Reklama

středa 18. února 2015

Rusko bude pomáhat při obnově Donbasu

18. 2. 2015 ruvr.ru
Rusko nezůstane stranou a bude pomáhat při obnovování Donbasu, prohlásil předseda ruské Státní dumy Sergej Naryškin. „My i teď poskytujeme obyvatelům Donbasu pomoc, především pomoc humanitární,“. Mám za to, že Rusko nezůstane stranou a bude samozřejmě pomáhat při obnovování Donbasu, spíš to ale bude rozsáhlý a společný úkol jak pro Rusko, tak i pro Ukrajinu. Doufám, že se do toho zapojí i naši evropští partneři“, řekl Naryškin.


11 komentářů :

 1. Hlavně by měli pomáhat ti co to všechno tam pomáhali a podporovali zničit ,včetně Kocábů , Bursíků , Šláfenberků a dalších Havloidů !Přispět by mohl i kardinál Dukát . Pardon on už vlastně přispěl tím , že požehnal drony určené k zabíjení . Jak ušlechtilé a humánní !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Historicky doložitelná pravda, kdy křesťanští dukáti, žehnali nejen zbraním, ale podporovali zrůdné násilí a zlo páchané na lidstvu ve jménu Boha všemohoucího. Fůj........hanba!

   Smazat
  2. Je potřeba si vrýt do paměti neskutečnou hamižnost spolku Dukátů.

   Smazat
 2. Ministerstvo dopravy RF bude projednávat možnost obnovení železnic a silnic na Donbasu: http://www.regnum.ru/news/polit/1895621.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká myslet moderně a pragmaticky. Nejdříve vše rozbít a srovnat se zemí, pohřbít nevinné oběti do společných hrobů, čímž je provedena i selekce obyvatelstva a následně draze vykoupené opět budovat. Jak absurdně nelidské.

   Smazat
  2. Toto mohl napsat jen hlupák. Ničila a selektovala UA a pomáhat bude RF! Ivana

   Smazat
 3. To není zajímavé, mám puštěnou ČT a tam od rána jedou co půlhodinu křesťanské školení mužstva, dneska o nějakém svátku, ani nevím jakém, jak to zaslechnu, tak vypnu zvuk. Něco o začátku půstu. Tak si dejte bacha katolíci, abyste neskončili jako komunisti za totality, tam jsme si vypěstovali slušnou averzi na jakýkoli odstín červené. A někteří si to nesou až do teď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po vzoru pana faráře, jsem včera navštívila masopust v Ostravě, kde byla hojnost bio nezdravých produktů, které jsem samozřejmě ochutnala i prdelník okusila a nakoupila pro jistotu do zásoby, abych mohla po dobu půstu jíst zdravě bio. Půst samotný je ozdravný, ale poněvadž jíme stále méně a méně, tak se ráda rozdělím a tento zvyk přenechám bohulibým křesťanům.

   Smazat
  2. Zapomněla jsem na český česnek, jako ochranný prostředek proti náletovým virům a krvežíznivým úpírům.

   Smazat
 4. Uz zase? To zas bude mrtvych.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
 5. Doktor Už vidím ty evropské partnery....

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.