Reklama

sobota 14. února 2015

Ukrajinský neofašismus podporovaný z USA a EU

Václav Umlauf
14. 2. 2015 eRepublika

Na dokumentární film o masakru v Oděse se budou další generace Evropanů dívat stejně povinně, jako my se díváme na snímky z Osvětimi. A budou klást stejné otázky, jako my klademe vzhledem k nacismu. 
Dnešní krátké zprávy na e-republice zveřejnily noticku Neofašisté EU, spojte se v boji na Ukrajině!. Vesna Pusić, chorvatská ministryně a poslankyně EU, potvrdila na uvedeném videu, že chorvatští "dobrovolníci" bojují na Ukrajině především v neofašistické bojůvce Azov. Ruský ministr zahraničí komentoval přímo na konferenci v Mnichově dosti úděsný projev Oleha Ljaška, který je oním neofašistou nového typu. Viz naše tematické číslo o Ukrajině (zde) a článek Konec pučistů v Kyjevě I. aneb Vláda janičářů.

Řekněme, že je to neofašismus přímo "Made in EU" nebo "Made in USA". Zvlášť od té doby, co i BBC po roce konečně přiznala, kdo na Majdanu střílel jako první. Mohla to udělat jako my už před půl rokem i s dokumentací, a měli by pokoj (Na Majdanu stříleli zločinci a zabíjeli demonstranty zezadu). Ale BBC se chová při lhaní jako zaoceánský tanker. Tento korporátní moloch se musí otáčet pomalu, aby i drobná havěť jako Britské listy dostala nezbytný čas na mediální adaptaci. Například ohledně vlastních manipulací v Sýrii zatím BBC svou pozici nezměnila (Otazníky kolem reportáže BBC v Sýrii). A nyní k faktům. Podívejte se na první video ze 30. let, kdy byl nacismus jen pro ty nejlepší z rasově nejlepších.

To po Osvětimi již není v módě. Na dnešní Ukrajině nacionalistů pod vedením nových vůdců jako Ljaško přišli na nový, a přitom hodně starý způsob, jak mladé indoktrinovat. Od toho přece máme mládežnické tábory financované z USA a EU, abychom mladé vychovávali k idealismu.

Ty mladé a hezké dívky jsou ještě příliš slabé na to, aby někomu rozbily hlavu klackem. Ale jejich mužské protějšky už leccos svedou. A po pokračujícím výcviku a pětimiliardové podpoře této "demokracie" od USA a EU přijde Majdan. Článek o této podpoře jsme v Česku zveřejnili jako první (USA investovaly do "demokratizace" Ukrajiny 5 miliard dolarů). A pak přišla Oděsa, kde mladí neonacisté předvedli světu, jak se dělá už nikoliv tzv. "demokratická revoluce" na přání EU a USA, ale skutečný pogrom. Takto vypadalo upalování lidí zaživa 2.5.2014.
Posledně uvedený dokumentární film už má málem celovečerní charakter a další generace Evropanů se na něj jistě (tedy doufejme v to) budou dívat stejně povinně, jako my se díváme na snímky z Osvětimi. A budou klást stejné otázky jako my vzhledem k nacismu. K čemu byly tzv. "demokratické vlády" v Evropě? Jak mohly dopustit takové barbarství? Jak to, že se na něm dokonce finančně a politicky podílely? A proč byla tehdejší média tak hloupá a zmanipulovaná, že nic neřekla? A když byli novináři hloupí, zbabělí a uplacení, tak proč se aspoň slušní občané nechovali slušně? A my k tomu za e-republiku podotkneme nadpisem našeho článku vydaného den po masakru: Po masakru v Oděse již není cesty zpět. A pokračovali jsme nezbytnou bilancí typu Kdo selhal při vraždění na Ukrajině. A pro širší odpověď se podívejte na celý balík úvah a analýz skrytý pod heslem "korporátní fašismus".

- - - 


Související články:
České podniky a Soros se chystají dobývat Ukrajinu
Ukrajina má ministerstvo pravdy a havárii jaderného reaktoru
O co jde na Ukrajině, mimo jiné
Ukrajina začala fabrikovat oficiální historii Majdanu
Ukrajina se zbavuje nepohodlných svědků státního převratu
Na Elysejský palác zaútočil špionážní virus
Referendum o nezávislosti Benátska dopadlo stejně jednoznačně jako na Krymu
Dobrá rada budoucím masovým vrahům: Učte se od Ukrajiny
Kdo střílel na Majdanu?
První demise ve francouzské vládě

9 komentářů :

 1. Tuhla fasistickou verbež podporuji Ussaci a Eu?K zbliti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel tuhle fašistickou verbež podporují také všichni ti naši "neználkové" ať je to prakticky každý člen TOP 09 = fašisty/americké sionisty podporující partaj, ODS si s nimi nezadá! No a lidovce, které jsem poprvé ( a naposledy!!!!) volil a náš pan "měkýš" Sobotka, který umí jen "markýrovat" svůj politický profil, protože kromě tzv. politiky by mu někdo jiný mohl těžko dělat zaměstnavatele. ZB PS Vím o čem mluvím, protože, když mám uchazeče o práci na pohovoru, tak mě zajímá jejich "integrita", no a u p. Sobotky se najít prostě nedá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Škoda. Byli chvíle, kdy jsem mu věřil.

   Vymazat
 2. Zásluhou pisatelů jako je Václav Umlauf, nebo pan Kašuka, to, co se pouze domýšlím a napomínám sám sebe"neblbni, nepřeháněj", se pro mne stává skutečností. Mám z toho úzkost a pocit bezmocnosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Můj milovaný děda prožil celou 2. světovou válku v koncentračním táboře Terezín, co by pracovník Červeného kříže, v knize Terezín, kterou mám doma uschovanou se o něm píše, jako o "muži v montérkách". Za "zásluhy" dostal od pražského primátora jako 1. adoptované dítě po 2. světové válce do péče mojí mámu, která prožila za války 3 roky v sirotčinci a když poslouchám české (nejen) politiky, jak bagatelizují tragédii, která se na Ukrajině více než1 rok děje, tak je mi z nich na zvracení! Fašismus a neonacismus, to je to to, co tam tzv. americká demokracie vytváří, stejně jako to bylo za 1. světové i za 2. světové války. Copak se lidé, z nichž se stali tzv. politici stali jen tím samotným aktem "všehoschopnými" ? Copak ztratili a nebo nikdy neměli svědomí, jen proto, aby si "nahrabali" peníze ? Co je to za lidi, kteří se tváří, že nám vládnou? Mimochodem, co je to za lidi, kteří, co by rádoby "novináři" jsou ochotní za mrzký peníz od svých amerických/sionistických chlebodárců LHÁT ? Copak se nedovedete (vy tzv. novináři) živit, aniž by jste museli dělat ze sebe prodejné děv.. ? ) Přeji všem příjemný večer. ZB

  OdpovědětVymazat
 4. Tuto fašistickou verbež podporuje i česká vláda, jak dodávkami materiálu, oficiálně jen uniformy, neoficiálně asi i povolením vývozu zbraní soukromým firmám. A v čele podporovatelů ukrajinských fašounů je předseda zahr. výboru parlamentu Schwarzenberg, ale i řada dalších.
  Kdo mlčí, souhlasí. A národ mlčí, i když brblá. To ale nic nezmění!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda!!! Mlčíme a nadáváme a na to ty Kurv., hřeší! Když jsem byl na "demonstraci" před ruskou ambasádou, tak kolik se nás sešlo? Máme se jak "prasata v žitě" proto mlčíme a vůbec nás nezajímá, co se děje kolem ! Vidím to lna lidech kolem sebe. Nikdo neřeší, že na východní Ukrajině umírá spousta lidí, a já se ptám - proč ???
   Tváříme se, že se nás to netýká, ale je to pravda ?????

   Vymazat
 5. Můj milovaný děda prožil celou 2. světovou válku v koncentračním táboře Terezín, co by pracovník Červeného kříže, v knize Terezín, kterou mám doma uschovanou se o něm píše, jako o "muži v montérkách". Za "zásluhy" dostal od pražského primátora jako 1. adoptované dítě po 2. světové válce do péče mojí mámu, která prožila za války 3 roky v sirotčinci a když poslouchám české (nejen) politiky, jak bagatelizují tragédii, která se na Ukrajině více než1 rok děje, tak je mi z nich na zvracení! Fašismus a neonacismus, to je to to, co tam tzv. americká demokracie vytváří, stejně jako to bylo za 1. světové i za 2. světové války. Copak se lidé, z nichž se stali tzv. politici stali jen tím samotným aktem "všehoschopnými" ? Copak ztratili a nebo nikdy neměli svědomí, jen proto, aby si "nahrabali" peníze ? Co je to za lidi, kteří se tváří, že nám vládnou? Mimochodem, co je to za lidi, kteří, co by rádoby "novináři" jsou ochotní za mrzký peníz od svých amerických/sionistických chlebodárců LHÁT ? Copak se nedovedete (vy tzv. novináři) živit, aniž by jste museli dělat ze sebe prodejné děv.. ? ) Přeji všem příjemný večer. ZB

  OdpovědětVymazat
 6. No, mají to promyšlené, je to víc než k blítí......hlavně mnohým k neuvěření.
  Vyjadřovat se k politikům a presstitutkám nemá cenu, všichni to víme.

  Veřejnoprávní media uspávají národ, který jim z poloviny věří. Je to pohodlné (na pohodlí jsme si příliš zvykli a oni to vědí a spoléhají na to).
  To je samozřejmě trestuhodné, od toho tu ČT není.

  Většina lidí všechny tyto události na Ukrajině vytěsňuje a od sebe odhání. Většina má i tak dost starostí, je na antidepresivech, má starost o vlastní přežití i bez Ukrajiny.

  A to je vše účel !
  -Vystavit lidi boji o přežití - sebrat jim práci a ponižovat je na úřadech práce.....
  -Zkomplikovat život tak, aby už neměli čas myslet
  -Oblbovat propagandou
  -Denně podat patřičnou dávku zastrašovávání ISIL, vraždy, bezpráví, ptačí chřipka, ebola, rakovina ...
  atd.... každý víme.
  No, ti zlí bolševici nutno přiznat byli břídilové, s propagandou už i
  Goebbels.
  Jenže máme internet - zatím !!! Je každého osobní odpovědnost za vlastní rodinu ZAJÍMAT SE, HLEDAT, udělat si čas, jde už opravdu o život !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, jsme v prdeli, ale je stále ještě za minutu 12 !

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.