Reklama

sobota 28. března 2015

NATO proniklo do nejtajnějšího zařízení ruské armády. S pozvánkou od Putina.

28. 3. 2015, zdroj: 1tv.ru (video)

To tu ještě nebylo! Do velitelského Centra národní obrany RF pozvali vojenské zástupce, především ze zemí NATO, na vyhodnocení cvičení, které probíhalo v posledních šesti dnech v Rusku.čtenář, který nám poslal tip a odkaz na zdroj, přidal v emailu tento stručný komentář:
Tam jim ukázali videa z vojenských cvičení, informovali o vynikajícím stavu bojové pohotovosti a techniky, o splněných bojových úkolech. Také o tom, že v Rusku podobná cvičení probíhají pravidelně, což pomáhá udržovat armádu na špičce. Dále řekli, že v Rusku bojová cvičení budou i nadále probíhat, ale země NATO nemají být nervozní, protože Rusko se nechystá na nikoho napadat. Připomenuli i novou vojenskou doktrínu, kde mimo jiné je i možnost jaderného preventivního úderu (prostě co mohli, to opsali od Američanů). Německý atašé byl "very impressed"... Ještě aby nebyl...
Bylo to poprvé v dějinách, aby je pozvali do přísně utajeného velitelského centra. A to, co jim ukázali, je asi dojalo až k slzám.
Na závěr jim ruské armádní velení nabídlo mír, spolupráci a zřejmě barvitě popsalo, jak se budou mít hezky a žít dlouho, pokud ruského medvěda nebudou dráždit násadou od koštěte. Zvát je do Centra, dívat se na nová cvičení, budou i v budoucnu, asi aby na něco nezapomněli. A také prosili přesně a poctivě informovat vlády svých zemí o všem, co viděli a slyšeli.


překlad textu psaného (viz zdroj) i komentáře ve videu (viz též zdroj):

Na předvedení výsledků cvičení do Centra národní obrany pozvali vojenské atašé zemí NATO. Předvedeny byly první výsledky náhlé prověrky připravenosti ozbrojených sil Ruska. Po skončení velkých cvičení, které se konaly po celé zemi, to bylo oznámeno v 15 hodin moskevského času.

Ale ještě předtím byli do Centra národní obrany - speciálního tajného zařízení - pozváni zahraniční vojenští atašé, včetně zemí NATO. Tato otevřenost ruské armády je překvapila neméně, než samotné cvičení.

S cvičným protivníkem bojovali šest dní. Na zemi, vodě, vzduchu. 80 000 vojáků a důstojníků mělo poplach v pondělí. Zkontrolovat připravenost k boji - příkaz nejvyššího velitele. Cvičení se účastní Severní flotila, několik vojenských okruhů a výsadkových jednotek. O manévrech Moskva informovala partnery z OBSE, ačkoli to nebylo povinné. Počet zařízení a personálu nepřekročil povolené mezinárodní standardy.

Výsledky cvičení ukázali dnes v Centru národní obrany. Hlavními diváky byly desítky vojenských atašé, pracují v Rusku. Část diplomatů - zástupci členských zemí NATO. Jejich pozvání na velitelské stanoviště bylo jako sedativum. NATO je velmi citlivé na manévry uvnitř ruských hranic. Je nemožné si nevšimnout, jak NATO zvyšuje svoji aktivitu v Evropě, zejména ve svých východních oblastech.

"Země NATO provádějí cvičení. Vaše letadla létají podél hranice s Ruskem. Vaše lodě připlouvají velmi blízko k pobřeží Ruska. My nereagujeme hystericky na vaše cvičení. Vy sami sebe strašíte, vytváříte hororové příběhy. Já dnes zodpovědně prohlašuji, že se nechystáme na kohokoliv zaútočit. Prostě to není potřeba. Chtěl bych zdůraznit, že na konci loňského roku, ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin, schválil novou verzi vojenské doktríny Ruska. Je to čistě defenzivní nástroj, jehož cílem je zajištění národní bezpečnosti Ruska v měnících se podmínkách.

Neohlášené prověrky ozbrojených sil se staly účinným prostředkem ke zvýšení bojové připravenosti ozbrojených sil. Tyto kontroly se staly běžnou rutinou života ozbrojených sil. Provedli jsme je a budeme dělat v budoucnu" - řekl náměstek ministra obrany Anatolij Antonov.

Raketa "Točka-U" ničí velitelský post nepřítele. Střelby probíhaly v Primorském kraji. V ten čas se na druhý konec země, do Kaliningradské oblasti, slétají letadla vzdušných sil RF. Su-34 bombardéry a modernizované Su-27 zničily imaginárního nepřítele.

Nejvýraznější a obtížná část manévrů - v severních zeměpisných šířkách. Arktika - také oblast cvičení. Poprvé se účastnila výcviku Arktická motostřelecká brigáda z Murmansku. Na jejich pomoc posláni parašutisté z Ivanovo. Na obranu hranice je přepravili do souostroví Nová země a France Josefa.
"Musíme být připraveni adekvátně reagovat na celou škálu moderních problémů a hrozeb pro naši zemi, a to i v arktické oblasti, kde Rusko tradičně prezentuje své národní zájmy, které mají být chráněny. Výsledek cvičení ukázal reálné možnosti sil Severní flotily pro zajištění bezpečnosti ruské Arktidy. V rámci cvičení vyzkoušeny přepravy vojsk na dlouhé vzdálenosti a ochrana státních hranic Ruské federace na souši, ve vzduchu i na moři" - řekl náčelník Hlavního velení Generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace Andrej Kartapolov.

Byla to závažná zkouška řídicího systému. Zatímco trvalo cvičení, bylo horko v Centru národní obrany - svatyni svatyň ruské armády. Strategický objekt, kam se cizí normálně nedostanou. Takže dnešní návštěva zahraničních atašé - jedinečná událost.

Jsou zde poprvé. Dívají se kolem sebe a pod dojmem z exkurze se jim nemluví snadno. "Dovolte mi mluvit anglicky, protože umím jen pár slov v ruštině. Jménem celého diplomatického sboru děkuji za možnost navštívit toto centrum. Mám-li být upřímný, na mě udělalo velký dojem - jeho možnosti a jeho funkcionalita pro řízení ozbrojených sil a pro koordinaci. Cítím, že naše návštěva dnes je dalším důležitým krokem k větší transparentnosti našich vztahů" - řekl atašé pro otázky obrany Velvyslanectví SRN v Ruské federaci Rainer Shvalb.

"Tato budova - to je nejvíce uzavřená, nejtajnější budova ministerstva obrany. Udělali jsme maximum možného, abychom řekli kolegům vše, co šlo. Pečlivě a důkladně jsme jim vysvětlili naše úkoly a cíle. My nechceme válku s nikým. Je mimořádně důležité, aby to všichni pochopili, v předvečer velkého svátku - 70. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce. Dnes jsem poprosil vojenské atašé: prosím, předejte poctivé zprávy ve vašich hlavních městech. Chceme spolupracovat. Nedělejte z nás monstrum, které ohrožuje mír a bezpečnost. To rozhodně není tak. Pojďme žít přátelsky" - řekl náměstek ministra obrany Anatolij Antonov.

Zástupci ruského ministerstva obrany řekli, že tato akce nebude jediná. Zahraniční vojáky mají v úmyslu pravidelně zvát, aby osobně mohli pozorovat jednotlivé fáze cvičení.

překlad: Ď.

podívejte se na video v originálním článku, viz zdroj nahoře nebo totéž zde: video

92 komentářů :

 1. Slibili rusaci i ukonceni agrese na Ukrajine a napravu skod ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusaci?Máš tam chybu,správně ussáci.

   Smazat
  2. To by museli slíbit ti, kdož nalili prachy do nacistického nedemokratického a neústavního násilného a podvodného (parlamentní podvod s hlasovacími kartami) puče v Kyjevě, vycvičili Pravoseky a nacistickou hordu a dali jí instrukce, úpeníze a zbraně k Majdanu a poté ji podpořili v genocidě ruskojazyčního obyvatelstva Ukrajiny. To nejsou Rusové ale fašisti z USA, kteří postupně mění svět ve válečnou zónu.

   Smazat
  3. Chlapče,tebejebe a riadne,ne dolu ale horu

   Smazat
  4. odpověď "anonymnímu 7:23"
   Fanatismus představuje velké nebezpečí! Fanatický člověk ztrácí schopnost rozumné úvahy, schopnost kritického myšlení, je zaslepený! Zaslepenost a nenávist přinášejí zkázu především jejich nositelům. To je váš případ, pane! Dejte si na to pozor, byla by vás VELKÁ škoda. VK

   Smazat
  5. Ano správně rustí parchanti vtrhli na ukrainu a válčí v západní ukraině kde ohrožuje menšiny co jsou tam ve většině a chtěli žít po svém ale ti hnusní rusi je nutí se podrobit. Tak takhle nějak to vykládáte vy mamrdi?
   Jste opravdu lživá a štvavá hovada která by dnes i z Ježáša krista byli schopni stáhnout kůži- snad vám život oplatí stejnou mincí.

   Smazat
  6. Pozadej o radu Klvanu, vse se dozvis a kdyz si nebude vedet rady tak Kocaba, ti vi uplne vsechno, kdyz jsou zhuleny

   Smazat
  7. ŽEL, pouze zásluhou takhle hloupých zabedněnců, nám hrozí válka, která postihne i je.

   Smazat
  8. Pane anální skialpinisto, pokud jste si nevšiml, v ušácké Krajině proběhl naprosto regulérní puč. Byl sesazen v přímých volbách volený prezident, čili je tam něco na způsob bývalého papežského "schizmatu" (tady dvojprezidenství), pokud vám to pražská kavárna ještě nevysvětlila. Legálně a legitimně zvolený prezident dlí v Rusku a jest otázkou, kdo je na Ukrajině teroristou, zdali ruskojazyční menšina, která nechce ukrajinské oligarchy a neofašisty, nebo současný proamerický ulhaný režim, který je zprzněným dítětem převratu. Je-li převrat v Kyjevě legitimní (byl naprosto v rozporu s ukrajinskou Ústavou). tak je legitimní cokoliv na východě Ukrajiny, neboť legitimita obou stran vyvěrá toliko ze síly, kterou mají. Mají-li kyjevští pučisté sílu od Američanů a EU, proč by tu sílu v Doněcku nebylo možné míti od RF? To je fér, ne? Který stát má ve své Ústavě možnost, aby byly na jeho území americké firmy, pronajímající bývalé masové vrahy z Iráku a Afgánistánu (nu, asi ani Ukrajina ne) tak co Vás do toho, kdo podporuje východ. To jako Rusové mají nechat vyvraždit svoji krev?

   Smazat
  9. Rusko už dávno není komunistický stát, ale tak jako USA, Německo atd. je státem kapitalistickým.

   Smazat
  10. 7. 23 kromě toho, že nebyl předložen žádný důkaz přítomnosti jednotek Ruské federace na východní Ukrajině situaci komentoval i náčelník generálního štábu ATO těmito slovy: "Nebojovali jsme a nebojujeme s jednotkami Ruské federace." Obdobně se vyjádřil i tiskový mluvčí ukrajinské SBU a také vrchní představitel mise OBSE. O tom, že není žádný důkaz o ruské přítomnosti se oficiálně vyjádřili Holland i Merkelová. Kdo ještě více by vám měl skutečný stav věcí vysvětlit??

   Smazat
  11. 7.23 nejen ruští náckové, v řadách Pravého sektoru a Národní gardy bojují náckové z celé řady evropských zemí, je strašné, že podporujeme zemi, která svolává nacisty z celé Evropy a využívá je ve svých ozbrojených formací k vraždění vlastního obyvatelstva.

   Smazat
  12. to tu je sebranka bijící se za vodkou degenerované mozky ruských hovad

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Ztrouchniví a zpráchniví každá vteřina koupeného osudu.

  OdpovědětSmazat
 4. ""NATO je velmi citlivé na manévry uvnitř ruských hranic."", kde asi jinde maji provadet vojenska cviceni? ..........na Mesici?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlépe by bylo, kdyby Rusko provádělo vojenské cvičení přímo v SSA.

   Smazat
  2. :))) to by asi opičák psychicky nedal

   Smazat
 5. nehlede, ze vojenska cviceni na svem uzemi evidentne ukazuji
  jeho zamereni (obranu)

  OdpovědětSmazat
 6. Možná zde lze najít odpověď na otázku na přejezd amerického konvoje. Asi uprostřed videa. Jsou to informace z druhé strany a závěr si udělá každý sám.

  http://leva-net.webnode.cz/products/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze-dne-23-3-2015/

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honem prášek, studený obklad na hlavinku a do postýlky!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ulevilo se ti, špinavá proamerická opice? Když jsi zde opět vyprázdnila svoje tlusté střevo plné exkrementů. :-)

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Palmere pod do vysilacky na pokec :) ZELLO.com
   Mistnost - NovaRepublika,

   Ale ty ses stejne nula, to byses bal mluvit vlastnim hlasem.
   ses jenom ubohej posranej fasista

   Smazat
  6. ANO OKOLO !
   https://twitter.com/Yowan/status/445399453382344704/photo/1/large

   Smazat
  7. Tak, tak okupují Kubu a Venezuelu a možná Čínu -čteš po sobě co píšeš? Jsi úplně daun- od roku 89 napiš jednu zemi kde jsou jako okupanti- na Krym se vyser ten byl y bude ruskej na rozdíl od New Mexika Texasu a Arizony.Usa vyválčili na Mexiku- a přídeš na to že se úlohy obrátili jak měli Usa navrch-ukázali svou pravou tvář. Tak si tu blunkej o okupaci -zamrzl jsi v době víc jak před 30-ti lety a myslíš že s tím vyžiješ- no mezi svými určitě ale svět je jinde-MAGORE NENÁVISTNEJ-PROBUD SE NEBO USNEŠ NAVĚKY.

   Smazat
  8. V Jáchymově bylo komoušů-hafo měli tam přeci pevnou hráz míru a socialsmu, tak co plkáš Palmere? Nebo chceš tu dobu vrátit? Jsi naprosto mimo mísu a baví mě jak strašíš něčím co již dávno není hrozba- že nás tady nestrašíš turkem nebo avarama seš exot fosil úchyl a úplnej duševní ubožák-a hlavně co sem lezeš když tvému výpotku zbytků kaše v mozku jsme cizí chod si ty pindy zvracet do putiky, - ale tam by tě za ty blitky asi brzo trefil do ciferníku vid .

   Smazat
  9. 7,41 kromě toho, že nebyl předložen žádný důkaz přítomnosti jednotek Ruské federace na východní Ukrajině situaci komentoval i náčelník generálního štábu ATO těmito slovy: "Nebojovali jsme a nebojujeme s jednotkami Ruské federace." Obdobně se vyjádřil i tiskový mluvčí ukrajinské SBU a také vrchní představitel mise OBSE. O tom, že není žádný důkaz o ruské přítomnosti se oficiálně vyjádřili Holland i Merkelová. Kdo ještě více by vám měl skutečný stav věcí vysvětlit??

   Smazat
 8. Rusko nebo Putin jak stale on je tou pricinou podle Americanu dela jiz tolik mesicu vsechno, aby omezili neustale obvinovani Rusu z agrese.Toho Putina nutno obdivovat,.Jeste nedavno se s nim objimali
  a to se nelibilo te bande, co ridi USA- to nejsou prezidenti, ale velka skupina, ktera pres banky,media,filmy,a hlavne pres tajne sluzby a armadu rozhoduje. Jak se musi citit Putin, kdyz ho neustale ocernuji a urazi a provokativne na jednanich statniku se s nim nikdo nebavi, ackoliv to je predstavitel velmoci.
  Pry, jak rekl nedavno Zaoralek je to proto, ze nechce prijimat ty zapadni hodnoty.Jake to jsou hodnoty?- prepadat jeden stat za druhym na Blizkem vychode,volit prezidenta demokraticky s pomoci miliardaru-
  to je podle nich demokraticka volba, kdyz zvitezi ten, co ma nejvetsi propagandu a pak je musi poslouchat.
  Obama jen jen loutka na spagatu- ukazal mu to nedavno izraelsky premier Natanyauhu. Vstoupil do kongresu a nechal si svoje cile
  potvrdit od republikanu za velkeho poklesu a Obamovi ukazal zadek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K těm zápaním hodnotám je třeba připočíst gay pride pochody.

   Smazat
 9. Pro 7:41
  Že tě pořád baví dělat ze sebe trotla. Všem jsi jen k smíchu.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní28. března 2015 8:50
   Jo, jo, špinavá proamerická opice opět nezklamala. :-)

   Smazat
  2. Už se těšíš, jak dneska obejmeš nějakého velkého ameerického černocha a dostaneš žvejku?

   Smazat
  3. Chujmerova matka byla Anka radodajka a ussaky milovala.....a výsledkem jejího snažení je ten debilni potrat s hovnem místo mozku!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Palmere,Palmere.Že tě to ještě baví.Tady nejsi na svojí stránce,tak už toho nech a neotravuj slušné lidi a jdi si radši číst stránky svých US kamarádů

   Smazat
 11. Aa..ppaalmeer sse vrraattill z nnallejvvarnny,ucili ho samotni s ""universitou""

  OdpovědětSmazat
 12. Palmer se rozcvičuje na vítačku kolonie. To bude máváního, to bude slz a nudlí u nosu.

  OdpovědětSmazat
 13. A nás tady budou strašit akorát nějaké kolové starožitnosti, místo aby se taky usáci poprsili s nějakými výstřiky techniky.

  OdpovědětSmazat
 14. Kdyz vam tak bolsevicti blbecci vadí cizi vojenská technika, tak jdete protestovat pred ruskou ambasadu, ať se ty prasata pakujou z Krymu a východní ukrajiny. Cest.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zase špatně Palmere ty nic neumíš pořádně jsi asi v životě udělal úplné ho..no a jsi levej jak turecká šavle a proto se živíš štvaním, -správně je čest práci- blbštajne ale je vidět že se štítíš i práci napsat.

   Smazat
  2. Nějak ti to nenese co? Kdyby neslo, mohl bys mít českou klávesnici.
   Sorry. Gramatiku by tvůj mozek asi nezvládl.

   Pekny pozdrav z cest.

   Smazat
  3. Jsi opravdu blb Palmere .Je to u vás asi genetická vada.Z toho si ale nic nedělej,je vás v Praze daleko více.To ostatně bylo vidět při tzv.uvítání jednotek SS režimu SSa.Vždyt který normální člověk by vítal vrahy.Ve zprávách byl rozhovor s mužem ,který pravil:Vždyt proč nenechat ty hochy jenom projet,vždyt v Německu taky nikomu nevadí.Toho blba měli hned chytit do sítě a dát do blázince i těmi dalšími poskakujícími devianty.On asi neví,že Německo je od konce války okupované a musí každoročně platit obrovské peníze Izraeli tzv.odškodné.Americké žoldáky v Německu nikdo nechce.Oni se ale nechtějí hnout,nebot mají tam odsud možnost k napadání ostatních států.Je to prostě americká verbež,která zasmrádla celý svět.To režim SSa rozpoutal válku na Ukrajině a Sýrii,Iráku a všude jinde.Fašisté režimu SSa chtějí stůj co stůj vyvolat jadernou válku proti Rusku.Bohužel to nás postihne všechny.Jsem tedy rád ,když bude Rusko silné,je to záruka míru.Když chce neustále režim SSa válčit ,tak jim přeji aby se válka přenesla k nim.Jsou už na to připraveni.Mají postaveno dosti koncentračních táborů s miliony rakví pro své jimi nespokojené obyvatele.Ostatně už i na Ukrajině pomohli postavit pro nespokojené s fašistickým režimem řízeným SSa tzv.filtrační tábory po vzoru ze zámoří.
   Americký zločinecký režim je nepřítelem všeho lidstva.Je to ZLO.!

   Smazat
 15. Proč na toho blbečka Palmera pořád reagujete? Ten je za to placenej, asi je to nějaká "socka", jak jsem viděl někde, že stejný blbeček nadává diskutujícím, kteří nemají vymytý mozek, tak si přivydělává. Normální člověk se tak přece nechová, to může být jen placený kašpar. Jenže, když na toho šaška reagujete, tam je to přesně to, co on potřebuje. Prostě ignorovat a hotovo. Jinak jste stejní šašci.

  OdpovědětSmazat
 16. To se nedá nereagovat na něco tak exotickýho- kdybys potkal yettiho taky by jsi si ho rád prohlížel v zoo- a Palmer je takový vzácný zvířátko co ještě není v zoo ale mělo by tam být aby ho vidělo co nejvíc lidí- neber nám tu radost si ho tady dráždit klacíkem- když má hlad tak krásně vrčí a vycenuje schnilé zuby , a že mu někdo za to hodí banán- vždyt by chcípl hlady tak budte přející i zrůdičky mají právo na život- pokud ho neberou jiným.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navíc, proč si to neříci upřímně, zvyšuje tu klikání, takže paradoxně činí ku prospěchu webu. A ještě se ostatní vycvičí v různých směrech: pevné nervy, logika, gramatika, sociální cítění a pevná ruka. Prostě se cvičíme v tom, být přísní ale spravedliví a občas ho seřezat jak psa. Často když to nečeká.

   Smazat
 17. Jak to vlastně je s tou ruskou agresí? Jak je to stím ohrožováním třeba Pobaltí, Švédska, Norska, Anglie, když pozvou do štábu cizí vojenské odborníky (z NATO) a předvádí jim videa z cvičení, která jsou zřejmě tím "narušováním hranic" států NATO létáním v mezinárodním vzdušném prostoru, plutím válečných lodí v mezinárodních vodách, atd.? Jak to tedy je?

  OdpovědětSmazat
 18. Rusko jim leze do prdele v naději,že je Západ nechá na pokoji.Nenechá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak kdo je tu agresor. Sám jste potvrdil, že USA nenechají Rusko na pokoji. Až ale Putinovi rupnou nervy, tak budou čumět jako jelita. Provokovat medvěda s největším jaderným arzenálem může jen totální blázen.

   Smazat
  2. Rusko už nikomu nemusí lézt doprdelky není tam Jelcin-oni je pozvali:
   1- aby jim vysvětlili že jsou připraveni se bránit a že mají sílu o které Usa jenom sní-takže těm chytřejším cvakali zuby a né zimou
   2-Že mají převahu i morální nepotřebují otročit jiné- mají zdroje lidi a chtějí klid aby se konečně rozvíjeli a strašit evropu svět nepotřebují-oni nekolabují-jsou možná oslabení ale mají cíl a perspektivu. co má západ? Vizi války a nakrást aby ještě chvíli žili šmejdi jak byli zvyklí? Vždyt i země 3-tího a 4-tého světa jako my už s nimi nechceme péct dál. A proto předvedli že u nich jim pšenka nepokvete a když budou dál brojit at ví co je čeká.že si můžou tak kasat rukávy a plivat vzteky a to je všechno.
   Prostě jen vítěz a silnější si to mohl dovolit- mají z nich né strach ale srandu-chtěl bych ty ksichtíky vidět když viděli co a jak.

   Smazat
  3. fajne ze mi nemame Kocaba...ta to jaky chuj?

   Smazat
  4. naopak Amerika leze do prdele Rusku.

   Smazat
 19. velká chyba zvát fašisty do tajných prostor nakopal bych jim tak leda prdel hajzlům!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Myslím ,že to Putin s tou vstřícností už začíná přehánět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni (západ) pořád píší jak je Rusko zaostalé. Píší a opakují to tak dlouho, až tomu věří. Pozvánkou mohli vidět co čeká.
   Takže možná mesieur Hollande a frau Merkel dají zpátečku, když je budou jejich podřízení informovat co je na ně/nás nachystáno. A to by nás mohlo jako lidstvo zachránit.

   Jinak si myslím, že někde je něco ještě tajnějšího, kam se jen tak někdo nedostane.

   Smazat
  2. O tom nepochybujte, že je Rusko nepozve do své "kuchyně", ale i tak se účel zřejmě neminul účinkem. Účel byl jiný, odvrátit choutky zejména USA na válku. Oni by na ně rádi zaútočili, ale vědí, že by se usmažili v pekle.

   Smazat
 21. Zřejmě "nic nového pod sluncem" ... Před 2.SVV zval SSSR na svá vojenská cvičení mj. i německé generály. "Ukazoval" jim mj. i nejnovější vojenskou techniku, např. tanky T 34, Katuše a další. Jak němečtí generálové ve svých pamětech sami přiznávají, vzbudilo to u nich dojem, že se pouze jedná o prototypy, které Sověti nebudou schopni, z různých důvodů, hromadně vyrábět a aktivně nasadit do armády.
  Jak byly jejich "dojmy" chybné, to se následně prokázalo. Můžeme jen doufat, že se historie nebude opakovat .... L.S.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. doktor ale,ale,ale, to se nám tu urodilo Klvaňových klonů....Že by přišly penízky???

  OdpovědětSmazat
 24. výborný tah.
  USA zůstanou s tou paranoidní představou samy. Ona to není představa,ale zbožné přání končícího petrodolaru. Jak může největší dlužník na světě diktovat podmínky jak prosperovat.A nejlépe demokraticky. Havlisti jsou vlastně kolaboranti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji si jak se mnozí komunisti-co měli proč,-báli že se budou věšet na kandelábry v 68-tým-a někteří by si to fakt zasloužili-ale nestalo se .Pamatuji si, jak v 89-tým se někteří soudruzi báli že je budou věšet také na kandelábry-a ještě tam takový byli co by si to zasloužili -a ted se bojí takzvaní a rádoby anti- komunisti komunistů? Proč je tehdy nevěšeli, proč ted chtěj s nimi teprve bojovat? Lůza která má strach né z komunistů ale z lidu- se bojí že by je někdo chtěl věšet za činy co tu 25-let provozovali-taková je pravda.

   Smazat
 25. Jeden pisate spravne uvadi, ze jsou tajne zbrane, ktere zadna strana neuvede. Za Hitlera to byly z pocatku rakety V1 nebo V2. Pokud jsou zbrane, ktere zna jen nekolik jednotlivcu pak mezi ne pocitat i drohny
  resp.jejich dalsi vyvoj.Nejnebezpecnejsi zbrane budou jiste takove, co maji spojeni gybernetikou a obcas se nejaky vedec zamysli, zda lze vstoupit do pocitacu i v letadlech. Paklize ano, pak je cilem nasmerovat letadla kam si jejich drzitel preje a vsechny tyto nove pristroje nutno vyzkouset. Samozrejme, ze si nikdo nesedne do letadla, kde ty pristroje se budou testovat a vynalezcum nezbyva nic jineho nez je vyzkouset
  na beznych letadlech bez vedomi posadky a cestujicich.
  Pripad zmizeleho letadla Malajsie a nyni letadla spo.Germanwings maji
  jedno spolecne - aby se jejich trosky nikomu nepodarilo sestavit a zjistit,zda nebylo tam na dalku zmeneno navigacni rizeni . Proto letadlo muselo navzdy zmizet v hloubkach Pacifika a nemecke letadlo roztristit na male kousky narazem na skalu.
  Kdo ma na takove pokusy nejvice neomezenych financi si kazdy domysli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Fantazii" se meze nekladou ... Co je pravda, polopravda a deinformace ?
   http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/test-americke-laserove-zbrane-znicil.html

   Smazat
 26. Válka je VŮL a zbraně jsou svinstvo, ale bohužel když chceš mít svobodu a být doma svým pánem musíš mít zastrašovací sílu.Dovedete si představit Rusko kdyby tam vládl ještě Jelcin, nebo neměli vojenskou moc? Kde už by Madlenka a ostatní korzáři už byli a drancovali nerostné bohatství a zotročovali Rusy?
  A o zbraních nepochybujte obě strany mají super zbraně nejen kyber ale hyper, a hlavně klima a psycho a další co číhají ve vesmíru-ale Rus má navrch,-všimli jste si za posledních pár let těch letů ruských kosmických lodí a usaci jsou v řitce jako myška v dirce.

  OdpovědětSmazat
 27. USA mohou být Rusku vděčni,že jim nepotopili ty jejich vojenské lodě.
  Pokud by na jejich místě byly lodě Ruska ,tak by to dopadlo s nimi špatně.Vždyt víme,kdo touží po krvi.Přeji Rusku i nadále pevné nervy a
  klidnou mysl a posílám mnoho lásky---LM

  OdpovědětSmazat
 28. Tak jsem se prave docetl co prohlasil nejaky vzdelanec v Brne-Sovetsky svaz je zodpovedny za vyvolani valek ve Vietnamu,Angole,Nikaragui..a to jsem si dosud myslel,ze o tom neco vim!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Nic nového pod sluncem sojuz může i za porážku krále železného a zlatého na moravském poli a myslím že to kvůli nim pukla sparta se slávií.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě líp jak Parkanová, a až ta začne na hospodářské policie zpívat o obraně-spíš o obrně- to bude žůžo to i kalousek a hošan vondrů možná budou v teplákách a klidně se můžou ohýbat pro mýdla.

   Smazat
 31. http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/ .Obama zuří nad sestřelením letadla Germanwings, odmítá se sejít s vůdcem NATO. Nová zpráva ruské Zahraniční výzvědné služby (SVR http://svr.gov.ru/ ) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes uvedla, že prezident Barack Obama se tak rozzlobil, když se dozvěděl, že síly NATO při „válečné hře“ v úterý sestřelily let 9525 http://en.wikipedia.org/wiki/Germanwings_Flight_9525 společnosti Germanwings nad jižní Francií a zabily všechny lidi na palubě, že se šokujícím způsobem odmítl setkat http://sputniknews.com/us/20150325/1020001617.html se s hlavním velitelem Západní aliance, generálem Jensem Stoltenbergem. .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pisatel odhalil gangsterske prohnile lzive zapadni kruhy. V jakem to svete zijeme- jaci lide ridi svet - jak blbi jsou lide, co jim jeste tleskaji - to musi byt stejne kreatury.
   KDO JESTE MUZE BEZTE NA DEMONSTRACI A POVEZTE TAM CO JSOU SCHOPNI TI GANGSTERI JESTE DELAT
   ZROVNA TAK ZNICILI LETADLA MALAJSIE
   TO NEBYL OMYL - TO ZKOUSEJI JEN NOVE ZBRANE PROTI RUSKU -NEVADI JIM ZABIT NEVINNE LIDI I DETI - S TAKOVOU BANDOU MAME ZIT

   Smazat
 32. Dobytkove gauneri pry zapadni hodnoty ktere Rusko nechce aplikovat doma a ty hodnoty jsou zabijet,vrazdit, lhat a cely svet znicit-
  Najdete si na internetu .web
  www.orgo-net.blogspot.cz/2015/037nemecky-airbus-320
  nebo: aktuality.sk

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To leda tak od koupené policie ale na to dávat přes držku vy máte placený lidi vy jste dost posraný strachy aby jste sami přiložili ruku k dílu, máte strach z lidu ale štvát umíte ale brzy půjdete a to fofrem a hádej kam?

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 36. Opět zde znečišťuje diskuzi jedno nebo více proamerických špinavých a smradlavých prasat jako Palmer a spol. Ulevilo se vám chrotající zvěři? Když jste zde zde opět vyblily svoje propagandistické zvratky. :-)

  OdpovědětSmazat
 37. Je smutné,že jsou tady lidé kterým to vše nedochází-co se právě ted děje,Věřím že to jsou mladí lidé ,kteří mají pěkně vymytý mozek,Neumějí si dát dohromady 1a1,Že vše děláme hlavně pro ně,Aby mohli žít v míru a ve svobodě a jejich děti mohly žít ve zdraví,
  v klidu.Tolik informací se dá sehnat na internetu,at o USA nebo RUSKU.Podívejte se do historie-podívejte se co kdo dělá dnes,Vždyt to není tak složité.Nemusím dělat nikomu propagandu--každý si ji dělá sám.Nemohu pochopit ty,kteří chtějí mít válku-tolik neštěstí to přináší lidem.S nimi to ani nehne.Kde je úcta k člověku-životu.To,že USA žili na velké noze-to ale bylo na úkor druhých,Vždyt oni stále bojují,okupují
  jiné země,CHovají se jak paraziti.Na lidech jim nezáleží,hlavně že z toho kape.Nyní jim dokapává.Finance se jim nedostává,jsou nahraný,Padla kosa na kámen,Každá hra jednou končí---PRÁVĚ TED A TADY--přeji všem lidem klid-mír-lásku---LM

  OdpovědětSmazat
 38. Básníkovi přede mnou: to bylo opravdu hodně blbé. Rusové vždycky vymyslí nějakou překvapivou akci, dovedu si představit, jak asi všichni atašé koukali. A taky si dovedu představit, co budou večer říkat ve zprávách, pokud se o tom naše veřejnopravicová televize vůbec zmíní. U mě to definitivně prohrála, když 15. března neodvysílala jediný pořad jako vzpomínku na německou okupaci. To zavání vlastizradou, ne, to je vlastizrada na tomto národě, to jim nikdy nezapomenu, protože nejkřiklavěji upozornila na to, jaké síly jí velí. Přeju Rusku, aby bylo úspěšné a nedalo se rozvrátit podle osvědčeného amerického postupu, který byl včera zveřejněn na tomto serveru a dokladován příklady z mnoha zemí. I my bychom si měli z toho vzít příklad, vzít rozum do hrsti, informovat se navzájem, aby nás nemohli postavit proti sobě, bratra proti bratru, abychom dokázali rozlišit, kdo jedná proti nám a kdo s námi. Nepřeju si světový konflikt, nevím ale, jestli se mu dá ještě vyhnout, vždyť už plane v tolika zemích! Možná už tuto dobu v budoucnu historikové (budou-li nějací) označí jako další světovou válku. Kapitalismus dodělává na své vlastní oubytě, socialismus taky nebyl to pravé ořechové, co bude dál? Je aspoň zajímavé, když už ne potěšující, žít v této přelomové době. Která generace v historii tohle může říct? Ahoj, zdravím všechny, Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapad neni jak o nem tvrdi ti cesti tupci jako super ve vsem, ale urcite ve lzich. Znam je pripad letadla, kdy pres obtocene spionazni systemy celeho sveta, nezjistil proc a kde spadlo letadlo Malajsie a nyni letadlo nem.spolecnosti Germanwings.,
   Obvinili mrtveho druheho pilota a pritom zamlceli, ze ho znicila laserem stihacka NATO
   viz web -www.jimstone.is/a320crash.html

   Smazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen hlupák se posmívá stáří a zkušenosti ale vykládat někomu kdo je hluchý a slepý je to marný je to marný je to marný.

   Brzo se pozná kde je pravda at si psi štěkají karavana jede dál.
   A to co je dneska kůl a in bude zítra -MINULOST.

   Smazat
  2. Vážený, jste "trouba", který věří tomu, co mu předložila Česká televize. Mezi demonstranty proti válce byli zastoeny všechny věkové skupiny. "Amerikáni" se na svoji demonstraci ani nezmohli,, jen okouněli kolem.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. dnu bude probihat prejezd a program na uvitanou s hudebniky, majiteli historickych vozidel, motorkari atd
   alegorické vozy klauni a maringotky také principál a pár cvičených opic atd.
   Přesně jste to vystihl- bravo jaká čest pro nás tady vlézti radostně obrněnému transportéru do výfuku.
   Vztek ne ne né vztek a slzy nad lidskou blbostí a neskonalou servilností některých našich humanoidů. Mám podezření že procházíte kurzem sexuálních asistentů pro hendikepované - ale proč zrovna hlavu do výfuku-no proti gustu žádný dišputát.

   Smazat
  5. Je povzbudivé, že Rusko pod vedením Putina dospělo v asertivní stát, který je hrdý na své úspěchy v posledních 15 letech od doby katastrofické vlády Jelcina. Rusové si jsou také vědomi toho, že mají dobře našlápnuto k větší prosperitě v budoucnu. Ale k tomu potřebují mír, rozvoj obchodu a investic nejen se sousedními zeměmi, ale i s Asií a Evropou. Válečný konflikt na Ukrajině a sankce Západu vedly k propadu obchodu i ekonomiky. Rusko, stejně tak jako většina Evropy, jsou obětmi války na Ukrajině, nebot nesou negativní důsledky. Bohužel to mnoha Evropanům stále nedochází.
   Pozvání ruského Centra národní obrany na exkurzi vojenských přidělenců NATO byl dalším prozíravým krokem v řešení napětí okolo Ukrajiny. Rusko otevřeně ukázalo, že má vojenský potenciál na svou obranu. Uvidíme, zda NATO odpoví recipročním pozváním v zájmu budování důvěry. NATO se zatím soustředuje na vyvolávání atmosféry strachu ve východní Evropě, kterým slabší jedinci a prostoduchá média ochotně podléhají. Uvidíme, jak budou o moskevské schůzce vojenských přidělenců referovat evropská media. Budou alespon tak otevřená jako moskevské centrum?

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Rusové ukázali sředisko pohlavárům ze západu. Zapadní pohláváři a našinci ukazují zbraně co násmají bránit nám.
   Jsem vděčný amíkům, že přijeli za mne padnout. Jejich spavedlivý boj, jsem ochoten sledovat v objektivním zpravodajství ČT.

   Smazat
  8. A 11:44 Vůbec vám nerozumím a naprosto nechápu, co jste tímto vašim příspěvkem chtěl říci. Jsem z vás volaaký zmetěný...

   Smazat
 40. http://amr.amronline.de/2015/03/25/germanwings-hollande-beschuldigt-usa-des-abschusses/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.