Reklama

pátek 20. února 2015

Video jako důkaz další manipulace v podání České televize!

19. 2. 2015      AC24 
Česká televize vysílá jednou rozhovor s vojákem Ukrajiny a podruhé s tím stejným vojákem, ale nyní je označen jako povstalec.
Co si o takovém zpravodajství myslíte?
Prosíme o maximální sdílení, jelikož toto už opravdu nejde, aby Česká televize takto manipulovala s diváky.21 komentářů :

 1. Doktor No comment

  OdpovědětSmazat
 2. Je to zvrácené a šílené k tomu snad není ani slov. V dnešní době, kdy se každý strachuje o pracovní místo si dovolí ČT dělat zmetky. V jiných profesích, by za to letěl a ani by nestačil počítat schody.

  OdpovědětSmazat
 3. http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/113724-plasticke-operace-alkoholismus-nasili-putin-tak-jak-ho-neznate/

  Jelikoz toto o Putinovi vysilala nemecka verejnopravni ZDF a po tolika letech, musi si nyni Merkelova a spol skutecne pripadat max ponizena.
  Faktem je, ze dostat v politice opravdove k.o. na tak vysoke urovni.....
  Ale utopil ji v tom hlavne Porosenko.
  S tim ze zadny kotel neexistuje.

  A nezapominejme, ze Kyjev dostava veskere zpravodajske info z USA.
  Presto takova rana.
  Je to i velika porazka USA.
  I vojenska.
  Oni museli pracovat s toutez teorii vyvoje jako Porosenko.
  Ze to proste udrzi.
  Ze tam maji silu.
  A musela tam byt.
  Protoze ted mluvi tak, jakoby uz ani armadu nemeli.

  OdpovědětSmazat
 4. jim je úplně jedno o čem mluví, dbají jenom na to, že musí pěkně vypadat, nekoktat, stát kde mají a poslouchat režiséra. Je to fakt odporné, téměř mě odnaučili se na ČT24 dívat. Jak málo informací jim stačí a jak je neustále omílají do kola, to musí být na palici. I když za ty prachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkus Láďu Hrušku

   Smazat
  2. Dívat se na ČT a zvláště ČT24 je pro myslícího člověka sebetýrání.S tím se nedá zatím nic dělat, snad jen neplatit. Kdyby byli Češi schopni bojkotu a solidarity.Kdyby.

   Smazat
 5. U chrchlofašistů nic nepřekvapí.

  OdpovědětSmazat
 6. Když jedna "mluvící hlava", ženská hlava, ve zpravodajství sdělila, že jedním z největších "výrobců" ropy, je Rusko (ropa se asi těží), kat jsem řekl dost ! Zpravodajství v TV nesleduji. Bohužel, poplatky platím, jinak si na mě tvrdě došlápnou.

  OdpovědětSmazat
 7. Od té doby, co zprávy a komentáře na ČT nesleduji, jsem psychicky celkem v pohodě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to jsem udělal i já.Máte naprostou pravdu. Doporučuji všem.Pro ty jejich lži se člověk jenom nervoval. Jo a TV novu jsem k tomu přidal.

   Smazat
 8. Nevím, co se Vám tady nelíbí a co Vás pohoršuje. Redaktor v prvním videu přece uvádí, že "situace se tam MĚNÍ takřka z minuty na minutu". Tak proč by se během 5 hodin nemohl ukrajinský voják změnit na povstalce z Debalceva. Pro mě osobně je to zcela logické vysvětlení a nadále věřím naší pravdomluvné, demokratické, nezávislé a objektivní ČT. A Vy poslouchejte pořádně čtený text, ten to vždy dostatečně vysvětlí.Jen tak mezi námi chlapy(dámy prominou), že ta Marcelka je pěkná ženská ?! František (Doufám, že jste poznali ironii)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak něco přidám k ironii.
   Dopoledne střílejí na Donbas,přestěhují se pojedí v Donbase a po poledni střílejí zpět.

   Smazat
 9. Podle ČT se charakter reportáže nezměnil :-)
  https://www.facebook.com/ceskatelevize?v=wall

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odkaz. Mám takový pocit, že (ne)naše ČT se drží starého osvědčeného pravidla " Co neuděláme, to okecáme ".
   Ale jen to posílilo můj názor, že : Pravda začíná tam, kde končí signál ČT. František

   Smazat
 10. I kdyby byla Marcelka ošklivá jako noc, ale informovali všichni srozumitelně, pravdivě a věcně, a o tom, co není ověřené a doložené raději drželi zobák a hlavně nespekulovali a byli nestranní což mají mediální veřejní pracovníci přímo nařízeno, bylo by možno se na publicistiku a zpravodajství dívat. Mým rodičům lékař přímo zakázal sledovat zpravodajství, nebo číst na internetu diskuze k on-line publicistice, pokud si chtějí zachovat duševní zdraví a nepropadat depresím. Že má toto svinstvo obrovský vliv na psychiku lidí, proto se mediím říká zbraně hromadného ničení -ví například i Dr.David jistě velice dobře.

  OdpovědětSmazat
 11. opravdu to může být stejný voják, co na tom, je přece známé, že vojáci ukrajinské armády často dezertují a potom se zapojují do bojů na opačné straně a střílí po svých bývalých kamarádech. Česká televize pouze měla to štěstí (určitě to nebyl úmysl), že jeden den vojáka natočila v kyjevských zákopech a jako na potvoru voják přeběhne a napodruhé poskytne rozhovor už jako separatista, náhody se dějí......

  OdpovědětSmazat
 12. Tak ano ČT se omluvila a prohlásila, že je to nedopatření,ale tomu můžeopravdu uvěřit jen ovce. Ten rozhovor s vojákem Uk armády trval několik vteřin a bylo zřejmé, že mluví o střelbě UK armády! ČT jej zkrátila na tři sekundy a zněj vyplynulo, že střílí opolčenci. Kdyby ČT ten záznam trvající opravdu pár sekund z důvodu zfalšování nezkrátila , byl by chybný titulek opravdu jen náhodný, takto to byl záměr.

  OdpovědětSmazat
 13. ČT se učilo u demokratického Obamy a ještě demokratičtějšího Porošenka. Chytají se do vlastních lží. Nejdříve tvrdí, že ukrotakyarmáda má cestu do Debalceva pod kontrolou a vzápětí řeknou, že Opolčenci tam nechtěli pustit misi OBSE. Tak co mají pod kontrolou? - PRD. A možná ani ten ne.

  OdpovědětSmazat
 14. Česká televize lže až se komentátorům od huby poroší.
  Zejména když citují čokoládového krále (pardon, barona) Porošila.
  Lituji spíš ty, kdo to sledují a pomalu (někdy i rychle) z toho blbnou...

  OdpovědětSmazat
 15. https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY&feature=player_detailpage

  OdpovědětSmazat
 16. Z tohoto komického videa začínám mít pocit, že někdo v ČTV, komu zdravý rozum a čest nedovolí podílet se na těch kecech a lžích, vyrobí takovéto video a tím vlastně "mezi televizními řádky " dá lidem vědět, jak je to doopravdy. Pokud je to tak, pak mu gratuluju. Jinak by to byla ukázka profesionální ledabylosti a šmejdu. A jak jsem viděl rozhovor Davida Borka s Schwarzenebregen-Bilderbergem v Událostech, komentářích, určitě tam čestní profíci jsou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.