Reklama

sobota 14. února 2015

Psaki opět zaperlila: USA nepřipravovaly státní převrat na Ukrajině

14. 2. 2015     zdroj
Podle Psaki USA z hlediska dlouhodobě realizovaného principu své politiky nepodporují změnu politické moci neústavní cestou. Mluvčí Ministerstva zahraničních věcí USA Jen Psaki prohlásila, že bývalý prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč odešel z vlastní vůle, informuje TASS.


Podle Psaki musí být předání moci demokratické, ústavní, právní, pokojné a legální, a USA z hlediska dlouhodobě realizovaného principu své politiky nepodporují změnu politické moci neústavní cestou.

Na otázku o tom, že bývalý legálně zvolený prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč byl odstraněn od moci s podporou USA, Psaki řekla, že "to neodpovídá historickým faktům."

"Je to směšné. Nemyslím si, že má smysl, abych zabíhala do historie, ale když už jste mi dali tuto příležitost, pak, jak víte, bývalý vůdce Ukrajiny odešel z vlastní vůle," řekla.

Pro Novou republiku přeložila Phdr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Uprchl z vlastní vůle, protože si chtěl zachránit život.
  Můj táta ironicky říkal: Hovno jako fík, jen když to křupne, že jo?

  SVdO

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. Kráva je zvíře užitečné. Slepice je také užitečná. Prostě si zvykněme, že nic nelze přirovnat k této americké dámě, aby to nemělo právo cítit se uraženo. Navrhuji zavést jednotku blbosti 1 Psaki.

   Smazat
  2. jo, jo, to je dobrý!!!! Blbej jak deset Psaki!!!!!

   Smazat
  3. deset Psaki. to jsi teda hodne prehnal. spis se budou pouzivat jednotky miliPsaki a mikroPsaki. takovy normalni debil by mel mit kolem jednoho miliPsaki

   Smazat
 3. To je výkvet imbecilných američanov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně že pro ty "imbecily" v USA robí půl východního Slovenska :-D

   Smazat
 4. blil bych z takových kreatur

  OdpovědětSmazat
 5. Nemá cenu komentovat mluvčí ministerstva zahraničí US...Na takový post se přijímají lidé,co dokáží věrně předat dané skutečnosti...To je jen zapnutý diktafon,nebo tak něco...

  OdpovědětSmazat
 6. Nemá cenu komentovat mluvčí ministerstva zahraničí US...Na takový post se přijímají lidé,co dokáží věrně předat dané skutečnosti...To je jen zapnutý diktafon,nebo tak něco...

  OdpovědětSmazat
 7. http://orgo-net.blogspot.cz/2015/02/obama-se-boji-prozrazeni-911-ruskymi.html

  Přední americký moderátor Brian Williams zničen, 3 další novináři zabiti: Obama se bojí prozrazení 9/11:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. původní článek je z amerického serveru secretsofthefed. com, tak to asi nebude moc důvěryhodné.

   Smazat
 8. No dobrovolně to určitě nebylo. Ten odporný srub za 100 milionů dolarů co tam musel nechat ho určitě trochu mrzí.

  OdpovědětSmazat
 9. EVROPSKÝM NÁRODŮM
  http://www.radioarchiv.cz/mp3/VyzvaEvropskymNarodum.mp3

  OdpovědětSmazat
 10. http://www.czechfreepress.cz/evropa/ex-premier-ukrajiny-lidri-majdanu-byli-zamestnani-na-velvyslanectvi-usa.html

  OdpovědětSmazat
 11. Naše poslaňkyně B.Němcová se musí ještě hodně snažit, aby se dostala na úrověň této americké dementní děvy.

  OdpovědětSmazat
 12. No když se to vezme kolem a kolem -každej prezident země postižené americkými nadnárodními zájmy odešel dobrovolně - nebo ne? Mubarak, Kaddafi se zmasakroval a rozřezal si konečník, Husajn se raději oběsil, pak si uřízl hlavu, a v akvariu ji nechal rozvážet na čumedu všem zfanatizovaným demagogickým úchylákům -včetně ČR,kde se nad tímto hrdinským činem hýkalo nadšením, Assad pořád váhá jestli se taky raději neoběsí,Janukovič odejel truchlit do Kremlu, a Osama bin Laden sice nebyl prezident ničeho, ale kvůli němu začal celej ten americkej hon na ostatní prezidenty. Sám dobrovolně zahynul úplně nejzáhadněji, když vyjel na širé moře a tam se rozstřílel na mraky aby nebyl identifikovatelnej, což nakonec ani nemusel, protože zmizel jaksi beze stopy. Samej dobrovolnej odchod. Holt žijeme v době plné záhad, různejch fikcí a science-fiction -přesně jaké jsou ve filmech nebo v počítačových hrách made in USA.

  OdpovědětSmazat
 13. Argumenty a způsob uvážování paní Paki jsou logicky pochopitelné. Vždyť je představitelkou-mluvčí hysterických paků.

  OdpovědětSmazat
 14. Asi by se měli v SS domluvit, aby necintali každej něco jiného, vypadá to přinejmenším jako nekoordinovaný postup. U nás se říkalo jeden hot a druhý čehý a na vážnosti to indiánobijcům moc nepřidá, naopak. A ten klaunovský nos by se už měl vyměnit za Buratinův nos
  a ten by byl panečku pěkně dlouhej

  OdpovědětSmazat
 15. hrabě Kocharowski16. února 2015 16:40

  Mechanická ukdákaná SS pussa na baterky a dálkové ovládání.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.