Reklama

sobota 14. února 2015

V Doněcku došlo poblíž Zacharčenkovy rezidence k výbuchu

14. 2. 2015  ruvr.ru
Okolím rezidence hlavy DLR Alexandra Zacharčenko otřásl výbuch. K explozi došlo přibližně 100 metrů od novinářů, kteří očekávali zahájení tiskové konference.
Zprávu odvysílal dopisovatel agentury RIA Novosti přímo z místa události.
Při výbuchu dva lidé zemřeli a další čtyři byli zraněni, hlásí dopisovatel.
„Doslova před dvěma hodinami se u mne nacházeli poslanci německého spolkového sněmu. Jezdili jsme po městě a doslova sto metrů od nás vybuchla mina“, oznámil agentuře RIA Novosti Zacharčenko.

4 komentáře :

 1. Je zázrak , že tento člověk ještě žije . CIA dělá všechno možné pro to , aby ho zlikvidovala . Zlikvidováni by ale měli být všichni ti co tyto hrůzy na Ukrajině způsobili , v lepším případě by měli už dávno být souzeni
  v Haagu . Nevěřím ale , že k tomu někdy vůbec dojde .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s vámi ,jenom musím podotknout ,že v Haagu netrestají žádné zločince.Ten tzv.soud byl ustaven zločineckou alianci k trestání a likvidaci vlastenců,kteří se režimu USA postaví.

   Smazat
  2. hrabě Kocharowski14. února 2015 23:03

   100% souhlas, přesně tak to je! Jen blázen to nevidí.

   Smazat
 2. Dalo se to čekat. Cílem Západu pro Minské dohody bylo pouze oklamání veřejnosti. Jizda na válečné vlně s cílem zatáhnout RF do války, kterou měli připravenu od samého počátku jednání se ukazuje už 4 hodiny před plánovaným začátkem příměří. Viz dnešní připravená prohlášení US administrativy a Porošenka. A ČT24 ve večerních "Událostech" informuje jako vždy. Karas z doněckého krytu "separatistů": "Jsme pod těžkou palbou" a moderátorka ČT na "Kavkách": "Separatisté útočí na všech frontách". Ano je to tak, že pro tyto mediální "hvězdy" není rozdíl mezi lží a reálným stavem věcí. Co musí říci, to prostě řeknou, jinak jim to editor (rozuměj cenzor) stejně vypípne že!?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.