Reklama

pátek 6. března 2015

Ministerstvo vnitra Ukrajiny nepustí klíčovou svědkyni vraždy Němcova do Ruska

6. 3. 2014, zdroj: zde


Ukrajinští strážci zákona nepustí klíčovou svědkyni vraždy politika Borise Němcova, jeho 23-letou přítelkyni Annu Durickuju, do Ruska k dalšímu šetření. To řekl ve vysílání jednoho z ukrajinských televizních kanálů poslanec Nejvyšší rady Anton Geraščenko.


"Díky Bohu, že se svědek tohoto případu (vražda Němcova - pozn. red.) nachází na Ukrajině. Nedovolíme na ni sáhnout nebo jakkoli na ni působit... Ať ruští vyšetřovatelé, pokud je to nutné, jedou sem k nám a ptají se jí zde. Do Ruska, myslím, ji nepustíme".
Geraščenko také řekl, že je Durickaja střežena na osobní žádost ukrajinského ministra vnitra Avakova.

překlad: Ď.

16 komentářů :

 1. "Ukrajinští strážci zákona nepustí klíčovou svědkyni vraždy politika Borise Němcova, jeho 23-letou přítelkyni Annu Durickuju"

  Je zajímavé jak rychle dostala Ukrajinské vízum, aby ji na Ukrajinu mohli pustit, nebo to bylo nějak jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona je z Kyjeva, takže je tam doma.

   Smazat
  2. Slovo blb,je asi pro vás příhodné.

   Smazat
 2. Tak proč ji pouštěli na Ukrajinu?

  OdpovědětSmazat
 3. Rusi mají příhraniční styk, tedy zcela volný, ale Ukrajina zavedla vízovou povinnost.

  OdpovědětSmazat
 4. nazdar
  Milá přítelkyně je Ukrajinka. Jestli vraždila ona, nebo se "jen" spoluúčastnila, nebo byla jenom svědek, není pro širokou veřejnost tak důležité. Poslechněte si posledního Pjakina. Všechny indicie vedou na Ukrajinu.
  Stejně jako normálně uvažující člověk, který vidí trosky letadla provrtané od leteckého kulometu, nemusí čekat na výsledky vyšetřování, kdo ho sundal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. Když vyšla zpráva o té vraždě, ihned mě napadla Ukrajina jako ten, kdo to provedl, naplánovat to mohl někdo jiný. Stejné jako vražda 300 lidí v civilním letadle. Tyhle nelidi jsou schopní úplně všeho. Možná už mají v plánu humanitárně zbombardovat Pražský hrad, kdoví...

   Smazat
 5. Chudak holka. Ukrajinci ji zabiji pod falesnou vlajkou.

  OdpovědětSmazat
 6. http://cz.sputniknews.com/svet/20150306/59069.html

  OdpovědětSmazat
 7. Ať se s ní poserou s krávou pitomou. A s tím zastřeleným debilem taky. Už je to otrava číst o tom pořád ty spousty spekulací. Stovky jiných lidí umírá násilnou smrtí a nic, a s některými mediálně vytypovanými zmetky se toho nasere - aby měl bulvár o čem psát a diskuzemi prodat hodně reklam. Super aktivita, opravdová publicistika. Furt dokola mlejt o poměrech v Rusku a na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 8. Mají strach ,aby se ta hloupá kačenka nesesypala a neřekla víc ,než je třeba .Už sama ta péče ji uklidit je jasná...Ono to stejně vyplave..možná,že si ta husička ani neuvědomuje ,jak nebezpečná situace pro ní nastala...nebyla by první,která najednou zmizí anebo se stane obětí nějaké nehody...
  jituš

  OdpovědětSmazat
 9. Tahle komedie s vraždou bezvýznamného idiota v západních službách je tak jasná, že není třeba cokoli vyšetřovat. Je to jasný rukopis USA tolikrát již sehraný, že už to skřípe jako na staré desce. Tak proč dál hrát tu komedii. A ta kurvička z Ukrajiny draze zaplatí za svou hloupost. Třeba ji někdo taky zapíchne aby ji nenapadlo mluvit pravdu.

  OdpovědětSmazat
 10. Třeba jí rozřežou na k- o- o- o- o- o -usky! To by bylo diskuzí.Diskuzní lid a všechny ty domovnice a dychtivé čtenářky Plesků a Prásků by se ztrhaly.

  OdpovědětSmazat
 11. Debata,na úrovni 6.cenové skupiny,pánové jste tady opravdu elita,přímo ostuda České republiky!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Jsem si jistý, že její mozek je dostatečně velký na to, aby pochopila, že si nesmí vzpomenout.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.