Reklama

úterý 17. února 2015

Nejhloupější ze všech sankcí? Podívejte se, jaký „terorista“ je nyní na seznamu nežádoucích

17. 2. 2015   AC24 

Nehledě na to, že si Evropa opravdu nemůže dovolit odcizit si Rusko a nehledě na to, že Merkelová s Hollandem právě Putinovi poděkovali za jeho roli při zařízení Minsku-2, že právě schválili zase další sankce na Rusko. To ale není to nejhorší.Nejhorší je, že na seznam sankcionovaných patří Josif Kobzoň, v Rusku a na Ukrajině nesmírně populární zpěvák, který se narodil v židovské rodině u Kramatorska a své mládí strávil v Donbasu. A Kobzoňův „zločin“?
Ty byly dva: nejenže se Kobzoň odvážil plně podpořit Novorossijce (humanitární pomocí a vzkazy podpory), ale také odcestoval do Doněcka, aby tam zazpíval na koncertě, když město bombardovaly „proti-teroristické“ síly, a dokonce pozval na pódium Zacharčenka, aby si s ním zazpíval. 
 
Kobzoň je tedy jasně nesmírně nebezpečný terorista. Podívejte se, jak svůj nejstrašnější zločin spáchal.

Tak nějak nechápu: je tu slavná židovská osobnost, která je domorodcem z Donbasu, která ale kategoricky zavrhuje oficiální AngloSionistickou povídačku o této válce. A to je opravdu hodně uráží. Ale ač chápu hněv a frustraci evropských plutokratů, tak si přesto musím cenit jejich stupidity.

Problém je v tom, že Kobzoň je nesmírně populární. Radši se podívejte, co o něm píše Wikipedia, abyste se obeznámili se všemi podrobnostmi o jeho zajímavé kariéře. Je ve skutečnosti tak populární, že má v Doněcku svou vlastní sochu! Druhým problémem je to, že jediným důvodem pro cesty do EU je pro něj lékařská péče. Teď mu tu péči odepřou, což je samo o sobě dost zarážející.

Ale představte si, jak to bude vypadat, když se s ním něco stane. Kobzoň se narodil v roce 1937, takže je mu 77 let, není to zrovna mladík, a co je na tom horší, vypadá to, že Kobzoň trpí rakovinou prostaty v pokročilém stadiu. Samozřejmě, že Kobzoň může dostat péči nejen v Rusku, ale kdekoliv mimo „Osu lidskosti“, ale vzhledem k tomu, že jeho stav je už dost vážný, tak je možné úmrtí dost pravděpodobné.

A teď považte, jak to bude vypadat, když Kobzoň zemře, přičemž mu budou v EU odmítat léčbu? I když bude úspěšně léčen v Rusku, Izraeli nebo v Číně – jak asi vypadají tvrzení, že pacientovi s rakovinou odpírají jeho léčbu na to konto, že zpívá a přiváží humanitární pomoc? Takže vůdci EU zase jednou předvedli svou naprostou absenci zdravého rozumu v kombinaci s o nic menší absencí běžné slušnosti. Poslední sankce je přinejlepším monument stupidity a přinejhorším zlovolně malicherný a ohavný zločin.

Jo, a netřeba říkat, že ti „Euro-Charliové“, pohoršení z pokusu umlčet Charlie Hebdo, si ničeho takového ani nevšimli. Já osobně jsem nikdy ani Kobzoně ani jeho muziku rád neměl. Dnes ale na něj pohlížím jako hrdinu (ač jeho první hrdinský čin přišel už v roce 2002 – viz Wikipedie). A mé znechucení z kontinentu, na kterém jsem se narodil, dnes nemá hranic.

18 komentářů :

 1. Je to poselství Karlu Gottovi, aby se raději k ukrajinskému konfliktu nevyjadřoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iosif Kobzon narozdíl od Karla Gotta (naštěstí!) není - jak se dole mylně domnívá Milan Murga - tenor, ale baryton:
   https://www.youtube.com/watch?v=2-J83od4fHM&list=PLC618955F6CC7D7A6

   Vymazat
 2. právě na Kobzonovi lze ilustrovat, jak účinné sankce EU vymýšlí, aby se americký vlk nažral a ruská koza zůstala celá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale přiznejme si to, sami bychom nic takového bez Bruselu nevymysleli

   Vymazat
 3. V EU jsou jen samí blbci. Ještě nepochopili, že v případě nějakých válečných choutek západu sed EU stane pouhou cílovou plochou Ruské střelnice. Nic víc, nic míň.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU asi původním cílem nebude, ale spadne sem radioaktivní smetí z ruských raket, které nad námi poletí a které nad evropou rozpráší americká obrana (a naopak)

   Vymazat
 4. Tady se ukazuje ubohost EU a všech jejich vlád, včetně té naší, nikoho z nich nevyjímaje, ať jsou aktivní nebo alibisticky mlčí!

  OdpovědětVymazat
 5. to nie je tenorista ale terorista !!!to je na zasmiatie !!To len debil ho mohol dať na súpisku !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cigoš, dneska vyplácejí dávky, tak maž!

   Vymazat
 6. http://www.bbc.com/news/world-europe-31497039

  OdpovědětVymazat
 7. Proč nedali na soupisku nežádoucích taky Stalina ???

  OdpovědětVymazat
 8. Určitě zdejší bolševici souhlasili s trestem pro Ferdinanda Porsche nebo Hanse Ledwinku za jejich kolaboraci s nacisty (aniž by vyloženě něco kriminálního provedli). Kupodivu, když s podobně perverzním režimem v DNR/LNR kolaboruje zasloužený sovětský taváryšč tak najednou je trest špatný. Když je Rusko tak super ať si je tam a to paltí i pro zdejší soudruhy.

  OdpovědětVymazat
 9. morálka Evropy je totálně zvrácená a je to fakt nechutné. Holt každá válka má své oběti, tedy i ta studená nebo lépe ledová. smet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...nemluvme ledabyle o valce, kdyz jsme ji na vlastni kuzi nezazili... Ve hre zmackneme restart, v realu zadnej neni. Ve hre nemame hlad, neni nam zima, neuklizime ruiny po boji a nepohrbivame nase rodiny a pratele... :-( nemluvme ledabyle o bolesti a smrti...

   Vymazat
 10. V Kocourkove postavili skolu bez oken a v pytlech tam pak nanosili svetlo... :-D Ja bych chtel znat to vakuem vyplneny individuum, ktery tu absurditu v Bruselu navrhlo. Posedet s nim u grilu a pivka a pokecat :-D Vsem uz nejspis zacina realne hrabat... :-(

  OdpovědětVymazat
 11. Kobzoňův zpěv a český tykadla - nebo to popotahování vydavatele, kterej si dovolil vydat k přečtení Mein Kampf - všechno je zrůdná ideologie notorických bořičů soch a přejmenování ulic. Na EU je něco perverzního a zrůdného - ale co to je?

  OdpovědětVymazat
 12. znáte tuhle anekdotu? Přijde malý Bob k lékaři a povidá: "pane doktore naočkujte mě sifylis." Lékař se udiveně zeptá: "A proč to chceš Bobíku?" Bobík odpoví: "No ode mě to dostane ségra, od ní fotr, od něho matka a od matky to chytne můj učitel. A tomu neřádovi já to přeju!!"
  a já dodávám: "Ať žijí nesmyslné sankce!"

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.