Reklama

pátek 6. března 2015

McDonald's a Coca-Colo - nechcete vymizet?

6. 3. 2015, zdroj: zde
Ruský politik Alexej Puškov (vedoucí výboru dumy pro mezinárodní záležitosti) se zeptal firem "McDonald's" a "Coca-Cola" zda podpoří sankce Obamy a opustí Rusko. Věří, že zmizení amerického rychlého občerstvení by mohlo zlepšit zdraví národa.
Alexej Puškov navrhl, že by měl "McDonald's" a "Coca-Cola" podpořit americké sankce proti Rusku a tím uchránit Rusko před svými výrobky.


"Nechce McDonald's a Coca-Cola podpořit sankce Obamy a zbavit nás tak jejich produkce? Oni by tak zůstali věrni principům a my bychom zas byli - zdravější" - napsal ve svém mikroblogu na Twitteru.

Ve středu bylo oznámeno, že americký prezident Barack Obama prodloužil sankce proti Rusku o rok.

překlad: Ď.

57 komentářů :

 1. Zdraví Rusů zlepší především když přestanou chlemtat samohonku po kýblech. Pak se možná ruští muži začnou dožívat o 15 let déle tak jako ti američtí i s CocaColou a McDonaldsem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíc chlastají čeští chlapi, pak je někdo druhý a Rusové třetí. Na zdraví.

   Smazat
  2. 22:10

   http://www.theguardian.com/world/2014/jan/31/russian-men-losing-years-to-vodka

   Smazat
  3. Hlavně že ti američtí sportovci v pase okolo 160cm jsou určitě OK. Běž do hajzlu s těma fujtajblovskejma karbanátkama.

   Smazat
  4. „80% Rusů jsou alkoholici, zbytek jsou děti do tří let.“

   Smazat
  5. Anonym 18.13 - kdyby to byla pravda, tak u Ilovaksa a Děbalceva nedostali žoldáci a ukropové po hubě, Rusové by neměli armádu, které se Amíci bojí a jejich lidi a technika by například nevítězili na Dakaru. Propadáte starým mýtům.

   Smazat
 2. 21.56 bež na idnes.cz, tam si budeš s ostatními rozumět, tam je to samej bezmozek a můžete se tam rochňat ve sračkách co píšou ........
  Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějaký argument? Že se vůbe ptám...

   Smazat
  2. http://www.theguardian.com/world/2014/jan/31/russian-men-losing-years-to-vodka

   Smazat
  3. argument ti vysvětlím osobně, písni adresu.

   Smazat
  4. 22:10

   Není nic trapnějšího a tragičtějšího než internetoví siláci :-D

   Smazat
  5. argument ti vysvětlím osobně, písni adresu. - to jsou Tvoje slova, nebo Obamova co vykládá těm co se z něho neposerou? Předpokládám, že Tvůj životní sen je pouštět plyn v plynové komoře.......... Pokud vím, tak kdyby Němci u Stalingradu pili vodku, tak třeba neumrzli... Možná Tvoji bratři z USA teoreticky přežijí o 15 let déle, ale protože jsou tak "vyžraní" z hamburgerů, tak se asi déle bohužel nedožijí...
   Mia

   Smazat
  6. Já myslím, že takovýto článek - střípeček je významově pod náš geopolický celoplanetární záběr.
   Vztah Číny k Thajvanu, OSN, USA, to ano.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
  7. 22:18
   Na tvoje předpoklady sere pes a ohledně délky života si zjisti fakta dřív než začneš blábolit hlouposti.
   Ulehčím ti to:

   http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_life_expectancy

   Smazat
  8. Ještě tak wikileaks.. ale wikipedia není moc důvěryhodný zdroj. I když v manuálu určité máte uvedenu možnost jeho použití. Ti chytřejší to ale nezbaští. Jaroslave informujte o tomto problému Todda prosim.

   Smazat
 3. http://www.celostnimedicina.cz/coca-cola-a-smrt-zeny-na-novem-zelandu.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pila 10l Coly denně a umřela? To jako fakt? To je ale "překvapení". Normální člověk umře když bude pít 10 l čisté vody :-D

   Smazat
 4. Bingóóó. No bodejť embargo, potřebují se toho šmejdu zbavit.

  OdpovědětSmazat
 5. Nevěř ve všem wikipedii, je to otevřený systém a každý si tam může vložit co chce, říkal to v TV i herec Zach, co dělal reklamu jak se má zacházet s internetem... :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Ať táhnou ty potravinové srágory do hajzlu. Najděte si některá videa na netu, kde uvidíte jak se připravují ony karbanátky v praxi. Dobytek po břicha ve vlastních sračkách a když je porcují po usmrcení, vůbec je neomyjí a ty výkaly na kůži namelou do té pochoutky. Častokrát se stalo , že po pozření takovéto pochoutky nastaly u některých lidí velké zdravotní problémy a někteří končí i totálním selháním ledvin a následnou smrtí. Eko a bio v americkém podání. Fujtajbl .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte naprostou pravdu. Viděl jsem na vlastní oči jak to žrádlo připravují. Prostě hnus. A Coca-Cola, když potřebujete povolit nějaký zarezavělý šroub, polejte to tím svinstvem a uvidíte zázraky.

   Smazat
  2. Coca-Cola dnes obsahuje mimo vody také kyselinu fosforečnou, která leptá i sklo. Proto se využívá jako rozpouštědlo na rez, krev, ...

   Smazat
  3. K pití to moc není, ale záchod s tím umyjete dobře, rozpustí i prevít vodní kámen ...

   Smazat
 7. A TO BYSTE CHTĚLI PODEPSAT TTIP ?


  http://www.celostnimedicina.cz/pribeh-dvou-sladidel-aspartamu-a-stevie.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem podepsal, ale petici PROTI.

   Smazat
  2. Souhlas. Jinak všem KyberMacDonalďákům a KyberCocaColákům přeji vyplácení odměn v naturáliích .. :))

   Smazat
 8. Já vám nevím, ti lidi maj ale starosti :/ Tak to nebudu pít a jíst a oni to zavřou sami.

  OdpovědětSmazat
 9. Ale bohužiaľ, ľudia to budú žrať a piť lebo to je americký spôsob života. Keď im potom bude zle tak to zajedia tabletkami a o tom to všetko je.Pozorujem to aj u nás. v hrsti pár drobných a ráta ako ušetrý a potom ide do lekárne a bez mihnutia okom zaplatí za protijed. Keby sa normálne zdravo stravoval, tak ešte ušetrý. Ale nie. Kúpi blbosti za pár korún, ochutenú sóju vydávanú za meso a potom to doplní liekmi. Hnus.
  Ako je možné, že keď stará mať dala piecť chleba do pekárne tak vydržal od pondelka do pondelka, bez strát na chuti a aj v pondelok 7 dný starý chlieb chutil ako chleba. Teraz ? Kúpim v pondelok a v utorok ho môžem hodiť sliepkam, lebo sa nedá jesť.Nechápem.
  Ale aby som dodržal trend, za všetko môže Putin. Aspoň dnes hlásili v TV, že znížil sebe a aj členom vlády plat o desať percent. ?! Nechápem, padajúca ekonomika nakupuje zlato, Moskovská burza zažíva Klondaik, ekonomika z 18 bil. dlžôb je na výslní ekonomického rastu. Chudák chlieb. :-(
  A.N.

  OdpovědětSmazat
 10. Soudruzi, když není McDonalds pro vaše fajnové čumáčky dost dobrý tak ho prostě nežerte. Dejte si párek v rohlíku z hladovýho okna nebo vlašák, zalijte pívem a problém vyřešen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč "soudruzi" osle?

   Smazat
  2. Protože jste soudruzi. Proč se za to stydíš? Jedním z poznávacích znamení je neustálé nadávání na vše co pochází z USA korporací od McDonalds až po Windows

   Smazat
  3. Windows už nikdo nebere, stará strukturo.

   Smazat
  4. 9:00-

   PŘEJI TI DOBROU CHUŤ BLBE !

   https://www.youtube.com/watch?v=yEYdTfQud_4

   Smazat
  5. dej si repete

   https://www.youtube.com/watch?v=45NLIm4nmao

   Smazat
  6. také přeji dobrou chuť

   https://www.youtube.com/watch?v=F3-2mETyS3U

   Smazat
  7. žer abys byl cool

   https://www.youtube.com/watch?v=ELVdW520wRo

   Smazat
  8. Já jako dlouholetý soukromý podnikatel ze zemědělství tomu antisoudruhovi z 9°°a ostatním normálním povím jednu pravdivou historku z devadesátých let.Můj kamarád, zemědělský inženýr jako já, který se v té době živil jako obchodník s dobytkem, mi jednou v cca roce 1996 povídá:,, Josef,teď ti řeknu něco pro zasmání. Před měsícem mně volal .......( tehdejší předseda jednoho upadajícího družstva na Blanensku u Brna ) a nabídl mně na prodej 30 krav. Tak jsem se na ně zajel podívat a to co jsem uviděl,tak to jsem ještě v životě nezažil - 30 vrchtlých krav tak, jak jsem v životě neviděl. Oni je neměli čím krmit a z chudáků byly trosky kostra kůže. Říkám mu - ty vole, dyť mě z nich na jatkách veterinář pošle třetinu do konfiskátu a já na tom prodělám majlant, ty chudinky neberu, nejsu sebevrah. Proč jsi mně je nenabídl před půl rokem,tos nevěděl,že je nemáte čím krmit? A pak mi povídá - potkal jsem se s ním za čtrnáct dní a ptám se ho, jak dopadly ty jeho anorektičky. A on mi radostně oznámil, že je výhodně prodal! Říkám mu - kterýho sebevraha jsi oblbl. A on mě hrdě odpověděl - jaké sebevrah, víš kdo je ode mně koupil? Nákupčí od Mc Donalds!! "
   Taky si všichni pamatujete tu televizní reklamu, jak své hamburgry vyrábí jen z toho nejkvalitnějšího masa?
   No a ještě dodatek tomu z 9°° - Mc Donaldu se už 20 let vyhýbám jako čert kříži, mám dost jiných možností, než žrát americké blafy.

   Pepan

   Smazat
  9. 21:44

   Jasně, dej si vlašák v papíře, párek v rohlíku, smažák s hranolkama, bůček nebo nějakou podobnou českou zdravou klasiku.
   A historku s nákupčím od McDonalds si můžeš schovat pro kámoše do hospody po desátým.
   Průměrná hospodská kuchyně před rokem 89 byla jen špína, plíseň a zkažené věci. O záchodech nemluvě. Právě McDonalds tady začal zavádět nějaký hygienický standard.

   Smazat
  10. a0:33 je mi vás s vašimi názory skutečně, upřímně líto. Všechno před r.89 bylo špatný a teď, jak vy mladí s oblibou říkáte, je SUPER. No jednou to poznáte.

   Smazat
 11. Anonymní7. března 2015 9:24
  Ulevilo se ti, cvičená proamerická opice? Když jsi zde opět vyprázdnila svoje tlusté střevo plné exkrementů. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám exkrementy ve střevě a ty v palici, přihlouplý moulo :-D

   Smazat
  2. právě že ty jsi exkrement, zřejmě to máš po tvých retardovaných rodičích. Ty jsi jejich výsledkem a tady to jen dokazuješ.

   Smazat
 12. Nežerte ty sračky od McDonalds a budete mít střeva v porádku.Nebude vysoký krevní tlak, žaludeční vředy, atd. Stará česká obložná houska za 1.50.-Kč byla vynikající. Ale to si naše mládež nepamatuje. Proto vychvaluje ty americké sračky !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak proto Češi za komoušů umírali o 7 let dříve něž teď. Protože tehdy papali samé zdravé a kvalitní dobroty, obložené housky s máslem a se salámem apod. To je dobré vědět :-D

   Smazat
  2. Máslo je zdravé, salám, pokud obsahuje maso a ne kuřecí pařátky a střeva, tak je taky v pohodě a housky pečené a ne předpečení. zmražené, rozmražené, pečené a pak sušené někde kde si na housky pokašlává 200 tisíc lidí za hodinu. Banány, které husákovým dětem byly dávány jako příkrm a že těch dětí byly miliony a na všechny se dostalo a teď pozor, ty banány špinily ty bílé košilky tak, že to nešlo vyprat. Teď vám banán neudělá skvrnu. Proč? A mimochodem,co teprve v padesátých letech, to umírali lidi o 14 let dříve, tak to se komouši pochlapili, že věk dožití o tolik prodloužili.

   Smazat
  3. Muhehe! A to ve 13. století se jidé dožívali cca 35 let a rostli do závratné výšky 150 cm! A to i kvalitně živená šlechta. Stačí se podívat na libovolný hrad do ložnice na délku postele a do rytířského sálu na plnou plátovou zbroj. Kombinace genetiky, heterózního efektu (tehdy = 0), stravy a stavu lékařství. A za to tedy ani komunisti nemohou. Martin von Brünn

   Smazat
  4. 11:42
   Jenomže v roce 89 Češi umírali o 4 roky dříve než Němci, i když v roce 1960 na tom byli Češi i Němci úplně stejně. Záhada, co?
   Prostě se v tom už raději nehrabte, stravování, zdravotní péče a životní styl jsou dnes o několil levelů výše než za komoušů . S tímto faktem prostě nepohnete.
   A nepohnete ani s faktem, že ruští mužové umírají o 15 let dříve než ti Američtí, kteří se dle vás cpou hamburgry s colou.

   Smazat
  5. 11.58
   Ale jdi, to myslíš ty tvoje kydy opravdu vážně?! Dnes za divokého kapitalismu made in usa je všechno zdravější a na vysoké úrovni?!? Už dlouho jsem se tak nezasmál, jako při čtení tvého blábolu. :-D Svatá prostoto!!!!

   Smazat
  6. 12:50
   7 let déle, 7 let déle, 7 let déle....
   Když si to budeš opakovat tak týden v kuse tak se ti možná rozsvítí v kebuli.
   Můžeš kopat nožičkama a šermovat ručičičkama, ale to s tímto faktem nepohne ani o 1 mm

   Smazat
  7. 13.20 Tak ted uz jenom 7 let dele ziji yankejsti hnusaci, nez Rusove?! Nejak slevujes z tech puvodnich 15 let?!? Dej si nohy do ledu a pak snad prijdes na to, ze placas nesmysly?!

   Smazat
  8. Ne, Češi dnes a před 25 lety, hnusáku.

   http://countryeconomy.com/countries/compare/czech-republic/germany?sector=Life+expectancy+at+birth&sc=XE24#tbl

   Smazat
  9. A11:58 a vypadají ve 30-ti jako prasata před porážkou. Možná že jim ten věkový průměr vylepšují v některých státech USA, kde dostávají příděly na potravinové lístky-jaký pokrok vyspělého západu.

   Smazat
  10. ak zase něco pro zasmátí odpověď tomu, co tady tak vehementně hájí ty americké pravdy. O průměrném věku národů čerpá statistiky asi z těch zdrojů, ze kterých čerpaly naše pravicové vlády na přelomu tisíciletí, aby nás ohromovaly svými neskutečnými úspěchy svého vládnutí. Topolánek, Ruml a jiní tehdy s vážnou tváří tvrdili, že za posledních deset let pravicových vlád se průměrný věk našich občanů prodlouřil o deset let. Jako inženýr celkem umím počítat a základy statistiky taky ovládám a jen jsem se tomu srdečně smál Podle našich politiků za deset let vlastně v naší zemi nikdo nezemřel. Jen jsem nechápal, jak to,že brněnské krematorium nestíhalo a nebožtíci se tehdy museli vozit až do Bratislavy na zpopelnění.
   Od pravicově zaměřených vlád a jejich voličů jsem už zažil tolik srandy, že by to vydalo na tlustou encyklopedii. Je to ale sranda, nebo naše neštěstí? Co Vy na to?
   Pepan

   Smazat
 13. Pro všechny natvrdloně přidávám více bež názorný graf srovnání vývoje délky dožití v ČR a Německu

  http://countryeconomy.com/countries/compare/czech-republic/germany?sector=Life+expectancy+at+birth&sc=XE24#tbl

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jasně vidíte ty mladé, sebevědomé, co stále obhajují ty" zdravé" mňamky v podání made in USA a o tom jaká se jedla strava dříve, jak muselo být vše důkladně kontrolováno, o tom vědí naprostý prd. Pořád se jen ohání průměrným věkem, ale že existuje jakási genetika národa, v jakém životním prostředí žije atd.to je marné jim povídat. Dneska při krásném počasí jsem byl na vycházce a opět mi ten krásný pocit ze slunce pokazily zlověstné čáry letadel, od přátel z USA tzv. chemtrails..Takže mladí jestli toto práškování na naše hlavy bude pokračovat se stejnou intenzitou jako nyní, váš průměrný věk se hádám sníží tak o čtvrt století a to se můžete cpát těmi karbanátky horem dolem. A samozřejmě cola navrch!!!

   Smazat
 14. Alexej Puškov má stoprocentní pravdu! Když sankce, tak sankce a DŮSLEDNÉ! Když ty us-sračky, jako ty jejich hnusné karbanátky a coca cola z Ruska vyšumí, bude to jen ku prospěchu zlepšení stravování v RF a koneckonců i zlepšení zdravotného stavu, zvláště ruské mládeže! Naše starší generace už tyto us-blivajzy stejně nejí a nepije!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.