Reklama

sobota 21. února 2015

Zbývá BoBo

Oldřich Průša
21. 2. 2015
Motto: Nemůžete-li s někým vyjít, vyběhněte s ním!
Zdá se, že míra nespokojenosti se zpravodajstvím ČT 24 neklesá. Naopak. V posledním týdnu se zdá jakýs takýs pokus o nápravu zvaním nestranných hostů (J. Eichler) nebo renomovaných odpůrců politiky posledních let (M. Ransdorf) do diskusí proběhl, v samotném zpravodajství se nic nemění.


Plkají až se jim práší o úst. Diskuse s vedením ČT (zpravodajstvím) je marná, totéž s malou TV radou i velkou Radou.

Pan senátor Veleba se snaží. Asi marně. Nejde o poplatky, o zrušení veřejnoprávní TV, ale o opravdu veřejnoprávní TV. Řešením nejsou soukromé TV. Zkuste UPC, O2 TV, satelity. Máte 150 programů k ničemu. Seriály, seriály, horory – příprava v TV na budoucí reálné násilí, aby si diváctvo zvyklo.

S nadsázkou zbývá Jana Bobošíková, která jediná dokázala na chvíli veřejnoprávní TV zastavit.

Tak vpřed!11 komentářů :

 1. Kdyby si parlamentní i neparl.opozice nárokovala ČT24 pro sebe,měla by šanci.Prosadit volbu koncesionářů komu připsat poplatek by byla floskule-třešnička na dortu.Zmíněná spojená opozice by určitě zaplnila nejen Kavky.

  OdpovědětSmazat
 2. Prosím, mohl by mi někdo napsat link z posledního zasedání Rady ČT? Chtěla bych to zkopírovat do meilu a rozeslat co nejvíce lide. My o arogantním chování rady ČT nemáme ani potuchy,tak ať to ví co nejvíce lidí. Už to nemohu najít , nejsem tak zručná. Díky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle těm známým pošlete taky:
   Jak to bylo s označením onoho „vojáka“ ČT24 https://www.youtube.com/watch?v=gyrtUoGV7eY

   Smazat
 3. Anonym 21. února 21.12 link máte tady.
  https://www.youtube.com/watch?v=tI353oFtBLw
  Pavel

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj disidenti v "demokracii". Já náhodou "veřejnoprávné" ČT vděčím za to, že mě svou úrovní šíření zpráv a komentářů vehnala do náruče alternativního zpravodajství...Děkuji a jen tak dál! Je nás stále více.

  OdpovědětSmazat
 5. ČT je jeden obrovský moloch , kterého se nezbavíme ani s tisícem Velebů . Problém je u politiků . Ti si tam vždy dosadí toho , kdo jim bude vyhovovat . Jediná možnost je toto monstrum zrušit , ale to je v tomto Kocourkově nemožné . Protože většině Českých Ovčanů je to jedno a placení nehorázných poplatků pro ČT jim nevadí , tak jako jim
  nevadí církevní restituce .Proto je potřeba koncesionářské poplatky zvýšit aspoň na 500 kč měsíčně .Třeba se potom proberou .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že poplatky by měl platit stát, protože jeho oficiální "informace" ČT šíří a "rady" schvalují, jako správné. Tak ať si to také zaplatí.

   Smazat
 6. Jak to bylo s označením onoho „vojáka“ ČT24 https://www.youtube.com/watch?v=gyrtUoGV7eY

  OdpovědětSmazat
 7. ČT a další neveřejn é programy jsou opravdu horor. Staré jakési seriály, vyčuchlé Tele tele, pořady s mrtvými moderátory, takže se nedá na nic koukat. Ze 150 programů mám vlastně asi 6, většinou N.Geographic a podobné. Americké filmy nesleduju, o zpravodajství je hanba mluvit, co tam kecaj. Marné mé psaní a stížnosti přímo do redakcí. BBC a CNN jsou věrné sestry našich kanálů, jediná výhoda je v tom, že tzv. novinky vím o 20 minut dříve, než to tady někdo přeloží. Přemýšlím o zrušení. Žádám UPC mnohokrát, proč si sama nemohu vybrat programy, které chci sledovat a zaplatit si je? Je to tak v mnoha zemích, akorát tady máme ve zvyku vymejvat mozky. Ale mně nedostanou, šmejdi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.