Reklama

pátek 13. února 2015

Korporátky, na rozdíl od opolčenců, zatím neobklíčily Děbalcevo


13.2.2015   eRepublika

České korporátky naplňují naši redakci nelíčeným úžasem, neb jsou vskutku retardované. Krmí české čtenáře mapami starými asi týden, protože mezitím je Děbalcevský kotel doopravdy uzavřen. Až to praskne, tak se budou vymlouvat na to, že to vzali od mezinárodních agentur. A ty to vzaly přímo od kyjevské junty, která jede v mediálním modelu Goebbelse. A to je pravda pravdoucí, takže k věci.

Kotel byl uzavřen dne 09.02, viz naši zprávu z daného dne (Děbalcevský kotel dnes definitivně uzavřen). Dobytím vesnic Logvinovo a Nižnoje Lozovoje vojenským výpadem z vesnice Lozovoje bylo uzavřeno obklíčení kotle s cca 8.000 vojáky a těžkou technikou. Video vojenské situace na frontách z daného dne máte zde.

Mezitím opolčenci úplně dobyli zhruba 10 km přístup k jediné strategické silnici, kterou se lze dostat do Dělbaceva. Mapa z 10. 02. tedy vypadá následovně, včetně sestřihů z bojů.

No a dnes už opolčenci rozbíjeli první konvoje tanků a BVP, které se snaží dostat přes toto smrtonosné 10 km pásmo silnice, která je plně kontrolovaná opolčenci. Jak se jim to povedlo, to ukazuje ruská TV1. A to jsou jsou prosím záběry staré už dva dny (09.02). Pokud by to nebylo pravda, ukropové by tam ruské reportéry v takové parádě i s opolčenci jistě nepustili. Ukrajina není Hollywood, tam se válčí a zabíjí doopravdy. A bojovníci (i ženy) jdou s protitankovou střelou osobně proti tanku.

Goebbels aspoň uměl lhát tak, že mu to rok, dva vydrželo. Ale veřejnoprávní telka už pláče nad ukrajinskými uprchlíky a mluví o bombardování ve městech, dokonce i těch opolčeneckých. A když se v korporátkách vytáhne karta "uprchlík", tak to se chystá mediální ofenzíva zvaná "strategický ústup do předem připravených pozic". A úplně na závěr dáváme ruské oficiální zpravodajství z bojiště na závěr dne 11.02.

Třeba se české korporátky placené z našich daní konečně inspirují ruskou profesionalitou. Mají toho vskutku zapotřebí.

- - - 
Související články:

15 komentářů :

 1. Dvořáku,
  s kamerou to umíš tak si ji vezmi a běž nám to všechno nafilmovat ať to máme z první ruky. Nějakým tvým kecům nevěříme, chceme důkazy. Třeba jak tam válčí za Ukrajinu černoši z USA, jak tam mají moderní americké vrtulníky a jiné zbraně, jak tam v hromadných hrobech leží stovky těl s odebranými orgány a tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chceme? Vy jste už dva?

   Smazat
  2. Nene, není dva, jemnostpán si oniká, hihi, to je kokot ten fašík, to se jen tak nevidí.

   Smazat
 2. Na Britských listech píší: Fakta, nefakta, za vše může Putin a ruským zdrojům neradno věřit, protože jsou jen opačná, než ta naše (Goebelsovská). http://www.blisty.cz/art/76426.html
  A naši mají (asi dlouholetým lhaním) větší kredit než ti ruští. Takže .... Saddám Husain má zbraně hromadného ničení (Powell). A byla to pravda a všude se o tom psalo, jako když Rudé právo tiskne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám takový pocit, že to Čulík dělá proto, že ví, že čím více bude Karel D. třeštit, tím větší bude mít sledovanost a příspěvky budou přikapávat. Takže to nečtu, neklikám, nepřináším mu sledovanost. Dělejte to také tak, navíc to je zdravé.

   Smazat
  2. tady totéž obstarávají dva experti Palmer a Mudra, někdy mám dojem, že to jsou provokatéří najatí majiteli těchto internetových stránek

   Smazat
  3. Samozrejme,ze jsou to experti. To vite Amerika je Amerika.Ten krpatej Kusch a Onana prece nelzou.

   Smazat
 3. Taky jsem se zasmál, když jsem včera ve zprávách viděl tu mapu. Dokonce tam byl výrazný klín ukrajinské armády i ze západu Doněcka.
  :-D

  OdpovědětSmazat
 4. Česká televize
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Česká_televize
  ČT24
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/ČT24

  OdpovědětSmazat
 5. Opět jeden ÚŽASNÝ žblept na aktuálně cz:

  Mikrofon jednoho z televizních novinářů zachytil ve čtvrtek nad ránem v Minsku soukromou výměnu názorů mezi prezidenta Ukrajiny a Běloruska Petra Porošenka a Alexandra Lukašenka (více v přiloženém videu). Porošenko říká potichu Lukašenkovi, že (Putin) "rozpoutal nečestnou, nečistou hru." "Já vím, já vím. Ale už je to každému jasné," odpovídá Lukašenko, zatímco si oba muží podávají ruku.

  Ono to spíše bylo takhle: - Rozpoutal jsi genocidu ukrajinského národa.
  - Já vím, já vím, ale co naděláš, když pán za vodou přikázal...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Haha :-D tak už teda i Lukašenko už je kolaborant s USA, jo? I Castro už polevil a otvírá ambasády, Madurovi se to hroutí a za chvíli přileze taky. Na nikoho dnes už není spoleh. Snad jen ten KimČong vydrží abyste se vy úchyláci měli ke komu modlit.

   Smazat
  2. Ono spíše je zajímavé, že západ bere už všechno, staré komouše, včerejší despoty, jediné tyrany v Evropě. Prostě už mu není nic dříve hnusného cizí.

   Smazat
  3. Západ nic nebere, oni postupně přilejzaj jak se jim ty jejich domečky sypou. I slavnej Tsipras už pomalinku otáčí. Je legrace to sledovat :-D

   Smazat
  4. západ nic nebere, ten si je postupně kupuje, doláčové rotačky jedou naplno

   Smazat
 6. Nesvéprávná banda šámalových a železného pacholků bude hrát svoji tragikomickou hru do konce,od toho jsou šašci a proto se není nutno divit jejich počínání.
  Já osobně bych se za takovou špinavou práci styděl přijít do blízkosti normálních lidí ve strachu,že dostanu přes drž.u.
  Tito debilové však mají hroší kůži,ale hlavně mají dobře zaplaceno.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.