Reklama

čtvrtek 5. března 2015

Boris Němcov obětován pro zahájení barevná revoluce? Boris Němcov byl zrádce Rusů v každé fázi své kariéry


Němcov s Billem Clintonem
Scott Creighton

5.3.2015  Zvědavec, originál

Pamatujete na vraždu Alberto Nismana v Argentině? Obětovávají sionisté své poskoky v zájmu věci? Západní média, zoufale se snažící démonizovat Vladimira Putina a Rusko obecně, oslavují Borise Němcova jako „charismatického vůdce opozice“ a „reformátora“ starého sovětského státu.


„Obdivoval jsem odvážnou Němcovovu oddanost boji proti korupci v Rusku. Němcov byl neúnavným zastáncem své země, který usiloval pro své spoluobčany o práva, na která mají všichni lidé nárok.“ Obama
Hrdina sejmut. Sem s barevnou revolucí!
Po pravdě však Boris Němcov vsadil svoji kariéru na pomáhání Západu neoliberalizovat různé země bývalého sovětského bloku, jako Ukrajinu po oranžové revoluci, a dokonce pomáhal vést „liberalizační“ proces v Rusku během vlády nenáviděného Borise Jelcina.

Krátce po oranžové revoluci, jak byly volby a řada protestů na Ukrajině označeny, Juščenko jmenoval Němcova ekonomickým poradcem.
V listopadu 1991 byl Němcov jmenován guvernérem regionu Nižnyj Novgorod. Byl znovu zvolen na toto místo v prosinci 1995. Jeho funkční období se vyznačovalo zaváděním rozsáhlých chaotických volně-tržních reforem, které si získaly přezdívku „laboratorní reformy“ pro Nižnyj Novgorod a vedly k výraznému ekonomickému růstu regionu. Němcovy reformy si získaly ocenění britské premiérky Margaret Thatcherové, která navštívila Nižnyj Novgorod v r. 1993 (Činajeva 1996, 37). Wiki

Jeho život byl zasvěcen službě institucím jako MMF, Světová banka, EU a National Endowment for Democracy (když se pokoušely před ne tak dlouhou dobou o barevnou revoluci v Rusku). Bez důkazů tento muž obvinil separatisty na východní Ukrajině ze sestřelení letu 17 a řekl, že za to musí být všichni zabiti.

Boris Němcov byl v podstatě zrádce Rusů prakticky po celou svoji kariéru. Kdysi byl považován za náhradníka Jelcina, kvůli veškeré své práci, kterou vykonal při neoliberalizování země až do trosek, a měl se stát ruským Philippem Pétainem (hlavou vichistického francouzského státu), či Arthurem Neville Chamberlainem (britským premiérem - usmiřovačem).

Západní média (neokonzervativci a falešní demokraté /alias Washingtonský konsensus/) vás nutila věřit, že vše skončilo v onu noc, kdy někdo vyskočil z auta a střelil hrdinského Němcova 4 krát, zatímco Ukrajinka, se kterou kráčel, to sledovala. Nic se jí nestalo. Zde je obrázek té ženy.

 Vrazi ušetřili přítelkyni, 23-letou. 55-letý Němcov byl ženatý a otec 4 dětí

Prostitutka
(Titulek "prostitutka" je zavádějící. Nejde o prostitutku, jde o 23letou modelku Annu Durytskou z Ukrajiny. Poznámka editora Zvědavce)

Tito „profesionálové“ nechali jediného očitého svědka útoku bez sebemenšího škrábnutí? Oficiálně tento „opoziční vůdce“ získal podporu asi 1% hlasů veřejnosti, zatímco Vladimir Putin se v současnosti těší nejvyšší podpoře lidí za svoji kariéru, asi 86%.

Je to jako tvrdit, že mravenec vede „opozici“ vůči tygrovi.

Dva dny před svoji vraždou Němcov oznámil, že dnes se bude konat pochod. Označil ho jako shromáždění všech členů opoziční strany v Rusku, kteří se sejdou, aby se postavili „Putinově válce“ na Ukrajině a protestovali proti ekonomické „krizi“ v Rusku.

Nazval to Jarní pochod, či „ruské jaro“, a nevypadalo to na příliš velkou účast, obzvláště když vezmeme v úvahu proti-ruské nálady, které tento chlápek vylučoval z každého póru svého těla.

Ale teď má „ruské jaro“ vlastního připraveného mučedníka.

Zde je další zajímavá poznámka: slečna, která byla s Němcovem, je čirou náhodou Ukrajinka. Zamyslete se nad tím na chvilku.

Někdo musel dát vrahům vědět, kde bude, nebo dokonce zajistit, aby šel v tu noc na onen most. Myslí ještě někdo na to, jak to přichystali na Dominiqua Strauss-Kahna?

„Není pochyb, že tento zločin byl pečlivě naplánován. Místo a načasování vraždy na to ukazují také. Při vyšetřování se zjistilo, že Boris Němcov šel se svoji přítelkyní do svého bytu, který se nachází blízko místa vraždy. Organizátoři a popravčí evidentně znali jeho trasu,“ řekl novinářům Vladimir Markin, mluvčí vyšetřovacího výboru. RT

Muž MMF na Ukrajině, Petro Porošenko, o Němcovovi řekl, že je fašistickým „mostem“ Ukrajiny do Ruska.

Porošenko dnes řekl, že Němcov měl nějaké tajné důkazy, dokazující, že ruská armáda vtrhla na Ukrajinu. Evidentně s neviditelnými tanky a raketomety, které naše špionážní satelity nemohou vyfotit.

„Řekl, že (Němcov) má odhalit přesvědčivé důkazy o zapojení ruských ozbrojených sil na Ukrajině. Někdo se toho velmi bál… Zabili ho,“ 'Prasenko' Porošenko, dnes.

Samozřejmě, stejně jako u těch šesti „ruských pasů“, kterými mával jako „důkaz“, že jeho země byla napadena, nenabídl Prasenko žádný skutečný důkaz pro své tvrzení. Jen to řekl, když si to vycucal z prstu. Samozřejmě, že to západním médiím, jako Reuters a Huffington Post, stačilo, aby to uveřejnila.

Když to říká Prasenko, musí to být pravda.

Komukoliv, kdo tomu věnuje pozornost, připadá, že je Porošenko ochoten udělat cokoliv, aby si udržel kontrolu nad svým fašistickým loutkovým režimem v Kyjevě, kdy proti-porošenkovské nálady jsou nyní velké, dokonce i v pozápadněných částech jeho země. Nemůže přimět lidi, aby nastoupili na mobilizaci, ačkoliv je povinná, a stále více lidí se vyjadřuje proti NATO podporované neoliberální vládě, kterou Barack Obama dosadil do země před ne tak dlouhou dobou.

Lidé na východní Ukrajině, a nyní stále více lidí také na západě, jak se zdá, tíhne směrem k oněm 86% populace Ruska.

A „bum“… někdo přijde a obviní Putina z vraždy odrovnaného stárnoucího „vůdce opozice“ v Moskvě. A nechají tam ukrajinskou holku stát, bez škrábnutí, jako jediného očitého svědka. Hmmmm.

Je spousta stran, které by z této rány měly prospěch. A ze všech nejmenší by měl Vladimir Putin. Samozřejmě, že západní média si nemohou dát dvě a dvě dohromady, opět. Ani neočekávají, že vy budete schopni tak učinit. Ale zde to máte.

44 komentářů :

 1. Jeste si na zavrazdeneho plivnete, nacisticke svine.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemá cenu plivat na hrob někoho, kdo ti byl ukradenej už v době svýho života, stupidní blbečku.

   Smazat
  2. Nemcov prosazoval zajmy tech nejbohatsich. Mozna se malo delil o lup.

   Smazat
  3. Nezesměšňuj se tu tu ty troubo z 8:26 a douč se co znamená slovo nacismus. Bože, proč jsi dal do vola život.

   Smazat
  4. Tak iste, o mŕtvom len dobre a pekne. Hele anonyme, ale ķeď už tí Rusi v tom 68-om roku za Tebou do toho majdanutého ČeskoPomlčkaslovenska prišli, to si mal byť radšej namiesto toho v lágru v Osvientimi, kam by bola prišla za Tebou spanilá jazda Ukrajinských dobrosrdečných vojakov. Tak tomu hovorím obrovská smola, nachádzať sa v nesprávnom čase na nesprávnom mieste! Teda aspoň podľa svetoznámeho Poľského kunst-historika, by si sa bol nie s rusákmi, ale s tými báječnými, mierotvornými Ukrajinskými vojakmi určite vraj privítal:-)). Svojími kosťami by si Ukrajinskému Kosťovi zahrkal melódiu "sláva ukrajine, gerojim!". Namiesto toho si musel v ČeskoPomlčkaslovensku, vítať Rusských vojakov. Veľmi blbá situácia:-)). Môj profil: Ukrofil.

   Smazat
  5. http://www.hlavnespravy.sk/kto-bol-boris-nemcov/570725

   Smazat
 2. Máš stejný názor i na upálené civilisty v oděse?

  OdpovědětSmazat
 3. Marš na mrtvole Borise Němcova
  http://leva-net.webnode.cz/products/mars-na-tele-borise-nemcova/

  OdpovědětSmazat
 4. Chapu emotivni rozpolozeni (byl jsem tam mnohokrat) - ale je dobre neskluznout na cestu nenavisti, byt nad veci je nejlepsi cesta vpred....

  OdpovědětSmazat
 5. A kdo ho kvůli této významné pozici chtěl zabít? Třeba ukrajinský Porošenko tvrdí, že musel být umlčen, protože sbíral důkazy o ruské vojenské agresi na Ukrajině. Na jednu stranu by to po roce konfliktu už bylo opravdu záhodno, ale na druhou stranu je to divné. Předpokládejme, že Němcov neběhal sám celý rok někde podél rusko-ukrajinské hranice a nefotil si tam s nasazením života jakési kolony tanků a raketometů. Pokud to ale nedělal, tak musel ony avizované důkazy získat od někoho. A proč by ten někdo důkazy nedal rovnou Porošenkovi? Nebo Američanům, aby nemuseli argumentovat filmíky na YouTube? Že by chtěl Němcov trumfnout Navalného a vrátit se do funkce opoziční jedničky? A zajímavý postřeh nabídl John Helmer, americký novinář, který už roky působí v Rusku: podle něj je divné, že z restaurace v GUMu, kde Němcov se svou mladičkou ukrajinskou milenkou večeřel, se dalo vyjít třemi různými východy na různých stranách budovy, což nutně muselo ovlivnit následnou trasu, ale Němcov se vydal tou jedinou vedoucí k vrahovi; že na sobě měl v ruské skoro půlnoční únorové zimě jen sako, ale přesto se vydal na půlhodinovou pěší túru ke svému domovu; že bez ohledu na přání milenky odmítl vzít taxi; že se vydal přesně tam, kde na něj čekal střelec… Zní to divně, že? Znamená to snad, že před každým východem z GUMu čekal někde ve vzdálenosti několika set metrů jiný vrah s jiným únikovým vozidlem?
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Existuje-zvaci-dopis-pro-vojska-USA-Uz-jsme-si-na-samostatnost-hrali-moc-dlouho-bez-dohledu-Velkeho-bratra-to-nejde-poznamenava-Tereza-Spencerova-ke-zhave-novince-364768

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Perfektní,naprosto souhlasím.
   Jak jsem napsal jinde,Němcov živí nula,jako mrtvola hrdina,ikona odpůrců Ruska a Putina.Jde i o symboliku,že se to muselo stát,zrovna u Kremlu.

   Smazat
  2. No, tomu že milenka řekla, že chtěla taxi a on se chtěl projít, můžeme věřit a taky nemusíme, co když chtěl taxi on, když už měl jenom to sako, ale ona se chtěla projít?

   Smazat
 6. doktor článek je zbytečně vulgární, ale na druhé straně autor nečerpal ze všech dostupných podkladů k této velice rozporné osobnosti...Zajímavá je např. kondolence US senátora o tom jak Němcov konzultoval s Američany varianty ozbrojeného převratu v Rusku,zlodějny, na kterých se podílel v rámci demontáže ekonomiky Ruska (za Jelcina nechodilo např.3mio dětí do škol- protože nebylo díky krachu kam) atd. Je zajímavé, kam až Němcov byl v zájmu osobního prospěchu zajít.
  Jinak ad 8"36 - rád bych věděl,jak kritika Němcova souvisí s národním socialismem (jestli autor vůbec ví, co to je)

  OdpovědětSmazat
 7. Řekl zde někdo "nacismus" ??

  Jednoho rusky mluvícího Žida opěvuje árijský komentariát jako mučedníka demokracie.

  Druhému rusky mluvícímu Židu (Josif Kobzon, věhlasný osmdesátiletý estrádní baryton, který si dovolil zazpívat v Doněcku dětem teroristů) zakázala árijská Vůdčí Samice vstup do Říše v rámci nových ukrrrrrrrrrrrutně přísných sankcí a árijský komentariát si toho radši nevšímá, protože ani goebbelsovská infotechnologie si zatím s do nebe volající pitomostí tohoto kroku tak nějak nedokázala poradit.

  (Blbějším gestem už snad bylo jen vybombardování Baldwinových kanadským letectvem ve filmu South Park.)

  Třetí rusky mluvící Žid (Beňa Kolomojskyj se ukrajinštinu nepokouší ani lámat, nemá toho zapotřebí) je největším a nejkrásnějším warlordem celého Ukrajilandu (dle vzoru "Somaliland") a komentariát se snaží raději si ho moc nevšímat. Snad proto, že pří vší práskanosti naletěl před časem provokatérovi a v nahrávkách rozpráví o věcech, z nichž by i hodně oblbenému árijskému publiku pořád ještě vstávaly hrůzou vlasy na hlavě.

  Pravověrní náckové už z toho musejí mít pěkný guláš v hlavě.

  A to jsme nemluvili o exotech, kteří si říkají "židobanderovci" (myslel jsem, že zrovna tohle musí být hodně zoufalý hoax, ale zdá se, že blbost lidská nezná mezí. Pokud to tedy není poslední zoufalý způsob, jak dnes může obyčejný Žid na západní Ukrajině přežít svinskou dobu, v tom případě jim to samozřejmě nelze mít za zlé).

  V.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Život tropí skotačinky ještě větší! Je to už pár let, co byli v Izraeli zadrženi při hajlování se zdviženou pravicí zadrženi Židé (emigranti z Ruska). Taky jsem si myslel, že je to totální nesmysl, protimluv, žvást - dokud jsem neviděl fotečky...

   Smazat
 8. Co se tyka Ukrainy -

  1. Novy financni system byl odsouhlaseny pred asi 2,5 -3 roky
  2. Znamena zlatem kryte meny pro mezinarodni obchod a pak pravdepodobne na vsech urovnich. Coz znamena odstup of Petro-Dolaru a tim padem taky dolaru a USA. USA na tom souhlasili taky jako jedinne vychodisko...Pad USA mel byt postupny ve stadiich aby to nevytvorilo moc chaosu a utrpeni...(US jsou totalne zbankrotovane - ziji ze zlodejny z mezinarodnich tajnych fondu z kterych kradou uroky, a taky ziji z narkotik obchodu...)
  3. Asi pred 2 lety (pred time nez to melo byt implikovane) USA od toho odstoupili - informovali nemce o jejich zameru napadnout Rusko pres Ukrainu a znicit ten financni mezinardni plan. Nemci jim na to rekli, 'S vami jsme skoncili - okamzite nam vratte nase zlato'
  4. USA to zlato samo sebou jiz nema - vse zproneverene -
  5. Mame za to ze UK vedelo o planech US a rozhodli se jit do toho s USA (Anglici to nechteji potvrdit - ale je to zcela jasne - Anglie je jeste vyznamnejsi partner pro USA nez Nemecko.... z toho duvodu taky v Anglii byly dekodovany Cerne Schranky z MH 17...)
  6 Tak USA sli na Ukrainu - povzbudilo je a rozhodlo o tom 1.1 trilionu dolaru co USA dostali v lednu 2014 (v dobre vuli a nadeji ..., protoze jsou zbankrotovani....) Dobrou vuli zneuzili znova a v unoru jsme meli Maidan...aka USA

  7. MH 17 - (je mozne ze chteli sundat Putina - co mel letet kolem - toto ale neni overeno..) UK dostalo Cerne Schranky - do dvou tydnu byly informace na stole....

  8. Holandsko dostalo zlato od USA zpet (Nemci nedostali - dostavaji po malych castech ....) Holandsko to dostalo vse zpet aby drzeli jazyk za zuby o MH 17 popripade zmanipulovali info....

  9. Trvalo mi 3 mesice den co den utocit na Anglicany aby uvolnili MH 17 Cerne Schranky ... po trech mesicich na me vybuchli - *Rusove to neudelali - jsi ted spokojeny* Ja jim na to rek, nejsem, ty info musi mit verejnost, ne ja. Jejich odpoved byla - vlady statu tyto info mohou ziskat ...konec.

  10. Zlaty standart je tu, NEMECKO opousti EU a pravdepodobne NATO - FRANCIE je vleku taky. Pridavaji se k BRICS..... jedna se jen o formality, Merkel jenom steka aby Amici a verejnost si mysleli opak....

  11. Pro Ukrainu je nejelpsi 'balkanizace' v tomto stadiu.....

  12. USA budou totalne izolovane svetem. Neni zcela jasne co chteji delat s financni situaci - jsou tendence napumpovat penize z fondu z kterych Amici kradli rok co rok do systemu. System vsak musi byt ocisten od Zionistikych parazitu co totalne kontroluji US financni a politicky system..

  Jak to chteji udelat nevime....je mozne ze vse bude kombinovano s oznamenim zlateho standartu v BRICS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevim odkud berete tyto informace, mne to vsechno pripada vic jako prani, nez realita. Co se ale ve skutecnosti DEFINITIVNE a KONECNE stalo je, ze se (samozrejme nechtene) rozkryla prolhanost a naproste vytvareni virtualni reality mainstremovymi medii a jejich mecenasi. Pravda zvitezi, a ja doufam ze alespon nase deti budou u toho.

   Smazat
  2. To musí nastat podstatně dřív. A s tvrdými tresty!

   Smazat
  3. Zmenil jsem Husovo prohlaseni, do pritomneho tvaru - PRAVDA VITEZI.... pokud chceme dosahnout vysedku ted tak se musime presunout z budouciho tvaru do soucastneho....

   ;;;;;;
   Jeste Vy budete u toho .... bude velka oslava......

   Smazat
  4. Chtel jsem rict - Vy JSTE u toho - protoze historie se meni a VY jste u toho, ponevads jste ZDE a Vase mysl hraje roli v globalnim meritku...

   Smazat
  5. Souhlas
   Je to logické.

   Smazat
  6. Kde jste přišel na to, že Německo opouští EU a ev. NATO ?
   Četl jsem jen to zvažuje Velká Británie.
   Nevidím to tak optimisticky, kéž byste měl pravdu.
   Máte zdroj prosím ?
   Díky
   Martin

   Smazat
  7. Vlastiku, přesně jak píše Martin nade mnou- Odkud čerpáte info o vystoupení Německa z EU a NATO?Je to Vaše přání, jedna paní povídala, nebo jsou v Německu opravdu takové nálady?

   Smazat
  8. efpe

   Hotovy 'deal.' Zdroje jsou ....., nadeje zije. Nic si nevymyslime ....
   Cekame na progres v Londyne ..... na to az budou odstraneny z financniho systemu zbytky Rothschildovcu a jejich mafie, kterou svet nikdy nezazil v takovem rozsahu .... meli jsme vsichni na kahanku .... Poslednich 8 let bych nechtel jiz nikdy zazit.....

   Rothschild se Sassonem je v Londyne do jiste miry odsunut ze svych pozic podle informatoru ..... Londyn hraje dvoji hru - financne buduje mosty s vychodem, politicky si udrzuje americke vztahy. Rikaji - pritele mej blizko u tela, nepritele jeste blize....

   Smazat
 9. Stojí za přečtení a to včetně komentáře té dámy (agata). Zdá se, že trefila bingo.

  http://www.nwoo.org/2015/03/04/7-zvlastnosti-smrti-borise-nemcova/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se týče toho neprostřeleného saka, tak tím byl jenom přikryt, to asi nebylo jeho.

   Smazat
  2. Teď jsem se na to podíval znovu, barvou to odpovídá, jako to sako, které má na sobě když leží, takže těžko říci.

   Smazat
 10. Potvrzeni spoluprace - pokud Nemci navraceji poklady z druhe svetove valky rusum timto zpusobem - znamena to jenom potvrzeni toho ze Nemecko opousti EU a je rukou v ruce s Ruskem a BRICS proti nacistickym mezinarodnim financnim silam ...

  http://sputniknews.com/europe/20150305/1019079267.html

  ;;;;;
  Toto je skvele - kupujte sampano.....

  OdpovědětSmazat
 11. Dobrosrdecny charakter ceskeho lidu musi byt obnoven. Nesmime dovolit zionistum a jezuitum aby udelali to co se stalo kdyz zabili 27 ceskych panu a zlomily srdce ceska a rozdali cesky majetek katolickym nemcum a rakusakum .... po 300 nasi predci odolavali tlaku. Dnes musime obnovit cesky charakter naroda - lide jsou dobri - my jim potrebujeme pomoci k tomu aby nepohrbili to malo dobra co jim jeste zustalo ....

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastimil a anonym oba 9:42:
  výborné komentáře ,má to logiku a určitě to tak je.
  jituš

  OdpovědětSmazat
 13. Bratislava 12.března t.r. obrovské DEMO
  PROTI VÁLCE USA a jejich vazalů proti RUSKU!!!!! Čtěte všichni Máriu RITOMSKU a její vyjádření před parlamentem dnes na Zvědavci uveřejněno...
  jituš (všichni do Bratislavy !)

  OdpovědětSmazat
 14. PETICE PROTI UMÍSTĚNÍ VOJSK USA U NÁS

  http://www.petice24.com/americkou_armadu_na_naem_uzemi_nechceme

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uvazuje-se-o-vojenske-pomoci-USA-pro-Ceskou-republiku-A-zde-je-vyjadreni-Jaroslava-Foldyny-364769

  OdpovědětSmazat
 15. To verim, ze si ten Nemcov dobre rozumel s Clintonem jak je videt na fotografi.Mozna, ze si vymenovali zkusenosti, jak treba strcit doutnik milenkam do pussy anebo jak to delat, aby manzelkam to nevadilo, ze s tim chticem vleze na kazdou. Nemcov mel 4 milenky s kterymi zil, ale to by starou Clintona asi trefil slak. Jestlize Clinton jako kurevnik vsechno preckal, tak mohl byt Nemcov take prezidentem.Hura at ziji demokraticti prezidentem - kunda sem kunda tam jak rika Zeman- on by to asi napodoboval ale nema s kym.

  OdpovědětSmazat
 16. Žerty stranou, byla to vražda. Jestli ani tohle nestačí americkým přisluhovačům, aby se probrali ze sna, tak nevím co už by mělo.

  OdpovědětSmazat
 17. Měli byste vidět co dokáží mírové sbory !

  http://www.csfd.cz/film/292490-promise-the/

  je na ulož než to smažou !!!
  cz titulky zde - http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=the+promise

  OdpovědětSmazat
 18. Jak se Němcov zasloužil o "rozkvět Ruska" - podrobně zde

  http://www.hlavnespravy.sk/kto-bol-boris-nemcov/570725

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. výňatek:

   "Nemcov je priateľom rusofóba Mccaina a s americkým veľvyslancom Michaelom Mcfaultom riešil plán, ako odstaviť Putina. Inštrukcie so zachytenej správy 000305 boli také, že cieľom politickej opozície v najbližších dvoch rokoch bude zabrániť znovuzvoleniu Vladimíra Putina za prezidenta, k čomu dopomôže len nejaká výnimočná situácia. Nemcov bol pripravený urobiť hocičo, aby tento scenár naplnil."

   Ano, "hocičo", a američani si to vyložili po svém.

   Jak tu je v článku níže - byla to "sakrální" oběť amerického okultně-psychoticky-manipulativního mocenského spolku made in Yale, adresa trvalého pobytu "Skulls and Bones" a "Illuminati".

   Smazat
 19. Zachránil Putin Navalnému život? Němcov: „Bude to šok“. Oběť byla marná. Navalnyj žádá odhalení objednavatelů vraždy
  http://aeronet.cz/news/zachranil-putin-navalnemu-zivot-nemcov-bude-to-sok-obet-byla-marna-navalnyj-zada-odhaleni-objednavatelu-vrazdy/

  OdpovědětSmazat
 20. Naštěstí existuje způsob, kterým americký zbrojní průmysl položit na lopatky. Sestřelit Dolar.

  OdpovědětSmazat
 21. Souhlas s Ondřejem ,jako vždycky!:):):)
  jituš

  OdpovědětSmazat
 22. Dáma jituš a pánové.
  Jistě jste zaznamenali,jak se rozjíždí různá cvičení vojsk NATO,mluví se i o navyšování Amerických vojáků na základnách v Evropě.Něco se připravuje,něco se chystá,jen nevíme co.Jak píše tady jeden,USA jsou nucení něco podniknout,na soji záchranu a nejen dolaru.Jediné co mě napadá,je záměr ovládnout ruské přírodní zdroje,tím by si ohromně vylepšili svoje finance.Protože by rozhodovali i o ceně a určitě by nebyl barel za 40 dolarů,ale nejméně za 100dolarů.Mne se jasně ukazuje,že potřebují dostat válčení na území Ruska.Ono všechno k tomu směrovalo,pučem počínaje,novou vládou různými zákony,že se musel východ vzepřít.Jenže,žádný nečekal,že bude takoví odpor a na území Ruska se válčení nepřevalí.Důvod už ba se našel,potírat vzbouřence,ale také,boj o Krym.V tomhle vidím prozíravost Putina,že nedovolil přenést válku na své území.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 23. USA=NATO postupuji podle planu tajnych sluzeb. Jiz v roce 1968 se pripravovali na ovladnuti Ceskoslovenska a pokud blize posuzujeme nejvyznamejsi cnitele t.zv. prazskeho jara se Sikem v cele, tak je jasno odkud foukal ten vitr. Dnes teprve vidime, ze Breznev jiz tehda jim videl do karet - zacit se svobodou, demokracii a v te euforii by bez obav prosel vstup naseho statu do NATO.
  Podarilo se jim to tedy v roce 1989 a nyni zbyva dosadit jejich lidi do vedeni ceskeho statu a vojenske zakladny tam zridit.
  Najdou se jako vzdy politikove, kteri za prachy udelaji vsechno a
  proto musi ty, kteri kritizuji jit od valu.

  OdpovědětSmazat
 24. Zkrátka a dobře - byla to svině. Jako svině žil,jako svině se choval, jako svině zdechnul. Prostě mu to jeho kámoši mafiáni spočítali - ne? Mafiáni nikdy nenechali dlouho žít své spřažence, to každý z nich věděl, přesto do toho lezli, a nějakou dobu si žili v luxusu a těžili ze své mafiánské pozice. Ale ne dlouho. Nikdo neplive po mrtvých, ale ten člověk pomáhal rozpoutat nenávist a násilí,které mělo za následek spousty mrtvých, ale o těch se v mediích nespekuluje.Jsou to nonamové - bezejmenné oběti dobrodruhů a politických šmejdů. Kdo s čím zachází, tím také zchází,dostal čestnou smrt. Taky mohl někde viset ve světlíku nebo na lucerně. Takových bylo taky dost. A toho žvanění zbytečnýho pořád k jednomu medializovanýmu parchantovi a snad tady tomu tradičnímu diskuznímu volovi netečou slzy? Slzel bys taky nad Kalouskem, Vondrou, Rittitgem, Bémem, Bakalou, a další českou pakáží, která by si ani tu čestnou porážku nezasloužila?

  OdpovědětSmazat
 25. Pěkný článek Martina Hekrdly - o dvě třídy lepší než ten nahoře:
  http://a2larm.cz/2015/03/rusko-jako-bullshit/
  Článek Vladimíra Pastuchova, na který Hekrdla reaguje doporučuji jako desert:
  http://a2larm.cz/2015/03/uz-je-pozde-kricet/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.