Reklama

čtvrtek 19. března 2015

Armádní noviny důrazně varují ty, co by chtěli zakročit proti konvoji USA

19. 3. 2015   ParlamentníListy

Na přelomu března a dubna budou na českých komunikacích k vidění americké osmikolové obněnce Stryker a další součásti kolony americké armády, spektakulárně projíždějící Evropou. Lidé, kteří konvoj připravují, se budou muset zaměřit i na jeho bezpečnost, protože se množí výzvy odpůrců k zablokování průjezdu. Lidové noviny upozorňují, že policie je připravena zakročit proti narušení pořádku.


To jsou oni - v prosinci provokovali v Litvě necelých 300 metrů od hranice Ruské federace
Lidové noviny citují Vítězslava Olejáka z iniciativy Ne základnám, který slibuje, že do průjezdu kolony se ještě může odehrát ledacos. Objevují se ale už i detailnější informace, třeba o zastavení obrněnců hned při vjezdu do ČR na hraničních přejezdech v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. „Slyšela jsem o lidech, kteří jsou odhodláni zatarasit příjezdy do České republiky,“ připouští mluvčí Ne základnám. Ministr obrany Martin Stropnický následně vzkázal, že tyto hlasy odporu jej utvrzují v tom, že je nutné, aby Češi viděli jednotky v pohybu.

Bezpečnost konvojů bude na celém území zajišťovat vojenská policie, v důležitých uzlech ve spolupráci s policií. Ta je podle svého mluvčího připravena zakročit při jakémkoliv narušení veřejného pořádku.

Na webu ArmádníNoviny.cz, které nejsou oficiálním médiem Armády ČR, je možnost zákroku popsána detailněji, včetně příslušných paragrafů, které jsou na odpůrce připraveny. Připomínají zejména trestný čin sabotáže se sazbou až dvanáct let, který je prý mylně vztahován pouze k období války. Může být použit i v době míru, tedy i v tomto případě.

Zdůrazňuje se, že za sabotáž může být považováno jakékoliv maření nebo ztěžování důležitého úkolu ozbrojených sil nebo mezinárodní organizace, pokud je provedeno v úmyslu poškodit ústavní zřízení ČR, nebo její obranyschopnost.

Text na webu rovněž varuje, že k dobru nelze přičíst ani mylnou interpretaci svobody vyjádření názoru. I ten je třeba vyjádřit v souladu se zákonem, což rozhodně není případ bránění průjezdu kolony.

Text končí varováním, že trestný čin sabotáže je trestný už ve stadiu přípravy. A totéž platí pro trestný čin „rozvracení republiky“. Výzvy k „občanské neposlušnosti“, šířené internetem, pak mohou být hodnoceny jako snaha o narušení obrany země.

Při té příležitosti se dostává varování také těm, kteří zvou na naše území cizí vojska nebo politiky, například ruského prezidenta Vladimira Putina. Toho smí do země pozvat pouze jeho protějšek, tedy prezident republiky. Alarmující prý je, že se na takových akcích podílí například senátor Zdeněk Škromach, vázaný slibem věrnosti republice.

Text na Armádnich novinách ZDE

„V případě, kdy by Česká republika rezignovala na demonstraci své suverenity, kterou vyjadřuje armáda a rezignovala na závazky plynoucí ze spojenectví, by dala všanc i svoji svébytnost,“ píše se v Armádních novinách. Pak se připomíná, že základy naší republiky byly položeny právě v USA, které přitom za téměř sto let naši státnost nikdy nezpochybnily, ani nenarušily. Není tedy prý žádný důvod se jejich konvoje obávat.
To jsou oni -  další provokace - 26.2.2015 Narva, Estonsko, opět těsně u hranice RF.
Úředníci ministerstva demonstrantům přes Lidové noviny vzkazují, že američtí vojáci rozhodně nemají zájem zde setrvávat delší čas, než je nutné. Jejich jediným cílem je dostat se v klidu na domovskou základnu. „Pokud projedou bez potíží Pobaltím a Polskem, nechápu, proč by Česko jako jediné mělo něčím vyčnívat,“ dodává úředník.

Američtí vojáci by měli do země vstoupit v neděli 29. března. První noc stráví ve vojenských ubytovnách ve Vyškově, Pardubicích a v Liberci, druhý den se pak všechny části kolony se potkají v Praze-Ruzyni. Tam stráví i následující den, ve kterém by v Praze chtěli uspořádat několik akcí pro veřejnost. Ve středu 1. dubna pak po plzeňské dálnici opustí ČR směrem k základně v bavorském Vilsecku.

100 komentářů :

 1. Uran Plutonovič19. března 2015 9:45

  Já myslím, že je tato strategie úspěšná. To, že bude konvoje hodně policajtů je záměr. Snad jen bych to vylepšil tím, že budou v plné polní se štíty a vodními děly. Případně nějaká sanitka nebo anton by určitě podstatně vylepšil image této bohulibé akce. Nechci nikomu radit, ale já bych se na to soustředil ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připomínají zejména trestný čin sabotáže se sazbou až dvanáct let, který je prý mylně vztahován pouze k období války. Může být použit i v době míru, tedy i v tomto případě.

   Zdůrazňuje se, že za sabotáž může být považováno jakékoliv maření nebo ztěžování důležitého úkolu ozbrojených sil nebo mezinárodní organizace, pokud je provedeno v úmyslu poškodit ústavní zřízení ČR, nebo její obranyschopnost....
   Tak nevím, jaký je vlastně letopočrt. Podle oněch výroků bych řekl, že asi 1968. Ale ani tam se tak moc nevyhrožovalo dopředu.....

   Smazat
  2. Tato USA armáda tu nie je proti Rusom. Tato USA armáda je tu proti nám Slovákom a Čechom. Tato USA armáda tu bude slúžiť ako uzávierková armáda ktorá bude strieľať do ustupujúcich Čechov Slovákov ktorí nebudú chcieť bojovať proti Rusku. Uvedomme si USA armáda nevyhrala v poslednom obdoby žiaden konflikt nevyhrala ho voči Afgancom, Iraku atď. myslite si že by ho vyhrala voči Rusom :D

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbečku,jsi je vítat,když budeš mít štěstí,třeba ti hodí žvýkačku.

   Smazat
  2. ???? Jako že komunisti půjdou protestovat??? To je vtip? Vždyť je sem bolševici zvou s otevřenou náručí.Pochybuji,že by Babiš,Štětina,Sobotka a jiní někde protestovali.

   Smazat
  3. Tak jak? Co tak vrátit se bránit americké zájmy zpět do USA a přestat nám tahat americké soudruhy do naší země, kterou kromě nich nikdo jiný neohrožuje, americký soudruhu?

   Smazat
  4. Bojím se okupantů a vrahů US army,tito lidé již 70 let nebojovali proti vojáků,pouze umí vraždit civilisty, což dokazuje Vietnam,Panama, Grenada,Irák,Afghánistán ap.Ať jedou jinudy na ty své základny.Nechci aby se průjezd ČR prodloužil na tak dlouho , jako jsou tyto jednotky v Německu. Toto vojsko není náš spojenec, ale jede nás zastrašit.

   Smazat
  5. Palmere, už několikrát jsem vám, mladíku, psal, že jste o revoluci pozadu.

   Slunce v duši...

   Smazat
 3. Kdyby chtěli jen v klidu dojet do Bavorska, mohli tam jet rovnou z Polska. Jenomže oni mají jinou politiku.
  A pokud je trestné sem zvát cizí vojska, pak by měla celá vláda sedět, pač jim průjezd umožnila právě ona.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, pokud se pouze chtěli vrátit na domovskou základnu, pak měli kratší cestu přímo z Polska. Komunisté by se měli učit od dnešních "demokratů" jak se má správně šířit "demokracie". Že jim výtržnosti demonstrantů a fašounů a upalování policistů na Ukrajině nevadilo, když to bylo v zájmu USA?

   Smazat
  2. Jak jeli tam? Nebyli naloženi na vlaky?

   Smazat
 4. Nikdo je k nám nezval. Byl vysloven jen souhlas, a proto se může jednat o nátlak na suverenitu našeho státu. Povolení a schválení pro tento druh demonstrace cizích vojsk (i když údajně přátelských) by neměl být tak lehce vydáván. Tento krok může být vnímán ze strany USA jako slabost až lokajnost tohoto našeho momentálního režimu a tudíž i jako jeho nestabilita.

  OdpovědětSmazat
 5. Pokud je jejich jediným cílem dostat se na jejich domovskou základnu, tak mohli jet vlakem jako vždycky a nás mohli vynechat.....a to že Pobaltské republiky a Polsko leze Američanům do zádele je jiná věc...

  OdpovědětSmazat
 6. Ten článek v Armádních novinách čiší vyhlášením Stanného práva na našem území. Každý odpor bude potrestán! Nejlépe zastřelením.

  OdpovědětSmazat
 7. K 9:59. Ty jsi asi další slabomyslný občan této republiky. Doufám, že nemáš potomky. Toho svinstva už je v této republice nadbytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já taky nepochopil ten jeho příspěvek...Osobně neznám jediného komunistu,(třeba i bývalého)který by byl proti.Já si právě myslím,že nejvíce protestujících je z protikomunistického tábora.

   Smazat
 8. Zajímavé je, že autoři tohoto článku v AN "nevěděli", že i útočníci na Albertově se útokem proti prezidentu republiky Miloši Zemanovi, vrchnímu veliteli ozbrojených sil ČR, zřejmě dopustili trestného činu sabotáže dle § 314 odst. 1 trestního zákoníku, o kterém nyní tak obsáhle píší ... O organizátorech a podporovatelech těchto útoků z řad politiků, umělců, novinářů, atd.ani nemluvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no to se zrovna moc nehodilo, to by museli zavřít třetinu Prahy a on by tam potom nezbyl ani jeden dement. Za hození rajčete na americký OT hrozí sazbou 12 let. To by nejdříve museli zavřít polovinu vládya neschopné velení armády, kteří sem podle $ v arm. novinách zvou cizí vojska. Kdo ten článek dal do novin je fakt tuhej ichtyl.

   Smazat
  2. No možná se bojí, aby se jim ta Hi-technika těmi rajčaty nepoškodila? Chudáci pindosové...

   Smazat
  3. To je jak, když vedoucí sčítání české republiky řekla, že kdo se přihlásí k Moravské národnosti bude trestně stíhán.

   Smazat
 9. České silnice jsou už nyní zacpaný kamiony a za pomocí různých objížděk a rekonstrukcí vznikají na silnicích zbytečné zácpy....Takovéto kraviny mohou normálního člověka jen a jen namíchnout,nemám na mysli ty,kteří sedí celé dny u internetových diskusí a hákovat třeba za volantem nemusí.US army mohli převézt vlakem a kdo je chce vidět,tak se na ně v Praze může koukat s pocitem radosti,nebo vzteky.Každopádně je opět vidět jak si čeští politici s těmi co je volí i nevolí jednoduše...........

  OdpovědětSmazat
 10. Prej blokování konvoje je posuzovano jako sobotaž s trestem 8až 12 let.
  Teda to je zastrašování.. Jak mají vše připraveno, ošetřeno.
  Myslím že je to nesmys,l toto rozumný soudce nemůže brát jako sobotaž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumný soudce?! To je stejný protimluv jako býložravá kočka. Odnětí svobody nehrozí vůbec, natožpak 8 až 12 let, nanejvýš projížďky v antonech, nocovka na CPZ, vypuštění někde jinde a flastr. V pondělí ráno vyjíždějí z Vyškova na D1 na Prahu, nebylo by marné je přivítat na některém z bezpočtu mostů přes dálnici.. Aleš Krejčí / Brno

   Smazat
  2. To je demokracie západního typu. Paráda, takový pěkný , útulný koncentráček. A to si počkejme, jaké další novinky na nás v brzské době čekají. Myslím, že budeme mít vykulené oči, jako když kocour se.e do plev!!!

   Smazat
 11. Pak se připomíná, že základy naší republiky byly položeny právě v USA, které přitom za téměř sto let naši státnost nikdy nezpochybnily, ani nenarušily. Není tedy prý žádný důvod se jejich konvoje obávat...
  http://www.aic.cz/osvobozeni/letecke-bitvy-2-svetove-valky/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na útocích na tzv. palivové cíle (např. rafinerie v Záluží u Mostu, Kolíně, Pardubicích a Ostravě), komunikační uzly (hlavně nádraží) a zbrojovky (v pražských Vysočanech, v Brně a především v Škodovy závody Plzni) se podílely stroje všech tří amerických leteckých armád, které operovaly v Evropě: 8th Air Force, která měla základny ve Velké Británii, 15. letecká armáda (15th USAAF) startující z Itálie, a 9th Air Force rozmístěná ve Francii, Belgii, Nizozemí a Německu, která byla určena k přímé nebo nepřímé podpoře amerických pozemních sil v západní a střední Evropě.

   Smazat
  2. Za 2. sv.v. při osvobozování rozmlátili víc majetku než bylo nutné. To jsou ty jejich válečné cíle, ze kterých pak profitují.

   Smazat
  3. Tak to mi hlava nebere, že základy naši státnosti byly položeny v USA. To je už maximaximaxivlezdoprdelkyzmus, nemyslíte?

   Smazat
 12. To je příprava na postupný rozklad obyvatelstva. Teď se povolí volný průjezd kolon amíkům, za další chvíli se povolí jejich základny a všichni by s tím měli (asi) souhlasi?! Stropnický i celá vláda by za tohle měli být nakoputi do hovníku! TOHLE NIKDO NEVOLIL!

  OdpovědětSmazat
 13. Američané by udělali lépe, kdyby do Česka místo vojáků poslali lektory angličtiny.

  Pussy Zelená v Armádních novinách hrozí a vydírá. Bude platit, že svobody a demokracie může užívat jen ten, kdo souhlasí. Kdo nesouhlasí, tomu hrozí vězení. Jaký trest hrozí Zadolárkovi a sebrance z ČRo a ČT za nepřetržité štvaní k válce? Máme snad také zákony na obranu míru? Pussy Zelená může vlézt Amíkům do zadku nebo vložit do svých úst údy celé kolony. Je mi to lhostejné. Jsem demokrat.

  OdpovědětSmazat
 14. Vážení politici a nás se někdo ptal, zda-li chceme být v Nato? Většina z vás, grázlů, už měla sedět dávno v kriminále za rozkrádání a rozprodej tohoto státu. V 68 roce jste manifestace proti přítomnosti vojsk Varšavské smlouvy za trestný čin rozvracení republiky nepovažovali? Toto vše, co se děje kolem průjezdu USA vojáků už je pro mě opravdu poslední kapka, kdy hodnotím současný režim jako mnohem horší než ten minulý. Za chvíli nás budete zavírat do kriminálu jen za projevení nesouhlasného názoru a to za minulého režimu u mě žádné obavy nebyly, když člověk viděl, jak si žijí tzv. disidenti.

  OdpovědětSmazat
 15. [FOTO] Americký velvyslanec v ČR Andrew Schapiro na sjezdu hnutí ANO (na obrázku sedící vpravo)… dohlíží jako zástupce amerických sil v Evropě na správný průběh sjezdu budoucí vládnoucí strany v ČR? Informace - svět kolem nás. Dokonce je tam i to,že byl i na sjezdu ČSSD. Co si máme o tom myslet? Je to hrůza!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můžeme si myslet třeba to, že nás zase prodali. A myslím, že daleko od pravdy nejsem. Máme svého dohlížitele Očička známým pod občanským jménem Shapiro.

   Smazat
  2. Ano, prodali nás. Jak stádo skotu. Možná proto, že ani nic jiného neumí, jsou to trhovci a trhani, kdo nám vládnou.

   Smazat
 16. Přijeli nám, malé planetce, ukázat, že jsme součástí Impéria, a že když se jim zachce, tak nás sestřelí jak přezrálou hrušku.

  Washington je bašta těch nejodpornějších arogantních mocichtivých hajzlů, kteří mají výrobny na zbrojní arzenál a neštítí se dotýkat se jím svobodomyslných a mírumilovných zemí.

  Jsou to odporní špinaví grázlové a nejhorší lidský odpad, žumpa lidského druhu, to jsou politikové ve Washingtonu.

  OdpovědětSmazat
 17. Lidi mějte rozum. Oni tam nejedou válčit. Oni tam jedou jen provokovat. A to se může. Tady je jiný problém. Stropnický je ten poslední hovnousek, kterýmu z NATO budou hlásit, co tam ta armáda bude mit za strategický cíl. Nutno podtrhnout, že Rusové by nám tak prd řekli, kdybych byli jejich sféra vlivu.

  OdpovědětSmazat
 18. Je to vše trapné, ubohé a stupidní. Jedno je jisté, že tato demonstrace něčeho přátelství mezi lidmi Česka a USA neposlouží! No ono je dnes nějaké přátelství Američanům ukradené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američani jsou skutečně bez nějaké falešné shovívavosti mocichtivý bastardi, které zajímá právě a jen ona moc, a to jak ji získat a jak si ji udržet. Mají to zakódováno v nitru, alespoň ti, kteří jsou v USA u moci.

   Smazat
  2. Ostré lokty byly 300 let kritériem úspěšnosti. 15 generací ostré kryptofašistické selekce ... to z vás udělá buďto idioty, nebo psychopatické zrůdy.

   Smazat
  3. Stačí se podívat co s mentalitou udělalo 25 let "svobody a demokracie" ... co je tady teď za prasata. V USA se tohle "kultivovalo" staletí. Ne jednu "porevoluční" a nutno dodat notně zkurvenou generaci, ale 300 let...

   Smazat
 19. Pro trestný čin „rozvracení republiky“ by měli být souzeni skoro všichni bývalí i současní pravicoví politi v této zemi. A nejsou. Tak o čem se to vlastně bavíme. O demokracii? V zemi kde si lze koupit beztrestnost a kde si americká rozvědka dělá co chce, není přece demokracie. My jsme vazalský stát EU a USA, prostě kolonie a montovna s právem konzumovat všechnu veteš z celé Evropy. Taková popelnice západu. Ta kolona, to je ohrožením bezpečnosti České Republiky. To je trestný čin. A potrestán by měl být ten, kdo toto dovolil. A stane se tak? Nestane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Českou Vládu si USA podává jak buzerantskou děvku ve vězení. Takhle si mávne a objíždí je všechny... Jsou to jen hadroví panáčci, kteří slouží nadnárodním zájmům bez špetky vlastního názoru, hrdosti, přesvědčení. Kdyby za něco stáli, tak by nedopustili nic z toho co se děje. Ruskými sankcemi počínaje, vyzbrojováním Ukrajiny a otevíráním hranic americkým vojskům konče.

   Smazat
 20. http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/americti-obrnenci-zakotvi-na-noc-v-pardubicich-na-letisti-20150319.html

  vilém

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsme to dopracovali, že?

   Hanba, ostuda, bída. Jsme nalezlí v americký válečný prdeli až po paty.

   Jediná destinace vhodná a hodná těchto vozidel je šrotoviště Vítkovických železáren. (Tečka) ... Každé jiné místo je důkaz naší zrady.

   Smazat
 21. Konecne muzeme demokraticky hajlovat !!!
  Uz tu chybi jen fuhrer s hawlem...

  OdpovědětSmazat
 22. Národní demokracie zásadně odsuzuje rozhodnutí vlády premiéra Sobotky, kterým povoluje manifestační průjezd amerických ozbrojených vojsk našimi zeměmi. Vláda tímto krokem zrazuje občany, jejichž zájmy má zastupovat, protože se tak podílí na štvavé protiruské propagandě a napomáhá přiblížení válečné hrozby.

  Podobné kroky představitelů vlády tak naplňují skutkovou podstatu vlastizrady.

  Chystaný přesun vojsk je třeba vnímat v kontextu současné vyostřené geopolitické situace a proválečné propagandy Západu, které se česká vláda hanebně podřizuje a propůjčuje.
  Právě v tomto kontextu viděno nejde a nemůže jít o obyčejné cvičení, ale o demonstraci síly a snahu zastrašit český národ, který ještě není pro válku s Ruskem zcela zmanipulován !

  Citace z tohoto prohlášení: http://www.nwoo.org/2015/03/19/narodni-demokracie-proti-vstupu-cizich-vojsk/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ze základů morálky byly vyjmuty některé základní principy, a proto je nás tak málo, kteří rozumí proč je soudobé poklonkování agresivní americké politice tak závažným a zhoubným vývojovým přešlapem. Amerika si není schopná uvědomit svou vlastní povahu, a Evropa rovněž selhává v uplatňování národního a politického svědomí. V důsledku jsou celé národy, ovládané oligarchickými skupinami amerických lokajů, vtahovány do štvavých iracionálních nesmyslných člověka ponižujících a znesvěcujících vojenských hrátek. Tisíce let se promlouvá ve prospěch míru a proti válkám, a výsledek má být spanilá jízda nejmodernějších válečných vozidel geografickým centrem Evropy? Čím se stala Evropa, když po její tváří projíždí americká vojska, s vlajícími americkými vlajkami, jak triumfální dobyvatelé. Jsme jen americkou kolonií? Podle vše znaků to tak vypadá. Předkové sinají hrůzou a hole nad námi jsou k prasknutí napjaté.

   Smazat
  2. Tato země má na výběr,buď tu budou USarmy a amíci na sebe snad nezaútočí a nebo budem neutrální a pak nebude zájem na tento prostor plýtvat municí,dnes je zcela jasné,proč rakušáci nechtějí Temelín!

   Smazat
 23. *Spravedlivý*:

  "Armádní noviny důrazně varují ty, co by chtěli zakročit proti konvoji USA"
  ***
  - Já zase DŮRAZNĚ VARUJI ARMÁDU A POLICII - A KONKRÉTNÍ OSOBY CO BUDOU "OCHRAŇOVAT NAŠE uSSraelské OKUPANTY", že se tím
  DOPOUŠTÍ VLASTIZRADY !!!!
  .. A tyto KONKRÉTNÍ OSOBY BUDOU také v budoucnu NENÁVIDĚNY CELÝM ČESKÝM NÁRODEM A SOUZENY ZA VLASTIZRADU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žilka už praskla tobě, debilní fašisto.

   Smazat
  2. *Spravedlivý*:

   to jako myslíš mne - ty debilní kreténe !
   a když tak mi říkej komunisto, protože ikdyž jsem nestraník ty debile, brzy asi do KSČ vstoupím, protože to je jediná strana která se se zaprodancema a vlastizrádcema jako jsi ty sr*t nebude !!!

   Taky proč, když ty jsi fašista, protože VŠICHNI co podporují fašisty v USSA a na Ukrajině !!! - kteří vraždí na Donbase civilní obyvatele bez ostychu si zaslouží STEJNOU ODPLATU !!!

   Smazat
 24. Koukám, že jediné, co Armádní noviny dovolují bez potrestání, je nejspíš ignorovat námluvy US soldatesky a s obyvatelstvem v Praze. Pokud se nejedná o trestný čin ignorování ve stádiu přípravy. Ale je třeba vidět, že akce je dobře připravena, proto taky pro líbánky s okupačními vojsky zvolili Prahu, protože vyšší vedoucí US v Čechách a na Moravě dobře ví, že největší vylízávači tady v této zemi jsou odjakživa v Praze. Lízali už Heydrichovi a postupně Gottwaldovi, Stalinovi, Brežněvovi, Bushům, Obamovi, Schwarzenbergovi. Tak teď vylížou US 2. pluku.
  Obyvatelé jiných oblastí se nejspíš zachovají adekvátně, jako občané znásilňované země, která se nemůže, neumí a nechce bránit.

  OdpovědětSmazat
 25. Som prevelice zvedavy, za co by ma odsudili ak by som americkym obsr.l Strykera z mosta? Mimochodom ak zabranim prjejazdu kolony armady cudzieho statu, ako mozem ohrozit obranyschopnost vlastneho? A ako sabotujem, ked to je len prechadzajuca a nic im neposkodzujem a nikde nie je ohrozene uzemie vonk.agresorom? Je vidiet ze Armadne noviny pise podla mojho nazoru idiot s diktatorskymi sklonmi... Proste NATOpozitiv

  OdpovědětSmazat
 26. V zásadě se jedná o aktivaci obrněných transportérů pro nadcházející válku. Z Norska lodí do Pobaltí a po vlastní ose do střední Evropy. Nepodléhejte iluzím. Za chvíli je tady budeme mít naostro...
  http://aeronet.cz/news/dragounska-jizda-nesouhlas-s-prujezdem-americke-bojove-techniky-pres-ceske-uzemi-se-vyostruje-cesti-vlastenci-a-aktiviste-proti-valce-zablokuji-na-hranicich-prujezd-americkym-zbranim-vime-prvni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že válka proběhne ve vzduchu a obrněné transportéry a vojáci u nás zůstanou a budou použity jen proti nám, pokud se budeme bouřit. Jako na Ukrajině, kde probíhá genocida opozice a nepohodlných lidí.

   Smazat
  2. http://aeronet.cz/news/breznove-zatmeni-slunce-a-rusky-breznovy-sok-obama-na-tajne-schuzce-s-reditelem-fsb-ruska-globalni-valka-se-blizi-nezvestny-putin-v-petrohradu-a-bojova-pohot/

   Smazat
 27. Samozrejme, ze americti vojaci/cast mezi nimi i Polaci, abychom se dorozumeli/ byli v Polsku oslavovani a objimani jako zachranci.
  Proto na nasich hranich maji cekat predstavitele kraje a vzit s sebou
  ty zamilovane do USA a spolecne mavat i s detmi ze skol.
  USA cekaji, ze takove snimky z techto setkani obleti svet s poznamkami
  vidite cela stredni a vychodni Evropa je proti Rusku.
  Vse odpovida planu, ze Polsko jako nejlepsi pritel USA musi vytvorit spolecne s pobaltskymi staty a s nami a Slovenskem hraz proti nebezpecnemu Rusku.Tim bude mit USA jistotu, ze nejen letecke mozna i atomove utoky Rusku zlikviduji ale pak musi nastoupit pozemni sily. A ty USA sem neposlou - to zajisti tak vymodlene Velkopolsko
  a tim take USA nebudou sily, ktere by s ohledem na mrtve americany
  kritizovali tento plan-Jeste Polska nezginula a bude velmoc s pomoci svych nejlepsi pratel se tak splni jejich fantos-magore plan

  OdpovědětSmazat
 28. No, když už tady amíci budou, tak by mohly našim lidem vysvětlit jak dopadlo vyšetřování z roku 1998 kolem jejich tajného koncentračního tábora, který tu provozovali bez vědomí policie a BIS, ale s vědomím amer.velvyslanectví. U nás se to zametlo pod koberec a dodnes nikdo nic neví. Aspoň by mohli být trochu užiteční, když jinak nestojí za nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, uveďte zdroj k tomuto vašemu tvrzení. Díky.

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky komunistům a Varšavské smlouvě byl v Evropě klid, protože ty agresivní fašisty Rusáci drželi od nás na západ. Po rozpadu sovětského bloku trvalo jen 20 let, aby Českou republiku rozkradli, rozprodali a udělali z ní jen poskoka. A nyní bude zase válka, protože fašisti jsou dobývat východ. Díky CCCP a komunistům za klidný a krásný život v míru, ať se teď z toho ti pravdoláskaři s hypotékama třeba zeserou.

   Smazat
  2. NATO není můj spojenec, je agresor. Zběř je ta co se tak chová a jedná-tzn. reflexivně impulsivně, nenávistně a pudově, takže milí hošku polib si prdel a hlavně líbej tu cizí ještě trošku.

   Smazat
  3. Lidi meli v roce 89 par komunistu za jejich zlociny povesit.
   Nekviceli byste ted tak hlasite.

   Smazat
  4. Jestli ty jsi bojoval proti minulému režimu alespoň jako mnozí z nás ,co zde píší, tak já jsem čínskej bůh srandy.Nikomu nic nevyčítej nenadávej do šmejdů a zběři, sám jsi totální zlo dnešní doby a jen se modli až tady ted nastane změna- ato si piš ty mešuge že ano,-tak se modli aby jsme tě náhodou nevyštárali jako krysu a nebyl jsi za to co tu předvádíš po zásluze odměněn -a bacha skartovačky a pálení papíru jako s ostatními stb-áky Vám budou prd platný,- už jsme se poučili, jak se s takovejma máme -nesametově -VYPOŘÁDAT.

   Smazat
  5. A proč by jako lidi měli v 89 někoho věšet? Vždyť komunisti se ničeho zlýho nedopustili, to jen dnešní lživá propaganda vymýlá mozky blbcům jako jsi ty.

   Smazat
 30. Využijme dostupných možností, abychom zrádcům ukázali co si o jejich politice myslíme.

  Petice za vystoupení z NATO

  OdpovědětSmazat
 31. https://www.youtube.com/watch?v=w5QtOTk-PeU
  Vzkam pro Americké vojáky : Be masters in their own country

  OdpovědětSmazat
 32. Si připadám jak za protektorátu, kdy bylo taky vyhlášeno stanné právo a kdokoliv pípnul proti němcům, dostal kulku do hlavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havlem počínaje jsme se stali sluhy amerických vrahů.

   Smazat
  2. http://www.vaclav-havel.eu/

   Pravda o zrůdě. Havel a 89 je největší podvod v dějinách českých zemí...

   Smazat
  3. Protektorátem zcela nepochybně jsme a tak se může stanné právo kdykoliv vyhlásit.Po českém a německém prezidentovi můžeme demokraticky házet ledasčím,ale po obrněném transportéru s vycvičenou profesionální posádkou USarmy nelze hodit ani křivým pohledem...

   Smazat
  4. Takto zmanipulovaný národ ta zaprodaná banda potřebuje, teď nás špatný komediant společně s celou vládou zradili a podle nich( národe drž hubu). Jenže to se asi ta partie zaprodanců plete, Stydím se za tuto vládu, která nás prodala, jako poslední štětku s E 55.

   Smazat
 33. Sjednotil bych opět republiku,ustanovil lidové soudy a začal zavírat vlastizrádce od r.89. Nejhorší je to, že už někteří to ani nepopírají. A nemusíme chodit daleko. Také je na čase vypadnout z NATO a nemít tak ruce od krve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste jsi zapomnel na zadratovani hranic, cenzuru a znovuotevreni uranovych koncentraku, stalinisticky hnupe.

   Smazat
  2. Cenzura je nyní horší, než byla za komunistů. Uranový koncetrák by zrůdám jako jsi ty jen prospěl. Hitlerovský hňupe.

   Smazat
  3. Na UD jsem odfáral 9 let,převážně jako operátor,ty vymydlenej mozku 1555 by si se mohl o dolech trochu rozepsat.... až to vygúgluješ vymaštěnče,ozvi se.....tebe pako by na UD nevzali ani jako šatnáře.Na dvanáctým by si takhle nekvákal,to už bys nevyfáral...

   Smazat
 34. Vážení přátelé okupace bude završena v přímem přenosu poté co v roce1989 jsme si naivně pomýšlely na svobodu. S pozdravem občan

  OdpovědětSmazat
 35. Kdo ruší kruhy Yeenkyeu, i ten kdo se snaží je jen rušit, bude zničen!

  OdpovědětSmazat
 36. Výhružky, výhružky a zase jenom výhružky.
  Stálo by zato, to zorganizovat protest tak, že by je vítaly špalíry lidí, kteří by ve chvíli jejich průjezdu se k nim otočili zády. Nahý zadek bych jim neukazoval, abych náhodou nedal záminku policii , kvůli veřejnému pohoršení, ale za tohle mě nikdo perzekuovat nemůže a gesto je to dosti výmluvné, že to pochopí i americký khaki mozek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za otočení se zády před našimi americkými spojenci ti hrozí až 20 let vězení za sabotáž !!! Zdá se, že 50-tá léta byla jen slabým čajíčkem toho, co nás čeká nyní s našimi fašisty typu švarcnberg, štětina, putna, němcová.. a podobná nenávistná hovada

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=7DqbaRJNSY4

   :-D

   Smazat
 37. Za okupace jste slouzili Rusakum a ani jste nekvikli. Projevte svou statecnost aspon ted a vrhnete se pod kola vozidel nasich spojencu, vlastizradna komunisticka lejna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To píšeš svým rodičům, ty nenávistná fašistická vlastizrádná zrůdo?
   Naopak, já děkuji CCCP a komunistům za krásný život v míru a klidu.

   Smazat
  2. Jest-li bude mít konvoj USáků takovou přízeň a návštěvnost,jako cyklistický závod ZM tak je to dnes opravdu lepší.Sobotkova parta svým kámošům ,ale takový servis,včetně nových silnic zajistit nedokáže.....snad ty bolševický silnice přejmenovat na silnice Iráckého přátelství,Svobodné Lýbie nebo Humanitárně osvobozené Jugoslávie....Dobře se jim pojede.Kdo bude zodpovědný z terorismu až s těmi pancéřáky spadne nějakej demokratickej most to opravdu nevím,Že by slavnostně projeli Blankou a vznikl by Tunel přátelství to z bezpečnostních důvodů nehrozí....Vzteklá Miruš radši překousala kabely....

   Smazat
 38. Těžko někdo mohl za okupace sloužit rusákům, ty pablbe, to by ho první němčour odpráskl. A jestli tady někdy byla okupace tak to je dnes.
  Tuším že jsi sám asi to největší lejno které se tady prezentuje svojí nenávistí ke všemu co Tě bytostně cizí- rozum ,pravda a lidskost. Dal bych nevím co kdybych se dozvěděl co jsi za tvora a hlavně co jsi dělal dříve,- a bacha na karmu ta je mrcha ta Tě dohoní spíš než světská spravedlnost, ale o to víc Tě sejme. Tak příjemnou budoucnost pane protikomunistický odbojáři-apropo- kdyže jsi Ty vrátil stranickou knížku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jejich nenávist pramení z jejich neúspěchu a zamindrákovanosti. Dneska mladí nic nemají, nikdo je nechce zaměstnat, maj depréze, protože nemaj nejnovější ajfoun, všude samý zboží a oni si to nemůžou koupit, tak jsou frustrovaní a tady si léčí jen svoje mindráky :-)

   Smazat
 39. Co Snowden a Assange?
  Zapomenuto?
  Co vraždění Afghánských civilistů? Co vylhaná válka v Iráku?
  Co porušení všech mezinárodních úmluv USA?
  Co odposlechy evropských občanů NSA? ¨
  Nic?
  Odpuštěno?
  NASRAT!

  OdpovědětSmazat
 40. Znám spoustu lidí, co LN nečtou a dokonce k nim mají averzi. Ti úředníci jsou naši (čeští) placení námi a nebo naši (čeští) placení námi a zbytek odměn pobírají z NATO a USA?
  "Úředníci ministerstva demonstrantům přes Lidové noviny vzkazují, že američtí vojáci rozhodně nemají zájem zde setrvávat delší čas, než je nutné. Jejich jediným cílem je dostat se v klidu na domovskou základnu. „Pokud projedou bez potíží Pobaltím a Polskem, nechápu, proč by Česko jako jediné mělo něčím vyčnívat,“ dodává úředník."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto protože nejsme ani polsko ani pobaltsko a ani jiné -sko , Jsme v Čechách a tady jsme my- já doma, a žádnej gauner v munduru a navíc ozbrojenej by mě doma neměl co poroučet a buzerovat vyhrožovat a naši zrádci strašit. Kolaboranti z našich řad patří do zostřeného kriminálu za vlastizradu, to co mělo po -89-tým postihnout stejné kolaboranty z -68-ho. Lidičky pamatujte si kdo všechno tohle svinstvo- podporuje schvaluje a kolaboruje, abychom se s nimi mohli zaslouženě vypořádat. Potom nesmí být už žádné pardony a samety- NECHME SAMET SAMETEM BUDTO S NIMA ZAMETEM NEBO ONI S NÁMA.

   Smazat
  2. Anonymni 17:50
   Taky mne to zere, ze americka armada se chysta projizdet Ceskou republikou. Protoze je vsak CR clenem NATO je podle mne prujezd legalni. Zadne nasilnicke demonstrace nezabrani jejich ceste. Zakaz by mohl mit znacne neprijemnosti a sankce. Oni by stejne projeli. Nejlepsi je poridit si ceske a ruske vlajky a mavat s nimi pred amiky, aby vedeli ke komu se hlasime. To se muze a pak se musi zapracovat na vystoupeni z NATO.jaris

   Smazat
 41. Je zajímavé jak vlastenečtí úředníci zdůrazňují, že pro demonstraci suverenity České republiky je nezbytná demonstrace síly cizinecké a antidemokratické armády na našem území.
  "V případě, kdy by Česká republika rezignovala na demonstraci své suverenity, kterou vyjadřuje armáda a rezignovala na závazky plynoucí ze spojenectví, by dala všanc i svoji svébytnost,“ píše se v Armádních novinách."

  OdpovědětSmazat
 42. Dajaky papluh tu nadava ludom ze v 68 kolaborovali s Rusakmi. Pri tom vvtedy hrozila gula z gulometu a slo o zivot. Pri tom jeho vlastna existencia svedci o tom ze je bud sam priposraty alebo to zdedil po svojom fotrovi ked sa okupantom hrdinsky nepostavil. Urcite skodil komunistom, tym ze kradol v robote vrtaky a sroby, cim vyjadril svoj odpor voci okupacii...bude to klasicky prdola aj s jeho fotrom...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolaboranti jako Bilak, Indra, Korčák a ostatní co zvali a vítali cizí vojska na našem území by měli dostat kulku za kolaboraci-totéž ty dnešní zváči- sráči. A fotříky do ničeho netahej to byli slušný lidi,a jestli Ty jsi kradl šrouby , tak možná podle sebe soudíš druhý a to bych si vyprošoval. Samozřejmě že až na pár vyjímek tady po vstupu vojsk-68 všcihni drželi kušnu a báli se,- a kurna právě proto už ted by jsme tu držku měli otevřít abychom nemuseli opakovat znova celých-47 let jako blbečci .
   takové bludy ,že jako proč sis prve neuvědomoval že když si šahneš na žhavý kamna že se spálíš,tak proč bys ted na ně neměl znovu sahat ? No do prdele právě proto že sem si už sáhl a mám s tím tu zkušenost ,tak si sahat nebudu a nikdo mě tam tu ruku cpát nebude -proto se tomu bráním.Jen hovado, může dneska např. říkat afroameričanovi proč není nevzdělaný otrok a proč by mu to ted mělo vadit -kdyby to z něj někdo chtěl dělat, když před 200-lety on a jeho předkové takhle žili a drželi hubu, a najednou -by si vyskakovali? Zamyslete se nad tím co tady některá lidská hovádka píší,asi jsou doby temna nebo dávnověku.

   Smazat
  2. nadava ludom- figu borovů ty chumaj nauč sa čítat, alebo nevieš čo je lud a čo kolaborant?
   nepchaj do mojej papuli niečo čo som nepísal,ja neoohovárám ludí ,ale dovolujem si povedat, že pokial, nezatněme tipec zgerbe a tým čo škodili a škodí ludom, nebude nikdy klud, a to je třeba rasdantně urobit. KAPIŠTO.Pišto?

   Smazat
 43. Jj, to je holt ta výběrová americká pseudodemokracie a výběrová svoboda projevu !!! Spíše klasické zastrašování obyvatel.

  Všíchni jsme si sice rovni, ale někteři jsou si holt rovnější... tak tomu říkám hnus velebnosti.

  Jen doufám, že se nedáme zastrašit, protože když se teď zastrašit necháme, tak už to tak bude napořád! proto je třeba aby nás bylo co nejvíce, abychom byli co nejviditelnější a nejhlučnější!

  Píšťalky, červené karty(klidně i formát A4) a hodně vajec (na svačinu :-) s sebou!

  Američtí poskoci a jejich loutkovodiči si musí být vědomi toho, že tady jsme doma my a že my si žádnou demonstraci síly cizích armád na našem území nepřejeme a nic takového trpět nebudeme!

  !!! US-army go quickly home !!!

  Zdraví
  JiB

  OdpovědětSmazat
 44. Nebýt Havla tak snad ani v NATO nejsme. O vstupu rozhodl na příkaz usa,která potřebovala napadnout Jugoslávii. Což se za 12 dní po našem vstupu také stalo. Připomínám,že to bylo tak rychlé,že nás ani o tomto nestačili informovat. Prostě hnus. Hlavně to jeho humanitární bombardování dětí a civilního obyvatelstva,které se nemohlo,ani nestačilo bránit.

  OdpovědětSmazat
 45. *Spravedlivý*:

  Házení rajčat na Zemana je OK, ALE NA USSA OKUPANTA SE TO NESMÍ !!!???!!!
  ***
  tak s tím MAINSTREAMOVÝ OBJEDNANÝM PROUSSRAELSKÝM ČLÁNKEM SI JDĚTE VYTŘÍT PRD*L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.