Reklama

sobota 14. února 2015

Zacharčenko: právo DLR žít samostatně neporušuje řešení z Minsku

14. 2. 2015  ruvr.ru
„Pokud nebudou splněny naše požadavky politické nezávislosti… Máme právo žít samostatně. Procesy, ke kterým u nás dochází, k Ukrajině nemají žádný vztah. A jak to vidí Ukrajina, to je její věc“, řekl Zacharčenko novinářům.
Domobranci samozvané Doněcké lidové republiky zastaví palbu všude, kromě vnitřních oblastí DLR. Pokusům ukrajinských vojáků dostat se z debalcevského kotle bude zabráněno, prohlásil před novináři hlava DLR Alexander Zacharčenko.
„O Debalcevu není v dohodách jediná zmínka. Znamená to, že Ukrajina v tomto deblacevském kotli jednoduše zradila 5000 lidí“, poznamenal.

25 komentářů :

 1. súhlas a spôn budeme vedieť kto tam bol!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No kto KOKTI SKURVENÝ FAŠISTICKÝ Z SSA.
   Tak nejak to pořád píšeš, ne? Frustráte.

   Smazat
  2. Ti hlavní už vzali kramle převlečeni za civilisty. Zkurvenci.

   Smazat
 2. jaký samozvaný -- DLR a LLR JSOU NOVÉ REPUBLIKY z vůle LIDU a jsou neustále napadány ukrajinskými fašisty a jsou neustále překračovány jejich hranice a stanný právo si může pornošenko vyhlašovat tak leda ve svoji Kyjevské fašounské žumpě !!!!!!!!!!!!! V.Pleticha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem taky včera vyhlásil z vlastní vůle republiku. A nikdo to ale nechce respektovat. Jen čekám kdy přijedou fašističtí policajti.

   Smazat
  2. Kolik lidí tě volilo ?

   Smazat
  3. Celá rodina. dostal jsem 100% hlasů. Je to málo?

   Smazat
  4. hrabě Kocharowski14. února 2015 22:53

   rodinka dementů

   Smazat
 3. Zacharčenko je borec a v právu, když neuznává pdeudodohody z Minsku, ale Pravý sektor, ti zrádcovský fašisti, na to nemají právo, když taky chtějí dál bojovat Tomu se eufemicky říká dvojí metr; geniální a upřímný Miloš Jitrnice by to nazval zkurvená ruská propaganda; tedy spíš zkurvená ukrajinská propaganda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč mluvíš za Zemana, nejsi na palici, on také nemluví za tebe, tohle nemám rád,pomlouvat druhého

   Smazat
  2. a co tady celou dobu děláš? Chválíš ostatní za jiné názory?

   Smazat
 4. Vypadá to tak , že v Minsku to bylo jen divadýlko , zkrátka fraška na druhou a všechno pojede dál Za Ukrajinu nikdo k tomu kompetentní nic nepodepsal . Uvidíme zítra !

  OdpovědětSmazat
 5. UA bude chtít zajatce z Debalceva a až je dostane, zak opět začne válčit

  OdpovědětSmazat
 6. a proč ho nazýváš jitrnicí, schází ti elementární slušnost

  OdpovědětSmazat
 7. Jemu schází elementární slušnost kromě mnoha dalších elementárních vlastností. klídek, ještě pořád v téhle zemi máme svobodu slova, i když mi je jasný, že vám to po chuti není. ještě pořád se tu novináři nevraždí a odpůrci prezidenta se nezavírají do pracovních táborů.

  OdpovědětSmazat
 8. zato pochcanej kchárl rakouská ostuda česka ten je asi IN je to kokot i s kalousem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cítím rozdíl mezi rakouským škůdcem a člověkem, který chce povznést Česko státnost.

   Smazat
 9. v ulici Politických vězňů 9 (si komouši nemohli zvolit lepší adresu) je právě teď krásná výstava. všem zdejším putinořiťolezcům doporučuji, jelikož to vypadá, že o mnoho víc spřátelených zemí nemáte. ale bacha, tam se musí makat. a huba držet na zámek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klasik řekl:Nevadí mi,ze vul je vul,vadí mi o když si o sobě myslí,ze je lev!Fuck od Onana z banana!

   Smazat
 10. Poslední dohoda y Minsku je příliš obecně pojatá. Osobně se nedivím Zacharčenkovi, že už nechce být po třetí za idiota.Už dvakrát přistoupili na příměří, když byli na postupu, a pokaždé na to doplatili, když se UA vzpamatovala a doplnila stavy. A k tomu anonymovi z 17.48. Zacharčenko je borec, a povstalci brání svou zem, neútočí na cizí!!! území. Na rozdíl od Pravého sektoru a zahraničních žoldáků, kteří jsou na trestné výpravě proti vzpurné gubernii. To je sakra rozdíl, který by svobodomyslný demokrat měl chápat. Pokud ne , není to demokrat ale fašoun. A basta. J.B.

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímavá diskuze,zvláště dementní názory anonymních provokatérů.Zajímalo by mě,jestli se demence odráží i ve výrazu jejich tváří,když dokáží vypotit taková moudra...

  OdpovědětSmazat
 12. Donecká republika i Luhanská republika boli vojensky napadnuté Ukrajinskou armádou a po ubránení sa teraz musia oslobodiť od fašistických okupantov celé svoje územia .
  Takto sa vec treba pozerať . To nie sú žiadni teroristi ani separatisti, v referende vyhlásili svoju samostatnosť a je to armáda týchto dvoch republík ,ktorá neroví nič len oslobodzuje svoje územie.
  Ukrajinský okupanti tam nemajú čo robiť.

  OdpovědětSmazat
 13. Na novinkách poslední dobou není nic, nad čím by se mohla obstarožní chátra hádat a nadávat si. Žádný sprostý nadávání Zemanovi, žádné válečné zprávy, žádná okázalá filmová poprava nějakého týpka ve slušivým oranžovým oblečku, aby mohla česká internetová chátra řvát a doporučovat proti islámu postupy tak perverzní, že by i otrlý islámec z toho zkolaboval. Tak to všechno přelezlo sem. Bohužel už se tady nepíší názory k obsahu článku, ale nepřebalení páprdové do jednoho odchovaní socializmem se tady hádají jak štamgasti v hospodě poslední kategorie. Diskuze zde už se zvrhly zrovna tak jako jsou zvrhlé jinde, jen díky notorickým diskuzním magorům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak sem nelezou, voni estéte, odkojenej trhem a ratingem. Mají dnes svobodu jít kafrat jinam. Z každýho "mlamodyje" (mladý moderní dynamický jedinec) bude taky jednou páprda, v tom je to spravelivý, vědí?

   Smazat
 14. RIP Zacharčenko :-( Zomrel dnes po zásahu mínometom, je to už oficiálne potvrdené.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.