Reklama

čtvrtek 5. března 2015

Graham Phillips: MH 17 byl sestřelen ukrajinskou stíhačkou

5. 3. 2015, zdroj: zde


Britský novinář Graham Phillips se domnívá, že novináři, kteří obvinili Rusko a opolčence ze sestřelení Boeingu, lžou.


Uvedl to v rozhovoru v Amsterodamu při rozhovoru s nizozemskými odborníky na konferenci k vyšetřování příčin zřícení Boeingu 777.

"Všechny důkazy ukazují, že letadlo bylo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou. Také je důkaz, že specialisté z organizace Bellingcat ("portál civilní investigativní žurnalistiky" - pozn.red.) lhali. Po zveřejnění výsledků, které prezentovali nizozemští vyšetřovatelé, se domnívám, že vyšetřování bude dokončeno správným směrem" - řekl novinář.


V Amsterodamu mohli příbuzní obětí havárie poprvé vidět model z fragmentů letadla, sestřeleného nedaleko Doněcka. Nizozemským odborníkům se podle fotografií podařilo udělat přibližnou rekonstrukci letadla. Podle těchto obrázků se verze o sestřelení z komplexu "Buk" vyvrací.
Na jedné fotografii je vidět objekt připomínající tyč letecké rakety R-60M a na druhém - kulatý otvor v sání vzduchu pravého motoru. Dále bylo nalezeno nejméně devět otvorů v plášti, charakteristických pro působení rakety "vzduch-vzduch".

Nizozemské státní zástupitelství zavrhlo prohlášení ukrajinských médií, vinící ze sestřelení Boeingu Rusko.

"Mohu s jistotou říci, že se mýlí" - řekl představitel prokuratury Nizozemska Wim de Bruin.
Poznamenal také, že odborníci se nedopustili obvinění ruské strany. Zpráva, která byla předložena ukrajinskými novináři, byla udělána na základě zprávy nizozemského televizního vysílání NOS. Důkaz verze o tom, že Boeing MH17 byl zasažen raketou "Buk" není.

překlad: Ď.

96 komentářů :

 1. Zmařili životy nevinných lidí zcela účelově jen proto, aby mohli obvinit někoho jiného a mít z toho ekonomický prospěch. Opravdu otřesné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co CIA řídí, dobře řídí. Pilot SU-25 by v USA byl oslavován jako opravdový hrdina, statečný voják, kterého by vyznamenali a vysvětili jako model a vzor pro celou Ameriku!! V Iráku zemřelo půl milionů dětí. Když se novináři ptali Albrightové zda stojí americký zájem i za takto vysokou cenu? Albrightová odpověděla: My si myslíme, že to za tu cenu stojí!!!

   Smazat
  2. Teď je to jedno.To se bude viník omlouvat? Pomluva ve své době splnila účel - ukázat, jaký je nepřítel od morku zkažený.

   SvDO

   Smazat
  3. Ale to jsou takoví pitomci, že jim nedošlo, že se na to musí přijít? To nevypadá na to, že by to bylo plánováno, ale spíše omyl. Ale pokud to bylo naplánováno, tak nějakým neschopou.

   Smazat
  4. Jací pitomci? Váhavá Evropa, která si nechtěla hospodářsky ublížit, si po sestřelení a označení viníka, ublížila. Druhá vlna Amerických sankcí proti Rusku, realizovaná Evropou, je v chodu a zbořila dlouhodobě budovanou spolupráci. Teď už je jedno, co se vyšetří. Šlo jen o to, nakopnout Evropu, aby šla do sebedestrukce. Snad to změní pohled a někteří "politici" prozřou, dříve ale ne, už jsou zaháčkování.

   Smazat
  5. Jarek Nohavica napsal překrásnou píseň "Pravda a lež"
   Ta říká vše a není co dodávat. Říše zla chce ovládnout
   celý svět a Vladimír jim v tom tak hnusně brání.
   Fanda

   Smazat
  6. Nohavica je interpretem. Autorem písně je Vladimir Vysockij a autorem českého textu je Milan Dvořák .

   Smazat
 2. Všichni jsme to věděli od začátku!!pamatujete se!?horor!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo šíří pravdu:

   http://domaci.eurozpravy.cz/politika/114754-ceskou-televizi-ridi-lide-kolem-schwarzenberga-tvrdi-senator/

   Smazat
  2. 1.08 soudruhu fašisto,přečti si nejdřív článek,pak neplácej nesmysly.Ale to je asi nad tvoje síly,tak ti to přeložím.Holandští soudruzi vyloučili sestřelení Bukem a přiklánějí se k verzi raketa vzduch-vzduch.A jelikož soudruh strelkov neměl v té době žádná letadla,je jasné,že to sestřelili soudruzi Ukrajinci,pravděpodobně na objednávku soudruhů z CIA.Howgh.Petr.

   Smazat
  3. 'Soudruh fašista' 1.08 byl pro hrubé urážky čtenářů a diskutujících vymazán.

   Smazat
 3. Americky politik a americky investor. Propojeni politiky a kapitalu a na konci vraždy nevinných lidi. Vítej TTIP.

  OdpovědětSmazat
 4. Jestli je to tak, že i tento skvělý novinář věří ve spravedlnost, pak jsem velice šťasten. Konečně by se mohlo něco změnit i u nás.

  OdpovědětSmazat
 5. Doufám, že právníci pozůstalých nekompromisně zažalují Ukrajinu a možná i USA, pokud se dokáže že v tom má také prsty. Taková zrůdnost jim nesmí projít!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právníci mohou žalovat v každém případě, neb soudruzi z Ukrainy měli uzavřít v oblasti bojů vzdušný prostor.
   A kdyby líp mířili a nebyli zbrklí, mohlo letadlo dopadnout ještě o kousek dál na východ, to by pak byl ten správný tanec.

   Smazat
 6. To je samozřejmé, že USA v tom mají prsty. Jinak by přece netvrdily, že mají důkazy ze satelitů a ty nikomu neukázaly. Jasně nemohly, neb by tam byl vidět bojový letoun Kyjevských fašistů. Ale stejně se mi této zprávě nějak nechce věřit. Je příliš v těchto těžkých dobách optimistická.

  Podepisuji petici proti přítomnosti USA armády u nás. Podpisy pod peticí velice rychle narůstají a před pár minutama jich bylo více jak 5200.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte odkaz an tu petici, děkuji.

   Smazat
  2. http://www.petice24.com/americkou_armadu_na_naem_uzemi_nechceme

   Smazat
  3. Ten seznam - petice, je velmi dobrý na to, aby si pro Vás přišli až Vás bude nejvíce potřeba. Šetřete si síly.

   Smazat
  4. Poslyste nase armada je tak srandovne mala ze pokud nas napadne Rusko nemame sanci a jeste budem radi ze tu mame amiky.
   Co se tyce sestreleni tak si tez myslim ze to byla raketa zeme vzduch ukrajinske armady a ne BUK. Ani hovada nevedeli na co strili pac tama uz dlouho letecke koridory nevedou a letecke spolecnosti se ukrajine vyhybaji.

   Smazat
 7. Pan Phillips,to je extratřída,uprostřed bojů pravdivě referoval....víc takových novinářů,Pazderko Karasi,Marjanoviči,jste jen h...a v trávě.

  OdpovědětSmazat
 8. To nebude pravda, protože o tom demokratická ČT neinformovala. Copak je možné že nás obklopuje prolhaný dobytek? Tomu nevěřím! Letadlo bylo sestřeleno na přímý rozkaz Putina, optejte se Zaorálka.

  OdpovědětSmazat
 9. ja jsem si skoro jistý,že to udělaly ukrajinci,ale ten článek nedokazuje vůbec nic.Holandani tvrdí jen že není důkaz že to bylo BUKem.A jen tak pro zajímavost.Kdyby řekli že to byl BUK,tak dukaz podal pan Dorazin(zrejme ještě nevěděli která bije).Může si každý poslechnout kdo se kdy a kde mrcasil s bukem,že to byla UA armáda.snad to ted nesmažou ale já to mám v PC.hlavní zprávy 17.7 http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?query=&reader=&stanice%5B%5D=%C4%8CRo+Radio%C5%BEurn%C3%A1l&porad%5B%5D=Hlavn%C3%AD+zpr%C3%A1vy&offset=40&from=17.7.2014&to=&dateLimit=TL_INTERVAL

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím se smát! Tady vážně věříte, že tohle letadlo v cca 11 km bylo sestřeleno SU-25???

   Smazat
  2. To není víra, to je fakty podložené podezření hraničící s jistotou. Něco si o tom přečtěte na nezávislých webech a ne na té vaší korporátní ulhané špíně.

   Smazat
  3. S ohledem na to, že Su-25 byl ve výzbroji našeho letectva, tak jsou jeho výkony více než dobře známé. Tento stroj v žádném případě nedisponuje kapacitou k sestřelení vysoko a poměrně i rychle letícího civilního stroje.

   Smazat
 10. Výborná správa. Dúfam, že sa to aj preukáže oficiálne. Bude to obrovská príležitosť pre všetkých dementov z USA, NATO a Európskej únie, ktorí už hneď po páde lietadla vedeli, že to lietadlo zostrelilo Rusko, aby sa ospravedlnili Rusku a Novorusku za šírené lži. Zvlášť by som chcel upozorniť na jedno meno na Slovensku, ktoré sa výrazne zapája do protiruskej kampane, tvrdí, že Rusi chcú napadnúť EÚ a NATO a podobné nezmysly.Volá sa Róbert Ondrejcsák a je vedúcim centra pre Európu a severoatlantické vzťahy. Čím honosnejší názov tým väčšia zapredaná špina.Už sa zaradil medzi najväčších vojnových štváčov, upiera oponentom právo na svoj názor a nazýva škandálom ak verejná televízia uverejní pozitívny článok o Rusku nejakým iným politikom.Pokúša sa predbehnúť aj ďalších fanatikov na Slovensku ako Duleba, Šebej ,Mesežnikov To sú tí čo robia zoznamy webových stránok, ktorý objektívne hodnotia situáciu a nie sú zapredaní nejakej strane konfliktu. Pritom si neuvedomujú, že už aj oni sa ocitli na Zozname zradcov národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý postřeh. Když si prostudujete účel existence a náplň práce této nevládní organizace http://cenaa.org/o-nas/, tak se nelze vůbec divit.

   Smazat
  2. Duleba je mi znám. Je především napojený na NGO, které jsou financovány z NEDu, US Embassy a hlavně IVF. To je Vyšegrádský fond, který tyto aktivity dobře a dlouhodobě platí. Ještě nedávno byl ředitelem IVF jistý Petr Vágner, bývalý estébák, nyní kovaný demokrat a zaměstnanec MZV.
   Fürst

   Smazat
  3. Chvíli před touto katastrofou někde poblíž byl ve vzduchu Putin. Tak mi nejdřív napadlo, že to byl atentát na něj ale za chvíli mi docvaklo (bez pomoci jakýchkoliv stupidních pro či proti médií/, jak se věci opravdu mají. Nejsem žádný expert, ale zatím mám selský mozek a tak mi to vyšetřovatel docela potvrdil Při vší mé skromnosti. Vždycky je jako první se třeba ptát, kdo z toho má prospěch? No Putin to určitě nebyl, protože tak blbej opravdu není jak ti vypatlanci UK.

   Smazat
 11. Presne naopak -a skody na zbytcich trupu ukazuji podle Holandanu na velkou raketu zeme - vzduch. Separatisti ji podle vseho dostali od Rusu a ve sve bezohlednosti a blbosti strileli bez prehledoveho radaru i velitelskeho stanoviste.
  Vsak se taky Strelkov prvni hodinu tim sestrelem patricne chlubil.
  Hazet zlocin diky kteremu zahynulo 298 lidi, z toho 50 deti na Ukrajince mohou bez dukazu jenom komunisticti zmrdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom pro pořádek abys byl v obraze.Na Ukrajině je těch,jak říkáš "komunistických zmrdů"víc jak v rusku

   Smazat
  2. Anonymu 3.29: stačí s pomocí funkce search si najít na Nové republice vše k tématu sestřeleného letadla. Po přečtení těch materiálů a prohlédnutí přiložených fotografií je snad jasno každému. Strelkov-Nestrelkov - vina padá bezesporu na ukrajinskou juntu!!! Prosím, prostudujte si to, použijte mozek a udělejte to dřív, než se budete rozčilovat a napadat naši redakci a čtenáře.

   Smazat
  3. prosím nástup do Bohnic.

   Smazat
  4. 3:29 nejstrašnější je to, že hned v prvním rozhovoru ještě na místě dopadu nad troskami letadla vedoucí představitel vyšetřovací komise pan Bochiurkiv řekl, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla. O později při rozhovoru, ve kterém byly shrnuty výsledky prvního dne vyšetřování znovu zopakoval, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla a že musí dojít k dalšímu vyšetřování. Přestože šlo o první zprávy od vedoucího představitele komise ICAO - vlastně nejduležitější vyšetřovací instituce, nikde v tisku ani v médiích nebyly tyto zprávy zveřejněny .... Navzdory jeho prohlášením mainstream masově produkoval zprávy, které měly zakrýt původce sestřelení boeingu a obvinit někoho jiného...

   Smazat
  5. Z fotografie, která je u podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140208135524 usuzuji, že kokpit byl zasažen výbušnými střelami palubní stíhačky. Střepiny rakety, která vybuchne vedle letadla nevpáčí jednu vrstvu dvojitého plechu dovnitř a druhou ven. Ledaže by šlo o výbušné "střepiny".

   Smazat
 12. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Praseciny-nenavist-Jsme-loutky-USA-jejich-mopslik-je-EU-Podplukovnik-Marek-Obrtel-ktery-vratil-medaile-shrnuje-nasich-25-let-364869

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud dostaval Obrtel zold, slouzil verne a ani nekvikl. Ted kdyz jsou penizky v bance, prodal by treba vlastni matku. Takovemu zmetkovi bych nepujcil ani korunu.

   Smazat
  2. 6,09 Obrtel nikoho neprodává, Ťululo. Obrtel si jako lékař riskující život a ošetřijící raněné v rizikové oblasti svůj žold zasloužil. S tím nic nenaděláš. Hrdinství není přitakávat hlavnímu proudu a lézt do zadku mocným, jak to děláš ty. Hrdinství je, vylézt na světlo a pod svým jménem riskujíc říct na plnou hubu pravdu, jak to dělají pplk. Obrtel, M.Koller, J.Schneider. Pravda nakonec vyjde najevo, natruc pražské lumpenkavárně.

   Smazat
  3. Za sovetske okupace se dal do armady aby mohl slouzit okupantum. Pozdeji slouzil za zold v NATO. Ted kdyz ma vydelano a nic se mu nemuze stat tak leze do riti kagebakovi.
   Pekne hrdinstvi. Nejses ty taky hrdina ?

   Smazat
  4. Vysmívat se lékaři za to, že projevil svůj názor, že je proti agresím, válce a proti pokrytectví, to může jen morálně okoralá duše - viz Anonym 6.26 - ostatně naučil se od bolševiků tomu nejhoršímu - kádrovat a zatracovat lidi.

   Smazat
  5. A 8:26 Tahle ta individua, kteří nepoužívají v textu háčky, ani čárky, jsou nějak podezřelí. Že by přímo z ambasády od ranní kávy? Ona Angličtina je také nemá, tak pozor na ně!!!!

   Smazat
  6. A 6:09 Ty charaktere, udus se těma prachama a strč si je víš kam. Jsi pouhý primitiv, co přes hromadu prachů dál nedohlédne. Tobě se bude blbě odcházet z tohoto světa, chudáku.

   Smazat
 13. Věnoval jsem tomu dost času, o vině Usa a Kijeva nepochybuji. Ale článku nevěřím.
  O komunikaci s řízení letového provozu stále ticho.....

  OdpovědětSmazat
 14. http://outsidermedia.cz/fiktivni-pribeh-ktery-se-nikdy-nestal/

  OdpovědětSmazat
 15. http://www.nwoo.org/2015/03/05/nemecky-satirik-to-usa-ve-svete-podporuji-vsechny-svine-a-zlocince/

  OdpovědětSmazat
 16. To víme už od začátku, ale Obama řekl, že to ledalo sestřelili "separatisté" ruskou raketou, tak naše ČT nebude tvrdit opak. Pravda se jednou ukáže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Běž se podívat do zrcadla,tam uvidíš jak vypadá fašistickej dobytek

   Smazat
  3. Za nadávání našim čtenářům a diskutujícím byl fašistický smrad 7.11 vymazán.

   Smazat
  4. hrabě Kocharowski6. března 2015 9:47

   Prolhané, zbabělé a placené nácky je třeba mazat, dobře činíte pane Dvořáku, je to i pro jejich dobro.

   Smazat
 17. Jedno je jisté,kdyby to provedli opolčenci,tak by Američané dodali potřebné snímky.Jen se utvrzuji v tom,že se Ukrajinským nepovedlo letadlo sundat Bukem,proto muselo zasáhnou letadlo,letadlo byla jen pojistka.Co je mě jasné,letadlo se mělo roztříštit a shořet už během pádu,aby na zem dopadlo co nejméně zjistitelných stop zásahu.Nestalo se,letadlo dopadlo pomalu celé a až pak hořelo,až příliš mnoho stop,jak to bylo.

  OdpovědětSmazat
 18. Ono je to tak jaksi samozrejme. Panove, kdyby to letadlo zasahl BUK, tak by z jeho velke casti zustaly jenom cary rozhazene na vsechny strany jako snehove vlocky. To je FAKT. A jedno je taky jiste - start rakety jako je BUK by bylo videt a slyset na velkou dalku - nic z toho nebylo pozorovano. Ale, stejne ten NEJLEPSI dukaz je perfektne zorchestrovana a profesionalne synchronizovana protiruska kampan zahrnujici blaboly NATO, EU USA a Kyjeva, spustena hned po tragedii. Take ty pokusy o likvidaci dukazu na bojisti i mimo neho. Tohle vsechno "nevidi" jenom nekdo, koho uolohou je odvadet od techto skutecnosti pozornost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To letadlo ještě ani dopadnout nestihlo, a už ta kampaň začala ...
   Jak z Ukrajiny, tak i zpoza oceánu. Což je dnes vlastně jedno a totéž.

   Smazat
  2. Ale zase jsou tam ty dvě babičky na návsi, u kterých zaparkovalo to auto s BUKem a ti dva vojáci rusky mluvili o tom, že jedou střílet, to je velmi silný argument proti Rusku.

   Smazat
  3. Pisete: "Ale zase jsou tam ty dvě babičky na návsi, u kterých zaparkovalo to auto s BUKem a ti dva vojáci rusky mluvili o tom, že jedou střílet, to je velmi silný argument proti Rusku."

   To video mozna existuje (nevim, nevidel jsem to.) To vsak NIC nemeni na faktu, ze letadlo nebylo zasazeno BUKem a BUK v oblasti nestartoval (alespon ho nikdo nevidel a neslysel a to na obou stranach fronty - jestlize jste jeste neslysel start rakety tak mi verte - to si s nicim nespletete rozhodne to nemuze zustat nepovsimnuto). Poskozeni letadla se NIJAK neslucuji se skodami ktere by mohl BUK zpusobit - nebo lepe, z letadla zustalo prilis mno pohromade to by s BUKem jaksi vypadalo uplne jinak. A nezapomente na jednoznacne rozstrileny kokpit - zadny BUK neni vybaven palubnim kanonem - to snad ani neni treba zduraznovat.

   Smazat
  4. Experti na letectvi i ociti svedkove tvrdi jednu vec, komunisticti smejdi a Putlerova propaganda druhou vec. Hadejte, kdo ma pravdu ?

   Smazat
  5. Pisete: "Spanelsky dispecer je vymysl. Potvrdilo to i spanelske vyslanectvi. K sestrelu se priznal valecny zlocinec Strelkov. Z toho se uz nevylzete, komunisticti smejdi."

   Tady "pejstnu" muj prispevek, ktery jsem napsal uz pod jinej komentar k jinemu clanku:

   Mate naprostou pravdu - primitivni, pravdepodobne nastrceny "komentator" se da poznat podle toho ze zacne s "komousi". Ucelem toho je jakoze ocernit nazor nebo osobu - proste dat je do spojitosti s necim negativnim, nejlepe nejak ve spojitosti geograficke (Rusko - Komnunisti). Ze to uz nefunguje porad jeste nepochiopili (to je dobre, at ze sebe delaji blbce co mozna nejdele) ;-)

   Smazat
  6. 3:29 nejstrašnější je to, že hned v prvním rozhovoru ještě na místě dopadu nad troskami letadla vedoucí představitel vyšetřovací komise pan Bochiurkiv řekl, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla. O později při rozhovoru, ve kterém byly shrnuty výsledky prvního dne vyšetřování znovu zopakoval, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla a že musí dojít k dalšímu vyšetřování. Přestože šlo o první zprávy od vedoucího představitele komise ICAO - vlastně nejduležitější vyšetřovací instituce, nikde v tisku ani v médiích nebyly tyto zprávy zveřejněny .... Navzdory jeho prohlášením mainstream masově produkoval zprávy, které měly zakrýt původce sestřelení boeingu a obvinit někoho jiného...

   Smazat
 19. Zbývá už jediné, zjistit, kdo jmenovitě to byli ti, kteří letadlo poslali do vzduchu, aby boeing sundalo, a postavit je před soud. A pak jakožto teroristy ke zdi ...
  A ještě drobnost: aby se za svá účelová, nepodložená a skandálně nenávistná obvinění omluvili Rusku, domobraně i osobně Putinovi všichni politikové počínajíce Obamou přes všechny jeho loutky (Kerry, Rutte a spol.) až k všem presstitutkám a tupým rusofobům.

  OdpovědětSmazat
 20. Bylo to uplne jinak, cilem bylo Putinovo letadlo, uk pilot se proste spletl, Putin tam byl o trosicku drive, MH byl proste ve spatnou dobu na spatnym miste, presne tak to rekl Kolomojskij. To ze ho sundala uk stihacka je naprosto jasne a vedelo se to od zacatku, spanelsky dispecer to uvedl na svem FB ihned druhy den, pak zmizel, asi neveky, zaznamy RLP ma UK, ale nevyda je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spanelsky dispecer je vymysl. Potvrdilo to i spanelske vyslanectvi. K sestrelu se priznal valecny zlocinec Strelkov. Z toho se uz nevylzete, komunisticti smejdi.

   Smazat
  2. Pisete: "Spanelsky dispecer je vymysl. Potvrdilo to i spanelske vyslanectvi. K sestrelu se priznal valecny zlocinec Strelkov. Z toho se uz nevylzete, komunisticti smejdi."

   Valecny zlociec Obama se take verejne priznal k nespocetnym vrazdam drony. Take verejne priznal ze stoji za pucem na Ukrajine. Pokazde, kdyz USA sestreli civilni letadlo tak neni zvykem ze by nekdo byl za to potrestan..... takze, i KDYBY to byl Strelkov - so what? USA business as usual - nebo?

   Smazat
  3. To se mylite, prezident Obama se k nicemu takovemu nepriznal.
   Co se tyce pouzit dronu, tercem nebyli nevini turiste, ale smejdi jako ty.

   Smazat
  4. Pisete: "To se mylite, prezident Obama se k nicemu takovemu nepriznal.
   Co se tyce pouzit dronu, tercem nebyli nevini turiste, ale smejdi jako ty."

   Proc mam takovy pocit ze jste nekdo z USA ambasady nebo CIA ;-) - uhodl jesm? Jsou jiste naznaky podle nichz to lze poznat ;-) Ale mohu se dozajista mylit, jenom doufam ze me ted Rusove nezasahnou tim BUKem co strili 30mm munici tak jako Putin sam osobne sestrelil ro MH17.

   Smazat
  5. Kdepak ambasada nebo CIA. Ja jsem z Mossadu. Proto me Dvorak furt maze.
   Zadne prustrely 30 mm munici tam nebyly. Jen spousta der po srapnelu.
   Putin to letadlo nesestrelil, ale Buk separatum dodal. Vsak jim ho taky hned druhy den po katastrofe vzal.

   Smazat
  6. Tak tedy dobre z Mossadu - taky dobry :-)
   At je po vasem - ono v podstate to taky ma trochu logiky - Putin doda separatistum BUK - ktery se ale jako BUK nechova - to je dozajista perfektni maskovani. Tenhle modifikovany BUK je NEHLUCNY, raketa nezanechava stopy a nici cil naprosto jinym spusobem oproti "dosavadnim" BUKum - napriklad zanechava spoustu der po srapnelu. A to nezpominejme ze se uz nekdo prokec, ze nasli cestujiciho s kyslikovou maskou. Ono jde o to ze v pripade opravdoveho BUKu by si tu masku nemel kdo nasadit.
   Ale.... stejne je z clanku zrejme, ze vysetrovani pokracuje uspesne (t.j. ne tak, jak si USA preji) - a to je dobre.

   Smazat
  7. Anonym 9:26 píše: To se mylite, prezident Obama se k nicemu takovemu nepriznal.
   Co se tyce pouzit dronu, tercem nebyli nevini turiste, ale smejdi jako ty.

   Tak jestli projevení vlastního názoru v diskusi je důvodem k tomu, aby mě mohla US army zabít, tak děkuji, nechci. Ani pokřivenou demokracii, ani US army v České republice. Vl..k

   Smazat
  8. "nici cil naprosto jinym spusobem oproti "dosavadnim" BUKum - napriklad zanechava spoustu der po srapnelu."

   Prosim vas a jakym zpusobem tedy dosavadni BUKy nicily cile? Poucte nas...

   Smazat
  9. 9.56 "Zadne prustrely 30 mm munici tam nebyly. Jen spousta der po srapnelu."
   nejstrašnější je to, že hned v prvním rozhovoru ještě na místě dopadu nad troskami letadla vedoucí představitel vyšetřovací komise pan Bochiurkiv řekl, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla. O později při rozhovoru, ve kterém byly shrnuty výsledky prvního dne vyšetřování znovu zopakoval, že kokpit boeingu byl rozstřílen palubním kanonem druhého letadla a že musí dojít k dalšímu vyšetřování. Přestože šlo o první zprávy od vedoucího představitele komise ICAO - vlastně nejduležitější vyšetřovací instituce, nikde v tisku ani v médiích nebyly tyto zprávy zveřejněny .... Navzdory jeho prohlášením mainstream masově produkoval zprávy, které měly zakrýt původce sestřelení boeingu a obvinit někoho jiného...

   Smazat
 21. Na jednu stranu je to dobrá zpráva, že přece jenom na světě zvítězí pravda. Snad. Na druhou stranu to dobrá zpráva není. Tu pravdu na sobě nemohou USA a EU s Ukrajinskými fašisty nechat. Buďto vyšetřovatele umlčí, nebo to bude impuls k rozpoutání války v domnění, že vyhrají a navždy bude platit pravda vítěze. Proto ty zbraně na Ukrajinu, proto ta vojenská cvičení v blízkosti Ruska, proto ty tisíce amerických vojájků nově do zemí blízko Ruska atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže kvůli zamaskování sestřelení letadla rozpoutají USA 3. světovou? No já myslím, že k tomu může dojít jen nedopatřením, když v tom zastrašovacím atomovém pokeru někomu z nižšího velení rupnou nervy. Bohužel to opravdu není vyloučeno.

   Smazat
 22. Tak to mate dozajista pravdu, taky vidim tohle jako nebezpeci. Oni si samozrejme mysli ze zvitezi. Ja si spis myslim ze nezustane kamen na kameni. Ale to MUZE byt z USA-perverzniho hlediska AKCEPTOVATELNE! Schvalne jmenuju JENOM USA - nema vyznam se zminovat o koloniich (EU) - nebo dokonce o Ukrajine (protektorat).

  OdpovědětSmazat
 23. Vůbec tomu nevěřte,že mělo jít o Putinovo letadlo.Všechny lety letadel nad Evropou,sleduje vojenský USA AWACS.Pochopitelně si nikdo od nich nevyžádal údaje.

  OdpovědětSmazat
 24. Propaganda je účinná. Pravda se doleko s větším úsilím prosazuje. Američané se již brzy budou producírovat s internacionální pomocí na našem území. Z vlády o tom sice nikdo ještě neví, ale určitě to velkoryse schválí. A nám nezbyde než zde diskutovat. Rozhodně bychom se měli připravovat k akcím na novou okupaci a to prakticky - ne řečma.

  OdpovědětSmazat
 25. A teď strašné sankce proti Ukrajině... nebo se pletu a zase to odnese Rusko?

  OdpovědětSmazat
 26. Zde to bylo podobné, jak o tom Němcovovi - Baví se Obama s Merkelovou o časových pásmech a jaký to přináší trable a Merkelová říká: To mi povídejte, jednou jsem volala Japonskému premiérovi a chtěla mu poblahopřát ke zvolení a v Tokiu byly 3 hodiny ráno, já ho vzbudila, no děsnej trapas....
  A Obama povídá: "To nic není, to já volal včera Putinovi ať dá okamžitě vyšetřit tu vraždu Němcova a tam bylo tři hodiny před tím!"

  OdpovědětSmazat
 27. Pamatujete na hlášení leteckého dispečera co měl let na starosti, napsal na Facebook, pozor bylo tam další letadlo, stíhačka, nesmíme nic říkat. Asi mě seberou.
  Pak zmizel i ten jeho účet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Ten účet byl založen až po sestřelení letadla a byl to smyšlený účet.!
   2) SU-25 není stíhačka, ale bitevník!
   3) V letové hladině kde byl let MH17, SU-25 nemůže nést externí výzbroj!

   Smazat
  2. úprava článku o SU-25 ve wikipedii, podle které SU-25 nemůže v dané letové hladině sestřelit další letadlo, byla provedena až po sestřelení boeingu MH17

   Smazat
 28. A co na to naše media,ODS,TOP09.Kalousek,Blekota,Pražská kavárna a jejich přisluhovači.

  OdpovědětSmazat
 29. Kdo měl ze sestřelení dopravního letadla prospěch? Rusko určitě ne, takže je můžeme vyloučit. Zbývají dvě možnosti, separatisti a ukrajinská armáda. Vzhledem k tomu, že sestřelení bylo bez důkazů použito k uvalení sankcí na Rusko, je víc podezřelá ukrajinská armáda.

  OdpovědětSmazat
 30. Ti fašističtí zmrdi na novinkách, dnes píší , že letadlo sestřelia ruská armáda. Co k tomu dodat. Blít, blít blít....

  OdpovědětSmazat
 31. Aj podpriemerne inteligentnému človeku je jasné, že Putin by bol magor, ak by dal zostreliť toto lietadlo tak, ako by bol magor, ak by dal zastreliť Nemcova. Je to až zarážajúce, čo si mocní z USA a EÚ myslia že všetci ľudia planéty sú načisto vymletí?! Áno, mnohí už sú vďaka permanentnému vymetaniu mozgov, ale zatiaľ nie všetci. Desím sa toho, čoho je USA a EÚ ešte schopná...

  OdpovědětSmazat
 32. Prvky ve tvaru dvojitého T, který je zobrazen na fotografii, jsou vybaveny jenom rakety Buk-M1, které jsou právě ve výzbroji ukrajinské armády. A porážející prvky Buk-M1-2 mají tvar malých rovnoběžnostěnů, žádné dvojité T tam být nemůže.

  Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20150320/132455.html#ixzz3UvQqGiTl

  OdpovědětSmazat
 33. https://www.youtube.com/watch?v=YgNWAXWgq2k
  Na tomto videu je jasný důkaz o tom, kdo to letadlo sestřelil!

  OdpovědětSmazat
 34. Tak 25 let jsem sloužil u PVOS - PLRV - tedy u protiletadlové raketové techniky. Byl jsem 13 x na ostrých bojových střelbách v Ašuluku , nad Baltem. Drahně let jsem byl na štábu divize PVOS , která sice nevlastnila SU-25 , ale v teritoriu divize byla letecká základna SU-25 a piloti nám dělali na výcvikovém prostoru cvičné cíle. Nebyl jsem u sestřelení MH17, ale ze zkušenosti cca 50 - 60 střeleb raketami země - vzduch si dovolím tvrdit MH17 nebyla sestřelena tímto prostředkem. Důkaz ? Když pominu fakt, že cíl zasažený střepinami takové rakety , myšleno země-vzduch ve vzduchu exploduje , neboť vzhledem k hustotě a množstvá střepin exploduje palivo - tak jen skutečnost, že raketa BUK má jako střepiny v obalu bojové nálože ocelové tyčinky, na nichž je číslo rakety. NIKDE NIKDO NENAŠEL ANI JEDNU JEDINOU Z NĚKOLIKA TISÍC TYČINEK ? Aha - pan Obama řekl, že Putin je vyzbíral. Opravdu se najde ještě nějaký naivní a pardon - hloupý, co věří Obamovým pohádkám ?

  OdpovědětSmazat
 35. Mimořádné setkání Ministerstva obrany Ruské federace s médii ke katastrofě letu MH-17
  22. 7. 2014 11:12
  V souvislosti s pádem osobního letadla Boeing 777 letecké společnosti Malajské aerolinky, které 17. července letělo po mezinárodní vzdušné trase Amsterdam-Kuala Lumpur, se v poslední době objevuje velké množství protichůdných informací. Proto Ministerstvo obrany Ruské federace shledalo nezbytným představit informace zjištěné nezávislými pozorováními systémů Generálního štábu vojenských sil Ruské federace.
  Na tomto snímku vidíte výsledky sledování letících objektů v období mezi 17:10 a 17:30 moskevského času.
  V tomto časovém úseku zde prolétala tři civilní dopravní letadla:
  Let z Kodaně do Singapuru v 17:17;
  let z Paříže do Tchaj-peje v 17:24;
  let z Amsterdamu do Kuala Lumpuru.
  Kromě toho zaznamenala ruská letová kontrola letadlo ukrajinského vojenského letectva, pravděpodobně šlo o bitevník Suchoj Su-25, který nabíral výšku a přibližoval se k malajskému Boeingu 777. Vzdálenost letadla Su-25 od Boeingu 777 byla udržována 3 až 5 km.
  Letouny Su-25 jsou krátkodobě schopny dosáhnout výšky 10 km a ve své výzbroji standardně nesou rakety R-60 typu vzduch-vzduch, které jsou schopny zamířit se na cíl vzdálený maximálně do 12 km, přičemž garantovaný zásah je při střelbě na cíl vzdálený do 5 km.
  Co bylo důvodem letu vojenského letounu v letovém koridoru pro civilní letadla, a to prakticky ve stejný čas a ve stejné výšce jako právě prolétající osobní dopravní letadlo? Rád bych dostal odpověď na tuto otázku.
  Na těchto videozáznamech jsou zachyceny dispečerské informace o letovém provozu v Doněcké oblasti mezi 17 hodinou 19 minutou a 17 hodinou a 25 minutou moskevského času dne 17. července 2014.
  V levém horním rohu se nachází značka letounu Boeing 772 letícího po trase Kodaň-Singapur. Pod ním je značka letadla Boeing 777 sledujícího koridor Amsterdam-Kuala Lumpur. Zprava se objevuje značka letounu Boeing 778 letícího z Dillí do Birminghamu.
  Všechna tři letadla byla soustavně sledována radary Ministerstva obrany Ruské federace. Boeing 777 se přibližoval ke státní hranici Ruské federace a měl ji překročit v místě zvaném Tonak.
  Letový dispečer sledoval pohyb tohoto letounu a žádal o letové údaje, aby je mohl porovnat s údaji, které byly posádce letadla zadány.
  V 17:20 ve vzdálenosti 51 km od státních hranic Ruské federace za letu při azimutu 300 stupňů začalo letadlo prudce ztrácet rychlost, což je jasně vidět z tabulky s charakteristikami jeho letu.

  OdpovědětSmazat
 36. Po poklesu rychlosti na 200 kilometrů se v 17 hodin 21 minut 35 vteřin objevila v místě zničení Boeingu značka nového letícího objektu. Tento letící objekt byl soustavně pozorován po dobu 4 minut radary USTB – Doněck a Buturinskoje.
  Řídící letového provozu se dožadoval informací o letových parametrech tohoto nového objektu, ale nemohl je obdržet, protože toto letadlo nebylo vybaveno systémem druhotné identifikace, který je typický pro vojenské letouny.
  Včasná detekce tohoto nového letadla se ukázala nemožnou, protože systémy sledování letového provozu sledují vzdušný prostor ve výšce nad 5 km, takže zachycení tohoto letadla bylo možné, až když nabralo výšku.
  Další změny letových parametrů nového objektu svědčí o tom, že se pohyboval v oblasti spadlého Boeingu 777 a kontroloval, jak se situace vyvíjí.
  První prohlášení ukrajinských oficiálních míst tvrdila, že v tento den neoperovaly vojenské letouny v oblasti pádu Boeingu 777. Jak vidíte, nebylo tomu tak.
  Ještě máme pár dotazů k našim americkým kolegům. Podle prohlášení představitelů Spojených států amerických disponují satelitními snímky, podle nichž mělo k odpálení raket na letadlo Malajských aerolinií dojít ozbrojenými separatisty. Ovšem tyto snímky zatím nikdo neviděl.
  Podle našich informací prolétal v časovém úseku 17:06 až 17.21 (moskevského času) 17. července nad jihovýchodní oblastí Ukrajiny americký satelit. Šlo o experimentální satelit systému STSS, který má být schopný zachytit odpálení různých typů raket a sledovat jejich dráhy. Pokud mají Američané snímky z tohoto satelitu, byli bychom rádi, kdyby je představili mezinárodnímu společenství a umožnili jim jejich podrobné prostudování.
  Je to náhoda nebo ne, že se časově shoduje katastrofa malajského Boeingu 777 a průlet speciálního satelitu nad toutéž oblastí?
  Na závěr bych chtěl sdělit, že všechny námi poskytnuté informace jsou založeny na nezávislých a spolehlivých pozorováních různých ruských systémů a hovoří proti nepodloženým obviněním, které jsou proti nám vznášeny. Dobrým příkladem toho je fakt, že některá média zveřejnila zprávy o přesunu raketových systémů BUK-M1 na podvalníku údajně opouštějících ukrajinské území a vstupujících na území Ruské federace. Jde o očividnou manipulaci s fakty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A TOTO VRAJ MAL BYT BOENING 777..??? PRECO NA MIESTE NESTASTIA SU LEN TAKE MALE MOTORY..??? VID OBRAZKY == ENGINE BOENING 777 == A PRECO MIZNU AMATERSKE ZABERY Z MOBILOV NA SIETI YOU TUBE..??? BOLA TO LIETAJUCA MARNICA....A TI CESTUJUCI PODIVNE OBLECENI A SPUSTA Z NICH NAHI....SACKY S TRANSFUZNOU KRVOU KTORE NEPOPRASKALI....NARAFICENY PODIVNY LET BOENINGU S MALYMI MOTORMI ...AKY TO BOL VLASTNE TYP LIETADLA....???

   Smazat
 37. Navíc existuje i kriticky důležitá foto-rekonstrukce z 21. Července týkající se úlomků kokpitu umístěných na letadlo, jako kdyby to bylo na původním nedotčeném letounu: https://twitter.com/EzraBraam. (Někdy se to neotevře, takže tady je další snímek, od někoho, kdo to zkopíroval.) Podíváme-li se na tu foto-rekonstrukci, můžeme snadno určit, že nějaký SU-25 či jiný bojový tryskáč střílel do kokpitu z levé strany z hlediska pilota, a že nejenže udělal kulkami cedník z oblasti kolem pilota, ale že se pak zaměřil konkrétně na pilota samotného, čímž vytvořil na jeho místě obrovskou zející díru ze strany letadla přesně na místě, kde pilot seděl. Dále tato zející díra byla vytvořena střelbou do letadla přesně na pilota odspoda a zleva od pilota, kde byl umístěn bojový tryskáč – ne nad letadlem a ne vedle něj, a nikoliv ani pod ním.  Jinými slovy byla to přesná a zblízka mířená cílená střelba přímo na pilota a ne široce rozprostřený výbuch směřující proti němu s cílem zasáhnout letadlo kdekoliv, aby ho sestřelil.

  Haisenko vysvětlil, jak proražení letadla, i když to bylo zamířené konkrétně na pilota, okamžitě způsobilo rozpadnutí celého letadla.

  I další čtenáři reagovali na moji zprávu o Haisenkově článku a tvrdili, že střepiny z rakety Buk by mohly podobně způsobit tyto díry ze strany kokpitu. Avšak tyto námitky ignorují další klíčový prvek Haisenkovy analýzy. Haisenko tam řekl: „Vidíte jak vstupní, tak výstupní otvory. Okraje části těchto děr jsou vyhnuté dovnitř. Tyhle díry jsou menší, okrouhlé a čisté, ukazující body vstupu nejpravděpodobněji projektilů s kalibrem 30 milimetrů. Okraje jiných děr jsou větší a poněkud roztřepené, jsou to výstupní díry s úlomky kovu ukazující, že byly vytvořeny projektily toho samého kalibru. Navíc je evidentní, že … tyto výstupní díry ukazují na vnějším okraji dvojitý hliníkový posílený plášť a jsou roztřepené nebo vyhnuté – ven!“

  OdpovědětSmazat
 38. Co to znamená je to, že abychom měli některé díry roztřepené dovnitř a další díry roztřepené ven, tak tam musel být druhý bojový tryskáč, který střílel do kokpitu tohoto linkového letadla i z pravé strany.

  To je kriticky důležité, neboť žádná ze země vypálená raketa (nebo třeba šrapnel) co zasáhne letadlo, by nemohla vytvořit zásahy po střelbě do kokpitu z obou stran letounu. Za těchto podmínek to musel být příval kulek, které to letadlo sundaly, přilétajících ze dvou stran. To, že na tohle poukázal, je hlavním Haisenkův objev. Nemůžete mít projektily létající oběma směry – na plátu na levé straně trupu přilétající z levé i z pravé strany – jinak, než když do tohoto plátu přilétají z oboustran. Nikdo si před Haisenkem nevšiml, že ty projektily prorazily tím plátem z obou stran, zleva i zprava. Tohle vylučuje jakoukoliv raketu vypálenou ze země.

  Peter Haisenko vystavil obrázky v extrémně vysokém rozlišení pocházející z těchto fotek, které použil, a ty jednoznačně ukazují, že některé z děr po kulkách jsou dovnitř, zatímco další z nich jsou ven: Zde to je vidět hodně zblízka.

  Ač tu byly ty bojové tryskáče, o kterých se povídalo, že do válečné zóny doprovázely malajský letoun údajně letounu SU-25, tak mohl to být klidně i jiný typ. SU-25 jsou konstruované, aby létaly do 23 000 stop (7 km) bez kyslíkové masky, ale mohou zaletět daleko výše, pokud má pilot masku, což byl pravděpodobně tento případ. Samozřejmě, že linkový letoun sám je plně natlakován. To natlakování zevnitř letounu je další klíčovou součástí Haisenkovy rekonstrukce sestřelení tohoto letounu. Haisenko v podstatě rekonstruuje rozpad letounu, jakmile jej příval kulek otevřel a uvolnil tlak z letadla.

  Konkrétní fotka tohoto fragmentu kokpitu, který nahrál Haisenko okamžitě po katastrofě, byla z Internetu odstraněna, ale další fotky tohoto fragmentu byly už vystaveny jinde, jako v britské publikaci (která je jako zbytek „zpravodajských“ médií Západu zaujatá pro-Obamu a proti-Putinovi), které 21. července dalo své anti-Putinovské zaujaté teorii rakety nadpis „Havárie MH17: FT fotka ukazuje známky poškození od zásahu raketou.“ Jejich „reportéři“ se do toho pustili se svou nestoudnou proti-ruskou předpojatostí:

  „Prvním zjevným tvrdým důkazem, že Let MH17 Malaysian Airliner byl sestřelen raketou země-vzduch, se objevuje na místě havárie na východní Ukrajině poté, co experti v pondělí potvrdili, že na letounu jsou známky poškození střepinami.“

  OdpovědětSmazat
 39. Ovšem ten nejpanenštější kus nejčerstvějších důkazů dostupných online týkající se toho pochází ze 17. července chvilku po sestřelení, vystavený s nadpisem následného anglického překladu: „Španělský řídící létání z kyjevského letiště Borispol: Ukrajinská vojska sestřelila Boeing MH17,“ a ten byl na „@spainbuca’s TWITTER FEED”, kde uvedl svá pozorování pouhé minuty po sestřelení: „V těsné blízkosti toho letounu letěly 2 bojové tryskáče.“ Navíc těsně před tím tweetnul: „Ten letoun B777 letěl v doprovodu ukrajinského bojového tryskáče 2 minuty před tím, než se ztratil z radaru.“ Takže se možná druhý tryskáč objevil vzdálený od něj jen těsně před sestřelením.

  Jak uvádí doprovodná novinová zpráva také ze 17. července:

  „Tento kyjevský řídící létání je španělský občan, co pracuje na Ukrajině. A ten byl postaven mimo službu jako řízení letového provozu spolu s dalšími cizinci okamžitě poté, co byl pasažérský letoun Malaysia Airlines sestřelen nad východní Ukrajinou i se zabitím 295 pasažérů a posádkou na palubě. Tento řídící letového provozu v soukromém hodnocení, které zakládal i na vojenských zdrojích v Kyjevě, naznačil, že za tímto sestřelem byla ukrajinská vojska. Radarové záznamy byly okamžitě po sestřelu pasažérského tryskáče konfiskovány.“ Je-li to pravda, pak byly „zkonfiskovány“ ty radarové záznamy, na jejichž základě byly vyslány tyto tweety.

  Tohle je nejlepší důkaz, co je v souladu s tím, že díry po kulkách ukazují na dva směry střelby, nikoliv na jeden. Co je však téměř jisté, je to, že nejméně jeden bojový tryskáč blízko byl, a ten sestřelil ten malajský letoun. Zbytek tweetů od @spainbucca tam popisoval okamžité nepřátelství kyjevských úřadů vzniklé při této příležitosti vůči němu a jeho spekulace o tom, kdo je za tím vším.

  OdpovědětSmazat
 40. Myslím si že čas ukázal a ještě ukáže kde je pravda. Je evidentní že ruská strana lže od samého počátku a vymýšlí různé varianty "pravdy", což bylo názorně vidět na jejich zpravodajství z přejezdu amerických vojáků přes naše území. Rusko brání své separatisty z jasných důvodů, bojí se ztráty vlivu na další území, což soudruh Putin nechce dopustit. Ono sestřelení civilního letadla, i když to byl dle mého názoru omyl separatistů, by mohl někdo označit za teroristický čin. Celá tato Ukrajinská krize a celkově napjatá situace se podle mne zklidní až s odchodem Putina alespoň z politické scény. Je mi s podivem, kolik (možná) Čechů skočí na Ruskou propagandu, myslím si že v letech minulých jsme si ji užili až dost a člověk rozumný by se měl zamýšlet nad možnými motivy zúčastněných stran a kdo čím získá. P.S.: ono tvrzení, že Krym byl vždycky Ruský, se musí brát s rezervou, pokud chce někdo narovnávat hranice takovýmto způsobem, měl by se třeba podívat na hranice před 2. světovou válkou.

  OdpovědětSmazat
 41. Po tom incidentu proběhla zpráva, že po téměř stejné trase, přibližně v tu dobu se vracelo letadlo s prezidentem Putinem.Nevíte někdo, jak se ubíralo pátrání tímto směrem? Zda to bylo potvrzeno nebo vyvráceno? Jevilo by se to jako motiv motivů.

  OdpovědětSmazat
 42. Komunistická sr**ka. Jako celý takhle stránka..!
  Letadlo bylo sestřeleno BUK, a Nizozemci nic o stíhačce neříkali/nepsali!

  - Každý den se povstalci chlubili sestřelenými UA letadly/helikoptéry!
  - Ukrajinci neměli žádný důvod sestřelit letadlo, protože separatisté žádné nemají.
  - První u nehody byli separatisté.
  - Separatisté bránili vyšetřování.
  - Snímek sestřeleného letadla už ihned ukazuje, že to byl BUK, který funguje jako brokovnice!
  - Černé skříňky i když prošli RF, tak se na nic nic nenašlo. Žádný křík.. Nic.. Být to stíhačka, tak by tam byl určitě nějaký komentář.

  Jen hlupák může tomu vymyšlenému článku věřit!! Horší než bulvár.
  Doufám, že autor je vědom toho, že porušuje několik zákonů!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.