Reklama

úterý 17. února 2015

Oděský vrah "setník Mikola" zemřel na zápal plic

17.2. 2015  eRepublika
Setník Mikola alias Nikolaj Volkov byl jedním organizátorů masakru v Domě odborů, kde bylo zaživa upáleno 48 lidí. Zemřel údajně doma na zápal plic. Za masakr nebyl nikdy potrestán, i když jeho vraždění dosvědčují videa na webu.

Dnes úspěšně probíhá čistění Děbalceva přesně podle Minských dohod. Proamerický oligarcha Porošenko a jeho junta v Kyjevě podle svého zvyku zapřela 5.000 vojáků v Děbalcevském kotli. Tím pádem tento kotel neexistuje ani pro české korporátky. A tito neexistující vojáci zůstali po uzavření příměří uvnitř hranic Novorussije. Pokud se nevzdají, mohou být zabiti v boji, protože se na ně žádné příměří nevztahuje. Nejsou regulérními jednotkami armády na hranicích fronty, kde bylo uzavřeno nedodržované příměří, ale tvoří "neznámé jednotky" v týlu. Premiér Zacharčenko a vyjednavači DLR nabídli odchod zajatých vojáků na Ukrajinu, pokud se vzdají a nechají zde zbraně. Uvidíme, co bude s těmi opilými černošskými ukropy mluvícími anglicky, na které si mohutně stěžovali občané Děbalceva, když museli 3 měsíce bydlet ve sklepech. Staré lidi už museli opolčenci po osvobození Děbalceva ze sklepů vynést, protože vinou nedostatku pohybu už nemohli chodit.

To bylo jen v kostce k dokreslení situace. Nás zajímá jiná zpráva. Právě zemřel jeden z klíčových vrahů Oděského masakru z 2. 5. 2014. K tomu viz náš článek Po masakru v Oděse již není cesty zpět. Setník Mikola alias Nikolaj Volkov byl jedním organizátorů masakru v Domě odborů, kde bylo zaživa upáleno 48 lidí. Tento drobný kriminálník má podobnou kariéru jako Hitlerovi věrní muži z nacistických bojůvek SA ve 30. letech. Podívejte se na foto z jeho bohaté "politické činnosti" finančně podporované z USA a z EU. 

Za organizování pogromu nebyl nikdy ukrajinskou juntou oficiálně stíhán, a za drobné kriminální přestupky dostal pouze domácí vězení. Zemřel údajně doma, na zápal plic. Asi si jej uhnal při činnosti placené USA a EU na obnovu demokracie na Ukrajině.
(https://www.youtube.com/watch?v=NXHwsyOWeYg)

Muž střílející z pistole na hořící lidi vypadávající z oken je náš demokrat z Ukrajiny. Na zcela náhodný pogrom pro jistotu přišel oblečený v neprůstřelné vestě. Vedle něj stojí neteční policisté, kteří mají jiné úkoly, než se starat o hořící "moskaly". Pokud vám to i s rolí korporátních médií připomíná Německo 30. let, tak je to podobnost čistě náhodná.

Jen pro pořádek připomínáme náš další článek o masakru v Oděse (Brutální vrah Oděského masakru identifikován). Tento organizátor pogromu a upalování lidí vesele běhá na svobodě, na rozdíl od již zemřelého nacistického "demokrata". Jmenuje se Vsevolod Eduardovič Gončarevskij, 48 let, právník, nacionalistický aktivista, bytem v Oděse. Tento demokrat nového typu je pilný a nacionálně dále činný, neb jsme v Ukrajině pod ochranou USA a EU. A dále připomeňme, že korporátky již mediálně bělí do čista fašistický prapor Azov nyní porušující příměří v Mariupolu. K tomu viz článek Náš člověk nikoliv v Havaně, ale v Mariupolu. Českým korporátkám a Britským listům proto připomínáme aktuální situaci v Německu. Právě byla podána žaloba na veřejno-právní televizi ZDF za zfalšované vysílání fotek tzv. "ruských tanků" na Ukrajině. Fotografie byly ve skutečnosti z útoku Gruzie na ruské jednotky a následné války v roce 2008.
 - - -
Související články:
Ukrajinský šéf armády navrhuje děsné věci
Jak se manipulují zprávy o Ukrajině
Brutální vrah Oděského masakru identifikován
Volba Ukrajinců: Umřít hlady nebo na bojišti
Poslankyně německých zelených nesmí do Moskvy
Voják Doněcké lidové republiky zachránil dívenku, která na vlastní oči viděla umírat své rodiče při ostřelování
Železná Lady, ikona českých konzervativců, kradla na daních
Zaorálek, Kličko a občanská válka
Naše Máša
Ukrajinský parlament nepřijal podmínky pro půjčku MMF

20 komentářů :

 1. je to pro něho lepší než být popraven u zdi brokovnicí do břicha

  OdpovědětSmazat
 2. No,bůhví,zda nebyl zlikvidován jako první vrah,aby nemohl udat další..

  OdpovědětSmazat
 3. boží mlýny melou pomalu, ale jistě

  OdpovědětSmazat
 4. Nezapomeňte se soudruzi mrknout dnes na Události komentáře.
  Bude tam o Ukrajině mektat svoje bajky zkrachovalý křivohubý komouš, dloholetý parazit v EP, Ransdorf.
  Tak příjemnou zábavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. křivohubý..., křivoústý....., křivý,...... ano to byl a je přece nejvíce Alexander Vondra,....... příjemnou zábavu

   Smazat
  2. Teďka zrovna mluví v ČT křivohubý Karas a pláče, že Debalcevo je pro Ukrajince ztraceno a že blebleble nedostanou posily a tudíž končí. Ale co to? Ještě ráno tvrdili, že separatisti lžou a Debalcevo je Ukrajinské a najednou i křivohubý lhář Karas přiznal barvu.

   Smazat
  3. děkuji za upozornění, díval jsem se a velmi jsem ocenil, že tento europoslanec konečně na plnou hubu, žekl, že ČT ve zpravodajství z Ukrajiny jenom lže

   Smazat
 5. Zápal plic? To je hodně mírný boží trest. Rakovina chřtánu by byla příjemnějším trestem pro takovou kreaturu. Mohl by postihnout taky toho mektala tady,který uráží pana Ransdorfa - co ten už má společného s tím, že ten krvežíznivý kripl chcípnul? Ty už jsi opravdu zralej - nebo vožralej?

  OdpovědětSmazat
 6. Další fanatický banderovec, ale i nepohodlný svědek, který toho příliš mnoho věděl, byl odejit do věčných lovišť. Teď jde o to, jestli jenom po zásahu vlastních lidí. Nic bych za to ale nedal, že ho ale ve skutečnosti zlikvidovala oděská jednotka mstitelů, která se po 2.5.2014 zaměřuje právě na postupnou likvidaci jednoznačně identifikovaných účastníků oděského masakru. V porovnání s holkou, co lila benzín do lahví, byl tento banderovec na daleko vyšší příčce prioritních cílů k likvidaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta holka, když se dověděla, k čemu jejím počínáním "přispěla", to prý psychicky neunesla a spáchala sebevraždu, takže usnadnila mstitelskému komandu práci. Byla aspoň natolik soudná, že se potrestala sama!!

   Smazat
  2. obávám se, že na dnešní ukrajině nikdo nevyšetřuje ani vraždy, natož sebevraždy

   Smazat
 7. Tak aspoň jsem pri 1/2 milionovém měsíčním příjmu nezbankrotoval jak to dokázal ten myslitel. To je myslím dobrý základ :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to byla odpověď pro jednoho pakoše ktarý byl mezitím asi smazán který tvrdil, že mohu Ransdorfovi jeho genialitu jen závidět

   Smazat
  2. Za to ty jsi génius a pokud nemáš nic k tématu, tak se vrať na své hovinky.cz nebo iděs a tam se ukájej.

   Smazat
  3. No to víš, kdo umi, umí, věřím, že ty si i z minimálního platu pořídíš připojení k internetu a tak se můžeš realizovat, ale nikdo ti to nezávidí, tak nezáviď Ransdorfovi. Mohl jsi taky kandidovat do EP a jistě bys v pravicovém spektru uspěl, tam je inteligentních lidí pomálu. Tak snad příště.

   Smazat
 8. hrabě Kocharowski17. února 2015 21:41

  O jednoho odporného zmetka míň, i když bych byl raději, kdyby mu někdo před tím, než mu šlápne na krk, přečetl ortel, aby svině věděla, za co. Díky Velkému Duchu za spravedlnost!

  OdpovědětSmazat
 9. Můj nebožtík táta vždy říkával, že takového lotra a velezločince, jako byl tento odporný tlustoprd je potřeba, citát; "pověsit za koule do průvanu a pořádně rozhoupat"!!!! Měl naprostou pravdu! To by byla ta správná poprava pro takového příšerně odporného dobytka, a to bych teď nerad urážel ten dobytek, ten má totiž mnohonásobně větší cenu a užitečnost, než tato zrůda!!

  OdpovědětSmazat
 10. A bylo by dost průvanu pro všechny kteří by si to zaloužili?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.