Reklama

středa 25. března 2015

Na Ukrajině zazněl požadavek, aby na Donbas udeřily síly "americké Černomořské flotily"

25. 3. 2015          zdroj
Ukrajinský lidový poslanec Anton Geraščenko, poradce ministra vnitra, vyzval USA, aby provedly nálet na pozice domobranců na Donbasu z Černého moře. Uvedl to v rozhovoru s ukrajinským vydáním "Politika". Podle něj má americká armáda na Ukrajině "jednat stejným způsobem, jako působí proti teroristům ISIL."


"V loňském roce Kongres USA odsouhlasil použití letectva k likvidaci teroristů ISIL. Dostali se až k samotnému Bagdádu. A pak je Američané začali otrle ničit ze vzduchu. To znamená, že tam se to provádí. Čím se, v tom případě, ta situace liší od situace darebáků, působících na Donbasu? Zabíjejí lidi? Zabíjejí. Sestřelili "Boeing"? Sestřelili. Proč tedy není možné požádat letadla na amerických lodích v Černomořské flotile, aby nám pomohla zničit "teroristy"," řekl Geraščenko.

Kromě podivuhodných objevů, jako je například "Černomořská flotila USA" a ignorování přísného omezení tonáže lodí pro průchod Bosporem, do které se letadlové lodě nijak nevejdou, ukrajinský politik předvedl velmi krátkou paměť a nepřízeň vůči USA. V loňském roce se ukrajinské letectvo snažilo "otrle ničit ze vzduchu" domobranu i civilisty. Jak je známo, vedlo to k faktickému zmizení ukrajinského letectva. Je zřejmé, že beztrestně bombardovat Novorossiju se nepodaří ani USA.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Americane jsou posrani az za usima - to co delaji jsou jenom posledni krece umirajici mrchy ......

  Jeste nez by vylezly USACI-NACACI na palubu nektere s tech jejich skorapek tak by cela jejich technika byla zavarena k nepouziti. Jedinne co by jim zbylo delat by bylo - I want to go back to my mamma....

  ;;;;;;;;
  US destroyer Donal Cook o tom muze povidat .... vlastne nemuze protoze mu zamrznul jazyk po to co jim stary S 24 zmrazil techniku a pak jim zamaval parkrat nad hlavami....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pobřežní rakety Bastion.umistěné na pobřeží..ve filmu Návrat Krymu to vysvětlili...rusové...

   Smazat
  2. Přesně tak,amík by si nestačil ani pšouknout,Jedna Kosmosféra by to zvládla ,,levou zadní " :)

   Smazat
  3. Toto je z překladu,omlouvám se :) "V sobotu pozdě v noci, Washington čas, kódovaný signál byl blýskl do Ponorky, aby pokračovala podle plánu. Do té doby, severní kontingent ponorek byla v Bílém moři. Jižní kontingent dosáhl severního konce Kaspického moře. Bylo už světlo, v neděli ráno, 20., pro kontingenty ponorek. Jejich úkolem bylo přečkat den pod vodou, z dohledu; pak, po setmění, oni měli pokračovat ve své stabilní přístup k přiblížit ke svým cílům. Ponorky byly striktního rádiový klid. Oni byli také dost hluboko pod vodou, aby byl neviditelný ze vzduchu buď oka nebo radar, ale oni byli také objímala břeh do vody příliš mělký pro ruský sonar, aby je vyzvedla. A jejich infračervené byly zanedbatelné v důsledku rozsáhlého vývoje. Stručně řečeno, podle standardů západní technologie, byly nedetekovatelné. Ale v audio-listu č 42 jsem odhalil ruskou hlavní tajnou zbraň. To se nazývá "Psycho-energetický rozsah Finding", nebo PRF. To je na rozdíl od sonaru a podobných technik. PRF přeladí na skutečné atomové podpisu cíl, a neexistuje žádná známá metoda, kterou PRF může dojít k zachycení.

   "Nasazením své námořnictvo do Arabského moře, Rusové se předstírat, že se zmást tím, rozptýlení bolševickou s letadlovými loděmi. Tímto způsobem povzbudil bolševiky k zahájení Ponorky ke svým cílům. Čekali, až ponorek byly daleko od svých základen a z dohledu bolševiků, kteří se řídili americkou operaci prvního úderu. Ale celou dobu byly sledovány kosmosféry režii pomocí PřF, a krátce po 01:00 včera ráno Eastern Standard Time kosmosféry začali pálit ze svých nabité částice paprskové zbraně. Tam bylo 10 ponorek v Bílém moři. Každý zmizel v oslepující modré divoké vodě výtok páry, kouře a ohně. Na severním konci Kaspického moře bylo 19 ponorek, i oni, potkal stejný osud. "
   (02.07.80 WR).
   3. generace ruských JUMBO kosmosféry byly poprvé nasazeny v dubnu 1981 souběžně s prvním US Space Shuttle mise. Výrazně zasahoval s tímto vojenská mise, a to způsoby, které byly úspěšně, na něž se podle NASA použitím technik podobných těm, které je uvedeno ve filmu "Kozoroh I" (05.7.81, 5-14-81, a 5-21-81 WR).

   Smazat
  4. Co to píšete za fantasmagorie? Žádné vaše ponorky nemohou doplout do Kaspického moře - to by se tam musely podhrabat. Sakra, měli jste vůbec ve škole zeměpis?

   Smazat
 2. Dobrý večer,
  čím víc to vše sleduju, tím víc jsem přesvědčen o tom, že jejich poslanci je vlastně banda zfanatizovaných idiotů. Kvůli neskutečným požadavkům tohoto odpadu se do konfliktu nikdo nepožene. A mám takový nesmělý pocit, že si to tam ukrajinský lid, dřív nebo později, odplevelí sám. Miroslav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusime chodit daleko nasi lemplove jsou take ve forme aspon nam sem poslali nejvetsi teroristy sveta SS pechotu muzeme se podivat opravdovym fassistum zblizka fo oci ve kterych je stejne jen Howno jsou to roboti ...

   Smazat
 3. Fašisto Geraščenko, teroristy jste vy, nikoli Novorossijci. Oni brání svou zemi a v podstatě i nás před takovými zrůdami, jako jsi ty a celá pučistická vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem za Novorosijce neb mě maminka vychovávala ke slušnosti a táta mi kladl na srdce být na té správné straně.

   Komunistický rusofil

   Smazat
  2. Anonymni 21:00
   Jsi muj clovek a spravny clovek se musi branit, aby prezil. Zdravim, jaris.

   Smazat
 4. teroristé sedí v Kyevu a ve Washingtonu.

  OdpovědětSmazat
 5. My se nerozčilujeme proukrajinský fašisto. Ukrofašistům budou i ty US zbraně hovno platné, protože jim je opolčenci seberou a poženou je až do Kyjeva.

  OdpovědětSmazat
 6. Chudák Geraščenko, on si ani neuvedomuje, že patrí medzi fašistov na Ukrajine.V Novorusku sú obyvatelia doma a cudzinci z Kyjeva ich nebudú vyhadzovať z ich vlastnej zeme. Aj tento pako by si už mal hľadať nové pôsobisko u svojich zahraničných fašistov z USA, pretože za vyzývania ku genocíde ho raz trest doma na Ukrajine neminie.

  OdpovědětSmazat
 7. Jak vidím, každý expert na UA, tak napište, pošlete graf, národností co tam žijí a mají pas, nebo občanku, (pro mladé ID), a pak se mužete zamyslet, ale sami dobre víte, o to tady nejde...nemám pravdu?

  OdpovědětSmazat
 8. 11.34, pane máte pravdu, ale bohužel, tady se asi spravedlnosti asi nedočkáme, nikdy ,bohužel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.