Reklama

pátek 27. března 2015

Jak nejlépe se chovat při projíždění cizího vojenského konvoje?

Luděk Prokop
27. 3. 2015
Na dané téma již toho bylo napsáno mnoho a správná odpověď v mlze. Vždy se najde skupina odpůrců k čemukoli, co má být vykonáno k dobru občanů. V daném případě odpůrců konvoje neschopných přijmout teorii o „průjezdní“demonstraci odhodlání s nesobeckou připraveností USA, (co by jednoznačných vůdčích a nadřízených sil, ve spolku NATO), odhodlání přijít nám, občanům ČR, v případě náznaku napadení předem vytipovaným a určeným pachatelem, ku pomoci, a pokládat za nás životy. A dejme na modlení, aby bohulibé počínání mírotvorných USA a jejich nezištná pomoc, neměla i u nás stejný výsledný efekt jaký byl dosažen na ulicích Fergusonu, Iráku, Libye, Afganistánu, Sýrie, Pakistánu, Somálska či Ukrajiny. Tedy všude, kde američtí vojáci slepě nenávidí a slepě zabíjí, čili dělají svou práci kdekoli, kde jsou lidé, kteří mají být zabiti. Což je americký způsob - jak pravil snajpr Chris Kyle - pro Ameriku opravdový hrdina, statečný voják, za kterým stojí celá Amerika.

Na druhé straně si připusťme, že za daných skutečností, kdy v případě ukrajinské krize, ani naši politici, ani masmédia u nás působící, ba ani naši váleční spojenci, prostě nikdo, nebere žádný zřetel na skutečnost - kde a na čí straně vlají prapory s fašistickými symboly, kde a na čí straně jsou zdviženy odkazy fašistických pohlavárů, kde a na čí straně jsou fašističtí zločinci prohlašování za národní hrdiny, by nebylo úplně košer zachovat se podobně, jako naši předchůdci 15. března, kdy z dobových snímků a záběrů lze spatřit vítání cizích vojsk, máváním a zdravením zdviženými pravicemi.

Tož nechejme velké bratry v klidu bez doprovodných gest či mávání, projíždět a „mírumilovně“ demonstrovat jejich odhodlání s radostí pomáhat druhým a obětovat se za ně. Nepleťme si demonstrativní projížďku s provokacemi souvisejícími s problémy Ruska a Ukrajinských fašistů, přestože Rusové by to za provokaci považovat mohli. Nicméně již dokázali překousnout více jiných a horších provokací. Dlužno dodat – v zájmu nás všech.

Neházejme vajíčka - je to ponižující jak pro zasažené, tak pro samotné anonymní házeče skryté v davu, nemávejme darovanými kartami jak cvičené opice, je to nedůstojné a stádní.

A neberme na lehkou váhu slova v prohlášení, pronesená Barakem Obamou : Musíme mít nejsilnější vojenskou sílu na světě a musíme, příležitostně, zkroutit ruce zemí, které by nedělaly to, co my potřebujeme, aby dělaly. Věřme, že patolízalské nadšené vítání projíždějících jednotek NATO, nejsou ničím, co by až tolik moc soudruzi z USA potřebovali, nehledě k tomu, že naše zem má nejspíš (viz státní sdělovací prostředky) zkroucené ruce více než dostatečně.

42 komentářů :

 1. Ano pokracujme na tom co nam po Hownlowi zustalo a na co muzeme byt prawem hrdi !!! Silna socialni Ciganska Sit kterou nepropadne zadny zmrd a pratelstwi s SS fasisty ...
  Mawatka k dispozici na SS embessy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimo tema........spoluobcane, pisete jako prase. Chapu, ze pointa je dulezitejsi, ale Vase vyjadrovaci a gramaticka exhybice je zalostna a k placi.
   Nazor je jedna vec, dulezita. Ano. Ale kvalita sdeleni nazoru je nemene dulezita a u Vas to odhaduji na dokonceny 3. rocnik ZS.
   Preji vsem krasny vikend a budoucnost bez hribků a jinych pronackovskych SSA hracek. :-)

   Smazat
  2. Exhibice se nepíše s tvrdým y.

   Smazat
  3. usáci demonstrují jen to jakými jsou sráči v porovnání se sověty celá ta jejich eskadra by nepřežila ani 2 hodiny !!!!

   Smazat
 2. Zajímavé je, že Spojené státy přišly už několikrát Evropě na pomoc. Za první světové se na nás mohli klidně zvysoka ..., za té druhé se mohli věnovat jen čistě svému problému s Japonci. Ale né, oni Evropě přesto pomáhali a dokonce po skončení válek žádnou ze zemí neokupovaly.Bez jejich pomoci by Británie nepřežila rok 1941 a přesto, že to bylo sovětskými dějepisci bagatelizováno, americké dodávky zbraní Sovětskému Svazu byly na počátku války zásadní. Bez "Ameriky" bychom všichni mluvili krásně plynně německy a naše trvalé bydliště by se nacházelo kdesi za šedesátým stupněm východní délky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš to za pět. Vždyť ty vůbec neznáš válečnou historii a to, že II. svět. válku vyhrál Sovětsky svaz. Ten také osvobodil Evropu od fašismu.
   Dejepisář

   Smazat
  2. SS bylo vzdy na howno bo vydelavalo na cizim nestesti a prijet nazehleny se zwykackou ? Je vyraz Buzzerantuu!!!
   Co tam mas dal ?

   Smazat
  3. No, málo víte o důvodech účasti vojenských sil USA ve světových válkách. A platí (v USA obzvláště), že nic není zadarmo... Nezištnost? Vějička pro hluboce věřící...

   Smazat
  4. SS ceka na provokaci .......
   Nic to Nestoji
   a muzou darowat demokracii statu ktery ja mrda ....!!!! Jak Hawloidni!!!!!!!!!!!!!!!
   Zmrddi nedawaji nic za darmo vite co stoji palivo do te SS propagce ???
   Uz ted jsme v minusu !!!!
   Navrhuji vitat !!!! American je debil jako cigan ale Kurwa.........

   Smazat
  5. 21.28 - Víte o tom, že - Právní suverenita Německa po válce vlastně nikdy neexistovala? Jedná se o protektorát Spojených států - tvrdí bývalý šéf západoněmecké výzvědné služby Gerd-Helmut Komoss ve své knize "Německá karta." Odhaluje tajné podrobnosti americko-německé smlouvy z r. 1949, obviňuje Ameriku a její spojence z toho, že vědomě potlačovali suverenitu země.

   http://www.chelemendik.sk/Nemecko_je_protektorat_USA__237458678.html

   Smazat
  6. Já jsem poválečnému vývoji rozuměl tak, že USA okupovaly svůj sektor Německa. A Japonsko. A že dodnes tyto země okupují, takže ani jedna není suverénním státem, ale vazalským územím. A teď se tu dočítám, že neokupovali? To jsou mi překvapení!

   Smazat
  7. Bez Ameriky by jsme tu možná mluvili německy,ale bez vojáků bývalého SSSR by jsme tu už vůbec nebyli .

   Smazat
  8. To se mi nelíbí, nevím jak do první světové měla co mluvit anglie když pro nevoli nastoupit na frontu nechal jeden slavný vojevůdce popravit na 30-35000 mužů,
   ale v případě obou válek nějak Němci chtěli pomocí "vlčích smeček" vtáhnout USA do války (asi na svo stranu)
   zajímavé je,že v obou válkách byli rusové pod tlakem nepřátel z obou stran, do obou válek se usa vehnali až v posledním roce, kdy už bylo rozhodnuto, přehnali frontu přes celé území sužované válkou, zničili a ukradli co kde mohli, haby pak mohli začít s investicemi, marshallovým plánem (zadlužováním světa) a dostali atomovou bombu včetně technologií její dopravy na určené místo.
   Ptejte se kdo vlastnil akcie Německých firem po 1. sv. válce, vyvolal krizi třicátých let, po níž pod cenou skoupil absolutní většinu akcií vč. zbrojního průmyslu,udělal v Německu puč, nařídil a povolil zbrojení Německa ( předtím v zemi vyčerpané válkou podporoval aerokluby), financoval a povolil kampaň NSDAP ... a všude se dočtete, že na druhé straně rovnice stojí geniální, zlý malý hitler který byl na pár let dopředu zapikaný ve vězení za šíření extremismu.
   zajímavost: pro wermacht byl překvapivě tvrdým oříškem při postupu v Rusku T-34(střední tank osádka 5 mužů), ale najděte si čemu říkali posměšně "hrob sedmi bratří"!

   Smazat
  9. Usáci žádali Rusy, aby jim pomohli s Japonci, protože jediní, z koho měli Japonci strach byli Rusové. Ti jim slíbili, že si odfrknou po skončení války 3 měsíce a pak na to hupnou a stalo se. Pak už poraženým Japoncům Usáci vrhli atomovku, aby nebylo pochyb, že jsou to zákeřní podrazáci a bylo vymalováno. Bez Rusů by Usáci v Japonsku házeli atomovkama ještě dnes.

   Smazat
  10. Jak odfrknou? Uvědomuješ si, že museli přesunout valnou část armády (a taky zásoby) přes půl Evropy a Asii? A že když tam dorazili, dělali až 100 km denně? Viděla jsem o tom kdysi pořad v televizi, který byl sestavený z dokumentárních filmů natočených při téhle ofenzivě a vzhledem k tomu, že o téhle fázi války jsem moc nevěděla, zírala jsem jak Puk.Vlítli na Japonce terénem, o kterém si Japonci mysleli, že je neprůchodný. Pěšáci část cesty jeli nahoře na tancích a část běželi. Kdyby to náhodou někdy opakovali (o čemž za současné situace silně pochybuju), doporučuju zhlédnout.

   Smazat
 3. Přečti si něco o dějinách WWII, pak teprve mluv o "pomoci" USA Evropě - kdy a proč ji poskytli (malá nápověda - otevření rduhé fronty atd...)

  OdpovědětSmazat
 4. CO KDYBY NĚKOHO NAPADLO VYSTAVIT HESLA

  Vítáme propagátory našeho presidenta IMPERÁTORA PUTINA.

  Děkjujeme,že nám ukazujete,čim všechny protestujíci zavře US Army brzy do koncentračních táborů FEMA.

  Přijeli jste nadiktovat těmi rourami smlouvu TTIP?

  Ted vidíme,že vše co přichází z AMERIKY není podvod,ale skutečnost.

  Změnte směr a jedte pomoct banderovcům na UKRAJINU.Putin vás pěkně bude vítat a ukáže vám KREML.atd atd

  OdpovědětSmazat
 5. Amerika je nazev Vrahuu !!! Nebo umii neco jineho ??? Cely svet to podepise ®
  Jsou to cigansti Zmrdi ¡¡¡ Fucking DetH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muzete se zacit vyjadrovat PROSIM VAS slusne a treba I vic k tematu?????? Vase prispevky jsou neskutecne ubohe, vulgarni, bez smyslu. O gramatice na urovni imbecila nemluve..... Dekuji

   Martin

   Smazat
 6. A jak je vítat?
  Chce to zkažený vejce, ukázat jim holé prdele a fakáče, na to jsou oni alergický...

  OdpovědětSmazat
 7. ..a ještě vybrakovane palice.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ulevilo se ti, špinavá proamerická opice? Když jsi zde opět vyprázdnila svoje tlusté střevo plné exkrementů. :-)

   Smazat
 8. Opakujes se, bolsevicky blbečeku.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlídej americkou demokraturu, velký bratr ve Washingtonu nikdy nespí. Jinak by taky nemuselo být na pivko a cigarety.:-)

   Smazat
  2. Anonymní28. března 2015 8:13
   Jo, jo, špinavá proamerická opice opět nezklamala. :-)

   Smazat
  3. Dneska se ti dostane obětí od velkého tlustého usáka a až bude dokonáno, dostaneš žvejkačku.

   Smazat
 9. Raději vidět usaka blit než rusaka tančit.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chujmere,jednou tebe po podobny genitalni havloidy budem veřejně putvat,aby bylo vidět,ze jste měli v hlavě leda nasrano!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ano, jak kdo - je to věc vkusu a naturelu.

   Smazat
 10. Doufám, ze je přivítá i rudá marta a dá jim všem zasukat.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
 11. Tvoje matka byla kurva která dala kazdymu ussakovi....proto jsi tak zkurvenej potrat z opici ku..y!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Úroveň této diskuse je z velké části naprosto ubohá a provokatérovi se daří ji přeměnit ve sprosté nadávky a vulgarity. Lidi vzpamatujte se !
  Divím se ,proč se k tomuto způsobu konverzace nevyjádří editor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi aby bylo zřejmé kdo je kdo, co uznává a kterého je demogratického "vyznání".

   Smazat
 13. Aby bylo jasné,kdo je kdo! Jsem jasně a nahlas proti demonstraci síly cizí armády na území ČR .Amer.armáda je síla pná vrahounů a námezných žoldáků,kteří na něčí rozkaz a nebo pod vlivem!! jsou schopúni vraždit bez známého důvodu civilisty jakékoliv národnosti-stačí říct .že je to v zájmu USA.Kdo jim dal toto právo,uvádět celý svět do katastrof,kterési my vůbec nedovedeme představi,a naši přiblblblí pravdoláskaři je v tom podporují a to beztrestně a na našem území!!! Jste šílení,nebo zaplacení-nevím,ale že jste HOVADA BEZ MOZKU V'IMURČITĚ!!!!!Darebáci hnusní!

  OdpovědětSmazat
 14. Protest ano, ale Evropou těch konvojů potichu jede celá řada:

  http://www.hlavnespravy.sk/nove-spedicne-sluzby-v-eu-hore-dole-vozia-americke-tanky/587946

  Jestli se najde člověk, kterému při tom nenaskočí husí kůže, musí to být naprostý ignorant. Lidi, fakt chceme válku? Celá Evropa by se měla spojit proti nim! Kde zůstal lidský rozum?

  Veronika

  OdpovědětSmazat
 15. zadala jsem a vy jste ho smazali-ubožáci!!

  OdpovědětSmazat
 16. Omlouvám se Díky

  OdpovědětSmazat
 17. Anonymní ve 12.34 - Jestli je to reakce na mne, tak to normálně funguje. CTRL+C na link, CTRL+V do vyhledávače. Veronika

  OdpovědětSmazat
 18. Kolik těchto bolševických bezmozku, co protestují proti konvoji, protestovalo proti ruských okupantům, co sem vtrhli na dvacet let.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbý, hloupý Palmere.V prvních volbách konaných po 21. srpnu 1968, volilo 99,94% a legitimizovalo tím jak okupaci,tak vedoucí úlohu KSČ. takže mezi ty bolševický bezmozky jsi ty, nebo tvoji rodiče, patřili taky. Dnes tu hanbu občané vítající agresory, co pozabíjeli tolik lidí v řadě zemí, jen podtrhují.
   L.P.

   Smazat
 19. Blbecku, ja je tehdy nevolil.

  OdpovědětSmazat
 20. Už mne to vše štve v květnu koupím kytku a dám ji Ruskému vojáku na náhrobek oni tady v Čechách umíraly a dneska se nenávidí tady je něco špatně je to o manipulaci Českého myšlení.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.