Reklama

pondělí 2. března 2015

Brzezinski: Vražda Němcova byla zorganizována SBU pod vedením USA

2. 3. 2015     zdroj
Smrt Němcova bude využita Západem jako záminka pro masové protesty v Rusku. To je názor amerického politologa a bývalého poradce prezidenta USA Jimmy Cartera, Zbigniewa Brzezinského. Právě na tento vývoj spoléhá Washington, informují jeho zdroje v Agentuře pro národní bezpečnost USA. "Na vraždě Němcova se podíleli odborníci, kteří plnili úkol v souvislosti s postřílením "Nebeské setniny" na Majdanu.


Organizátory byli také pracovníci ukrajinské bezpečnostní služby, která je v současné době zdrojem provokací vytvářením záminek pro další obviňování Ruska," řekl Brzezinski v rozhovoru s kanadským novinářem Ardzhir Turnerem.

Tato vražda je velmi podobná smrti kyjevského novináře Georgije Gongadze, která byla důvodem k rozpoutání protiprezidentské kampaně proti ukrajinskému prezidentovi Leonidu Kučmovi v roce 2000, řekl politolog.

Brzezinski tvrdí, že právě USA zorganizovaly ukrajinskou krizi s tím, že ne bezdůvodně doufají, že Rusko se dříve či později zaplete do bojových akcí a napomůže tak vytvoření jednotné západní koalice.

"Začíná být zřejmé, že ve druhém desetiletí 21. století jsou zásady zakladatelů USA zcela zapomenuty; naše ústava je jen fíkový list, zakrývající nepokryté přání vládnoucích elit jednou provždy vybojovat světovou nadvládu," uvádí autor slova Brzezinského.

- - -

(článek je výňatkem z fiktivního 'rozhovoru' kanadského autora Argyla Ternera na jeho facebookové stránce - zde. Byl otištěn na ruských zdrojích, protože odpovídá jejich analýze vzniklé situace. Autoři překladu si však nevšimli, že autor změnil Zbygneva Brzzinskeho na Brzezniva Zbigniewského "-D)) - redakce děkuje za upozorněné onomu nenávistnému trollu, který konečně udělal pro Novou republiku něco užitečného, i když i při tom se neovládl, nadával a nám nezbylo, než ho opakovaně mazat).

62 komentářů :

 1. Jestli už i tenhle "jestřáb" nezakrytě nazývá věci pravými jmény, tak je to opravdu zlé. Dokážeme se, spolu s občany Evropy, vzpeřít takřka nevyhnutelné cestě ke strašné válce, ke které nás tlačí a směrují USA ? Co ještě potřebují k probuzení zmatení papoušci, aby přestali být slepí a hluší k těmto evidentním faktům a argumentům ? Do kdy se hodlají věrně mýlit s NATO a USA, než mít pravdu proti nim? Až i u nás vybuchnou první rakety a granáty? J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že Rusové brzy vypátrají vraha. Pravda je největší nepřítel propagandy. V tomto případě to nebude jako v případě sestřelení MH-17, kdy 7měsíců po tragédii nevíme nic, protože někdo nechce aby se to vědělo.

   Smazat
  2. To bylo tak dobře připravené, že nevypátrají

   Smazat
  3. Brzezinski ví, že když řekne pravdu, nikoho tím neohrozí, ví toho víc než kdokoli jiný, ví , že to co se má stát se stane , vše k tomu spěje, tak jako Kristus při Poslední večeři.

   Smazat
 2. To je tak statečný tento starý pán a nebo se mu již nechce žít? A vzpomínáte všichni s jakou nadějí se tolik lidí i ve světě upínalo k Obamovi když byl zvolen? Vypadal důvěryhodně i mluvil důvěryhodně. To jsem byl tak naivní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestřábi a republikáni drží B. Obamu pod krkem. Držme mu palce, ..... aby neskončil jak JFK.

   Smazat
  2. Není to dobrý člověk, držet palce mu netřeba. Prostě jsme uvěřili podvodníkovi, tak jako i mnozí solidní Němci nalítli Hitlerovi. To se stává ... (Koneckonců, Hitler byl taky jenom loutka, nevedl by války, kdyby mu na ně finančníci nedali, ani ten plyn jaksi nebyl zdarma, že ...)

   Smazat
  3. i já byla naivní.... opět

   Smazat
 3. Kdy naposledy vypadala USSA důvěryhodně????

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to je teda hit.Ne to ,co Brzezinski říká(to dojde každému,kdo má mozek),ale ,že to říká práve ON....
  možná,že už toho mà taky plný cvičky,jako každý z nás...
  je to ostuda!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 5. Co tady pořád melete o válce.Žádná válka nebude.USA si velice rozmyslí něco vyprovokovat,protože Rusové dali jasně najevo,že v případě jakekoliv války v Evropě proti Rusku,okamžitě veškeré strategické jaderné zbraně /ponorky,letadla.raketové základny/odpalují na USA.A všichni víme,že po tomto útoku už by toho z USA moc nezbylo.To nebude jak za první nebo druhé světové války,že USA na tom jenom vydělali.

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud uz i Brzezinski zaradil zpatecku, je zle. To znamena, ze uz je rozhodnuto. A ted si nedelam prdel: Nakupte zasoby trvanlivych potravin, vyberte prachy z bank, kdo muzete, nachystejte si moznost k odstehovani nekam na venkov. Kdo mate zbrojak, nakupte strelivo. Apokalypsa bude, takova malinka, evropska, ale bude.

  OdpovědětSmazat
 7. Vladimír Putin je jediná naděje pro celý svět, je darem od Boha, v Ježíši Kristu také málokdo rozpoznal spasitele, modlim se, aby jste vy někteří rusofobove prozřeli, protože pravda za kterou tady bojujeme je i ve váš prospěch, jenom jste ještě neprozreli.
  Radana

  OdpovědětSmazat
 8. Prokristapána,co se to tady děje??co to sem zase vlezlo za sprosťáky???Neumíte se trochu slušně vyjàdřit???to je neuvěŕitelnè..
  jituš

  OdpovědětSmazat
 9. ....zpráva je naprosto v pořádku...teď jsem to kontrolovala.
  je vidět,že vaše argumentace už mele z posledního a tak jste nás tady schopni jenom uràžet!!! jděte si na svý weby!!!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 10. Naprostý souhlas s diskutérkou jituš 23.38 ! Nechápu hulváty, kterým je něco jako základní slušnost vyjadřování zcela cizí. Myslím, že i pátá cenová skupina by se při některých předešlých výrocích otřásla hanbou.

  OdpovědětSmazat
 11. Vždy se náramně bavím,když někdo hodí"granát"mezi zdejší trolly,to je pak cvrkot.Otřete si chlapci pot a znovu do práce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na rozdíl od vás dvou mám kritické myšlení a předpokládám, že se Zbigniev nezbláznil.

   Smazat
  2. 0:21 Neumím anglicky,"postuje bulšity"je něco jako "hází granáty"?Přečtu si to ráno,dobrou.

   Smazat
 12. Všem díky za uvedení věci na pravou míru. Tady ještě pro doplnění jedno z dalších interview Ardzhilla s Brzeninem. Je to docela prdel.
  Kromě toho tam je u rozhovoru fotka skutečného Brzezinského:)
  http://www.worldandwe.com/en/page/Grand_chessboard_Olympic_Games_Ukraine_war_.html

  OdpovědětSmazat
 13. Jestli Z.Brzezinsky tohle sdělil tak to není jen tak a je to velký vykřičník, sionisté jedou bez brzd.Zbygniev je hlavně poradce Obamy a patři k tzv. dvanáctce která tvoří kořeny světového zla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jaké argumenty?

   Smazat
  2. Já tu dneska píšu příspěvky poprvé, zdejší prostředí neznám, tak nemůžu sloužit:)

   Smazat
  3. copak záleží na prostředí?

   Smazat
  4. Kolega píše, že mu jsou mazány příspěvky, já píšu, že nevím jak to zde funguje, kdo to adminuje, kdo může mazat příspěvky. Jinými slovy neznám prostředí.

   Smazat
  5. administrátor maže troly

   Smazat
 14. To trolátko tu ještě trolí?

  OdpovědětSmazat
 15. Ještě že to ten pejzatý nepřežil, kdyby to přežil a uvedomil si, že ho CIA, které tak věrně sloužil, chtěla sama odrovnat, to by pro něho musel být opravdu doživotní šok. Štětino, pozor, CIA začalo uklízet na svém dvorku.

  OdpovědětSmazat
 16. No ja nevim, skoly nemam. Ale pokud zabiju odpurce rezimu, ktery ma 90% podporu, proc by to vyvolavalobprotesty???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 90% podpory nemá ani Putin, Němcov byl před svojí vraždou již nějakou dobu pouze západním maskotem a vytěženou politickou mrtvolou.

   Smazat
  2. Němcov získal v posledních volbách jen 2% hlasů. Takže žádná podpora, byl to odepsaný politik.

   Smazat
  3. Každá vražda, i v případě politického odpůrce, je problematická a budí násilí. Snad jedinou výjimkou, na kterou si vzpomínám, je atentát na Heydricha -- jinak politické atentáty byly typickým nástrojem italských fašistů mezi válkami.
   Kromě toho se nezdá, že by za vraždu Němcova byli odpovědni jeho političtí odpůrci, spíše vyřizování účtů mezi politickými mafiemi nebo předem promyšlená provokace.

   Smazat
 17. Karel Dolejší - toť tvoj vzor - ten ani žiaden príspevok k svojim" zaručene správnym postojom" ani nepripustí !!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Valka nebude? To zalezi na tech,kteri maji moc, techniku a biliony.
  V dnesnim rozbourenem svete, ktery nerozbourili Rusove, ale ti, co v mnoha zemich uz valcili bez ohledu na miliony mrtvych, pocitame-li to od Vietnamu az po Ukrajinu, nelze valku vyloucit. Ohled na nevinne civilisty, zeny, deti, nemocne zacal jiz ke konci 2.svet.valky. Jen omezenec muze tvrdit, ze konec valky uspisily
  bestialni nalety na Drazdany nebo i na Hiroshimu. Staci si procist nazory nekterych letcu, ze videly jak hori i beton pomoci fosforovych bomb a prestoze jiz nebylo co rozbijet , v te bestialni vrazde pokracovali i kdyz museli videt, ze tak nemuze prezit nikdo.
  Znamena to, ze tem predstavitelum z Anglie a USA byly desetisice mrtvych lhostejne. A nikdo z nich az dodnes zato nestydi.
  Od takovych, kteri maji geny od svych predku, vcetne zabijeni Indianu nelze cekat zadne moralni zabrany.
  At zahynou treba stamiliony jen kdyz ovladneme svet.
  bombardovali Anglo-americane

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka nebude, ale nastane takový boj za "lidská práva", že nezůstane kámen na kameni.

   Smazat
 19. Vypada ze svet je v rukach dusevne nemocnych a k tomu pomohlo, jak rika lekarska veda, pouzivani drog a vetsiho mnozstvi alkoholu.Byly doby, kdy Hitler byl obdivovan ale pozdeji ho pokladali za silence a za neho trpeli nevinni lide. Nedelejme si iluze, ze ve vedeni USA jsou vsichni dusevni normalni a tim spise ze nevladnou ale za ne jini.Ty jsou presvedceni, ze valka jim neuskodi
  a ze USA,Kanada,Anglie a Australie nebude vubec valkou postizena.Proto to jsou nejsilnejsi spojenci a spolecne ridi nejen vojenske akce, ale i propagandu.
  Pokud bude jako prvni napadeno Rusko, tak skutecne ma Putin pravdu,ze rozpad SSSR byla chyba.V te dobe jeho zbrojni potencial
  byl na urovni USA, ale od roku 1989 rychle zaostaval a ten rozdil mezi USA a Ruskem je obrovsky. Jednak po celych hranicich maji USA svoje voj.zakladny a dostrel raket na ruska mesta je otazkou nekolika minut, zatimco z Ruska na USA jsou to desitky minut, i kdyz mohou mit zdokonalenou techniku, tak vzdalenost zustava.
  Nelze se divit, ze Putin chce vse dohnat ale vnitrni nepokoje a jeho izolace od ostatnich zemich je obrovska nevyhoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident Putin na rozdíl od konspirátorů z Velkého Bílého domu s dočasnou černou obsluhou doposud žádnou válku nevyvolal a za pomoci své páté kolony po vzoru Obamistů žádný násilný převrat v cizí zemi neinicioval. Na to jsou jiní oporníci, kteří si napadají cizí země jak si zamanou, podporují převraty tam kde jim nepadají k nohám a nebouchají hlavou o zem v předklonu a odmítají se nechat vysávat cizí rakovinou. Putin je defenzivní hráč na rozdíl od "Brzeziňských, kteří táhnou "bílými" a většinou je za tím hromada mrtvol, mrzáků a vyděděnců.

   Smazat
 20. Zapátral jsem po zdroji té informace o Brzezinského vyjádření. Zdroj u tohoto článku odkazuje na ruskou stránku s týmž článkem publikovn7m Taťjaou Junusovou (jen v ruštině), ale ten už se dále chybně odkazuje na jiný zdroj (viz http://ukraina.ru/news/20150302/1012273537.html). Je to sice také jeden z ruských webů, jenže článek namísto o Brzezinském hovoří už o něčem jiném.
  A tak nevím, protože mi to vyjádření k tomu zavilému rusofobovi jaksi nesedí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poznámka za článkem vše vysvětluje, včetně zdrojů. Omlouvám se za redaktora, který překlad z ruštiny umístil na naše stránky. kanadský autor 'rozhovor' otiskl jako fikci, i když mnohde vychází z knih, přednášek, několika rozhovorů a především názorů samotného Z.Brzezinského a jeho žáků.

   Smazat
  2. Nestálo by za to změnit titulek na Satira Argyla Ternera...?

   Smazat
 21. Většina z Vás tady diskutujících jste nešťastníci. Bez urážky. Necháváte se ovládat strachem, nenávistí a falešnými proroky. Je mi Vás moc líto. PR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte příteli, všechny ty nenávistné trolly, že?!

   Smazat
  2. Nevím, kdo je to nenávistný troll, asi máte na mysli stejně radikalizované nešťastníky, pouze z tzv. druhé strany. Dle mého názoru slouží weby jako je tento a jemu podobné pouze k výdělku těm, kteří v lidech (o kterých pišu výše) objevili potenciál příjmů, ať už z bannerových reklam nebo mnohdy si přímo o příspěvek na provoz řikajících...

   Smazat
 22. Zadny dukaz pro pravdivost tohoto clanku nalezen nebyl, jedna se tedy o dalsi ze zakernych lzi.
  Vrazdu naridil Putin, nebe nektery z Putinem podporovanych radikalu (vetsinou fasistu) kterych je v Rusku spousta. V kazdem pripade je to Putinova vina a nadeje ze to jeho vlastni lide vysetri prakticky neexistuje.
  Putler chtel sve kritiky zastrasit a dokazat, ze muze sejmout kohokoliv a kdykoliv.
  Prestan mazat cenzore, dokazujes jen, ze mam pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupáčku, naučte se myslet hlavou, svojí vlastní. Proč by to Puťka dělal? Jaký by to pro něj mělo smysl se zbavovat neškodného hlupáka, který nasral celé Rusko tím, že miliony lidí poslal do bídy. Podporu měl necelá 2 %. Nejděte si na Putina něco jiného, tady nejsme malé děti, aby se nám vyprávěly pochabé báchorky.

   Smazat
  2. Blbosti by se měly mazat, jinak nám zamažou web. Díky redakci za mazání blbů.

   Smazat
  3. hrabě Kocharowski3. března 2015 14:30

   Putin, to hlupáku nemá zapotřebí, proč by to nařizoval, kvůli politické mrtvole, která mu v žádném případě nemohla uškodit? Vraždu nařídil Obama, právě kvůli tomu, aby takoví jako jsi ty, hlupče, zde mohli exhibovat svým vrozeným kretenismem.

   Smazat
  4. Vážený hrabě, můžeš s autorem příspěvku polemizovat, ovšem ty se raději ohaníš velmi pochybnými argumenty (spíš čemu chceš sám věřit) a navrch přidáváš pár urážek, kterých se autor příspěvku vyvaroval. O výsledku (tzn. kdo tedy vlastně exhibuje svým vrozeným ismem) zkus popřemýšlet...

   Smazat
  5. O tom, kdo vraždu nařídil se dá zatím pouze spekulovat, ovšem zavražděný rozhodně nebyl politickou mrtvolou ani neškodným hlupákem. Zajímavé, ze jsou o tom nejvíce přesvědčení Ti, kteří se slovem hlupák nejvíce ohánějí...

   Smazat
  6. Putinuv duvod k politickym vrazdam jeho oponentu jsem napsal. Je jim (krome jejich fyzickeho odstraneni) i sireni strachu mezi opozici.
   Ale nejaky prostacek se znovu a znovu pta: proc by to delal? Proto.

   Smazat
  7. hrabě Kocharowski3. března 2015 15:31

   Máte samozřejmě pravdu, vy dva nade mnou, jak jinak? Bylo to skutečně tak, Němcova zavraždil osobně KRVAVÝ PUTIN, ale v převlečení za zahradníka. Nehledě na to, Putin vraždí jak na běžícím páse, kam se na něj hrabe Obama!
   A má v tom úspěch, fyzicky odstraňuje své oponenty a šíří strach mezi opozicí, která už brzy bude vykořeněna, a navíc mu to všechno řádění schvaluje ten přihlouplý ruský národ, který, na rozdíl od vás dvou, inteligentních majitelů patentu na rozum, se nechá obalamutit Putinem.

   Smazat
  8. Ruský národ je velký národ, to že stojí za Putinem je logické. Většinově stojí však i za Stalinem. Sebevědomí američanů taky plyne z toho, že je to obrovská a mocná země. Stejně jako Rusko. Od normálního Čecha bych však čekal více objektivity a kritiky vůči oběma stranám. Plně věřit se totiž nedá ani jedné z nich. Zaslepené fanatické hájení pouze jedné strany značí, obvzlášť od Čecha, že je něco špatně. Mimochodem, určitě si zaregistroval, že nešlo zdaleka o první vraždu oponenta Putinova režimu. Za všemi stojí USA? Nepotřebuju hájit ani jednu mocnost, každopádně kdybych musel emigrovat a vybrat si mezi New Yorkem a Moskvou, mám vcelku jasno. A nic to nemění na tom, že v obou městech žijí dobří i špatní lidé. Nechat se vtáhnout do boje mocností... prosím. Když tě to baví.. Ale být z pozice Čecha tak fanaticky na straně ruské... to mi moc hlava nebere. A důvodů mám opravdu hodně. Měj se hezky a věnuj se prijemnějším věcem.

   Smazat
  9. hrabě Kocharowski3. března 2015 19:44

   Ale ne, vždyť jsem přece jasně napsal, že Němcova, a nejen jeho, ale i všechny ostatní, kteří kdy byli, jsou a budou odstraněni, má na svědomí Karhavý Putin, ruský Jacek Rozparovač. Včera Putin přejel u nás na ulici psa, že mu to stálo za to, jet z Moskvy až k nám. Volal jsem do všech našich objektivních medií, že Putin přejel u nás psa, ale žádnou televizi ani tisk to nezaujalo natolik, aby přijeli natočit unikátní rozhovor se mnou na konto zločinů Putina.
   Mohl jsem takto přispět svou hřivnou správné věci, usvědčit Putina jako univerzálního zloducha všech dob. Kromě toho, jsem amatérským vyšetřováním zjistil, že Putin má syfilidu, ale to si nech pro sebe, je to tajemství.
   A jinak, rozhodně nejsem zaslepený ani fanatik, jen prostě pevně věřím naším meinstreamovým médiím, to snad není zaslepenost a fanatismus, to je přece povinnost každého správného vlastence. A mezi Moskvou a Yorkem bych si nevybral ani náhodou, a nemyslím, že by jak v Yorku, tak v Moskvě, žili dobří i špatní lidé. Dobří lidé žijí v Yorku, v Moskvě žijí ti špatní, co stojí za Putinem a Stalinem a schvalují jejich zločiny. V Yorku žijí pouze dobří lidé, kteří schvalují vývoz americké svobody, demokracie a prosperity po celém světě, ať to stojí, co to stojí! Tak je to správně a tak to má být! Přece, kurva, kilo v Yorku má naprosto jinou váhu, než v Moskvě.

   Smazat
  10. Je asi 8 variant, kdo mohl útočit a zabít Němcova. Ta, že to udělal někdo od Putina je ta z posledních pravděpodobných. Ty předchozí mrtvoly, které připisují Putinovi či jeho okolí, to byli většinou lidé, kteří měli daleko víc nepřátel. Vrazi novinářky Politkovské byli vypátráni, odsouzeni a sedí. Žádný Putin, ani
   Kadyrov. Ale blbečci typy Pazderky, Štětiny, Petry Procházkové nebo Míry Karase pořád jak flašinet omílají, že 'je za tím Putin'. Prostě, nemají na Putina nic a tak si musí vymýšlet a kalit vodu. A Anonym 17.42 nás ještě nabádá, abychom mysleli, přitom sám mozek nepoužívá. Ach jo, někteří lidi jsou fakt stádo.

   Smazat
  11. Ano. Stádo. Žít ve svobodném světě je pro stádo volů nepředstavitelná věc.

   Smazat
  12. A14:01 Ty magore sám jsi fašista s tvým pohledem na svět. Chyť se se svým Obatlerem za ruce a táhni k čertu!!!

   Smazat
 23. hrabě Kocharowski3. března 2015 16:46

  "Začíná být zřejmé, že ve druhém desetiletí 21. století jsou zásady zakladatelů USA zcela zapomenuty; naše ústava je jen fíkový list, zakrývající nepokryté přání vládnoucích elit jednou provždy vybojovat světovou nadvládu," uvádí autor slova Brzezinského.
  xxxxxxxxxx
  Tak tady jsem se zasmál - zásady zakladatelů USA byly zcela zapomenuty v momentu, kdy zaschnul inkoust na papíru, na který ty zásady napsali.

  OdpovědětSmazat
 24. Cvičené proamerické opičky zde opět vyblily svoje propagandistické zvratky. :-)

  OdpovědětSmazat
 25. Tak už si ty rudý kartičky zase pěkně uschovejte, huba může ujet každýmu, i kdyby byl prezident.
  Tohle byl přeci špek, na který redakce skočila, a věřím, že radostně.
  Věřím, že je to teď svědí.

  Jířa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svedi, svedi, ale za sve lzi se holota prolhana neomluvi. Co taky cekat od skalnich nacku a komousu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.