Reklama

úterý 17. února 2015

Ukři se v kotli u Děbalceva začínají vzdávat

17. 2. 2015      zdroj a zdroj
Ukrajinští bojovníci speciálních jednotek byli zajati domobranci už v době příměří. Dva z nich potřebovali lékařskou pomoc a okamžitě byli odesláni do nemocnice. Celkem složilo zbraně 9 osob. Bojovat bez munice a na hladové dietě bylo těžší, než se to zdá jejich velitelům v Kyjevě.


U Děbalceva je obklíčeno asi šest tisíc ukrajinských vojáků. Jsou zcela demoralizovaní, dochází jim munice a potraviny. Ti, kteří si už začali uvědomovat svou kalamitní situaci, se začali vzdávat. Na rozdíl od kyjevské vlády nemají pochybnosti o tom, že kotel skutečně existuje.

O tom, jak v Kyjevě tvrdošíjně popírají existenci Děbalcevského kotle, jim řekl Alexander Zacharčenko.

"Řeknu vám jednu pravdu: v Minsku, když jsem řekl, že máte v Děbalcevě kotel, mě prostřednictvím jednoho z poslů Porošenko řekl, že nemáme kotel. A každý, kdo tam sedí, jako obvykle bojuje a jako obvykle se brání. Říkám vám, když se vzdáte, budete žít. Váš prezident vás zradil, jste pro něj nikdo," řekl.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Podle večerních zpráv na ruském 1. kanálu se začínají vzdávat ve větším množství. Všechny děbalcevské administrativní budovy má obsazeny domobrana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky za zprávy, pani Grulichová.

   Smazat
  2. Michal Masopust17. února 2015 22:35

   Ale ti ukropští hrdlořezové podle www.pravda.ru a www.novorus.info sprostě a zákeřně výstřely do hlavy povraždili většinu obyvatelstva v Děbalcevu, takže armáda Novoruska už nemá koho zachraňovat a vyvážet do bezpečí?! Ti co tento zločinný masakr nařídili a vykonávali, je-li ještě nějaká spravedlnost na tomto světě nesmí uniknoutř a musí je stihnout zasloužený trest, v tomto případě jedině možný trest, TREST SMRTI!!!!

   Smazat
 2. a teď je hnat až do Kyjeva a tam vyčistit tu parlamentní žumpu od fašizmu !!!

  OdpovědětSmazat
 3. Mám vážný obavy ,že ti američti zmetci to jen tak nenechají měli připravený jiny program ,.,zatáhnutí Ruska do konfliktu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co české rudohnědé kurvy? Jaký mají připravený program? Zrovna ty by jsi o něm mohl něco vědět.

   Smazat
  2. :))))))) Český pravicující lokaj vzteky prská. To mám radost! :)))))

   Smazat
  3. podle výrazu "pravicující" je vidět že jsi sem přilezl z vedlejšího zvedavec.org. Měl by jsi být věrný senátorovi Stworovi a poslat mu nějaký ten příspěveček.
   Jo a máš tam málo smajlíků.

   Smazat
 4. Doufam, ze ti americti zmetci vycisti rusko od komunistickych hovad.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by Putinovi hodně pomohli, ale to je asi jen vaše zbožné přání.

   Smazat
  2. Sedláku, ty to prostě nemůžeš rozchodit takové zprávy a proto tu zvacíš ty tvoje zvratky pořád dokola a jsi jen pro smích.

   Smazat
  3. Palmere, ty ještě nespíš? V Bohnicích je přece už dávno večerka?! Asi ti dali k večeři malou dávku sedativ, řekni si sestře o nášup, ano?!

   Smazat
  4. Palmere ty kundí pysku mazej na novinky. Tam máš rodinu!

   Smazat
 5. hrabě Kocharowski17. února 2015 23:01

  Tak to má být, tak je to správně, fašisti na kolenách prosí o miílost své přemožitele, chrabré ruské vojáky, "nadlidi" se plazí ve sněhu a žebrají o svůj krysí fašistický živůtek, fašista je velký hrdina, když bojuje proti dětem, ženám a starým lidem. Doufám, že se těm krysám dostane spravedlivého trestu.

  OdpovědětSmazat
 6. doufám, že je jen tak snadno nepustí, ale alespoň vyšetří, co se v Děbalcevu opravdu dělo s civilisty a vrahouny pošlou tam, kam patří, i když ti hlavní mají sídlo v Kyjevě a ještě dál. met

  OdpovědětSmazat
 7. Domobrana by měla zajaté řadové ukry podržet na dobu, do kdy bude ta zločinná operace (ATO) ukončena řádnými dohodami garantovanými mocnostmi. Jednak by jim takto mohla zachánit životy, jednak uspíšit konec té války.
  Pokud je však pouštějí zpět do náruče kyjevských vládních darebáků, tak ti je po krátké době vrátí zpět. O takovou poctu ovšem mnoho z nich nestojí ani náhodou. Zajetí je proto jedinou cestou, jak se vyhnout zabíjení. Vždyť pokus o dezerci se pro ukry rovná trestu smrti.
  Za krátko si místo demokracie zformovali si vskutku krutou vlast. Jo jo, nacisti se s nikým nepářou ...
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
 8. Lidičky to je svinstvo! Správný velitel pokud jsou vojáci v obklíčení a je situace beznadějná má je nechat vzdát se a tím zachránit jejich životy. Kyjev je prostě obětuje pro svou vojenskou neschopnost a to je zločin! Potvrzuje se že takto mohou jednat jen fašisti!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.