AA

Reklama

bb

úterý 3. února 2015

Na obranu Donbasu jdou dobrovolníci ze západní Ukrajiny

3. 2. 2015 New World Order Opposition
Ne všichni obyvatelé západní Ukrajiny souhlasí se zločiny kyjevské junty na Donbasu, někteří berou do rukou zbraně a připojují se k povstalcům. Opolčenec Viktor Dolgij vyprávěl, že nechce vidět své rodáky ze západní Ukrajiny jako „dvoustovkové“, „třístovkové“ nebo mrzáky, které nahánějí zabíjet civilní obyvatele Donbasu. Mnozí z jeho krajanů prostě odjíždějí za hranice Ukrajiny, do Ruska a Polska.Viktorovi je velmi líto, že lidé hynou kvůli zájmům oligarchů, kteří lidi ženou do krvavé války kvůli zájmům Západu.

10 komentářů :

 1. Pokusím se o kulturní vložku.
  Hudba se mi u těch klipů líbila moc a výběr obrázků k nim je poplatný naší době. Lidé bděme.

  https://www.youtube.com/watch?v=g7TuO6mLm28

  Všimněme si prosím uniforem vojáků a pomněme na to, že ty pruhované hadry můžeme nosit my všichni

  A jak to dopadlo

  https://www.youtube.com/watch?v=WMspr9s2ykE

  Tady bych prosil o přivřené oči některých překladů.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. je to jednoduchý pomlaťte oligarchy a je po všem jsou to šmejdi kteří půjdou vždy proti lidem a lidí je víc jak těch šmejdů / je to tak i v evropě je potřeba vzít spravedlnost do národních ruk a tvrdě se vypořádat se ŠMEJDY !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Vře to, už se těším :
  News svpressa.ru


  US média: dozrává ozbrojený puč. Poroshenko dny jsou sečteny

  V Americe, stále více a více hovoří o, že velmi brzy prezidenta Poroshenko může být svržen, a moc na Ukrajině přijde ...

  Čtěte více →
  Obsazují porošenkův úřad, najděte si podrobnosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skutečně,Porošenko nebude první,co se podobná likvidace přihodila,Americkým pomahačům.Co kdyby prozřel a promluvil,nejlepší svědek,mrtví svědek.

   Smazat
 5. naši poláci ,Rozhodčí soud Petrohradu a Leningradské oblasti návrhu vyhověl "Inpredservice" na Generálním konzulátu Polské v Petrohradě. SOE vyžaduje konzulát vyklidit budovu na ulici Za páté sovětské, jakož i obnovit ze strany žalovaného více než 74 milionů rublů.


  Оригинал новости RT на русском:
  http://russian.rt.com/article/72180


  Soud potvrdil vystěhování Generálního konzulátu Polské v Petrohradu za dluhy

  OdpovědětSmazat
 6. Dříve se umíralo za císaře pána, boha a vlast. Dneska se chcípe za oligarchy. Proto taková dezerce a vyhýbání se mobilizaci. Co ten Porošenko s Kolomojskim těm lidem můžou říct ?

  OdpovědětSmazat
 7. Je to všechno vina zkorumpovaných debilních politiků v EU , kteří lezou do zadku USA , včetně těch našich v čele s Lubošem a Bohušem ! Ovčané zase si je zvolíte v příštích volbách pokud se jich
  dožijeme ???

  OdpovědětSmazat
 8. Jaroslav Lučinský4. února 2015 12:54

  aktualne.cz: Fendrych:Západ Ukrajinu buď vyzbrojí, nebo ji vydá do rukou Putinovi , Dobrovský:Válku Ruska proti Ukrajině zbaběle nazýváme krizí.(po oběma názory diskuse neexistuje).

  OdpovědětSmazat
 9. Jak byl Fendrych zarytý komunista, tak je dnes nesmiřitelný kapitalista... Korouhvičky všech zemí, spojte se v bývalé ČSFR a kvalitní firmy darujte korporacím (už se stalo...)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.