Reklama

čtvrtek 19. února 2015

Zacharčenko: v průběhu bojů v Děbalcevu zahynuly asi 3 tisíce vojáků

19. 2. 2015   ruvr.ru
Ztráty ukrajinských silových složek u Děbalceva činí asi 3 000 vojáků. Tyto údaje oznámil nejvyšší představitel Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko.
„Ukončili jsme operaci „začistky“ Děbalceva, jejímž cílem je zbavit město nezákonných ozbrojených útvarů. Ukrajinské úřady zatím bohužel neuposlechly hlasu rozumu, aby vojáci složili zbraně. Ztráty ozbrojených sil Ukrajiny v kotli se odhadují na 3 - 3,5 tisíce mrtvých“, řekl
Zacharčenko.

52 komentářů :

 1. A kolik padlo teroristu z lidové republiky soudruh zacharcenko nerikal?
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA označováním každého nepohodlného jedince teroristou docilují relativizování tohoto pojmu. Jednoho dne budou teroristi se běžně pohybovat mezi námi a nepřijde nám to nijak zvláštní.

   Smazat
  2. Ještě jim tam na Ukrajině zbývá "začistit" všechny zbývající palmery. Od Užhorodu k Děbalcevu.

   Smazat
  3. Terorista to je dnes už hodně široký pojem.
   Troufl bych si říct, tak jak dnes tento pojem fašistické vlády používají, je dnes většina teroristů slušných lidí. Samozřejmě příliš slušných.

   Smazat
  4. Exnáčelník štábu gen. Šedivý řekl v ČT24, že ukraj. velení
   mělo raději čestně kapitulovat a předejít tak nesmyslným ztrátám ve ztracené situaci.

   Smazat
  5. 1411 alias Palmer,používej přezdívku K.H.Frank,tomu dost dobrýmu bubeníkovi dobrou vizitku neděláš !

   Smazat
  6. Věřte, že terorista je už dnes každý, kdo má odlišný názor, než je ten usácký.

   Smazat
  7. V první řadě jsou teroristy všichni antifašisté. Ty by Palmer s Jaceňukem zlikvidovali okamžitě.

   Smazat
  8. Říkal, ale tebe chlapče asi nepovažuje za soudruha. A když jen tak na půl oka stihnu postřehnout tvé příspěvky, abych si nezahnojil spojivky, tak se mu ani nedivím.

   Smazat
 2. A ty to nevíš, fašoune Palmere?Ty přece víš všechno.

  OdpovědětSmazat
 3. Bohužel také hodně, podle svodek z kosy tak přibližně 200 - 500 teroristů.
  Budiž jim země lehká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si také,že to bylo na kose,že Porošenko věděl,už před jednáním v Minsku,že v Debalcevu se schyluje k porážce ATO.Proč nedal zákaz bojů hned po dohodách,opuštění Debalceva,mohl tím zachránit velké množství vojáků,civilistů,ale i materiálních škod.

   Smazat
 4. Okamžite by bol popravený Janušenkon, takto iba oddialil svoj pohreb o nejaký ten týždeň.

  OdpovědětSmazat
 5. No, a Novinky nám dneska chtěly namluvit že to bylo jen pár desítek padlých vojáků..
  Trošičku rozdíl desítky a 3 tisíce že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě fascunuje jak si vy komunističtí pičusi neustále vymýšlíte, napadáte jiná média a vytváříte vlastní lživou virtuální bublinu ve které vegetujete.

   "Armádní velení ve středu oznámilo, že v posledních dnech bylo v Debalcevu zabito 22 vojáků a více než 150 jich bylo zraněno. Ve čtvrtek dodalo, že 82 vojáků je nezvěstných.

   Skutečné počty zabitých budou zřejmě několikanásobně vyšší. Známy mohou být až za nějaký čas, povstalci do města nepouštějí ani pozorovatele z OBSE, i když ve čtvrtek oznámili, že už jim jsou schopni zaručit bezpečnost."

   Smazat
  2. Nevím, proč tedy lidem neustále nadáváte. My tu nevedeme žádnou propagandu, přinášíme jen zprávy, které korporátky a ČT nepřinášejí ba co je horší - cenzurují. Ukazuje se, že prameny z kterých čerpáme, jsou lépe informované, než ČTK a spol. a méně lžou než oficiální Kyjev. Takže příště prosím bez nadávek.

   Smazat
  3. Hromadné hroby se stovkami mrtvol opolčenců s vyjmutými orgány, nejmodernější americké vrtulníky ve výzboji Ukrů, tanky místo do Nigérie směřující na Ukrajiny, rubl krytý zlatem "dvouhlavý orel" který měl začít platit od nového roku a zdecimovat dolar, 2200 vojáků NATO v Debalceve...

   To je jen nepatrný výčet z vašich propagandistických bulšitů, které ve většině případů hraničí se zdravým rozumem. Vše motivováno nenávistí k západu a specialně k USA, do kterých si projektujete všechny vaše mindráky. No ale když si to obecenstvo žádá...

   Smazat
  4. Anonym, Ty jsi fakt ubohý člověk když hned někomu musíš nadávat za jeho názor, navíc který je opravdu někde uveden.
   A navíc lepší bejt komunistickej pí*** jak píšete vy než fašoun z Kyjeva

   Smazat
  5. 17:21

   Ten "názor" nebyl nikde uveden. Dal jsem do uvozovek přesnou citaci co tam bylo. Chápš nebo to potřebuješ namalovat?
   Vy si prostě všichni vymýšlíte, lžete, překrucujete si realitu tak aby se vám líbila. Sami si vymýšlíte falešné záminky k očerňování EU, USA, demokracie atd., každého kdo vám ty blbosti omlátí o hlavupřesně podle kremelské propagandy nazýváte "fašouny". Blbečci jedni ubozí.

   Smazat
  6. 18:11

   Tleskám ti za tvojí povýšenost, měl by si být na sebe hrdý, nadávat umí každej ale to by ti nedalo abys někomu nedal nějaký hanlivý titul viď?
   A navíc si myslím že k očerňování USA není třeba něco vymejšlet, stačí se podívat do minulosti.. ale tu ty asi neznáš viď?
   USA největší štváč na světě a ještě se jich budeš zastávat styď se..

   Smazat
 6. Porošenko si pootevřel zadní vrátrka ,rodinu odpakoval do bezpečí a bude je brzy následovat , aby nedopadl jako Mussolini . Pokud mu to ovšem Jac a Turčinov dovolí .

  OdpovědětSmazat
 7. Generál Šedivý:
  :Ale velení neprovedlo žádný krok, kterým by buď pomohli obklíčeným vojskům, aby se dostala z obklíčení, nebo jim řekli, aby složili zbraně, jak chtěli povstalci, a tak zabránili následným ztrátám na životech. Jednoduše mělo dojít k zásadnímu rozhodnutí: buď bojovat s předstihem a vytvořit podmínky, jak uvnitř vojska, tak zvnějšku, aby zabránili uzavření prostoru a mohli vyvést vojáky z obklíčeného území, nebo zkrátka říci, tady jsme prohráli a musíme udělat všechno pro to, abychom zachránili co nejvíc lidských životů. A to se nestalo."

  OdpovědětSmazat
 8. A čo je to také pojem ztráty - mrtví + zranění + zajatí? 22 mrtvých to asi nebude, asi ani těch 90, ale 3000 to je trochu moc, ne? A co ty dosavadní údaje o kotli naplněného cca 8000 ukrů? Je jasné, že to není o matematice, ale ta čísla jsou tedy značně rozdílná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opolčenci dnes uvedli, že je v kotli stále obklíčeno přes 3000 ukrů. Takže ta čísla asi klapnou.

   Smazat
 9. tak jsem se přečetl včerejší svodku a Basurin tu skutečně mluví o 3000 padlých Ukrajinců, ale za celý předchozí měsíc!! Za včerejšek je to "jen" 94 zabitých.

  OdpovědětSmazat
 10. To jsme to pochodovaly s mjr. Šedivím v Týně nad Vltavou . A s Ruskými vojáky hráli fodbal v tělocvični .

  OdpovědětSmazat
 11. Až tak rozdílná mi nepřipadají.Těch osm tisíc ukrů byl jen odhad. Zhruba dva a půl tisíce se jich dostalo ven, k tomu je potřeba přičíst padlé a zajaté. Poměrně dost jich ještě je v obklíčení a bojují. Když se to sečte, tak to zhruba odpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No hlavně jsem zvědavý na těch Ransdorfových 2200 vojáků a speciálních sil NATO které tam podle jeho zaručených informačních kanálů přímo z místa měli být. Nějak se furt nechtějí objevit. Doufám, že ty bludy tomu kokotovi příště v ČT omlátí o palici.

   Smazat
  2. nápadná akce se udála před týdnem, kdy ukrouši vyvezli autobusy z obklíčení údajně válkou ohrožené civilisty (snad 700 osob), dám za to krk, že vyváželi cizáky, protože na nějaké domorodce nebrali nikdy ohled, tak proč by tentokrát ano

   Smazat
  3. To si teda svýho krku moc nevážíš.

   Smazat
  4. domobrana udělala chybu, pokud nekontrolovala doklady a zároveň s každým odjíždějícím autobusem z debalcevského kotle neprohodila pár slov, ačkoliv toto by asi bylo zbytečné, protože západ tam nasadil rusky a ukrajinsky mluvící hnědou verbež ze světa (hlavně Kanady)

   Smazat
  5. na sněhu a v zákopech tam nechali mnoho mrtvých, aby se o ně domobrana postarala, budou je počítat a pohřbívat až do jara

   Smazat
  6. Jen konspirujte a konstruujte nesmyslné teorie dál, blbečci. Čím hloupější tím lepší.
   Není přece možné, aby tajné zdroje soudruha Ransdorfa byly nespolehlivé :-D

   Smazat
  7. pro nasazené ukrajinské vojáky musely být zcela demoralizující i ty snímky s pohřebními jámy na velkých plochách (mobilní krematoria byla asi použita jenom na mrtvoly s odebranými orgány k zahlazení stop), které nechal Porošenko vykopat ještě před zimou, to jednoho určitě povzbudí bojovat se svými spoluobčany

   Smazat
  8. nejlepší zdroje dobrých informací má říše dobra ze svých dobrých awacsů, dobrých sputniků, dobrých letadel, dobrých dronů i od dobrých průzkumníků v terénu, ale ta je k dobru rozhodně nedá - viz třeba o MH17 sestřeleném spřátelenými ukroouši

   Smazat
  9. Hromadné hroby se stovkami mrtvol opolčenců s vyjmutými orgány, nejmodernější americké vrtulníky ve výzboji Ukrů, tanky místo do Nigérie směřující na Ukrajiny, rubl krytý zlatem "dvouhlavý orel" který měl začít platit od nového roku a zdecimovat dolar, 2200 vojáků NATO v Debalceve...

   To je jen nepatrný výčet z vašich propagandistických bulšitů, které ve většině případů hraničí se zdravým rozumem. Vše motivováno nenávistí k západu a specialně k USA, do kterých si projektujete všechny vaše mindráky. No ale když si to obecenstvo žádá...

   Smazat
 12. Aktuální video (18.2.) o Debalčevu.

  https://www.facebook.com/video.php?v=670299906407851

  Dotaz:

  Chystá se Novárepublika udělat mirror na Facebooku? Věřím, že by to byl zase krůček kupředu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fejsbůk je stránka z fašistických JůEsEj které založil nastrčený mladík s podezřele židovským jménem Zuckerberg a slouží ke špehování celého světa NSA.

   Smazat
  2. FB = další pomocný nástroj vytvořený NSA, pro vytěžování dat pro tajné služby

   Smazat
 13. Za všechno může puč v Kyjevě jen sledujte co se tam dosadilo do vlády za sráče fašisti! Rusko považuje morálně Ukrajinu za svou zem za druhé světové války tam padlo mnoho Ruských a Ukrajinských vojáků a někomu se povedlo proti sobě postavit bratrské národy někdo třetí použil k převratu pravý sektor a je tu očividně podporovaný fašizmus. Nejlepší řešení pro Ukrajinu bude aby vláda podala demisi a odletěla do USA nemuselo by se už bojovat a likvidovat vlastní národ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na Ukrajině prý žije kolem 25 miliónů ukrajinských Rusů, které by chunta ráda co nejrychleji převychovala na na standardní ukrajinské hnědáky, co milují Banderu a zpívají hymnu UPA, ale nějak se jí to vymklo z rukou

   Smazat
  2. Palmer mile rád pomůže. Upa hymnu už umí, sám je hnědý dost. o si víc přát!

   Smazat
 14. Kolega z 16:24 :
  přesně tak to je;bylo to i na cizích serverech jako jistota....oni to totiž úzkostlivě tají...ale mluví i zajmutí vojàci a jsou samozřejmě o tom jednoznačné doklady od obyvatelstva a fotodokumentace...to se jim zapřít nepodaří..
  nebojte se všechno dosud vylezlo najevo na tyhle špinavce.
  Vcera jsem dostala od kamarádky fotky,co tam dělali.oni vraždili nejen lidi ,děti ,starce ,ale i psy a kočky a domàcí zvířata a leckdy je i mučili!!!!
  vubec jsem nemohla spát!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odhaduji, že právě odchod cizinců (jeho přiměřené tolerování, zachování si tváře protivníka) bylo jádrem neveřejné části jednání v Minsku. Všichni byli přiměřeně spokojeni, i když realizace čehosi na papíře je sotva reálná. Děda.

   Smazat
  2. Dědo, tys toho už naodhadoval. Naposled pád dolaru po novém roce do hlubin a jeho nahrazení rublem :-D

   Smazat
 15. hrabě Kocharowski19. února 2015 19:35

  To je jen nepatrný výčet z vašich propagandistických bulšitů, které ve většině případů hraničí se zdravým rozumem. Vše motivováno nenávistí k západu a specialně k USA, do kterých si projektujete všechny vaše mindráky. No ale když si to obecenstvo žádá...
  xxxxxxxx
  Máš to synku nějak popletené, vůbec nejde o nenávist vůči západu a speciálně k SSA, ani o žádné mindráky. Kdyby jsi měl alespoň tolik inteligence. jako má gibon, tak bys mohl pochopit, že lidé mají smysl pro spravedlnost a nenávidí násilí, a to nemluvím o válečných zločinech, genocidě, vraždění bezbranných civilních obyvatel, o používání zakázaných zbraní a munice.. Oni si dokážou, na rozdíl od tebe, osle, představit, že dneska EU a SSA podporují toto vraždění na východní Ukrajině, a zítra se může stejně vraždit i u nás.
  Nedělám si nejmenší iluze o tom, že by tupé howado tvého kalibru bylo schopno toto pochopit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to máš pravdu. Jestli sem ta teroristická novoruská chátra nebo samotní Rusáci vlezou jen na krok tak nepochybuj že se bude vraždit. Kdo jiný by u ná asi tak vraždil ty idiote? Američani nebo Němci? Vyměň si mozek za prasečí a tvoje IQ stoupne o 100%.
   A teď se běž pomodlit k obrázku Putina, rudohnědý oslíku.

   Smazat
  2. hrabě Kocharowski19. února 2015 22:31

   Tupé prase, dělám výjimku, že odpovídám degenerovanému zfašizovanému zmetkovi, hoď si mašli, dobytku, svět si zhluboka oddechne, o jednu fašistickou svini méně.

   Smazat
 16. Putinove hitlerovske zberi nestaci, ze porusila primeri a temer srovnala se zemi Delbacovo. Ted utoci i na Mariupol a dalsi mesta plna nevinnych civilistu.
  Bude potreba zastavit nejen Putlera, ale i ceske nacky kteri ho podporuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už nedokážeš zastavit vůbec nic. Kup si zásoby pemprsek, bude hůř.

   Smazat
 17. 3000 mrtvych ? To musel ten nacek Zacharcenko pocitat i zeny a deti ktere jeho luza zabila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty idiote,kdo tě v....l,že tě nesplách?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.