Reklama

pondělí 16. března 2015

Film: Krym. Cesta do vlasti.

16. 3. 2015, Petr Ďoubalík, zdroj: YouTube, dokumentární film "Krym. Cesta do vlasti."


Je lépe se sám na film podívat, než o něm jen číst v českých médiích a slyšet od komentátorů ČT. Máme přece vlastní rozum, ne? Alespoň někteří... Snad...

Bylo roztomilé sledovat hlupačku J. Psaki, kterak za oceánem očerňovala film, který ještě neviděla. Bylo zarážející číst včera odpoledne na seznamovských Novinkách o filmu, že "byl odvysílán v ruské televizi", když ještě odvysílán nebyl a premiéru měl až ve 22:00 (20:00 našeho času). Inu naši "spolehliví a vždy jen pravdu" píšící novináři.Dokumentární film "Krym. Cesta do vlasti." od včerejška láme rekordy sledovanosti. Myslím, že i ti, kdo pečlivě sledovali dění od Majdanu až po připojení Krymu k RF, budou mnohými detaily a novými informacemi překvapeni. A kam se na tento dokument hrabou nudné akční filmy!
Záznam odvysílaného dokumentu, očištěný od reklam, je dlouhý 2:24:53. Zatím nemá titulky. Přesto může být již teď pro někoho odkaz cenný. Až budou-li titulky, dáme vědět.

25 komentářů :

 1. usáci by dělali jak píchlé svině kdyby si v mexiku rusové budovali základny doufáme že už brzy skončí usácká roztahovačnost na ukrajině nemají co pohledávat !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenomže rusáky nikdo nikde nechce :-D Všechny okolní státy včetně Běloruska z nich a jejich "ochrany" ruské menšiny mají strach. Ne tak aby si poušteli na svá území jejich základny. Když jim někdo základny povolí tak jako Ukrajina na Krymu tak se jim Rusko odvděčí tím, že si území po čase ukradne :-D
   Kdo jsou jejich spojenci zjistíte podle toho ktaré státy Krym uznaly. Samé totalitní diktátorské tragédie
   http://cs.wikipedia.org/wiki/Krymsk%C3%A9_referendum_%282014%29#St.C3.A1ty.2C_kter.C3.A9_uznaly_v.C3.BDsledky_Krymsk.C3.A9ho_referenda

   Vymazat
  2. Někdy 22:55 je třeba uvažovat.Rakousko-Uhersko,rozbít či ne ?SSSR rozbít či ne?Nedej Bože USA rozbít či ne?Umíte uvažovat v souvislostech?

   Vymazat
  3. Také děkuji za film! Poučné!

   Vymazat
  4. ano, ta stránka na wikipedii je zajímavá, ale je dobré se hlavně podívat na VÝSLEDKY REFERENDA, než na to kdo uznal připojení Krymu k Rusku - je na snadě, že USA a státy EU výsledky referenda neuznaly.. to kdo uznal, nebo neuznal referendum nemá celkem žádnou vypovídací schopnost o legitimitě tohoto kroku..

   Vymazat
 2. Přiznejme si, že ani "jeden" a ani "druhý" nejsou zrovna beránci. Pokud je ovšem někdo zatlačený "do kouta", může se pak chovat tak, že se tak ani chovat nakonec nechce. Když se moc tlačí na "pilu" ? Co se asi stane ? Jen nějaký průšvih. A dále k tomu není co dodávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á, pan spravedlivý 23.05 - V čem Rusové nejsou beránci. Můžete mi to ozřejmit, prosím? Moc by mne to zajímalo. A nehrajte prosím hru "pravda je někde uprostřed", je falešná a už dlouho se mezi trochu zasvěcenějšími nehraje.

   Vymazat
  2. Nebudu zacházet příliš daleko do historie, protože také vím, že tak velkou říši dá moc práce udržet pohromadě. A to stojí velké oběti, především na lidských životech. Jen připomenu posledních 20 let a potíže na Kavkazu. Nedávno jsem posílal klukům z 6.roty Pskovské výsadkové divize blahopřání k výročí. A snad už každý asi ví, o čem to tam tehdy bylo. A byli to přitom jejich vlastní kluci (vojáci). Nic více se o tom, kdo je beránek a nebo ne, se rozepisovat nehodlám.

   Vymazat
  3. Nebýt amerických rozesrávačů, žádný problémy by na kavkaze nikdy nebyly. Gruzie je nyní v NATO.

   Vymazat
  4. gruzinsko je v nato>novinka,dalsi co siri bludy,skoda ze si nepripojil aj datum kedy tam gruzinsko vstupilo

   Vymazat
 3. Nejde o spojence, jde o to, že generál Koval nedostal příležitost vydat ukrajinským jednotkám rozkaz k palbě těžkými zbraněmi do civilního obyvatelstva. Na Donbasu takovou příležitost dostal.... Druhá věc, která je důležitá je, že už několik západních agentur ověřovalo, zda byl výsledek referenda zfalšovaný nebo ne... Věta "si poušteli na svá území jejich základny" je nesmyslná. Ruská federace neusilovala (dosud) o vytváření základen v cizích státech, zřizovala je jen tam, kde o to byla požádána

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ať si tam klidně západ nebo OSN udělá svoje druhý referendum, zda obyvatelé Krymu chtějí do Ukrajiny nebo do Ruska. Když to pořád nechtějí uznat :-)

   Vymazat
  2. Už to dělaly dvě agentury, jedna americká a druhá německá a lišili se asi o 2%, měly obě přes 80% souhlasu. Nechce se mi to hledat, ale před několika dny to bylo několikrát zmiňováno v různých článcích.

   Vymazat
 4. Je dobře, že Rusko zachránilo Krym před genocidou a zničením ukrajinskými fašisty banderovci...

  OdpovědětVymazat
 5. Velmi dobře udělaný film s autentickými záběry a každý si může udělat
  svůj názor.Komentáře s Putinem to velmi profesionálně dokumentují.

  OdpovědětVymazat
 6. K tomu si je na gloria.tv možné poslechnout amerického studenta o průzkumu na KRYMU.

  OdpovědětVymazat
 7. Velmi dobře udělaný dokumentární film o návratu odvěkého, historicky ruského území, zpět do vlasti! A us-hnusáci a největší teroristé na této planetě mohou tak akorát DRŽET HUBU a nic více. Ona odporná bába v Berlíně, co si říká tzv. "kancléřka" je s jejím blekotáním, že západ se neuklidní, dokud RF nevrátí Krym zpět ukropii akorát směšná!! Ta už je zralá doslova na ODSTŘEL!!!! O té černé opici v bílé barabizně ve Washingtonu ani nemluvě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Kdy to odvysílá ČT v české versi ?

  OdpovědětVymazat
 9. Asi nikdy, to by jí přece americké načálstvo nedovolilo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli tomu nerozumis, tak je to tvuj problem! Ano mam Rusko rad, mas neco proti tomu? Zato tzv. "usa" nemohu ani citit!!!!

   Vymazat
 10. Jeďte se tam podívat na dovolenou a potom teprve blbě plkejte, brouku Pytlíku!
  Martin von Brünn

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vy jste tam byl, Martine z Brna? Tak nam tady hezky povypravejte pohadky o tom, jak je to na Krymu ted "strasne", a jaky tam byl pod ukropii "raj" na zemi?!?

   Vymazat
 11. Moc dobrý film. Díky.

  OdpovědětVymazat
 12. Krym - Cesta do vlasti CZ titulky
  http://www.multiload.cz/stahnout/897780/krym_cesta_domu_mp4_854x480_cz_titulky-zip/

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.