novotný o něco dál,musíme počkat až to k Ukrajincům dojde,zatím se chlácholí určitou nadějí.Kdo se někdy opil zná to kalné ráno.

   Smazat
 7. Jaroš je bojovník tělem i duší. Ještě aby to vybojovala ukrajinská ekonomika. Pokud se hřivna bude dál propadat jako teď, tak za rok budou u směnáren rozdávat hřivny zadarmo.

  http://www.xe.com/currencycharts/?from=UAH&to=EUR&view=1Y

  Ukrajinci zapláčou. Stanou se Somálskem u evropských hranic. Tohle byla jejich poslední šance.

  OdpovědětSmazat
 8. Tak vážení, a je to v prdeli..........................

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. USA si mír nepřejí a tak nebude. Vždycky se najdou ochotní a užiteční šílenci, které si tam od počátku s tichou podporou pěstuje Západ, kteří za ně odvedou špinavou práci ve chvíli, kdy je to třeba. Tak Majdan začal a tak bude i pokračovat. Nechápu, že si to obyčejní lidé nechají líbit. To jsou ti jediní, kteří by jim skutečně dokázali zatnout tipec, svoji přesilou a jednotou. Dokud budou ochotní ve jménu jakéhokoliv bludu zabíjet a umírat, bude Ďábel za oceánem vítězit.

   Smazat
 9. To budou stát v jedný frontě s vyhladovělejma, ale ožralejma Rusákama, když teď z nařízení politbyra stojí vodka tři pšouky. Snad se tam nedomlátěj. Doufejme, že se ožerou do veselé špičky. Somálci zatančí, Rusáci zapějí nějakou svojí srdceryvnou a všem bude krásně.

  OdpovědětSmazat
 10. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pestujme-vonava-jablka-a-znicme-usa-nabada-sve-obcany-kldr/r~6e40d44cb2b511e49e4b0025900fea04/

  Soudruzi, tady by se vám moc líbilo. Tady byste byli dokonale chráněni před americkými fašisty a imperialisty a pod vedením moudrého vůdce byste kráčeli vstříc šťastnám zítřkům. Stačí si zakoupit letenku. Pápá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Varianta 2.Koupíme letenku Vám.Pápá.

   Smazat
  2. Mirku, za 1. na to nemáš chcechtáky a za 2. já žádnou letenku nikam kupovat nepotřebuji, protože mě se zde na rozdíl od vás líbí. Kapišto?

   Smazat
  3. Nám se tu líbí, nácku. Jenomže takoví jako ty se snaží , aby tu byla spálená zem. Vlastní blbostí provokují k válce ty, co s námi chtějí pouze obchodovat, nikoliv válčit.
   A myslí si, že to za ně někdo jiný (USA) někde jinde vyválčí, a jim se to vyhne. Takže rád přispěji na letenku pro takové válkychtivé ale vlastně podělané kreautury, jako jseš ty. My válku nechceme, není k ní žádný důvod .Kapišto, fašistické hovado?

   Smazat
 11. tkz: pravý sektor rozhodl o svém vyhlazení jako fašistická svoloč nemá místo v lidské komunitě a bez pardonu bude zlikvidován !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Administrátore, udělejte něco s těmi nácky co tu zvrací !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prostě si ho nevšímejte, hlavně nereagujte. Berte to jako bezplatné očkování proti hlouposti. Jsou celkem dva, to se dá vydržet.

   Smazat
 13. Opětně je nutno apelovat na ty, kdo tady reagují na „příspěvky“ totálních oslů nebo placených trollů. Co se týká osla, ten bude pořád hýkat svoje výplody nasosané čtením prolhaných plátků MfD a LN, a ČT. Ve skutečnosti jde o duševní nemoc, která se nazývá echolálie, neboli tupé opakování slyšeného. Oslova hlava je natolik prázdná, že nedokáže pochopit, že pravda je někde jinde, a že někdejší bolševická propaganda byla proti dnešnímu mediálnímu vymývání mozků naprosto diletantská práce, protože 99% lidí jí jednoduše nevěřilo. Naproti tomu, systematickým útokům análního žurnalismu, jak je dnes předvádí mainstream a jeho Fištejnové, Dolejší, Štětinové, Steigerwaldové, atd., proti kterým byl Goebels ubohý učedník, slabší nebo zabedněné povahy, jako jsou typicky oslové, nemohou než podlehnout. Nutno též dodat, že oslova prázdná hlava povětšině nemá na to, aby si opatřila informace z jiných zdrojů, zejména ne v jiném jazyce. Jeho omezenost se projevuje zpravidla verbálními, vulgárními útoky na ty, kteří mají názory odlišné, získané z jiných zdrojů než jsou ty, jež oslovi vymyly mozek, typicky typu „komouši“, „kremelští vypatlanci“, „vlastizrádci“, apod. (totéž ale platí i o druhé straně). Znovu a znovu, diskuze s oslem (stejně jako s trollem) je bezpředmětná a kdo se s ním do diskuze pouští, je sám nemenší osel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbec nikdy nepochopí
   že je blbcem skutečně
   pravdu o tom že je blbcem
   blbci říkáš zbytečně.

   Zdroj:FOUSKOVINY

   Smazat
 14. Kdyby Jaroš nebyl podporován USA,tak by sklapnul.USA nechtějí skončit s válkou.Jak už jsem někde psal,válka se měla přesunout na Ruské území,což se nestalo.Tohle Putin odhadl,proto se válčí na Ukrajině,ale k její škodě.Takže můžeme očekávat,jen další válčení.

  OdpovědětSmazat
 15. Dalo se to čekat . Ukrové potřebují získat čas k oddechu a hlavně potřebují , aby byli propuštěni jejich kolegové z obklíčení .Za žádnou cenu nemůžou připustit , aby se svět dozvěděl , kdo všechno v tom kotli
  je .Opolčenci se snad už poučili z minulých příměří jak to fungovalo a tentokrát se nenechají oblafnout .Jsem zvědavý , co majitelka EU vzkáže šílenci Jarošovi a jemu podobným , když poruší příměří !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že to byli bohužel Domobranci. Jako vždy. A proč taky ne, když to nikdo nevyšetřuje a nevyvrací? Vinno bude zase Rusko a Putin, samozřejmě. Něco hezkého nám k tomu poví Čt, přizvou třeba Stropnického, Kalouska, nebo rovnou pizdu Němcovou? Jako by zbytečně neumírali lidé. Že jim není hanba!

   Smazat
 16. Nevypadá to vůbec dobře. Porošenko sice něco slíbil ale nemá reálnou moc to dodržet. Stále silnější pravý sektor je v podstatě stát ve státě .Navíc je jeho způsob řešení konfliktu podporován USA ,které zásadně nechtějí mírové řešení.Proto si myslím, že příměří (pokud vůbec nějaké bude ) nebude mít dlouhé trvání.Škoda že se přistoupilo na zastavení
  ofenzivy domobrany při prvním jednání v Minsku. Dnes již bojují na straně ukrů
  tisíce zahraničních žoldáků a je dodávána vojenská technika zeměmi NATO.Zrovna dnes přiznala Anglie,že dodala Kyjevu obrněné transportéry. Proto současné době již DLL a LLR nemají sílu na osvobození svých zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, opravdu se to tak jeví. USA se všemožnými triky snaží vyprovokovat Rusko, aby vstoupilo s pravidelnou armádou na Ukrajinu. Aby se ukázalo, že vlastně mají pravdu od začátku. Prezident Putin se tomu brání a má to čím dál těžší. Jediná šance, jak z toho ven, je naopak přimět země EU, aby řekli nahlas, že Jaroš a Jaceňuk se domluvit nechtějí, a že nedostanou ani korunu, dokud neuzavřou skutečný mír. Američani to nikdy "přes hubu" nevypustí. Jejich podpora je zaměřena na to, aby náckové s ještě větší brutalitou likvidovali civilní obyvatelstvo východu Ukrajiny, až to bude tak neúnosné, že Rusko nevydrží a zakročí. Šílená hra. Jenom evropské země tomu mohou zabránit. Ale musí sebrat odvahu a postavit se američanům. Současná americká vládní garnitura je naprosto nesoudná a nebezpečná. J.B.

   Smazat
 17. Čeští nacisti z Pražské kavárny s knížetem v čele spolu se Štětinou,kalousem,STOP09 a ODSS s Němcovou právě podporují takové Jaroše,Pravý sektor s banderovcema a neonacistickou stanu Svobody!Chtějí dodávat zbraně na Ukrajinu a válku s Ruskem hova.dá!

  OdpovědětSmazat
 18. Havlojidi=zamlčují a předělávají historii,benešovy dekrety,holokaust,druhou světovou válku,restituce a kolaboraci s nacisty(strana Vlajka atd.)!!Ovládají úřady,televize a noviny!

  OdpovědětSmazat
 19. Slyšel jsem dobře, že EU vyhlásí sankce, pokud Porošenko neumravní svoje rebely? Že mu zabaví jeho majetek a nebude smět vyjet z Ukrajiny? Až tak že by se začalo se zásadou Padni komu padni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porošenko už má útěk dohodnutý s Lukašenkem a Nazarbajevem. Fabriky v Rusku mu taky makaj bez problémů. Přijde asi jenom o ty fabriky na Ukrajině a nedostane žold za své špatné služby od Washingtonu.

   Smazat
 20. USA potřebuje válku v Evropě až se to stane budete čumět nikdo jiný než Rusko tomu nemůže už zabránit!

  OdpovědětSmazat
 21. Porošenko nezvládá nic, pravý sektor si dělá co chce Ukrajinci to nemohou zvládnout levá ruka neví co dělá pravá, musí přijít bohužel masívní vojenská pomoc zvenčí jinak tam to válčení nepřestane. Dosadit novou vládu v Kyjevě která bude pro občany Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.