Reklama

čtvrtek 19. února 2015

Petro Procházková: Expertka z Lidových novin v Hyde Parku ČT24

19. 2. 2015
Je neuvěřitelné jaké "experty" zve Česká televize do vysílání. Nejen to, že mají daleko k nezaujatosti, ale dnes už dospěli k P. Procházkové. (Nehrozí záměna v Lenkou Procházkovou.) Pokud chce někdo vidět něco hodně prostoduchého, ať si Hyde Park 19. 2. 15 poslechne. Mluvila například o hrozbě, že by vzbouřenci obsadili Mariupol, protože obyvatelé Mariupolu odmítají kyjevskou vládu. Nabízím několik starších reprezentativních výtvorů P. Procházkové z Lidových novin jako ukázku její objektivity:

Krásní a "šaramantní" oblíbenci Procházkové

...dnes už světoznámé ruské punkerky Pussy Riot (sedí za výtržnictví v Chrámu Krista Spasitele v ruském kriminále). Nebo ruský opoziční vůdce a také světoznámý, ale ne punker nýbrž šachista Garri Kasparov (zatím na svobodě). Či další expremiérka Ukrajiny Julie Tymošenková (vězněná a krásná). No a jak musím přiznat i můj oblíbenec, kdysi nejbohatší Rus a ropný magnát, což spolu nepochybně souvisí, Michail Chodorkovskij (vězněný a šaramantní, teď tak trochu zastíněný ještě šaramantnějšími Pussy Riot). Zdroj


Jak se něžná Julie vypracovala

Obdivuji ženy ve vysoké politice. Mají to vedle tradičního sebevědomého a arogantního politického chlapáctví těžké. O Julii Tymošenkové, bývalé ukrajinské premiérce, později vůdkyni ukrajinské opozice, se svého času říkalo, že to je jediný chlap ve vládě. Imponovala mi její krása a symbióza něhy s tvrdostí.

Její životní příběh mladé podnikatelky, která začala s ošuntělou půjčovnou videokazet ještě v dobách podnikání nepřejících, a nakonec se stala jednou z nejbohatších osob v zemi. A vlastně ji obdivuji i dnes. Držím jí palce. Julii Volodymirovně Tymošenkové totiž hrozí nejen spousta let kriminálu, ale i to, že zmizí v propadlišti dějin jako nespravedlivě vězněná, leč přesto podvodnice. 

Tymošenková nejen uzavřela sporné dohody s lišákem Putinem, se kterým normální člověk nebude uzavírat ani dveře od výtahu. V novém procesu expremiérku obviňují z podobných zločinů, za které uvěznili Chodorkovského. Zdroj

Každý má právo nechat se nepřáteli financovat za podvratnou činnost v Rusku
Ruské neziskové organizace, které jsou financovány ze zahraničí, budou nejspíš brzy zařazeny do kategorie „špiónů“. Usiluje o to ruský parlament v čele s vládní stranou „Jednotné Rusko“ (JR). Podle rozhlasové stanice Echo Moskvy Kreml tlačí na poslance, aby nový zákon o neziskovkách přijali co nejdříve.

Jakkoliv to zní fantasticky či jako špatný vtip, ruská legislativa skutečně bude obohacena o status „zahraničních agentů“. Získají ho jen ty organizace, které kromě financování ze zahraničí mají v popisu práce sledování politické scény v Rusku. Jako například asociace „Golos“, která za americké peníze monitoruje průběh nejrůznějších ruských voleb. Zdroj


Oskar Krejčí: ČT je militantněší a nenávistnější než politické elity zde37 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Proč by neměl být Mariupol osvobozen od kyjevských fašistů? Vždyť i ta Petra Procházková musela přiznat, že většina lidí si to přeje. Tak proč se Palmere tolik rozčilujete? Nedává my to smysl. A proč nadáváte a podsouváte lidem. Copak je Ivan David nějaký 'kremelský poskok'? Chlape, začněte konečně uvažovat a přestaňte urážet.

   Vymazat
  3. Snad protože je tu nějaká Minská dohoda, klid zbraní a pod? Vždyť říkám, cár papíru. A vy jste takový cynik, že se to ani nepokoušíte popírat.
   A nejsem žádný Palmer.

   Vymazat
  4. Jestli se jinam či sem přijdeš jako aktivní blbec vyzvracet a budeš ten hnus vydávat za světlo pravdy, pak se nediv, že tě nikde nechtějí:-))

   Vymazat
  5. Je mi u prdele, jestli mě někde chtějí nebo ne, retarde. Komouše je třeba neustále konfrontovat s pravdou ze které mají kopřivku

   Vymazat
  6. Petra Prochazkova na primy dotaz.
   Nevi ktrra strana muze za upalene v Odese.
   Nevi a stve ji to.
   Hm.

   Vymazat
  7. Je mi u prdele, jestli mě někde chtějí nebo ne, retarde. Komouše je třeba neustále konfrontovat s pravdou ze které mají kopřivku.

   To myslíte tou Procházkovou? Ubožáci...

   Vymazat
  8. Soudruh Palmer, duševní chudák, který se tu snaží seč může a stejně je tu jen k smíchu. Možná tu o té ohavě Procházkové sní a nebo že by byl výplodem dvou bukvic?

   Vymazat
 2. Co už můžeme čekat od ČT. Votápek, naprostý nýmand, pasovaný na hlavního odborníka na Ukrajinu, protože nějaký rok dělal gemerálního konzula v Petrohradě, takže se v ČT logicky domnívají, že je jeden ze dvou lidí, kteří u nás rozumí Ukrajině. Procházková má dítě s Čečencem, takže se rozumí samo sebou, že je odbornicí na Putina. A tak je to s jakýmikoli odborníky v ČT. Šídlo napsal na twitteru, že tehdejší čínská vyslankyně tady je bába a od té doby má sesli odborníka v ČT jistou. Mitrofanov, který Zemanovi čistil boty a podkuřoval mu do chvíle, než ho Zeman nějak urazil a od té doby ho Mitrofanov nenávidí skoro jako Putina, tak ten je zase expert na levici, potažmo na Zemana.

  OdpovědětVymazat
 3. Právě teď probíhá na ČT24 pořad o východní Ukrajině. Opět snůška lží a polopravd. Že prý Rusko nechce v místech bojů vojska OSN. Slovo má nejlepší z nejlepších novinář Karas a sekunduje mu jistá Ukrajinská aktivistka, což mluví za vše. Opět velmi" objektivní debata" ze strany ČT. FUJ PŘEPÍNÁM !!! -raději vypínám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekazte si zdraví, já už to ani nezkouším. Oni tím chtějí vychovat lidi k nenávisti. Potřebují abychom se rvali mezi sebou.

   Vymazat
 4. Já si myslím, že Otesánek musel být určitě rus... Protože byl zlej .... V novém tisku pohádek už to bude zdůrazněné...
  Jinak nevím proč by obyvatelé DLR atd. byli šmejdi, brání si svoji vlast, ukrajinci tam jsou přeci vetřelci. Myslím, že 21.35 je dobrý bojovník za svobodu, proto bych si přál, aby tak udatně bojoval o demokracii třeba v Bahrajnu. Určitě bránil rozpadu Jugoslávie, přepadení Libye, Iraqu apod. Jedna poznámka: když sečteme třeba na novinkách všechny kladné a všechny záporné hlasy, tak zbyde jen pár jedinců co jsou uvědomělí, chytří, mnozí možná za to i placení, ale mají smůlu, těch s opačným názorem je více..., a princip demokracie je, že zvítězí většina, ale tento pán (tito) asi ani nevědí co to demokracie je....
  Neplatí to pro IDěs, protože tam chodí jen ti přeočkovaní a zřejmě placení...

  Mia

  OdpovědětVymazat
 5. Viděl jsem kousek toho pořadu a konstatoval jsem, že tak pokleslou zábavu mít nemusím. ČT už horší být nemůže, je na samém dně.

  OdpovědětVymazat
 6. Procházková je především pussy. Když probíhal Majdan nechala se tato "hrdinka" slyšet jak se Štětinou ubytovali v hotelu na Majdaně, jak to bylo odvážné, že je od toho každý zrazoval. Asi po půl roce vyšlo najevo, že z toho hotelu v té době odstřelovači zabíjeli lidi na Majdaně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V hotelu Ukrajina jsme se ubytovali náhodou

   http://www.krajskelisty.cz/liberecky-kraj/okres-ceska-lipa/5688-verim-zpravodajstvi-ceske-televize-o-ukrajine-zduraznuje-reporterka-mate-si-dat-pozor-na-pochybne-zdroje.htm

   Vymazat
 7. TI její "krásní a šaramantí" to hovoří za vše.
  Tak dnes po ní ani pes neštěkne, tak se zaprodala "naše hrdinka"
  Fujtajksl

  OdpovědětVymazat
 8. Procházková je úplně pitomá. Od roku 1938 existuje v USA Foreign Agents Registration Act, zkráceně FARA. Podle něho je zahraničním agentem i diplomatický sbor.
  Fürst

  OdpovědětVymazat
 9. Jsem rád že na tento prostoduchý výstup upozorňujete, taky se mi to líbilo, lidovky nečtu ale tohle jsem si nemohl nechat ujít.
  Naštěstí moderátorka k ní pouštěla i zajímavé dotazy a propagandistka Procházková je opravdu dost hloupá, takže kdo neměl růžové brýle tak viděl a slyšel dost.

  OdpovědětVymazat
 10. Putinove hitlerovske zberi nestaci, ze porusila primeri a temer srovnala se zemi Delbacovo. Ted utoci i na Mariupol a dalsi mesta plna nevinnych civilistu.
  Bude potreba zastavit nejen Putlera, ale i ceske nacky kteri ho podporuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Echolálie - duševní nemoc projevující se tupým opakováním slyšeného. Zřejmě příliš sleduješ ČT.

   Vymazat
  2. Anonym 22:18 H,he,he,he,he,he, tak takhle jsem se už dlouho nezasmál. Jseš buď retardovaný, nebo si děláš jenom srandu. Dík za pobavení. Nemíním tě urážet, to by bylo pod mou úroveň :-D

   Vymazat
 11. Pravdivá analýza.
  http://www.nwoo.org/2015/02/19/analyza-objektivity-a-vyvazenosti-zpravodajskeho-vysilani-ceske-televize-o-rusku-a-konfliktu-na-ukrajine-od-30-1-2015-do-16-2-2015-na-ct24/

  OdpovědětVymazat
 12. Jak to, že v v tržním hospodářství a svobodné společnosti si musím kupovat produkt , o který nemám zájem - veřejnoprávní rozhlas a televizi.
  Před časem ještě ke všemu zrušili na Regině odpolední motoristický pořad a místo něj se ozvala polititicko-výchovná stanice Plus.
  A to si musíme povinně kupovat.

  OdpovědětVymazat
 13. Byla primo v Luhansku.
  Petra Prochazkova.
  Na dotaz z ceho tam lide ziji rekla.

  "Ja nevim.
  Asi maji zasoby."

  A kratce se zasmala.
  Poslechnete si ten zaznam.
  Cynismus bez konce.

  OdpovědětVymazat
 14. Vydržel jsem Hyde Park jen 5 minut. Kladu si poslechu lidí jako ona otázku, co ty lidi vede k těmto odporným lžím ? Oni přeci vědí, že lžou ?
  Kde se vzalo tolik zaprodanců, vyližřití, tolik morální lůzy ?
  Hnus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to udivuje. U těch malinkých křiklounků je to jasné. Nuly neschopné se v čemkoliv prosadit za peníze udělají vše. Takové jednoduše nevnímám. Ale u politiků, kteří se cpou do funkcí ministrů a pod. je to zarážející. Přece musí vědět, tak holoupí snad ani nemohou být, že v době internetu velmi mnoho lidí zná pravdu. A dnes už to je hodně velké číslo. Jak může ministr, vědoucí že lže klidně do očí lidí znajících pravdu, tak nestoudně lhát? Pro to nemám vysvětlení. To už si necení alespoň sám sebe?
   Ferin

   Vymazat
  2. Pozor, oni si nemyslí, že lžou, oni už jsou tak duševně narušení, že tomu, co si vymýšlejí sami věří. Perla Procházkové v HP (v těch 5 minutách, co jsem vydržel sledovat) byla, když řekla, "že začátek této situace je jednoznačně nutno vidět v ruské agresi, konkrétně v anexi Krymu....."!

   Vymazat
 15. Vydržel jsem Události,komentáře a bavil se.Mapa bojové linie,kotel u Debalceva široce otevřen na západ.Komentář?Ukrajinské jednotky ustoupily na západ!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Dneska jsem, při promačkávání kanálů kabelové televize hledaje pro vnoučka nějakou tu pohádku, náhodou zahlédl našeho Zavorálka. Blil tam cosi o výcviku vojáků na Ukrajině, kteří prý jsou v nevýhodě proti Ruským specialistům na východě u teroristů. Dál už nevím. Našli jsme Jim Jam a hledání skončilo. Ale i ta chvilka náhodného zhlédnutí toho pitomce mi zvedla žaludek. Proto dávám radu. Kdo chce mít klid, nikdy nezapínejte telku. Nebo si zablokujte programy s ČT a budete mít pokoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Náhodou, Zaorálek byl vedle té idiotky moderátorky přímo vzorem nadhledu a inteligence. Měl jste si poslechnout tu kočičku - to byste teprve zíral!

   Vymazat


  2. Anonymní20. února 2015 7:03

   Pro doplnění CV paní P.P.: V Čečně se provdala za islamistu, o kterém se později profláklo, že je jedním z předních teroristů. Pod hlavičkou "Člověka v plísni" vedla (snad v Grozném) mateřskou školu, kde bylo při vyčišťovací operaci odhaleno skladiště zbraní islámských teroristů. P.P. byla následně vypovězena z RF...
   P.S.Přepisuji již napsanou zprávu, aby byla opět v popředí. S tímto naprostý souhlas. Chtěl jsem to napsat stejně. Paní Procházkovou bych přirovnal k Jar.Štětinovi . V činnosti musí mít zpravodajskou činnost a dezinformace v prospěch NATO. Za to je placená a vysílaná do těchto oblastí.

   Vymazat
 17. Pro doplnění CV paní P.P.: V Čečně se provdala za islamistu, o kterém se později profláklo, že je jedním z předních teroristů. Pod hlavičkou "Člověka v plísni" vedla (snad v Grozném) mateřskou školu, kde bylo při vyčišťovací operaci odhaleno skladiště zbraní islámských teroristů. P.P. byla následně vypovězena z RF...

  OdpovědětVymazat
 18. Paní Procházková co jste hovořila za bludy! každý rozumný člověk ví že je to úplně jinak držte se vařečky ale i ten výsledek je nejistý jestli jste tak dobrá kuchařka jako politička!

  OdpovědětVymazat
 19. Hyde Park ČT: Přestaňte předstírat, že názor diváků někoho zajímá
  http://ceskapozice.lidovky.cz/hyde-park-ct-prestante-predstirat-ze-nazor-divaku-nekoho-zajima-pww-/forum.aspx?c=A150209_125422_pozice-forum_kasa

  OdpovědětVymazat
 20. Hyde Park v České televizi – podvod v přímém přenosu
  http://ceskapozice.lidovky.cz/hyde-park-v-ceske-televizi-podvod-v-primem-prenosu-fwk-/forum.aspx?c=A141215_213402_pozice-forum_kasa

  OdpovědětVymazat
 21. P.Procházková je slepice, která by se jako novinářka těžko uživila a tak prezentuje to, za co jí zaplatí. Popření základních věcí o něčem svědčí. Po prvních ani ne 10 minutách jsem to musel přepnout, jinak bych se asi poblil.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.