Reklama

sobota 14. února 2015

Nabízíme ti život

14. 2. 2015         rusvesna
"Vojáku, nabízíme ti, abys zůstal naživu a nestal se vrahem!" - letáky domobrany DLR a LLR vojákům ukrajinské armády v "Debalcevském kotli"
Takové jsou letáky, s vysokou kvalitou tisku, které "opolčenci" shazují vojákům obklíčeným v Debalcevu, aby jim dali šanci zůstat naživu. Tyto letáky na ranním brífinku 13. února ukázal Eduard Basurin novinářům.


Nápisy na letácích:
"Nebuď dalším! Vojáku! Nabízíme ti, abys zůstal naživu a nestal se vrahem. Přemýšlej o rodičích a blízkých".

"Vojáci a důstojníci! Od 10. února je "Debalcevský kotel" pevně uzavřen. Vaši velitelé z velení "ATO" spěšně opustili Debalcevo a zanechali vás napospas osudu. Stejně tomu již bylo v "Izvarinském kotli" a potom v "Ilovajském"!!!

Nedovolte, abyste se stali "potravou pro děla" (pušečnoe mjaso). Odhoďte zbraně a vzdejte se. Zachraňte svůj život pro rodinu a blízké.
Vojáci a důstojníci ! Od 10. února je "děbalcevský kotel" uzavřen. Vaši velitelé z velitelského stanoviště ATO ve spěchu Děbalcevo opustili a zanechali Vás vlastnímu osudu. Tak tomu bylo už v "izvarinském kotli" a potom v v "ilovajském kotli" !!!
Nestaňte se "potravou pro děla"!
Odhoď zbraň a vzdej se!
Uchovej svůj život pro své blízké!

7 komentářů :

 1. Je to dojemné a krásné.... a tak nesmírně smutné...

  OdpovědětSmazat
 2. Příležitost. Ostrůvek pozitivní deviace.
  Jestlipak by se podobně zachovali ukr. vojáci nebo ti jazovští?

  SvDO

  OdpovědětSmazat
 3. Vojáci naverbovaní pomalu násilnou mobilizací by se jistě vzdali rádi,rychle a už dávno...Dal bych si tip,že v Děbalcjevském kotli jsou převážně jen fašouni a cizí nádeníci.Těch pár obyčejných nemůže položit zbraň,jinak dostane kulku do zad...Tolik můj pohled na situaci,smutný pohled...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou tam jistě i ukroši, ti, co stále věří ušákům a eu. pokud složí zbraně, co je čeká od Poroše si můžeme domyslet. Chtěl bych je vidět, kdyby byla situce opačná. Nemyslím, že by je někoho šetřili nějakými výzvami. Pokud je nějakým způsobem pustí se zbraněmi, zítra jsou pět i novou technikou. Pokud je postřílí vlítne tam NATO. Vidím to jako past, tak jak tak.
   Kde to proboha žijeme, že neplatí žádné zákony a právo na sebeurčení, právo na vybojované území ? Zoufalé !

   Smazat
  2. Mám trochu problém při představě, že by jen tak odešli i cizí nájemní zabijáci. Těm by podle mě patřila kulka do hlavy a pak rozebrat na náhradní díly pro ty, co byli poškozeni válkou ...

   Smazat
 4. EVROPSKÝM NÁRODŮM
  http://www.radioarchiv.cz/mp3/VyzvaEvropskymNarodum.mp3

  OdpovědětSmazat
 5. Správná otázka -"kde to proboha žijeme?" .. vpřed,jenom vpřed, a šli jsme jako ovce, vpřed jenom vpřed, už zvěř se stala z lovce... (K.Kryl). Dokud budou lidi ochotni vybíjet se navzájem soused se sousedem, když někdo dá pokyn, že "teď se to smí", nikdy nebude na Zemi mír. Až se všichni sousedé navzájem vyhubí, že bude široko daleko každej sám, zaleze si do jeskyně a teprve bude šťastnej? To svědčí o tom, že jeskynní život lidem asi vyhovoval nejvíce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.