Reklama

sobota 7. března 2015

Americké ministerstvo zahraničí si vyžádalo dalších 20 milionů dolarů na protiruskou propagandu


7. 2. 2015   zdroj a zdroj
"Všudypřítomná kremelská propaganda tráví mysl celého Ruska, zemí, nacházejících se v blízkosti Ruska, a vlastně celé Evropy!". Těmito slovy začala paní náměstkyně ministra zahraničí USA pro evropské a euroasijské záležitosti své vystoupení před senátním výborem pro zahraniční věci, když vysvětlovala nutnost výrazného zvýšení rozpočtu na boj proti tomuto "zlu".Jak uvádí Victoria Nuland, představenstvo pro mezinárodní vysílání (BBG) "přidělilo 22,6 milionu dolarů na programy v ruštině, to je o 104% více, než byly výdaje během Majdanu nebo o 49% více než ve fiskálním roce 2014". Ministerstvo zahraničí kromě toho vyčlenilo na "konfrontaci s ruskou propagandou" dodatečné finanční prostředky ve výši 23,2 dolarů.

Veškeré finanční prostředky budou použity v různých cílových programech, jako je například nevinná výměna studentů. Kromě toho bude za tyto prostředky poskytnuta "podpora pro rozvoj" různým občanským "kontrolním" skupinám. Ale většina z těchto prostředků půjde na to, aby se úspěšněji "čelilo ruské propagandě prostřednictvím školení rusky mluvících novinářů" a poskytování přístupu k "na důkazech založeným" materiálům kontrolovaným médii.

Kromě toho Nuland řekla, že se přípravuje i rozšíření programu rozhlasových stanic "Hlas Ameriky" ​​a "Svobodná Evropa", jejichž cílovými posluchači jsou ruští i ukrajinští rusky mluvící obyvatelé. Kongres USA vyčlenil dalších 10 milionů dolarů na podporu ruskojazyčných médií ve východní Evropě. Podle ní je teď auditoriem amerických médií v Rusku a na Ukrajině téměř 6,6 milionu osob. Všechny investice ve věci "opozice kremelské propagandě", jak s patosem prohlašují nejvyšší američtí činitelé, byly podpořeny a schváleny nechvalně známým "Zákonem na podporu svobody."

Ovšem financováním se v této věci zdaleka ne všechno řeší. Zdá se, že americká administrativa se přece jenom střetne s kádrovými problémy. Šéf BBG Andrew Lac má například podle zpráv z médií v úmyslu odstoupit, i když odpracoval v této pozici pouze asi 1 měsíc.

Není to poprvé, co americké úřady mluví o potřebě zvýšení investic do protiruské propagandy. Minulý měsíc americký ministr zahraničí John Kerry znovu žádal podvýbor pro dotace "o ještě více peněz na boj proti negativnímu vlivu", který mají na okolí ruská média.

"Rusko dnes můžeme slyšet v anglickém jazyce všude. A co můžeme proti tomu udělat my, máme nějaký ekvivalent, který je možné slyšet v Rusku?", ptá se Kerry. A požádal výbor o dalších 639 milionů dolarů na "pomoc pro naše přátele na Ukrajině, v Gruzii a Moldávii, aby mohli obstát před tlakem ze strany Ruska a pevně se integrovat do Evropy."

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

63 komentářů :

 1. Bude jim to houby platné, investovat můžou třeba bilon USD a stejně těm americkým lžím nikdo neuvěří. Dokonce ani ti, kteří ty lži šíří. Činost vykonávají jen z vlastního prospěchu a činit tak budou za každého režimu. Já je názývám bezpáteřnými.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nejhorši jsou domacizaprodanci tem ja řikam vlastizradci

   Smazat
  2. Americkém lžím nevěříte a ty ruské "pravdy" jsou pro vàs, jak balzàm,že?Ruská dobročinnost je viďět všude v postsovětských republikách,kde vám taky holt přijde,jak těm Rusům,vměšování jako normální ,co.To jste opravdu takový blb,že věříte ruské propagandě a jejím přisluhovačům z postkomunistických zemí,nebo i západu?Fakt je mě vás líto!!!

   Smazat
  3. Nepřemýšlející bezmozek Anonym 15.01 zahovořil a lituje nás. Fakta žádná, přesto děkujeme za tu lítost. Dík, fakt dík.

   Smazat
  4. No 15,01 to je právě jeden ze zástupců tupanů, kde byla investice emerických nadlidí 100% úspěšná :o))

   Smazat
  5. Anonyme 15.01 vaše urážlivé vyjadřování vás odhalilo do naha. Jak typické pro vyznavače USA, agresivita, sprostota a urážky. Tím se vyznačujete. Jste správný USA bolševik, jen ten váš pohled je jediný správný.

   Smazat
  6. To je tak,když první chce zastavit toho druhého v pronikání do oblasti,které stále považuje,jak v době SSSR,za svou.Tvrdá propaganda,jak vidno i u nás,padá na úrodnou půdu a tak i ti věřící vše pomalu považují za lži.Nevěřící si budou muset počkat,jak dopadne" nemocná" Ukrajina a další po"léčbě" armádou RF.

   Smazat
  7. Mě vždycky udiví, jací jsou to škrti, 20 milionů? To dostane nějaký lepší herec za celovečerák a tady s tím chtějí znemožnit Putina? Oni by byli nejraději, kdyby to Putinovi mohli naúčtovat.

   Smazat
  8. Palmere, už jsem vám, mladíku, několikrát psal, že jste o jednu revoluci pozadu.

   Smazat
  9. Jemu není líto nás,on je spíše zoufalý rusofob, který vidí, že čím dál více a více lidí prozřelo špinavou a bezohlednou politiku USA..Tu nejde o to stát na straně Ruska nebo USA.Jen podle jejich činů poznáte je.
   Jarmila

   Smazat
 2. Mají to marné, ten kdo má v hlavě normální mozek, tak těm jejich lžím nikdy neuvěří byť se snaží sebevíc.. Tím lhaním jsou tak profláklí už od dob kdy likvidovali Indiány v jejich vlastní zemi, kterou jim ukradli a téměř je vyvraždili. Jejich propaganda musí vyvolávat naprosto opačný účinek, stejně jako ta na ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, kdo má v hlavě mozek.... Ale já ze svého okolí znám bohužel dost lidí, kterým onen orgán naprosto schází a to jsou jejich lidé, na takové oni sází. Když jim něco vysvětlujete, většinou nevěří, protože ČT to tvrdí prý jinak, nebo to vůbec nechtějí slyšet a vůbec je to nezajímá. Prostě bojí se pravdy. Zkrátka mozek, je dnes někde nedostatkové zboží...

   Smazat
  2. Takových lidí, jaké popisujete je bohužel hodně a zjevně se usa propagandě daří šířit lži. Pravdoláskaři po revoluci vyvolali v lidech falešný pocit, že žijí v svobodné zemi a že media skončila s lhaním. Pravý opak je pravdou, ta propaganda je mnohem větší a agresivnější.

   Smazat
  3. Já jsem tak "rád", že do mě někdo investuje. Většinou ten někdo za to něco očekává, je tam nějaké ALE. Avšak tentokrát je to ryzí. Někdo chce ovlivnit jen mé názory. Abych:
   - více odpovídal profilu loutky konající ve prospěch světového kurvítka a sionismu, to je židovskému fašismu. Ale já jsem historicky pravověrný Čech,
   - přísun takovýchto tendenčních informací, podvratné demagogie, považoval za samozřejmý. Ale mě jsou samozřejmě známy objektivnější alternativy,
   - takovýto profil infiltroval verbálně nebo internetem dalším budoucím loutkám, včetně svých potomků. Ale já infiltruji spíše antiprofil,
   - vzdoroval kritickému objektivnímu myšlení a neutvářel si volnomyšlenkářský názor. Ale já nevzdoruji a volně si názory utvářím a tříbím,
   - společenský prospěch aktivně torpédoval neoliberalismem, americkou hegemonií a výlučnou nadřazeností, nánosem globalismu, politickým krátkozrakým analfabetismem. Ale mě jde o společenský prospěch bez amerikanismu a s politickou národní a slovanskou jasnozřivostí,
   - zpochybňoval jiné názory. Ale jiné zpochybňované jsou ty americko-iluminátsko-sionistické (pravdoláskové).

   Nepatřím mezi naši mládež nebo pátou kolonu. Názory mám opačné, než ty zaplacené poukázkami (protože to nejsou bankovky ani peníze) nazývanými dolary.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
 3. Ať se starají ti američtí štváči o svoje problémy a nestrkají rypáky k nám do Evropy. Kdo je tady vůbec chce? Asi jenom proameričtí politici dobře zaplacení, viz německá frau a jiní, jako třeba TROP09, vč.lumpenkavárny. Je to hrůza , čeho se člověk na stará kolena dočkal.

  OdpovědětSmazat
 4. No vida, už přemýšlejí jak v EU, když nějaká idea nefunguje tak je to tím, že ji málo propagujeme a nikoho nenapadne, že celá stojí za nic. Preferuju ruský způsob, když to nejde tak to uděláme po svém ;)

  OdpovědětSmazat
 5. To přiznání bolí. Americké ministerstvo propagandy má velice slabé výsledky. Je úplně jedno kolik tam nalijou nekrytých narychlo natisknutých peněz. S materiálem jako je Psaki, Nulandová, Ohava, Kerry, Mc Cain jim stejně uvěří pouze bezmozek s vypatlanou makovicí.

  OdpovědětSmazat
 6. OK, ... vyčleňuju si 20 vteřin na boj proti Washingtonské propagandě

  Sledujte stránky Peekay Boston !!! A podívejte se na Pravdu o Bostonském dělobuchovém kečupovém divadle FBI.

  https://www.youtube.com/channel/UC3SQjinnAIgbxBTL61PSEng

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě nikdy ty odkazy nefungují. Proč?

   Smazat
  2. Cenzura?

   Když nefunguje odkaz - který by měl - je to přesně okopírovaná adresa YouTube kanálu, hledejte

   Peekay Boston

   na Youtube, s ikonkou Johna Lennona

   Smazat
  3. Videa zveřejňovaná na kanálu Peekay Boston jsou pro ameriku jak ji známe absolutně smrtelná.

   Smazat
 7. ... a příjmy ČT a ČRo nepochybně vzrostou, tokže je možno poplatky jednoduše zrušit. Děda.

  OdpovědětSmazat
 8. K tomu bych Goblsíkům z Bílého wigvamu vzkázal: Argumentační nouzi, hloupost a nelogičnost penězi nevykompenzuješ.

  OdpovědětSmazat
 9. http://cz.sputniknews.com/politika/20150307/64103.html

  OdpovědětSmazat
 10. Mají to marné, žádná propaganda už jim nepomůže. Oni to moc dobře ví, ale zatím nechápou a brání se tomu zuby nehty. Nadvládá USA končí a první krysy opouštějí palubu potápějící se lodi: Kníže z Bilderbergu ohlásil brzký odchod :-)) - http://www.hlavnespravy.sk/karel-schwarzenberg-pomysla-na-odchod-z-politiky/573218

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bodejť by neodešel, nakradl si hodně, převedl to na syna, aby to nemusel vracet a teď už bude přemýšlet jen o tom, jak by šlo přes to velké břicho občas zjistit, jestli je ještě kluk...

   Smazat
 11. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-se-chysta-na-vetsi-akci-predpovida-expert/r~fba709c6c0cc11e490f70025900fea04/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Che: "předpovídá bývalý důstojník zpravodajské služby Leoš Mauer...Dlouhá léta působil na velitelství NATO v Německu, ve Vojenském zpravodajství a pak i jako vojenský přidělenec Česka ve Velké Británii. Na University of Westminster Londýn vystudoval mezinárodní právo, bezpečnost a zahraniční politiku... Leoš Mauer: Docela výstižná charakteristika. Tento válečný konflikt není ani zdaleka u konce. Může kdykoliv znovu vzplanout - kvůli maličkosti, třeba smyšlené.

   Nejde v něm totiž jen o politické, územní či vojenské zisky. V očích proruských separatistů, ale i Ukrajinců - a samozřejmě Rusů - jde totiž (možná především) o prestiž...." A podobné žvásty. V jediném s tím odkojencem západní propagandy lze souhlasit. Válka na ukrajině zdaleka nekončí. le není tomu tak kvůli Rusku ale kvůli USA, které zinscenovaly za pomoici peněz a uplacené páté kolony protiústavní nedemokratický násilný puč na Ukrajině a posléze genocidní válku na jv Ukrajiny, která odmtla nadvládu nedemokratické nacistické kyjevské loutkové vlády. A USA ta válka na rozdíl od RF velice vyhovuje. Naopak USA by nevyhovovalo její ukončení, kdežto RF ano. Dále se těmi cancy nemá ani cenu zabývat. Již uvedené vypovídá za vše.

   Smazat
  2. 13:49
   ve vašem výlevu jste opomenul výrazy jako "junta", "fašisti", "nacisti", "banderovci". Polepšete se.

   Smazat
  3. Týjo, tolik uvozovek, kde na to berete energii? To se pozná puntičkář zkřížený s inteligentem.

   Smazat
 12. Ještě něco z perel toho propagandistického "zpravodajského" NATOvského veleducha: "Jde o geniální vytváření proruských pátých kolon ve státech Unie či NATO. A patří sem pochopitelně i lokální války, jako ta rusko-gruzínská a nyní na Ukrajině, či zastydlé konflikty, jako je třeba ten v Podněstří. Tohle vše směřuje k jedinému cíli - obnovení velmocenského postavení Ruska..." Takže válku v Gruzii asi zavinil Putin. Byl to asi jeho MZV, který navštívil kravatožrouta v tbilisi těsně předtím, než Gruzie začala dělostřelbou ostřelovat jihoosetskou metropoli Cchinvali. Svržení demokraticky zvoleného prezidenta a střelbu na dvě strany, tolik oblíbenou v destinacích barevných revolucí v Kyjevě měla asi podle tohoto génia taky na svědomí prezident RF... Co jiného než páté kolony po celém světě, dokonce i v RF cíleně a dlouhodobě vytvářejí USA? Proč se mu nelíbí, že Rusové začaly napadat jeho euroatlantický vzor? Vysílat svpoji propagandistickou kampaň v zemích které dělají to samé proti RF již po desítky let?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válku v Gruzii jednoznačně zavinil a vyvolal Saakašvili, americká loutka. Nechal bombardovat civilní čtvrti Cchinvali a OSetinci se nedali. Zbraněmi, které mu zdarma poskytl Havel a spol. (tanky, raketomety !!!) Napadl také ruské mírové sbory, které znesvářené strany oddělovaly. Dneska chtějí v jeho vlastní zemi Saakašviliho zavřít za zneužívání pravomocí a další zločiny. Ještě že přes Američany sehnal job na Ukrajině. Bude koordinovat vyzbrojování ukro-armády.

   Smazat
 13. Lid povolal nás do zbraně, my opustili frézy a uniformy navlékli si místo kombinézy. Stojíme pevně, v oku žár, vstříc slunci píseň letí, střežíme práci dělníků a šťastný spánek dětí. Kdyby snad vrazi z Wall Streetu přepadli nás jak saně, poznají záhy lidu hněv, promluví naše zbraně!“ :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je převzaté motto západních "demokratů"? Co když RF ani nemusí nikoho uplácet protože lidi již mají dost té průhledné fašistické propagandy napadání cizích států pod fiktivními stále směšnějšími důvody? Co když to lidi dělají sami od sebe bez jakékoliv vazby na jakékoliv ruské prostředí jenom proto, že se jim to všudypřítomné lhaní zajídá?

   Smazat
  2. NĚKTEŘÍ jednodušší lidé mají dost především sebe samých. Vlastních neúspěšných, nespokojených životů. Potřebují nepřítele kterého by z vlastních neúspěchů mohli obvinit a přehodit na něj ze sebe zodpovědnost. K tomuto účelu jsou ochotni nechat si nakukat cokoli.

   Smazat
  3. To máš asi pravdu: proto byli uměle vykonstruováni nepřátelé na Blízkém a Středním východě a posléze na východní hranici EU.

   Smazat
 14. Tak se mi zdá, že největším nepřítelem západní "židokřesťanské" "demokracie a pravdy" je samostatné uvažování a používání mozku, hledání souvislostí, kauzality a motivů. Na tom ta směšná vykonstruovaná propaganda vždycky pohoří.

  OdpovědětSmazat
 15. USA jsou již tak profláknuté, že už jim žádná propaganda zlepšit jejich pověst nepomůže. Postupně je bude nenávidět celý svět.
  Důležité je aby se jim do té doby než se zhroutí jejich systém nepodařilo
  rozpoutat světovou válku.

  OdpovědětSmazat
 16. Jsme frustráti z Nové republiky,
  málokdy jsou v našich životech světlé okamžiky.
  Trpíme, úpíme, ve svobodné společnosti neumíme žít,
  raději chceme znovu v totalitě hnít.
  Nechceme demokracii, ale aby nám vládl moudrý autoritář,
  někdo jako Putin co nad hlavou má svatozář.
  Že za všechny naše trable mohou USA jsme si namluvili,
  abychom vlastní zodpovědnost ze sebe smyli.
  To jsme my, tragédi z Nové republiky,
  páta kolona putinovské kliky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. komiku, salámovou metodou skrytě se zde postupně zavádí totalita o jaké komunisté ani nesnili. Počínaje všeobsáhlým slíděním - všude, v korespondenci, v účtech, zdravotních databázích, peněžních tocích, pohybu, mobilní komunikaci... přes vzdalování možnosti lidu cokoliv ovlivnit, pravomoce místní politické reprezentace, tvorba zákonů jsou přesouvány do Bruselu, připravuje se TTIP, postupní zánik států tak jak je známe dnes, diktovat vše bude korporátní kapitál, z východu a jihu již pronikají nové formy "demokracie" = vláda nacistů, oligarchie, radikální islám. Svoboda je "posilována" postupným zbídačováním obyvatelstva - skrze skryté postupné "měnové reformy" ČNB, zavádění nejrůznějších poplatků a aplikace nejrůznějších ekologických byznysů (fotovoltaika, emisní zóny, nutící kupovat lidi stále nová auta, povinné zavádění ekologičtějších topidel...) všechno ve prospěch korporátního byznysu a ke zbídačení a zadlužení obyvatel a státu.

   Smazat
  2. Anonyme 14:34
   -- kdybys alespoň využil rým obkročný...
   Pravda, anomyme, ale není tvou silnou stránkou!

   Smazat
  3. Nejlépe se studuje na oprátce.

   Smazat
  4. Anonyme 14.24. "Tvé" dílo nemá vůbec žádný rytmus. Zdá se mi, že jde o zřejmě nepodařený překlad z angličtiny US ambasády v Praze. To je potom s rytmem těžké, když chlebodárci lpějí na každém slově. Máš těžký chleba; ale fakt ses snažil.

   Smazat
 17. Tak to nám sem pohrnou ty americké zrůdy červené karty po tunách v rámci podpory svodody, demokracie a lidských práv.

  OdpovědětSmazat
 18. gramatické rýmy jsou charakteristickým rysem veršování dětí mladších 10 let, kolik je vám básníku?

  OdpovědětSmazat
 19. hrabě Kocharowski7. března 2015 15:49

  Anonymní7. března 2015 14:24

  Jsme frustráti z Nové republiky,
  xxxxxxxxx
  nemluv za ostatní, co nám je po tvých frustracích, hňupe?

  OdpovědětSmazat
 20. Tak nevím jestli se mě to jenom zdá, ale ty falešné ničím nekryté petrodolary se začínají prostřednictvím vlastizrádců projevovat i na tomto portále. Šmejdy tady vidím čím dál častěji.

  OdpovědětSmazat
 21. Tahle satanova konkubína Nulandová vlastním jménem Nullmannova rodu židovského organizovala s kyjevským Rabinem střelbu na civilisty na majdanu. Je to stejně jako M.Albrightová válečná zrudička.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať se holčička přejmenovává jak chce, Nullsteinová z ní nikdy nebude.

   Smazat
 22. http://aeronet.cz/news/odvazna-slovenska-poslankyne-maria-ritomska-proti-politice-usa-a-eu-v-cem-ma-rusko-ustoupit-demonstrace-proti-nato-na-slovensku-j-kerry-prohravame-informacni-valku-video/

  ...Americká média prohrávají informační válku na mezinárodní scéně, J. Kerry se musí zodpovídat, proč tomu tak je. Nita Lowey z Demokratické strany se ho ptá, jak je to možné, když USA vydávají na informační válku 5 milionů dolarů a žádá vysvětlení, proč přesto USA utrpěly takové fiasko. Kerry: „Ano a já bych to chtěl vysvětlit. Existuje kanál RT, který vysílá v anglickém jazyce. A máme my snad podobný kanál? Vysíláme my v ruském jazyce? Rusko platí velké peníze aby vysílalo v jazycích, kterým rozumí jiné země, ale tohle my neděláme.“

  Komentátorka RT: „Neděláte? A co všechna ta média, placená vámi vlastněnými korporacemi, které ovlivňují všechno a všechna média? Tady je řeč o miliardách dolarů! Vlastníte Hlas Ameriky, který v Rusku vysílá od roku 1947 a kromě toho existují další projekty, které pracují pro zájmy USA. Ale podívejme se na to v peněžních výdajích. RT je financována Ruskem a my to nepopíráme a výdaje na RT v letošním roce činily 220 milionů dolarů. Ale výdaje USA činily přes 700 milionů dolarů, vidíte ten rozdíl? Výsledek ale není v penězích, výsledek je v lidech, ve čtenářích a divácích, chápete pane Kerry? Lidé vidí, co je propaganda.

  Můžete nás nazývat, jak chcete, ale lidé chtějí vědět o miliardách dolarů, utracených na Irák a Afganistan a na „osy zla“, které tvoříte. Chtějí vědět o obyčejných lidech, které vraždíte bezpilotními letouny, o vojácích, které vraždíte ve válkách a o válkách, které promyšleně vedete pro udržení svého hegemonství. Jestli nejste schopen si tohle uvědomit, mám pro vás zprávu, že všechny kanály si za peníze nekoupíte. Místo investic do médií investujte raději do mezinárodního programu na pomoc dětem s autismem“.

  Se slovy komentátorky RT souhlasím – ano, všechno se za peníze nekoupí, obzvláště ne pravda....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říkal jeden můj moudrý kolega: Snesou se rovný s rovným a křivý s křivým. Rovný s křivým se nikdy nesnesou.
   Prostě křivý vydává velké peníze aby mu další křivý za ně psal křivárny. Je to tak jak jste to uzavřel. Všechno se za peníze nekoupí, obzvláště ne pravda ... Křivý šejdíř to však nikdy nepochopí.


   Smazat
 23. Číslo1424 je magor..
  Odpověď mu dali tři další komentáře,takže není co dodat.
  jituš

  OdpovědětSmazat
 24. Nemohli by v té své zemi chudáků a nevzdělanců, konečně použít peníze na odstranění analfabetismu ?

  OdpovědětSmazat
 25. Když si postaví do čela omezené blbce, křiváky a lháře, žádnými penězi to nezakryjí.

  OdpovědětSmazat
 26. Strýčku Same - máš to zbytečné, ani sprostá kráva Victoria Nuland, ani milióny už nezachrání tvou pověst mezinárodního zločince. Desítky lokálních válek, bombardování a vývoz toho svinstva, které nazýváš americkou demokracií už ti dodává punc nevěrohodnosti do konce posledních dní USA.

  OdpovědětSmazat
 27. Paul Craig Roberts: Washington pro nás vytváří umělý svět
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy.php?id=7b3c231e-c4b6-11e4-98e0-003048df98d0&language=cs&preview=true

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Nacisté se vrátili. Jsou usazeni ve vládách ve Washingtonu, Londýně a Německu. Noví nacisté udělají vše pro to, aby došlo k další válce, dodává John Pilger."

   Smazat
  2. "Washington spolu se svými spojenci vytváří umělou skutečnost. Na Západě žijí lidé v Matrixu a oddaní novináři v New York Times, Wall Street Journal, NPR a televizní kanály fungují jako Matrix agenti a potlačují jakýkoliv záblesk faktické skutečnosti, píše P.C. Roberts."

   16.04.2013 12:35 - tyden.cz
   Chlapec čekal na tátu v cíli maratonu. Roztrhala ho bomba

   http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/chlapec-cekal-na-tatu-v-cili-maratonu-roztrhala-ho-bomba_267303_diskuze.html


   ......


   Od roku 2013 se na Mediální Matrix snažím upozorňovat.

   Investigativcům trvalo asi 14 dní, než si ujasnili co se v Bostonu VE SKUTEČNOSTI stalo ... ovšem Matrixovou mašinérii přeprat nedokázali.

   YouTube:

   Peekay Boston
   Max Malone
   RicoSeeksTruth1973
   Betsy McGee

   4 investigativci dohledatelní na YouTube ... kdo chce pohlédnout za škrabošku Matrixu, podívá se na jejich videa.

   Smazat
 28. Plným jménem Nudelman - Kaganová ... www.deliberation.info/victoria-nuland-matze-maiden/

  OdpovědětSmazat
 29. To postačí na tisk a roznášku červených kartiček, hotdogů a pár chemických záchodků pro demonstrany... Spíše se domnívám, že jsou vzteky bez sebe, když si z nich svět dělá pr...el, tedy až na několik spřátelených jedinců (minus jeden, který už dochrlal). Americký tisk má jednu obrovsou výhodu, Američané noviny nečtou, ale splašeně přepínají z jednoho kanálu na druhý, takže mají z každého poředu prdlačky a v hlavách lečo...
  Němci si vypráví o Američanech takovýto vtip. Na pitevním slole leží americký voják. Patolog otevře lebku a tam jsou dva drátky napříč. Přeskřípne jeden drátek a vypadly oči, přestřihl druhý drátek, upadly uši...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká populace, která je obelhána, tak věří nutnosti rozpoutat krvavé konflikty, jako byly v Jugoslávii, Afghánistánu, Libyi, Indonésii, na Ukrajině, v Latinské Americe a na Středním východě. Tyto lži pak vedou k obrovskému počtu lidských obětí a podle názoru Robertse, by mohlo na základě amerických lží dojít i ke konfliktu s Ruskem a Čínou.

   Když Roberts mluvil o rozsáhlé informační kampani proti Rusku, citoval slova amerického vojenský zpravodaje Johna Pilgera, který tvrdí: „Intenzita pomlouvačné kampaně proti Rusku, která vykresluje ruského prezidenta jako karikaturu darebáka, je takové intenzity, kterou lidstvo předtím nikdy nepoznalo.“

   Smazat
 30. Slovanské národy mají ten dar,že dříve nebo později vždy prohlédnou, když se s nimi hraje s lživými nebo podlými úmysly.Slovany nikdy nikdo nemůže porazit,neboť jsou silnými v duchu.Proto se nás pokoušejí zničit jen zákeřností, podlostí,plytkými řečmi, lží a vraždami. Ctnosti jsou mocné chátře naprosto cizí.

  OdpovědětSmazat
 31. Líbí se mi jak mluví o propagandě, přitom v ní amíci žijí minimálně od 2světové. Osobně jsem tam nebyl ale jelikož jsem zvídavý, konverzace s mým kamarádem, který tam strávil 2roky aby si vydělal na byt v ČR, byla vždy velmi plodná. Tam na ten výplach stojí fronty, veškerá média ovládají koncerny a co reportáž, to skrytá reklama nebo výplach. Zde není tolik místa ale každý kdo tam byl to musí minimálně tušit už když to srovnal pouze s informacemi odsud.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.