Reklama

sobota 7. února 2015

McCain obvinil Merkelovou z lhostejnosti k úmrtím Ukrajinců

7. 2. 2015     zdroj

Americký republikánský senátor John McCain zkritizoval německou kancléřku Angeou Merkelovou za nedostatek úsilí pro vyřešení krize na Ukrajině. Zejména si podle jeho názoru zaslouží odsouzení neochota Německa zasílat na Ukrajinu zbraně. Tento přístup připomíná "politiku appeasementu", která byla ve 30-tých letech minulého století uplatňována ve vztahu k Třetí říši, prohlásil McCain v rozhovoru pro Die Zeit.


"Chtěl bych se kancléřky zeptat, kolik lidí ještě musí na Ukrajině zemřít, než jim pomůžeme se bránit? Chce se jenom dívat, jak je poprvé od druhé světové války evropská země trhána na kusy"? vyslovil senátor řečnickou otázku.

V rozhovoru, jehož plná verze bude zveřejněna 8. února, také McCain řekl, že je zklamán chováním Evropy vůči Rusku, ale že "nic jiného ani nečekal."

V Německu vyvolala jeho slova podráždění. "McCain se musí za své urážející výroky omluvit. Nikdo v Evropě nedělá pro návrat míru na Ukrajině tolik, jako Steinmeier (ministr zahraničních věcí Německa - poznámka "Lenty.ru") a Merkelová "- uvádí Die Zeit slova mluvčího Sociálně demokratické strany Německa pro otázky zahraniční politiky Niels Annena.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

33 komentářů :

 1. Emerickej nanointeligent vypustil moudro.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak. Jde o to udat rakety Javelin. Javelinů mají v USA plné sklady. Jsou to protitankové střely, které nelze použít k sestřelení letadel. McCain je vlastně humanista, protože nechce, aby Ukroši sejmuli další letadlo s nevinnými Asiaty.

   Smazat
  2. A tim jako vyhraji ???
   Jen dalsi pokus o nemozne !!!
   americky zamestnanec nemuze porazit slovanskeho obra a jeste u nej doma . Ale to uz oni vedi a zkouseji ramena aby za ne bojovali jini ...nn

   Smazat
 2. USAcky váleční štváč, zbrojnoš a senátor s IQ houpacího kone z největší říše zla a mezinárodního terorismu je opět na ťažení proti míru a rozséva své výkaly, tupožvásty a žbrndokecy! Připomíná to 50. léta.

  OdpovědětSmazat
 3. Mě opravdu děsí, že podobní šílenci významně ovlivňují politiku USA. Ať už na něj hodí někdo deku...

  OdpovědětSmazat
 4. Kdyz to nejde silou
  tak to pujde vetsi silou
  motto: Šuk Noris

  OdpovědětSmazat
 5. No já myslím, že s tou smlouvou TTIP ještě počkáme. To by bylo maso.

  OdpovědětSmazat
 6. Ten válečný štváč, který se vždycky objeví v zemi, kterou USA posléze zničí, vydírají, zinscenují v ní násilný převrat anebo ji vojensky napadnou a její obyvatele uvrhnou do násilí a bídy, je prokazatelný šílenec. Mně Mc Cain silně připomíná svojí politikou Hitlera. Roztahuje se po celé planetě, považuje se za cosi výjimečného a nadřazeného řídícího se heslem We Can! Ostatní jsou ovšem povinni se samozvanému "nadčlověku" podřídit. A když se odmítnou ohnout do předklonu přichází s velkým klackem, terorem a vydíráním. Odporná kreatura.

  OdpovědětSmazat
 7. Nepoblil by se z těch sviní? Masový vrah řve, že jeho oběti mají nedostatečnou pomoc. McCain je svině, co se fotil s FSA/ISIL/IS a tvrdil, že jim USA rozumí. Zároveň loboval za vyzbrojení IS, který teď USA bombardují. Ve středověku by ho lámali v kole, dnes se k němu pravdoláskaři modlí.

  OdpovědětSmazat
 8. To je to chování amerických NADLIDÍ. Doufám, že se jednou bude smažit v pekle, zrůda zrůdná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale no tak kolego ne tak hrrrr
   Nejdrive žebricek nez se nazhavi zeleza si skocim pro kopacky a potom pri kavicce dame spanelske boticky at ma chlapecek nejake vzpominky nic se nema uspechat takovy klient vyzaduje peci vyslysme utracene zivoty . Pieta je pieta pan Spacek by mohl dat navod ....

   Smazat
 9. Amerika prodá zbraně ráda komukoliv, nevím proč tento válečný štváč kritizuje Německo, které až dosud plně hájilo americkou agresi na Ukrajině a které mohlo konflikt již dávno v počátcích zastavit. Měl by raději lépe vysvětlit, jak se ničivějšími zbraněmi na Ukrajině povede lépe a bude méně mrtvých. Kris

  OdpovědětSmazat
 10. Hodnoceno v časové posloupnosti, kdyby neútočili, nemuseli se nyní bránit. Byl to mizerně připravený převrat, co šlo tak se prozradilo, nejhorší snad byl telefonický odposlech Tymošenkové. Mají toho v poslední době asi moc rozpracovaného a nedotáhnou detaily, tak se to pomalu a jistě musí obrátit proti nim.

  OdpovědětSmazat
 11. Ať táhne k čertu,nějaký poblblý kain :-D

  OdpovědětSmazat
 12. Ten přívlastek bratrovrah mu sedí.
  Snad už je každému jasné o co jde USA.Smutné je ,že to odskáčí Ukrajinci.
  Snaha donutit Putina a celé Rusko k potupné porážce,jen kvůli libovůli Američanů,že mají nárok mít i Ruské zdroje ke svému bohatnutí.

  OdpovědětSmazat
 13. Tomu hajzlíkovi ,by náramně prospěla několikaměsíční koupel v septiku,jako za blahých časů ve Vietnamu!
  Škoda,že si ho tam Vietnamci nenechali dodnes!Na příkladu tohoto šmejda je poučení-NEDŮSLEDNOST SE NEVYPLÁCÍ!
  roman

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co naopak? Jeho zkušenost ve Vietnamu z něj udělala bezcitného, dost možná duševně poškozeného. To, že získal moc, to teď z něj dělá o mnoho nebezpečnějšího. Logika nemusí být to čím se řídí. ... ...
   -----
   Mučení je hnus a nehodlám ho tolerovat na žádné straně.

   Smazat
 14. Ten pán na obrázku nevypadá jako Izraelita, on bude asi jenom dementní.

  OdpovědětSmazat
 15. Americký krpatý žid si chce léčit na Slovanech svoje komplexy, Merkelová ja taktéž židovka, takže si porozumí.

  OdpovědětSmazat
 16. chudinka malá.asi už mu nefunguje paměť-zapoměl na jugoslávii,
  nebo že by úmysl?

  OdpovědětSmazat
 17. K demenci spěje pomalu a jistě celá americká společnost. Největší problém však je, že sebou stahuje Evropu. A to je problém k zamyšlení. Není však již pozdě?

  OdpovědětSmazat
 18. Johanka z Arcu8. února 2015 11:30

  Ne bohabojný americký senátore - to ostatní okolní evropské státy musejí být roztrhány na kusy, aby vaše vybraná ukrajinská fašistická enkláva mohla vzkvétat, vaše banky ji zadluží, vy ji vydrancujete, a fiktivně spojíte pupeční šňůrou, které se už nikdy nezbaví. Jenže bez Krymu a dalších částí této enklávy, které s vašimi návrhy nejedou, ukrajinská enkláva nemá valný význam, proto mocí mermo potřebujete další zabijácké nástroje, které vám pomohou lid těchto zemí pozabíjet nebo pokořit. Vaše osvědčené metody- jinak to neumíte. Jidášský váček grošů pro křivé a farizejské vlády, nebo pobít lid - třetí možnost neexistuje. Jste primitivní násilnická sebranka na duchovní úrovni šimpanzů.

  OdpovědětSmazat
 19. Nevím proč by McCain chtěl pomáhat Ukrajině zbraněmi, když stále vidím v našich zprávách, jak hrdinně likvidují, jak na běžícím páse separatisty a ruské vojáky, přitom nemají žádné ztráty.


  Ukrajinská armáda by potřebovala spíše slepecké hole, aby jim někdo pomohl se pohybovat tím správným směrem.

  OdpovědětSmazat
 20. http://www.hlavnespravy.sk/cunningham-usa-a-nato-su-uz-do-vojny-na-ukrajine-davno-zapojene-a-prehravaju/540411

  OdpovědětSmazat
 21. Ani bych se nedivil, kdyby další Nobelovu cenu za mír dostl senátor McCain společně s Porošenkem a Jaceňukem.

  OdpovědětSmazat
 22. Bůh ochraňuj USA i Evropu jestli se někdy tenhle šílenec stane prezidentem USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to podobný případ jako když chce být u nás prezidentem ten přešlechtěný cizinec . .

   Smazat
 23. hrabě Kocharowski8. února 2015 14:37

  To prase mekejnovo bylo nejužitečnější, když hnilo v jámě ve Vietnamu a ťamani mu dávali kapky. Ztělesněné zlo, duševní zrůda, SS Frankenstein. Běda nám všem, pokud se tenhle Frankenstein stane prezidentem SSA.

  OdpovědětSmazat
 24. Vrah z vietnamské války . .

  OdpovědětSmazat
 25. Pro vyváženost, bych chtěl o něm říci také něco pozitivního. Díky jeho aktivitě, snad EU rychleji prozře a přestane být vazalem USA.

  OdpovědětSmazat
 26. Jaroslav Lučinský9. února 2015 14:24

  Měl by odejít na odpočinek a doprovodit by ho měla paní s kosou.

  OdpovědětSmazat
 27. Pěknej FAŠOUNEK !!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.