Reklama

pátek 13. února 2015

Lež o moderních Ruských zbraních v rukou separatistů

13. 2. 2015    Czechfreepress
Většinou není snadné prokázat médiím lež. Tady to bylo snadné, skoro až úsměvné. Tento článek Security magazínu je převzatý z prestižního BBC, která ho má od pana Gilese z Výzkumného centra pro studium konfliktů na Oxfordu !!!

Originál zde:
http://www.bbc.com/news/world-europe-31146595

,,Rusové testují na Ukrajině své nové zbraně,,.
Zde článek:http://www.securitymagazin.cz/zpravy/rusove-testuji-na-ukrajine-sve-nove-zbrane-1404043701.html
Originál zde:
http://www.bbc.com/news/world-europe-31146595Když jsem viděl první nezvratný důkaz, myslel jsem, že se jedná o novinářskou kachnu. Kachna to nebyla, ale také to létá je to kvadrokoptéra s kamerou, co by nebezpečný ruský dron. Tuto ,,novou Ruskou zbraň,, si můžete zakoupit třeba na Zboží.CZ, odkaz pro amatérské válečníky zde:

http://www.zbozi.cz/vyrobek/dji-f306-phantom-2-rc-set-kvadrokoptery-s-h3-3d-gimbal/

Druhým důkazem je komplet protivzdušné obrany 9K35 Strela-10. Komplet byl zaveden v Sovětské armádě v roce 1979!!!, následně i v armádách Varšavské smlouvy, včetně armády české a ukrajinské. Později byl nahrazen systémem Sosna.

Podrobnosti o systému zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=1628
a zde:
http://www.armadninoviny.cz/rusky-protivzdusneho-komplet-kratkeho-dosahu-sosna.html

Úplně stejně je to se systémy jako Grad, Uragán, tank T-72, BMV-1,2, nebo Buk, jsou to zastaralé zbraně vytvořené v éře SSSR.
Zajímavé jsou i mystifikace v originálním článku, kde ukazují moderní Ruskou techniku na přehlídce a na cvičení, zcela překvapivě v Rusku!
Nebo raketometu Grad, umístěného na hřbitově-jak sprosté..Jenže když se podíváte blíže je na komunikaciza hřbitovem a z této pozice by stejně nemohl střílet protože má nad sebou větve, takže se nejedná o jeho palebné postavení, ale jen se přemísťuje...Drobné nuance ovlivňující cítění čtenáře.
Jak dlouho z nás ještě budou dělat hlupáky?

Nettrass

7 komentářů :

 1. Říkám, že Ukrajinci a Porošenko nemají tolik chlastat, někdo pak vidí bíle myši a Ukrajinci zase nejnovější ruské tanky a rakety.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to je v pořádku. Rusové dodávají jenom staré zbraně. Ruští vojáci na prazdniku se můžou jet dovolenkovat jenom ve starých "firemních vozidlech". Ale je hezký, že můžou používat na dovolenou firemní vozidla. Tomu říkám sociální cítění. Kam se hrabeme. Jako skladník bych rád vyrazil do Chorvatska na ještěrce. Ale můj imperialistickej fašistickej šéf mě nechce nechat. Prý ne proto, že by to firmu stálo paníze, ale protože je to pro mě a moji sedmičlenou rodinu nebezpečné. Prostě fašistický výmluvy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vida jde to vyjádřit názor vtipně bez invektiv!

   Smazat
  2. Říkám to od samýho počátku: ZO KSČ se neměly rušit, dělník teď nemá před tou kapitalisticko-fašistickou sebrankou nikde zastání.

   Smazat
 3. Tak to je součást západní propagandy za účelem udělat z Ruska zemi zla. Bohužel člověk, který se moc ve zbraních neorientuje, tak ani nepozná, že jsou to žvásty.

  OdpovědětSmazat
 4. No jenomže u nás není takovej mrdník a tak se tady po lesích neválejí T-64 a T-72 s plnýma nádržema... A recyklace staréch tanků zvládaj i maše Kofoly, dyž shodí most, vedení VN a koleje... A s ještěkrkou bych na dovču s rodinkou taky nekočoval. Měl bych fedry, že mě dojde šťáva z baterek. Třeba mají ty referentský zkóšky a auta (tanky) už jsó vodepsaný. Je to o štígru na lidi a zaměstnavatele. :-D Vona ta vojna nekoncí a byde se to tam mlet eště hafo neděl! Jo a zájezdy mě tam žádná cestovka nedělá, abych dovez kˇosek teho železa...

  OdpovědětSmazat
 5. Nejhumornější ukázka "moderního ruského tanku" byla fotografie T-84... tento tak je vskutku relativně moderní, ale má to chybičku - nejedná se o tak sovětské či ruské výroby ale o tak výroby ukrajinské... vyvinut byl cca v roce 1994 a je ve výzbroji Ukrajinské armády + byl exportován do několika zemí (Pakistán), nicméně není a nebyl ve výzbroji Ruské armády (mimo jiné proto, že kanón 120 mm je určen pro střelbu municí NATO a nikoliv municí používanou v Rusku).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.