Reklama

středa 18. února 2015

Lavrov: Debalcevo je pro USA záminkou k prohloubení sankcí

18. 2. 2015   ruvr.ru
Ve svém vystoupení na tiskové konferenci v Moskvě po skončení schůzky se svým kolegou z Jižní Osetie Davidem Sanakojevem komentoval šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov situaci na Ukrajině.
Oznámil, že Rusko už dávno informovalo o situaci v Debalcevu, zahraniční kolegové ale na to říkali, že takový problém neexistuje. Nyní toho může být využito jako důvodu k prohloubení protiruské politiky a zahájení dodávek zbraní ukrajinské vládě.Když Lavrov hovořil o situaci v Debalcevu, zdůraznil, že Moskva sdílí obavy v souvislosti se situací kolem Debalceva, a vyzývá, aby se přestaly používat zbraně v pokusu změnit status quo z 15.února.

8 komentářů :

 1. vymažte dolar a zaveďte měnu BRICS A USÁCI MAJÍ VYMALOVÁNO zaslouží si za své chování aby se svět od nich odvrátil a nebo je vymazal z mapy !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za radu, pakoši :-D

   Smazat
  2. A důvod proč by to nešlo??Zdělíš ho bez nadávek??

   Smazat
  3. Zapoměl jsem dodat..demokrate..

   Smazat
  4. Důvod je ten že je dnešní stav pro všechny výhodný, navzdory přiblblým fantaziím komunistů. Důkazem je například, že čínký yuan si Číňani pevným kurzem navýzali na dolar a nechtějí ho ani přes dlouholetý tlak USA uvolnit.

   Smazat
  5. Běž už do hajzlu s dolarem, jsem na něj poslední dobou alergický!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 2. Debalcevo záminkou ke zpřísnění sankcí? Proboha snad to není záminka, ale prostý fakt.
  Je pravda, že celou ukrajinskou krizi ! rozšťourali USA a EU, ale v současnosti to využil Putin k naprosto bezostyšné válce.Nebo v Debalcevu skutečně bojují jen dobrovolníci vyzbrojení jen kalašnikovy?
  Kdo tomu může věřit má inteligenci pivovarského koně.Nebo nevěří a myslí si, že Rusko má na válku právo. Opravdu má?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta inteligence sedí na tebe. Pořád ta samá odrhovačka. Na Ukrajině bojuje RA. Nikdo nikdy zatím nepředložil žádný důkaz, ale keců fůry. Největší drzostí separatistů bylo asi to, že se nenechali postřílet jako králíci a bránili se. Tak jsi to myslel ?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.