Reklama

úterý 31. března 2015

Co zažil kosíř když vítal konvoj v Ruzyni se špatnou vlajkou.

napsal MV a život
31.3.2015  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Po pravdě, nejsem příznivcem demonstrativního průjezdu z pozice síly,vlakové vojenské ešalony projíždějí ČR velmi často, a navíc jsem byl vybaven vlajkou SSSR. Abych dodržel literu zákona, přelepil jsem symboly, které by vyjadřovaly podporu hnutí potlačující lidská práva.
Nejsem kovaný bolševik, komunista, tuto vlajku jsem měl z důvodu, že jiná prostě v obchodě nebyla. Pojal jsem pak účast jako sondu do hlubin českého vítače, což mě uvrhlo do role provokatéra.

Dorazil jsem na místo okolo 11:00, kdy měli začít přijíždět první části kolony. Překvapila mě věková rozmanitost vlajkonošů (SSA), od malých dětí s rodiči, mladistvých až po seniory. Právě mládež byla objektem mého pozorování, neboť hledám důvody, proč by zrovna oni vítali americké vojáky. Demonstrativní odpor vůči sovětské okupaci v 68 jsem očekával spíše od starší generace. Podle poslouchání rozhovorů, focení jsem nabyl dojmu, že jde o jakési být „in“ s fotkou umístěnou na facebooku, či jiné sociální síti.

Kolona dorazila téměř s hodinovým zpožděním. Vytáhl jsem vlajku a jal se vítat a čekal na reakci ostatních. Ta se dostavila velmi rychle. Byl jsem častován komunistou, bolševikem, Putinovým agentem s doporučením, ať táhnu do Ruska. Nevím, zdali mí spoluobčané jsou toho vědomi, ale v Rusku panuje tvrdý kapitalismus viktoriánské doby.

Situace došla až k fyzickému napadení, kdy jeden z účastníků se snažil vytrhnout mi vlajku z ruky. Naštěstí pro nás oba, okamžitě zasáhla Policie ČR, která se na této akci chovala velmi profesionálně. Veškeré další akce byly tak jen slovního charakteru.

Čekal jsem ještě na další konvoj a mezitím poslouchal rozhořčené výroky lidí. Velmi mne zaujala maminka se dvěma dětmi vietnamského původu a babičkou. stáli vedle mne. Děti se ptaly na barvy na vlajkách a maminka se přes různé asociace dostala až na rudou barvu.

Začal výklad o rudé, jakožto barvě krve, vyprávění o časech komunismu, kdy byli lidi a děti vražděni a nikdo nesměl vyslovit svůj názor aniž by riskoval vězení. Šlo o desetiminutový monolog zakončený prohlášením, že SSA zachraňují svět před takovými, jako jsem já.

Obzvláště zajímavé bylo tvrzení, že se Vietnam pomalu vrací do“normálu“ svobodné republiky poté, co se je snažila Amerika zachránit.

Během čekání na druhý konvoj se objevil na scéně občan s americkou vlajkou s hákovým křížem. Začal k němu mířit rozlícený dav a nebýt Policie, snad by ho začali lidé lynčovat.

Druhá část konvoje dorazila a dav začal ještě více freneticky vítat kolonu. Opět jsem vytáhl vlajku, jenž byla v mezidobí srolována. Tentokráte mě napadla nějaká babička a po mém upozornění jí upozornila i policie, načež svého jednání zanechala. Maminka s dětmi to komentovala slovy, že by mě měli odvést a zavřít, abych nedělal ostudu spojencům.

Po vjezdu druhé části do areálu kasáren se objevil pan Vyvadil. Policie tentokráte byla připravená a dav, který se ho snažil atakovat byl oddělen. Srocení davu zaznamenala média, která tak začala panu Vyvadilovi dávat prostor k vyjádření. Mezitím vyjížděly z kasáren vozidla ze druhé světové války, některá snad s účastníky. Neváhal jsem a také si zamával rukou a pozdravil, myslím tím v dobrém slova smyslu. Tito praví hrdinové mají i mojí úctu. Tato kolonka unikla většině vítačů, kteří se věnovali panu Vyvadilovi a dělali mu tím publicitu, byť snad nechtěnou z jejich strany.

Závěrem mého pozorování do hlubin českého vítače je poznání, že vyjma několika pamětníků srpnové okupace v roce 1968, je jednání českého občana čistě z prezenčních důvodů, stejně tak jako mých - oportunistických. Pokud bude v módě vítat ruská (čínská) vojska, tito lidé přijdou jen s jinou vlajkou. Diskuze na jakékoliv téma je nemožné, čekal jsem, že přijde osoba, která by se zeptala, proč mám v ruce vlajku SSSR. Nestalo se tak, lidé se projevili přesně tak, jako to bylo v době nedávno minulé. Netolerantní, agresivní a hlavně informačně zpracovaní. Čest výjimkám. Případ s vietnamskou maminkou názorně ukazuje, kam může vést nenávist vštěpovaná od dětství, která na Ukrajině probíhá již od rozpadu Sovětského Svazu. Nemyslím si, že by mávače organizovala ambasáda, či je dokonce platila. Tito lidé zde byli z přesvědčení, stejně jako já.

Policii patří mé velké díky, jednání bylo naprosto profesionální.

39 komentářů :

 1. Touto cestou Vám poděkuji,četl jsem to i na kose.
  Měli tuhle plechovou kavalérii natankovat Babišovou naftou a bylo po cirkusu.
  Rád bych se zeptal těch sympatizantů,jestli by jeli bojovat na Ukrajinu za Americké zájmy.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 2. Petr,Jihlava.
  Mám takový podezření,že určitá část našich občanů,která veřejně vítá přejezd amerického konvoje přes ČR je někým dobře organizovaná.Nejedná se zde pouze o spontální projev nadšení.Zkuste např. sehnat narychlo vlajku USA různých rozměrů.

  OdpovědětSmazat
 3. Nezfalšovaný výzkum ukázal, že počet pro a proti je 50 na 50. Mlčící polovina se tradičně neúčastnila.
  Na článku - pikantním, je vidět, jak nám není pomoci; asi jsme zatracenci.
  Amíci sami uvedli, že jde o tvrdé řešení, rozhodovali o tom jejich vojenští šéfové. Zaplavili nás přes 3 státní přechody - proč? Povolení chtěli pro jistotu velmi rychle, takže naši představitelé museli bez keců kmitat. Diskuse s občany náleží spíše (USA) politikům, civilistům, není to nezbytné pro přesun, takže za to jim děkuji obzvlášť - za ten rázovitý folklór. Takže v rozporu se zákonem - nezbytnost akcí pro přesun. Ale je to mnohem lepší než jejich teroristická akce na konci druhé války, kdy naše města - průmyslové podniky s civilisty, nejdříve bombardovali a pak osvobodili (nebo dobyli?). Kdo si něco přečte, ví, že USA je říše zla a pohroma pro svět i pro ně samotné, je to politická evoluce v praxi. Je to jedna z posledních nemnoha akcí, které si ještě mohou dovolit, z hlediska přístupu skoro všech vyspělých zemí k juanu a z hlediska masivního rozvoje ruských ozbrojených sil. Ti obrácení "prozřelí" vlajkonoši budou muset znovu obrátit, s nimi naši redaktoři, pravdoláskaři, pražská protispolečenská kavárna. Čínská vlajka, nebo Indická se bude hodit.

  Komunistický rusofil - neobracím se

  OdpovědětSmazat
 4. Ach bože lidi- dyť je to úplně jedno. Měli bychom vzít na vědomí, že naše zem je úplně bezvýznamný prdeček - i Tokio má více obyvatel než celá ČR, nebo i Londýn má více obyvatel, a řada dalších měst. Ať si o sobě namýšlíme cokoliv, je to tak. A máme tady -co? Úplný prd! Nic už tady není českého, ani media nebo rozhlas či televize. A lidi zmixovaný z úplnejch šupáků viz nepřizpůsobiví, přes Vietnamce, kterých je tu jak mravenců v mraveništi, Ukrajince, Slováky, Poláky - jsme národnostní mišmaš úplně bez majetku, zadluženej -co by si zrovna na nás asi tak vzali? Řadu chlapů zajímá vojenská technika( a ta je zajímá odjakživa), i malí kluci si rádi hrají na vojáky, a ženským je to úplně šumafuk. Media nás s tím účelově oblbují asi tak týden, ve snaze nás nějak rozpumprdlíkovat, a nasrat, abysme dělali kolem toho nějakej virvál, kterej potom budou komentátoři píšící za honorář popisovat tak asi měsíc a vytěží z toho co se dá.Jste fakt pořád tak hloupí? Vy nechápete, že všichni sloužíte mediím? I ty diskuze slouží mediím k prodeji reklam,protože honoráře pisatelům se platí z reklam. Ti si nepřejou nic víc, než aby pořád někde byl maglajz se zabíjením, protože prodávají emoce, a živí se tím - a asi dobře.Kolona jede, jede, projede, a odjede - a co my s tím? Bude levnější chleba a bydlení? Sotva. Tak čím je to tak vzrušující? Jsme národ pitomců. Vyvěšování tibetských vlajek, boření soch, barvení tanků na růžovo - fakt pitomci.Jak nesvéprávní chovanci psychiatrického ústavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nezlobte se, ale díky takovýmto hrdým Čechům, jako jste Vy, jsme přesně tam, kde jsme. Nemá cenu nic dělat, protože jsme tak bezvýznamní, že víc už to nejde. Kolona projede a odjede, možná... Pro mě je podstatný to, že tady žádná cizí kolona nemá co dělat. To je prostě fakt. A mávat cizí armádě, která všude po světě vraždí civilisty, to může jenom naprostý idiot a zoufalec. A ani argument obdivu k vraždícím strojům neobstojí. Za těmito lidmi a stroji zůstávají potoky krve. Ale možná to nějakým bezvýznamným Čechům nevadí. Mně ano. Pryč s NATEM, je to hnus!

   Smazat
  2. Souhlasím naprosto s příspěvkem 18:05.

   Smazat
  3. Cesi se opet projevili jako hloupi Honzove.Skutecnost je takova, ze vetsina je s inteligenci na stiru, kdyz dokaze sympatizovat s hrdlorezy US armady. Jen opravdu par osvicenych a statecnych Cechu vyjadrilo nesouhlas. Cesi stoji zase na spatne strane barikady, jako nakonec vzdycky. Az na to prijdou, bude pozde. jaris

   Smazat
 5. Je až neskutečné kolik lidí v Česku je totálně zblblých , kteří nemají svůj vlastní názor a jen papouškují to co je jim vtloukáno do hlavy od ČT a tisku . Nevidí nebo nechtějí vidět co všechno už USA ve světě napáchaly za zvěrstva . Co jsme to za národ ? Kam jsme to dopracovali ? Toto nemůže dobře skončit . Toto podlézání Amíkům nás přijde jednou draho . Naše místo je po boku Ruska a ne po boku Západu , který nás vždy zradil a udělá to znovu když se mu to bude hodit tak jako tomu bylo v minulosti . Lidé jsou nepoučitelní a proto je blížící se katastrofa nevyhnutelná . Všechno to válečné utrpení v Evropě před více než 70 lety je zapomenuto . Proto se to bude opakovat . Ti kteří budou mít to štěstí a přežijí tak už si to snad pamatovat budou !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvte za sebe :)

   Smazat
  2. Souhlasím, pro lidi z USA a západní Evropy vždy budeme občany druhé kategorie, ale jak je vidět, někteří naši spoluobčané se cítí být dobř v kůži poddaných.

   Smazat
 6. To přesně televize a tisk potřebují, neboť se řídí heslem:"koho chleba jíš, toho píseň pívej". Ale věřím tomu, že většina národa nevěří těm lžím v ČT a v novinách, zejména průzkumům veřejného mínění. Kdyby lidé věděli jak se takový průzkum veř. mínění dělá, určitě by televize vyhodili z okna a noviny kupovali jenom na zátop!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Tento článek je tak moc hezký sarkasmus, že bych si přál,. aby se to bylo skutečně někde odehrálo!
  Tak krásně to jde k jádru věci, tak nenásilně to odkrývá, co by chtělo zůstat zahaleno. Ale je toho škoda na stránky, kde se nacházejí všelijací tvorové. Je to házení perel trollům.

  OdpovědětSmazat
 8. Ano, je to jejich konec. Proto jsou tak vztekli.

  OdpovědětSmazat
 9. Co že jsme projeli?

  OdpovědětSmazat
 10. Vždyť je to celé jenom smutná komedie, která slouží k zamaskování toho, že je systematicky zadlužována a zotročovaána celá Evropa. To že existují jásné důkazy, jak na Ukrajině banderovci mají vytetovanou svastiku na těle a stejné nášivky na oblečení, to presstituti v TV a ostatních lžídiích podivně ignorují. Řekl bych, že je to propagace fašismu, který se začíná jevit jako jediná účinná metoda, jak se těch sráčů zbavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 18:33

   Souhlas .....

   Nejde o to zda clovek je nalevo ci naprovo orientovan v politice. Nejde o to zda clovek hleda idol v Americe ci v Rusku.

   Jde o to zda clovek NEZTRATIL lidskou tvar. Kdyby Putin podporoval fasismus - nikdo z tohoto blogu by ho nepodporoval ... JDE O PRICIPY LIDSTVI, ty si clovek musi vybrat a bojovat za ne. To ze USA stoji na strane zlocinu, lzi a terorismu znamena ze decentni lide nemohou podporovat tento styl fasismu ktery je ocividny. Ti co odmitaji videt a uznat realitu americkeho fasismu ziji v idealech ktere neexistuji v realite.....

   V USA neexistuje demokracie a ani neexistovala poslednich 100 let ... je to vlada bankovni oligarchie a korporaci ..... tzv PLUTOKRACIE .... navenek obycejnym lidem je prodavana jako demokracie. V realite bohuzel neexistuje. To ze USA potrebuji kolonizovat dalsi a dalsi staty aby je mohli vykrast je nezbytne k tomu aby fungovaly ..... Kolonizace probiha pod ruznymi zastitami - jedna z nejnovejsich je TTIP - pres ktery kazdy narod by byl podrizen korporacim a bankam ..... tim by vse padlo. Armada bude slouzit tem co jim plati.....

   Bud se lide rozhodnout videt realitu takovou jaka je ..... nebo budou platit totalnim otroctvim za to ze se nechali zmanipulovat a rozholi se nevidet pravdu ktera vzdy byla pred jejich ocima....

   Smazat
  2. V takomto svete predsa nemôže existovať žiadna "voľná" demokracia. Teraz je potreba( a isto bude aj v budúcnosti)
   v niektorých regionoch aj pevná ruka. A tak je to v USA,Rusku aj v Číne.Slovo demokracia je len klišé pre poriadok.

   Smazat
 11. Já nechápu,jak je možné,že po tolika válkách v dějinách lidstva se ještě najdou lidé,kteří po válce touží a snaží se ji rozpoutat.Asi nedokáží domyslet,že do toho mlýnku na lidské maso mohou spadnout jejich děti,sourozenci i oni sami.A naši spojenci z Ameriky budou samozřejmě posílat proti Rusku vojáky z východní a střední Evropy.A budoucí "kanónenfutr"jásá,mává a vítá.A tak jsem si vzpoměl na jednu moudrou větu:"Jediné poučení z dějin je to,že se lidstvo z dějin nepoučilo."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobra poznamka ...

   Veci je ze Rusko do valky nepujde ... Rusko ma vsechny trumfy v rukou. Rusko vybudovalo obranny system - znovuzrodilo ekonomiku - vytvorilo obrovsky ekonomicko financni mezinarodni kolos BRICS s kterym je nyni spjat cely svet mimo samo sebou patolizalove jako Polsko, Cesko atd.... moderni svet jde dale. Ignoruje idioty.....

   I kdyby k necemu doslo - tak to bude nuklearniho charakteru .... a fasiste ve USA nemaji sanci .... proto zkouzeji blokovat Rusko v obnove a ekonomickem rustu....bohuzel se to vraci zpet na ne jako bumerang .....

   ;;;;;;,
   Co se tyke valek .... musite pochopit jednu vec - VALKA JE PROFIT -
   Valky byly a jsou vedeny pro zisk - predevsim financni. Valky jsou financne sponsorovane - byl a je to business ..... velmi vynasejici

   ;;;;;
   Je nezbytne pochopit, ze valky at jiz 1 ci 2 sv valka, nebo jakekoliv jine jsou sponsorovane bankeri - banky na nich vydelavaji - vzdy. Banky se nemohou dockat kdy bude dalsi vojensky konflikt. Kdyz neni zadny tak jej vyvolaji ...... Ti co sponosrovali Hitlera dnes sponsoruji fasistickou Ukrainu .... pred tim sponsorovali Iraq .... jim je to jedno zda zahyne 1 milion deti ci 10 milionu civilistu .... Jim jde o tom kolik mohou vydelat .....

   Druhou moci co burcuje k valkam je ZBROJNI PRUMYSL USA - vzdy tomu tak bylo a vzdy tyto korporace kontrolovaly s bankeri politiku USA - zadna demokracie v USA NIKDY NEBYLA !!!!!!!!

   Toto lide musi pochopit .... toto je realita zivota .... ted je otazka ...

   CHTEJI CESI BYT POD VLADOU BANKERU A ZBROJNICH KORPORACI

   Smazat
 12. Blbost je věčná, zbabělá a hlavně servilní. Proto tak ráda zpívá odrhovačku svých amerických (předtím ruských, německých, habsburských) šéfů, vlastních hitů nemaje.

  OdpovědětSmazat
 13. Cesky narod byl a je naivni - neni schopen pochopit ze se stane obeti nemilosrdnych agentur CIA - TSA - NSA - MOSSAD atd .....a dale nemilosrdnych bankeru a korporaci .....

  Vysaji z ceskeho naroda vse co lze vysat. Neverite. Tak proc Vatikan (coz je jedna ze tri hlavnich teroristickych organizaci...) dostal RESTITUCE na ktere deti vasich deti budou platit.

  ...... PROBUDTE SE .... PRESTANTE SI LHAT SAME SOBE ......

  Sionisticko - fasicisticke korporace USA a jejich bankovni system Rothschildovych centralnich bank- VAS totalne zotroci na generace .... bez milosti. Kde je krestanska milost v restitucich? Deti Vasich deti na ne budou makat..... cozpak jste vsichni idioti.... kdo by dovolil aby deti mych deti museli platit na nejake katolicke pedofili generaci po generaci ..... jenom ti co nemaji rozum na pravem miste. Moc ktera prinutila Necase k tomuto kroku je obrovska - jmenuje se JEZUITE - coz jste nikdy neslyseli o KONIASI - masovy vrah inkvizice ...

  Podivejte se na google a napiste slovo KONIAS.... uvidite co se zobrazi...masovy vrah KONIAS je zobrazen jako dobry clovek - kazatel, misionar..

  Alespon uvidite kdo kontroluje Wikepedii - JEZUITE - Vatikan...

  OdpovědětSmazat
 14. Hele vy hrdej Čechu, kdybych zamával na konvoj, tak toužím po válce? Potomější srágoru jsem nečetl. Kolik je vám tady v průměru let- tak kolem šedesátky? Tak co jste vy hrdí Češi dělali před pětadvaceti léty, když vám bylo po čtyřicítce, když začali modří šmejdi a darebáci naši republiku drancovat a prodávat? Prodali ochranné známky, ze spousty hrdých podniků jsou ruiny, ( musím je jmenovat?) stačí jen trosky plzeňský škodovky, Tosty Aš, Solo Sušice, Tonak Klatovy, Eska Cheb, PČP Nejdek,Škoda Ejpovice, Marila Rokycany, - a vůbec..psal bych ten seznam do rána. Co jste dělali vy hrdí Češi? A teď, k stáru, tady blbnete, a cvičíte si svou hrdost na průjezdu konvoje amerických vozidel? - To američani vám vy hrdí Češi vyplundrovali a prodali národ, naládovali sem tisíce přistěhovalců, spoustu lidí vyházeli z práce a udělali z nich taky ruiny? Dnes nejsou jesle, mateřský školky, léčení jen pro bohatý, v hubách vám chybí i zuby na žvejkání, protože na ně nemáte peníze - co tady pořád kušníte? Zahojíte to všechno protestem proti průjezdu konvoje vozidel? Kdyby tady o konvoji psali ještě desetkrát, ještě desetkrát budete žhavit klávesnici a psát ty svoje pitomosti - tak jste si zaprotestovali, tak jste si tady ulevili, a zítra se vám protočí panenky až půjdete nakupovat žrádlo, protože takoví zmetci jako jsou Singer a spol. neustále kejklí s korunami a vyhánějí ceny do nebe. Nebo za to taky můžou američani fůj hanba? Nikdo neříká, že americká politika není jedna velká špinavost - ona celá světová politika je špinavost, ale pár kluků na vozidlech to má jako odsrat aby tady smečka důchodců byla uspokojena? Ještě že ti mladí jsou úplně jiní, a když vás tak pozorujou, a jestli čtou ty nenávistný šílenosti, který šíříte na diskuzích, vůbec se nedivím, že současným stářím opovrhujou. Senioři ještě nikdy nebyli tak hnusní jako jsou teď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna říká Moravec, že důchodců je na internetu 15%, pochybuju, že se všichni připojují sem, takže jsi vedle jako jedle. A co ti kluci americký odsrali? Jsou to žoldáci, riskují život, to by jako měli být zhroucení, že na ně nějací podle vás důchodci mávají pěstičkami. A že důchodci nechali rozkrást podniky, které před tím vybudovali? No a co měli dělat, když živili takové, jako jsi ty a ještě svoje matky a otce, tak se teďka předveďte vy, chytráci, kteří si myslí, že pár špatně placených ubohých američanů vás spasí. To určitě. Nejsou jesle, nejsou mateřské školy, no tak si je postavte, v 60 letech si stavěli na vesnicích samošky, školky a kulturáky, tak se pochlapte.

   Smazat
  2. Když je nám teď šedesát, tak nám před 25 lety bylo 35, nauč se počítat, juniore.

   Smazat
  3. An.20:26 Vše za mne řekl an.22:17 proto na svoji obranu uvedu jen:po 89.nikdy jsem nevolil strany které za ten marast mohou ale- ani- KSČM.Protože jste západočech-je to poznat-máme stejný problém.Poděkovat za osvobození amíkům a vynadat jim za jejich pojetí demokracie-plutokracie-zároveň.A jen drobnou jizlivost k"hnusným"seniorům,část citátu:čím jsme my,budete i vy!

   Smazat
  4. souhlasím, že Češi nemají už na co být hrdí, protože právě tahle generace šmejdů, která tu vládla po tzv, sametu, provedla tu největší devastaci čehokoliv a ovládnutím médií dokázala dokonale rozdělit i tento kdysi dávno národ, který táhl za jeden provaz a proto mohl odolávat i početnější většině. To už ale samozřejmě dávno neplatí, jsme už jen páchnoucí hromada hnoje, která se navíc hádá už jen sama se sebou. Jenže také je pravda, že kopat do seniorů je fakt už opravdový hnus na úrovni šmejdů, kteří to hromadu hnoje neustále přehrabují.

   Smazat
 15. Hold vzdávaný válečným zbraním a vojenským jednotkám věčně válčících agresorů z USA, byť jen projíždějícím, jakoby nasvědčoval tomu, že příliš mnoha vítacím lidem, blížící se válka není proti mysli. Chovají se i argumentují podle toho. Jde z toho děs a smutek.

  OdpovědětSmazat
 16. MINISTR VÁLKY PRÝ CHCE KONEČNĚ POVOLAT NEOSRÁČE Z MAMI HOTELŮ NA POVINNOU VOJENSKOU SLUŽBU

  No a mobilizační plány jsou taky v cajku.Není daleko doba,kdy poruči bojovat a zavalit DONBAS našimi mrtvolami.Pak si mohou zbývajíci krypli vytahovat jaké vlaječky budou chtít.

  OdpovědětSmazat
 17. Musíme si také připomenout, že někteří servilní Pražáci opět nezklamali, a uspořádali tzv. Koncert pro konvoj. Vystoupení různých pravdoláskařů, jsem tak více méně očekával a patří už tak nějak k pražské tradici. Pro mne z toho plyne pouze jediné a to, že někteří, co jsem rád poslouchal, mi nějak v uších začali znít podezřele falešně. A uznejte, že falešná hudba se poslouchat fakt nedá..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já takovým umělcům uděluji červenou kartu- vysvětlím-na jejich vystoupení či produkci prostě nechodím, neposlouchám, TV přepínám. Jejich existenci sice nikterak neohrozím, za vnitřní pocit deficitu pokrytectví mi to stojí. Že o něco přicházím? V životě stejně nemůžete vidět všechno a víte, co jsem toho už zapomněl?
   Qiedo

   Smazat
 18. Bezvýznamný hrstka je těch chudáků, co tráví s dětmi odpoledne tak, že stojí na mostě a hodiny čekají, až pojedou nějaká auta, to je opravdu ubohé. Stejně tak dnešní v Ruzyni masivně propagovaná výstavka bojových vozidel, kde čekali, jak je v Praze zvykem, desetitisíce zvědavců a manifestačních diváků. A ono nic. Ještě odpoledne hlásili stovky, pak tisíce a večer už v TV prej 20 tisíc. To skoro vypadá, že to manipulovali jako některé ankety na PL. Prostě neuvěřitelná blamáž, taková masáž, takové vyvolávání nenávisti, tolik peněz, tolik televizního prostoru a výsledkem je pár tisícovek deprivovaných tatíku s dětmi o víkendu a pár tisíc Pražáků. To je teda pšenka, oslíku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby ti aspoň fungovala hlava, ty impotentní péro 22.21, takhle jsi ztracený totálně.....dva nejzajímavější orgány a úplně v háji - strašnej osud!

   Smazat
  2. Jsem rád, že si odpůrci konvoje zachovali nadhled a zůstali doma. Ale tý druhý půlce jste to mohli aspoň říct.

   Smazat
  3. Šulíni trollové byli tak vyděšeni z akce "neprojdou",že riskovali nachlazení a šli mávat vlajkami.Aspoň tu byl chvílku klid!

   Smazat
 19. Je moc prima, že je pod Vlkovými články diskuze alespoň tady. Protože (Vlk promine) je úrovní jistě srovnatelná s jeho psaním. Nechci to tu zkazit, proto dám odkaz na, dle mého výbornou, úvahu k tématu:
  http://www.literarky.cz/blogy/milan-daniel/19621-deficit-cti-myleni-a-odvahy
  Qiedo

  OdpovědětSmazat
 20. Zprâva dne : čt24 konvoj projede v poledne hranice s Německem , potom pojede do sousedního Bavorska . Takové pěkné platy v tv a ona holčička neví že sousedíme s Bavorskem . Zdař bůh , češč bože .

  OdpovědětSmazat
 21. jak by to vypadalo kdyby tudy projížděli naši spojenci němci?:-D a pak by to stočili na řecko:-D

  OdpovědětSmazat
 22. Jsem zvědav ,co budou dělat ti co s takovým nadšením mávali a obdivovali americkou kolonu až Stropnický pošle jejich děti nebo vnuky
  bojovat a položit životy za zájmy USA třeba někde v Libyi , Iráku, Ukrajině
  a dalších zemí,které již stačili rozvrátit.Určitě budou šťastni až uslyší tři salvy na jejich počest a převezmou od generála Pavla a amerického velvyslance medaile .

  OdpovědětSmazat
 23. Jestlize vetsina z nas vi, jake USA=NATO ma plany tak ti co to nechapou jsou bud tak zbli z nasich medii, internet nemaji anebo jsou dusevne vadni.
  Neni mozne, aby tech idotu byla vetsina, ale kdyz poslouchaji kazdy mesic jine nazory takovych Sobotku,Zaoralku nemluve o Kalouskovi nebo Schwarzenbergovi, pak se omlouvam Nemcum, ze poslouchali nacisty.
  Co to maji za mozky, ze to nechteji chapat- ze ten kdo si preje valku nemuze byt Rusko jiz proto, ze tech valek na jejich uzemi meli tolik, ze
  by chteli konecne zvysit svoji zivotni uroven a zbrojeni jim to nedovoli
  My se mame zaradit k tem Polakum, kde jiz cvici nove uderne sily a podle polske Gazety se pocita s ucasti dalsich narodu, vcetne Cechu.
  Slava vojsku panstwowemu kdyz budou jejich pani poroucet druhym panum,aby ten treti pan ceski se zaradil do utoku na ty krvave Rusy.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.