Reklama

středa 4. března 2015

I přes ruské varování vyšlou US na Ukrajinu do konce týdne batalion

4.3.2015   Reformy
„Než tento týden skončí, dojde k vyslání batalionu na Ukrajinu, aby tam cvičil ukrajinské síly pro boje, které tam probíhají,“ konstatoval velitel US 173. Aeromobilní brigády Michael Foster, když v pondělí promlouval ve Středisku pro strategická a mezinárodní studia ve Washingtonu DC. I přes předchozí ruská varování (a tvrzení, že NATO ještě neodsouhlasilo žádné akce ‚se spočinutím nohy na půdě‘) hlásí Sputnik News, že Foster dodal: „To, co rozmisťujeme, je šest rot Spojených států, které budou přes léto cvičit šest ukrajinských rot.“
To přichází týden poté, co premiér David Cameron potvrdil, že Británie pošle 75 vojenských osob na pomoc k boji proti ruské vojenské agresi.

To přes předchozí zprávy od ruského vyslance u NATO, že jak hlásí TASS:

NATO ještě nepřijalo žádné rozhodnutí o vyslání britských či jakýchkoliv jiných instruktorů na Ukrajinu, řekl v pondělí ruský velvyslanec u Severoatlantické aliance Alexeander Gruško.

„NATO nepřijalo žádná rozhodnutí o vyslání instruktorů,“ řekl televiznímu kanálu Rossiya 24. „NATO realizuje rozhodnutí, která byla přijata na politické úrovni na summitu ve Walesu v září 2014.“

Moskva přijme veškerá opatření včetně vojensko-technických, aby neutralizovala možnou hrozbu přítomnosti NATO na Ukrajině, dodal.

Vypadá to ale, že k tomu dochází, jak hlásí Sputnik News:

Spojené státy do konce tohoto týdne pošlou vojenský personál, aby cvičil Ukrajinskou národní gardu, řekl v pondělí ve Středisku pro strategická a mezinárodní studia ve Washingtonu DC velitel US 173. Aeromobilní brigády plukovník Michael Foster.
„Než tento týden skončí, vyšleme na Ukrajinu necelý batalion, aby cvičil ukrajinské síly pro probíhající boje,“ konstatoval Foster. „To, co tam umisťujeme, je šest rot Spojených států, které budou přes léto cvičit šest ukrajinských rot.“
US síly by podle současného plánu měly zůstat šest měsíců, řekl, a uvedl, že probíhají diskuse o tom, jak prodloužit trvání a rozsah této výcvikové mise.

Současných kanálů pro vojenský výcvik zřízených mezi Ukrajinou a Spojenými státy nebude použito k transferu smrtící obranné pomoci ani, kdyby se Spojené státy rozhodly Ukrajině poskytnout zbraně, řekl v pondělí Sputniku Foster.

„To by šlo někudy jinudy… Nedodávali bychom smrtící pomoc nebo zbraně přes tyhle výcvikové akce, k tomu bychom použili dalších metod,“ řekl Foster s dodatkem, že preferují zcela oddělený proces.

Tady je celé interview s plukovníkem Fosterem: „Když Rusko vpadne na Ukrajinu, proč bychom neměli myslet, že příště nevpadne do US?“
Na 14:45 plukovník Foster diskutuje o vyslání US vojsk na Ukrajinu…
https://www.youtube.com/watch?v=3s7Dpm5RyJo&feature=player_embedded

Ovšem to, že americká vojenská noha už dávno na půdě východní Ukrajiny spočinula, přeci dávno víme…

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jW1JdOXdJkU

To ale po té válku rozdmýchávající rétorice z dnešního ráno vypadá jako přímo zaměřené na Putina.
Přeložil : Miroslav Pavlíček

13 komentářů :

 1. Jak to už trefně kdosi odtušil na kterémsi ruském serveru, pak právě v tom okamžiku nastane ta skutečná okupace Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
 2. Prezident USA řekl, že cílem jeho zahraniční politiky "je svět, kde Amerika zaujímá vůdčí postavení a zůstává toutéž nepostradatelnou zemí, jakou byla v minulém století" ...Obama prohlásil, že USA mají právo „dát nůž na krk“ celému světu. Spojené státy se před ničím nezastaví a pro své světové panování jsou ochotny jít i do války s Ruskem. Prosazovat své zájmy silou je odsouzeníhodné. Budoucnost lidstva by mohla být postavena na úplně jiných základech.

  USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta realizace potřebné změny je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni nás ti parchanti nakonec do tý války prostě naženou jako dobytek na porážku, ať chceme nebo ne.....................

   Smazat
  2. Příteli ze 4,3, 11:57 Ale nenaženou pokud národ řekne ne a nikdo nikam nepůjdem co nám můžou udělat. Ani na Ukrajině nemají tolik lidí aby pozatýkali celou vesnici, kerá odmítne mobilizaci. Ať si jdou válčit papaláši já zůsanu doma.

   Smazat
 3. na mieste Rusov okamžite jak tam padnú amici ,hneď posielam svojich vojakov !!!keď môžu oni ta Rusi dupľom!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. ta zasrana Amerika ,si dovoľuje diktovať celému svetu

  OdpovědětSmazat
 5. Ušáci jsou neuvěřitelní gauneři!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 6. Jedine totální revoluce ci obcanská válka v USA je zachrání. A tam už dlouho nebyla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. A totéž by zasloužila Británie, když ta královská Kurva, co jim tam vládne a ten její pakokot Cameron chtějí válčit.

   Smazat
 7. Děvka babylónská

  https://planofgod.files.wordpress.com/2012/07/harlot-on-beast2.jpg

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud se někdo domnívá, že na Ukrajině se už nebude válčit, tak Kyjev připravuje další válku už na toto léto, mobilizováno a v přípravě je cca 30 tisíc povolanců, kteří se prý už v rámci přípravy domlouvají o hromadném zběhnutí k domobraně (protože ta doposud zacházela se zběhy humánně), proto NATO naváží na Ukrajinu ve velkém instruktory (to je masmediální termín pro vojáky), kteří nezběhnou, na nejbližší frontové letiště v Kramatorsku jsou shromažďována letadla a vrtulníky, protože letectvo domobrana nemá a banderovci budou moci pohodlně ze vzduchu likvidovat vojenskou techniku domobrany na shromaždištích, kam je odváží s posledními zbytky paliva, hlavní útok povedou na Luhansk (slaběji hájený) s cílem oddělit od Donbasu atd. Na Ukrajině bude horké léto. A když to nebude na Novorusko stačit ? No problem NATO se připravuje na vyslání vojsk (a to i z ČR) - viz http://aeronet.cz/news/na-straz-podle-bis-predstavuje-ae-news-bezpecnostni-riziko-pro-ceskou-republiku-fbi-provedla-domovni-prohlidku-u-byvaleho-majitele-nasi-domeny-jak-se-plasi-demokracie-skandalni-hon-redaktora-respe/

  OdpovědětSmazat
 9. Zjevení 17:9

  And here is the mind which hath wisdom. The seven heads are seven mountains, on which the woman sitteth. [King James Version; the New International Version Bible and the New American Bible use "hills" instead of "mountains"].

  Zde je mysl, která má moudrost: těch sedm hlav je sedm hor, na kterých ta žena sedí.


  Malachiášovo proroctví:

  „Petr Římský, který nasytí své ovce během mnohých utrpení. Až ta skončí, město sedmi kopců bude zničeno a hrozivý soudce bude soudit jeho lid. Konec.“

  OdpovědětSmazat
 10. Nikoliv Řím je v prorockém ohrožení, nýbrž Londýn.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.