Reklama

neděle 1. března 2015

Co Zaorálka vyděsilo a svěřil se v debatě Moravcovi......Rusku vnucujeme hodnoty , které jsou mu cizí...

"My jsme se se Sergejem Lavrovem bavili o tom, proč je v Rusku taková atmosféra, jaká je, a on mi řekl: To je proto, že nám vnucujete hodnoty, které jsou nám cizí. A já myslím, že to je podstata problému," vyjádřil názor Zaorálek. Pak dodal, že by Rusko mělo dělat více proto, aby se lidé nebáli vyjadřovat své názory. "Jenže Rusku je toto poměrně vzdáleno, dokonce myslím, že se ještě vzdaluje, ale není to spojeno s jednou osobu Vladimira Putina, je to celkový trend, který já vnímám jako neblahý," pokračoval šéf české diplomacie. Donedávna prý věřil, že se Rusko kultivuje, teď ale začíná pochybovat.
Škoda, že nám neprozradil, jaké hodnoty má v případě Evropské unie a USA namysli např. v souvislosti s Ukrajinou....

37 komentářů :

 1. Kdo si počká, ten se dočká. On se nám synek vybarví a rozpovídá až po stranickém sjezdu. Liborek

  OdpovědětSmazat
 2. Se Zaorálkem jsou nádražáci/ČSSD/nevolitelní.

  OdpovědětSmazat
 3. Zaoralek se chtel pochlubit, ze se tak drze zeptal ruskeho ministra zahranici proc jsou Rusove neoblibeni v USA. Pry proto, ze mu USA vnucuji jejich hodnoty, ktere Rusko neuznava. Nerekl ktere a tak mu napovim - penize majetek a bohatstvi na prvem miste, oslavovani slavnych politiku, hercu a hlavne herecek i kdyz vedou nemoralni zivot a 3x rozvedeni je jiz bezna norma, sexualni afery jejich prezidentu, kteri jsou voleni za pomoci milionovych podpor, zatimco Putin vyrustal jako chudak a na svoje zvoleni by musel dat velke dary Jelcinovi-ktery vse prochlastal.
  Bezne strileni i ve skolach a na ulicich a demonstrace homosexualu.Zasahovani do vsech zemi sveta a vojenske zakladny.
  Podle Zaoralka rusky ministr to sice nerekl jako to jsou hodnoty, ale je to znamo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím, že Rusko by bojovalo s analfabetismem takových rozměrů, takovou nezaměstnaností, takovou zločinností některých vrstev, takovým fetováním (vodka však, to je něco jiného), takovou neorientací v základních světových věcech, s často kýčovitým uměním (tedy neuměním).
   Se Zaorálkem na funkci je ČSSD skoro nevolitelná, a tudíž se musíme i ptát na kvality jejich předsedy.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
 4. Rusove se nechteji nechat oskubat. O tom to cele je. USA budou muset napadnout Kazachstan. Tam je taky ropa. A hlavne je tam treba zanest demokracii. Pomuze film Americky sniper.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SSA padnou v Kazachstanu taky na tlamu. Rus jim to nedovoli, neverim. Mimoto tam maji kluci pronajatej Bajkonur do r.2050.
   Nejlepsi vec podle me - hodit do placu vsechny SSA dluhopisy drzeny Cinou a.......je po prdeli! ;-) Do tydne :-) finito..... Amik z toho musi bejt taky pekne priposranej, nemysleme si, ze ne... ;-))

   Smazat
  2. Už jsem psal, že akcie je třeba zrušit.

   Smazat
 5. Proč se ale dnešnímu vývoji situace diví, ten mudrlant Zaorálek?
  Cožpak nedokáže postřehnout, že Rusko čelí konfrontaci ze strany USA a jejich vazalů? To už je v tak velkém závěsu za svými loutkovodiči, že ani nemusí používat myšlení?
  V situaci ohrožení národa či vlasti, a to dnes to Rusko skutečně je, bývá vždycky patrný trend k vyhraňování postojů a trend k jejich sjednocování. Prostí lidé v Rusku dobře vědí, že jedinou cestou, jak v konfliktu s US huny obstát, je semknutá společnost.
  Je to dannost, cosi jako společenská zákonitost, a je smutné vidět, že ji Zaorálek odmítá reflektovat. Naopak, že vida vzrůstat neformální autoritu prezidenta Putina si nedokáže odpustit, ay mu (a vlastně celému národu) nasazoval psí hlavu. Místo toho, aby to přijal s pochopením, a podle toho i v zahraniční politice konal, pokud ještě má nějaké podobné osobní ambice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sergej Lavrov je v diplomatickém světě uznáván jako současný nejlepší diplomat světa. Zaorálek se jen chtěl pochlubit, že s Lavrovem vůbec mluvil. Já se úpřimně divím, že taková světová veličina jako Lavrov s takovou nulou Zaorálkem vůbec prohodil jednu větu. Už to svědčí o tom, jaký je Lavrov demokrat a třída. Něco mi říká, že být to v opačném gardu, tak Zaorálek by mu dal najevo, že nula mu nestojí ani za odpověď.
   Pepan

   Smazat
  2. Bingo Pepane, vzal jsi mi slova.

   Matěj

   Smazat
  3. Presne tak... :-)

   Smazat
  4. Něco mi říká, že být to v opačném gardu, tak Zaorálek by mu dal najevo, že nula mu nestojí ani za odpověď. Pepane tak tohle je totálně mimo mísu. Zaorálek by si cvrnknul do gatí už jen proto, že by jej Lavrov oslovil. Možná pod dohledem amerických soudruhů by sehrál hrdinu. Sotva ale před sjezdem té proradné čeládky, která neví kam se vrtnout, lapá směr větru a kde ze setrvačnosti možná, možná zůstalo pár slušných jedinců.

   Smazat
  5. Ono se taky neví, jestli Zaorálek nekecá. Docela by mě nepřekvapilo, až zase bude Karas mluvit s Lavrovem, přesněji, až si Lavrova Karas pozve na kobereček, tak že tento popře, že by kdy se Zaorálkem mluvil, natož na tak složitou notu. Měl si s ním Zaoral udělat selfíčko, jako Zeman při kuřácké pauze, jinak mu nevěřím nic.

   Smazat
 6. Možná měl Lavrov na mysli naše hodnoty jako homosexualismus, politickou korektnost a gender ideologii, přijímání muslimských imigrantů, bolševizmus ekoaktivistů a korporatokracii.

  OdpovědětSmazat
 7. Ti rusaci jsou uplne hloupi tak se branit takovymu dobru na ukrajine uz pochopili co je demokracie a jak si mlaskaji. zaoralek je svetovy politik

  OdpovědětSmazat
 8. to je ale kus kokota!!Bože kto ho tam dal!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byl, myslím, fór. Těšil se na ty reakce (i kdyby fotra věšeli).

   Smazat
 9. No přece ještě větší kokot Sobotka natruc Zemanovi. Doufám, že už pochopil, že mu Zeman dobře radil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že jestli ho tam Sobotka dal natruc Zemanovi, tak Zeman mu ho schválil ze zlomyslnosti. A nejen jeho - nemůžu se ubránit dojmu, že Zeman si o Sobotkovi myslí něco ošklivého...

   Smazat
 10. Zadolárku, předvedl ses jako totální kretén, ale žádná novinka. Z hloubi duše se za tebe stydím a pohrdám tebou.
  Mám ale problém. Aby další tobě podobné kreatura nevyhrála volby je nutné volit ČSSD, ale co s tebou a Dienstbierem ?
  Babišovi je nutno zabánit stát se druhým Porošenkem, tak proboha ČSSD vyhoďte ty kolaboranty !!!

  OdpovědětSmazat
 11. Babička by řekla : "Bože, do čeho jsi to duši dal".
  Já se ptám, kdo tě Zavorálku vychoval ???

  OdpovědětSmazat
 12. To nemůže být náhoda, že máme takové p.... ministrama zahraničí.
  Těžko říct která z nich škodí víc ! Hnus !

  OdpovědětSmazat
 13. Nemají vousatou zpěvačku a ministra, který rok před volbami bojuje jako lev proti církevním restitucím, aby se nakonec "těšil na spolupráci s Lidovci", to jsou hodnoty, které nabízíme.

  OdpovědětSmazat
 14. To je přece jasné, jaké hodnoty jim vnucujeme. Jako příklad bych uvedl alespoň tyto: podpora homosexualismu, transsexualismu, multikulturalismus, pozitivní diskriminace menšin (zatím ještě menšin), popírání minulosti (osvobození Polska, nikoliv jen Osvětimi ukrajinskou armádou - redaktor Českého rozhlasu Vít Pohanka cca před měsícem, invaze SSSR do mírumilovného hitlerovského Německa - Jaceňuk na státní návštěvě ve SRN), překrucování vlastních a evropských dějin, úpadek vzdělání na všech stupních a devalvace vysokoškolského vzdělání, vzdávání se národní identity, výprodej a rozdávání národního bohatství včetně kulturního dědictví, vymývání mozků lživou a neuvěřitelně tupou propagandou všemi hlavnímu médií (především ČT a NOVA), špehování lidí na každém kroku (kamery, tel.hovory, sms, facebook, e-maily), humanizace vězeňství v době zvyšování kriminality, podpora výroby a distribuce drog (zákon o beztrestném držení drog pro vlastní potřebu), dehonestace církví, vysmívání se poctivé práci vytvářející skutečné hodnoty (nikdo nechce pracovat, všichni chtějí studovat - cokoliv), glorifikace darebáků (vyznamenávání vrahů Mašínů, vyznamenávání Pussy Riot za to, že souloží na veřejnosti pod praporem boje za lidská práva, opěvování kolaborantů a škůdců národa - Havel a spol.), extrémní pokrytectví (všemi hlavními médií podporovaný nacismus na Ukrajině), podpora válečnické propagandy a humanitárního bombardování civilního obyvatelstva neposlušných zemí, neúcta k přírodě, životu, rodičům, starým lidem a učitelům, všeobecný cynismus a egoistický individualismus, atd. Poskládal jsem to tak, jak mě to napadlo. To jsou jen některé z těch našich západních hodnot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzal jsi mi to přímo z úst.
   Pepan

   Smazat
  2. To jsou drobnosti Zaooralek resi celou zemekouli. Vis ?

   Smazat
  3. Ano, a největší ze všech hodnot vůbec je podřízenost našeho ministranta (to není překlep) zahraničních věcí americkému velvislanci.
   Zaostalý Lavrov se holt nechce učit podřizovat se Tefftovi, který je přece proslulým organizátorem barevných revolucí.
   PB

   Smazat
  4. Unikátní !

   Smazat
  5. Anonymní1. března 2015 22:29

   DOKONALÉ !

   Smazat
 15. Proč by Lavrov s takovou nulou, jako je Zaorálek, mluvil ? Zase lže. Pořád a pořád lže. Vždyť se mu musí doma smát i jeho děti !

  OdpovědětSmazat
 16. Zaoralek zesmesnil Lawrova ukazal mu za cim stojime a nebojime se to pouzit !!!!
  Nase hodnoty reproduktoru ussa jsou neotresitelne !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I viděl Bůh, že je to dobré.
   Je dobré, že máme podobné a stejné názory. Jen ti někteří funkcionáři se nám nepovedli.

   SvDO

   Smazat
 17. Jednou bude velmi litovat, jak špatně vyhodnotil situaci a nebo že se snad i nechal uplatit. ČSSD s takovými lidmi je pro mě nevolitelná.

  OdpovědětSmazat
 18. Proč mu už všichni veřejně neříkáte "Zadolárek"?
  Já si myslím, že toto jméno jeho osobnost vystihuje lépe a vše-říkajícím a vysvětlujícím způsobem.

  OdpovědětSmazat
 19. Zaorálkovi jsem kdysi asi 3krát psal a jeho odpověď byla vždy lišácká. Vaše podněty nás těší a budeme se tím zabývat, to je ta jeho svoboda projevu. Projevit se můžeme kdekoliv ale každý na takový názor kašle, úmyslně ho ignorují a v případě potřeby dotyčného autora i zesměšní. Celá demokracie díky podobným jelitům půjde do kopru, prostě se komplet odcizí vlastním lidem a to je vždy počátek pádu každé mocnosti.

  OdpovědětSmazat
 20. Ministr Zaorálek skutečně není žádná persóna, ale z čeho já mám větší obavy, jsou lidovci. Zase se jim podařilo procpat se do vlády, kde si směle prosazují svou procírkevní politiku. Když se podívám na pana Duku, jak žehná nějakým vrtulníkům, zapadá mi to přesně do obrazu celé církve, která v historii nadělala krveprolití až hrůza. Není tajemstvím, že mnoho peněz z církevních restitucí putuje potichu do Vatikánu. A celá ta upocená snaha našich médií vytvořit o nás obrázek jako katolické země.... No, znám pár věřících lidí, někteří jsou i velmi inteligentní, ale jak se jim sáhne na církev, jsou v jednom ohni. Já prostě z katolických stran nemám dobrý pocit a řekla bych, že k fašismu nemají daleko. Nakonec pan Kalousek členství u KDS vzdal až když neměla šanci na zvolení a jako bájný Fénix vstal z popela pod korouhví knížete - TOP09 u mě není nic, než převlečená KDS. Otázka je, koho příště volit? Babiš je pro mě neprůhledný, ČSSD nemastná neslaná, ta vždycky před bojem couvla a bude couvat zas, Machovi Svobodní zas málo sociální, i když Mach je velmi chytrý (jeho projevy v europarlamentu bych doporučila si na jejich stránkách vyhledat), ODS banda ničemů, KSČM se pro jistotu neprojevuje skoro vůbec. Má tedy ještě stranický systém smysl? Ahoj, zdravím všechny, Pavla

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.